Menü
Sepetiniz

Oto, Hırdavat, Elektrik

Oto, Hırdavat, Elektrik

Oto, hırdavat ve elektrik sektörleri, günlük yaşamımızda önemli bir role sahip olan endüstrilerdir.

Oto sektörü, araçlarla ilgili hizmetler sunan bir sektördür. Otomobil tamiri, yedek parça satışı, araç bakımı gibi alanlarda faaliyet gösterir. Oto sektörü, insanların ihtiyaçlarına cevap vererek araçlarını kullanım sürelerini uzatmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, araçlara eklemeler yaparak daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Oto sektörü, hızla gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak yenilikler ve gelişmelerle de kendini güncellemektedir.

Hırdavat sektörü, inşaat, tamirat, bakım gibi alanlarda kullanılan alet, malzeme ve ekipmanların üretimi ve satışıyla ilgilenir. Hırdavat malzemeleri, evlerimizde, iş yerlerimizde ve diğer yapıların inşasında kullanılan çeşitli araç ve gereçleri içerir. Hırdavat sektörü, inşaat sektörüyle yakın ilişkilidir ve yapı projelerinin tamamlanmasında önemli bir role sahiptir. Ayrıca, dekoratif ürünler sağlayarak estetik bir görünüm elde etmemize yardımcı olur.

Elektrik sektörü, elektrik enerjisinin üretimi, dağıtımı ve kullanımıyla ilgilenir. Elektrik, modern yaşamın en önemli unsurlarından biridir ve neredeyse her sektörde kullanılmaktadır. Elektrik sektörü, enerji kaynaklarının etkin kullanımı ve çevreye duyarlılığı da dikkate alarak enerji üretimine katkıda bulunur. Ayrıca, elektrikli cihazlar, aydınlatma sistemleri, iletişim ve bilgi teknolojileri gibi birçok alanda da önemli bir rol oynar.

Oto, hırdavat ve elektrik sektörleri, günlük yaşamımızı kolaylaştıran ürünler ve hizmetler sunan önemli sektörlerdir. Sürekli olarak gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikçi çözümler üretmeye devam ederek, yaşam kalitesini artırmada kritik bir rol oynamaktadır.

Standart Uçlu 5.5x2,5mm Notebook Adaptör Tamir Kablosu - 2 Adet Standart Uçlu 5.5x2,5mm Notebook Adaptör Tamir Kablosu - 2 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 1.2 Metre 2 Adet
Bu DC kablosu, orijinal arızalı veya hasarlı dizüstü bilgisayar şarj cihazı DC kablosu için yedek parça olarak kullanılabilir.Bu DC konektörleri dizüstü bilgisayar onarımı, parça değişimi, harici güç kaynağı veya yerleşik transformatör için kullanılır.Şartname:Renk: SiyahDış çap: 5,5 mmİç çap: 2,5 m..
57,65TL Vergiler Hariç:48,04TL
5.5x2,5mm Standart Uçlu Notebook Adaptör Tamir Kablosu 5.5x2,5mm Standart Uçlu Notebook Adaptör Tamir Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 1.2 Metre
Bu DC kablosu, orijinal arızalı veya hasarlı dizüstü bilgisayar şarj cihazı DC kablosu için yedek parça olarak kullanılabilir.Bu DC konektörleri dizüstü bilgisayar onarımı, parça değişimi, harici güç kaynağı veya yerleşik transformatör için kullanılır.Şartname:Renk: SiyahDış çap: 5,5 mmİç çap: 2,5 m..
52,90TL Vergiler Hariç:44,08TL
2 Pin Mini Rocker On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet 2 Pin Mini Rocker On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Adet
Bu 2 pinli On/Off Işıksız Power Anahtar, elektrik devrelerini açma ve kapama işlemleri için kullanılan bir anahtardır. Dikdörtgen tasarımıyla kullanımı kolay olan bu anahtar, birçok elektronik cihazda kullanılmak üzere üretilmiştir.Anahtarın üzerinde sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılmış bir gövde..
38,75TL Vergiler Hariç:32,29TL
3 Pin Rocker On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet 3 Pin Rocker On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Adet
3 Pin Rocker On/Off Işıksız Power Anahtar, projeniz için en basit ve en kolay güç kontrol anahtarıdır. Üstte ve altta, herhangi bir vidaya ihtiyaç duymadan muhafazaya sabitleyen tırnaklarla birlikte gelir. Bu basmalı anahtarın iki konumu vardır; biri açık konum, diğeri kapalı konum. Basmalı ana..
38,75TL Vergiler Hariç:32,29TL
2 Pin On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet 2 Pin On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Adet
Bu 2 pinli On/Off Işıksız Power Anahtar, elektrik devrelerini açma ve kapama işlemleri için kullanılan bir anahtardır. Dikdörtgen tasarımıyla kullanımı kolay olan bu anahtar, birçok elektronik cihazda kullanılmak üzere üretilmiştir.Anahtarın üzerinde sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılmış bir gövde..
38,75TL Vergiler Hariç:32,29TL
15mm Yuvarlak 2 Pin On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet 15mm Yuvarlak 2 Pin On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Adet
Bu 15mm yuvarlak 2 pinli On/Off Işıksız Power Anahtar, elektrik devrelerini açma ve kapama işlemleri için kullanılan bir anahtardır. Yuvarlak tasarımıyla kullanımı kolay olan bu anahtar, birçok elektronik cihazda kullanılmak üzere üretilmiştir.Anahtarın üzerinde sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılm..
36,64TL Vergiler Hariç:30,54TL
20mm Yuvarlak 2 Pin On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet 20mm Yuvarlak 2 Pin On/Off Işıksız Power Anahtar 2 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Adet
Bu 20mm yuvarlak 2 pinli On/Off Işıksız Power Anahtar, elektrik devrelerini açma ve kapama işlemleri için kullanılan bir anahtardır. Yuvarlak tasarımıyla kullanımı kolay olan bu anahtar, birçok elektronik cihazda kullanılmak üzere üretilmiştir.Anahtarın üzerinde sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılm..
38,75TL Vergiler Hariç:32,29TL
1.2mm 60/40 20 Gr Tüp Havya Lehim Teli 1.2mm 60/40 20 Gr Tüp Havya Lehim Teli
Aynı Gün Kargo Yeni
1.2mm 60/40 20 Gr Tüp Lehim Teli, lehimleme işlemleri için kullanılan yüksek kaliteli bir üründür. Bu lehim teli, %60 kalay ve %40 kurşun karışımı ile oluşturulmuştur. Bu karışım, mükemmel bir lehimleme sonucu sağlar ve güçlü bir bağlantı oluşturur.Bu tüp lehim teli, 20 gram ağırlığında gelir, bu da..
139,63TL Vergiler Hariç:116,36TL
Lehim Alma Temizleme Teli 1.0mm 1.5 Metre Lehim Alma Temizleme Teli 1.0mm 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni
Lehim Alma Temizleme Teli 1.0mm 1.5 Metre, elektronik lehimleme işlemleri için kullanılan bir temizleme aracıdır. Bu tel, üzerinde özel bir kaplama bulunan ince bir çelik tel ile kaplanmıştır. Bu kaplama, lehim artıklarını ve fazlalıklarını kolayca temizleyebilmek için özel olarak tasarlanmıştır.Leh..
74,96TL Vergiler Hariç:62,47TL
1.2mm 60/40 50 Gr Havya Lehim Teli 1.2mm 60/40 50 Gr Havya Lehim Teli
Aynı Gün Kargo
Havya Lehim Telimiz, 1.2mm çapında ve 60/40 alaşım oranına sahiptir. Bu ölçüler, yüksek kaliteli bir lehimleme işlemi için idealdir. Telin içinde bulunan %60 kalay ve %40 kurşun, yüksek şekil tutma özelliği ve güçlü bağlantı sağlar. Bu nedenle, elektronik bileşenleri, devre kartlarını ve d..
161,23TL Vergiler Hariç:134,36TL
Yüksek Kalite Metal Tabanlı Yaylı Havya Tutucu Destek Standı Yüksek Kalite Metal Tabanlı Yaylı Havya Tutucu Destek Standı
Aynı Gün Kargo
Metal tabanlı yaylı havya tutucu destek standı, havya kullanım sırasında kullanıcının ellerinin yorulmasını veya titremesini engellemek için tasarlanmış bir araçtır. Yaylı bir mekanizmaya sahip olduğundan, havyayı sabit tutar ve kullanıcının istediği yere yönlendirebilmesine olanak sağlar. Metal tab..
141,65TL Vergiler Hariç:118,04TL
40 Watt Kalem Havya Lehim Makinesi 40 Watt Kalem Havya Lehim Makinesi
Aynı Gün Kargo
40 watt kalem havya lehim makinesi, düşük güçlü bir lehim makinesi olarak kullanılır. Lehimleme işlemlerinde kullanılan incelikli ve hassas işler için uygundur.40 watt gücündeki bu lehim makinesi, ev kullanımı veya hobi amaçlı lehimleme işlemleri için idealdir. Elektrikli bir güç kaynağına bağlanara..
178,39TL Vergiler Hariç:148,66TL
Yüksek Kalite 40 Watt Kalem Lehim Havyası Yüksek Kalite 40 Watt Kalem Lehim Havyası
Aynı Gün Kargo
Yüksek Kalite 40 Watt Kalem Lehim Havyası, elektronik lehimleme işleri için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu havya, hızlı ve etkili bir şekilde lehim yapmanızı sağlar.40 watt gücüyle yüksek kalitede ısı üreten bu kalem lehim havyası, hızlı bir şekilde ısınır ve istenilen sıcaklığa ayarlanabil..
188,90TL Vergiler Hariç:157,41TL
150 Watt Büyük Boy Bakır Balta Uçlu Kalem Havya 150 Watt Büyük Boy Bakır Balta Uçlu Kalem Havya
Aynı Gün Kargo Ücretsiz Kargo Tükenmek Üzere
Bu  havyalar özellikle metal işleme, tesisatçılık ve bakır çubuk ve komütatör lehimlemesinde kullanılır.Havyalar Otomotiv şasesi ayarlamaları ile kurşun kaplama işlerinde de kullanılmaktadır.Uzun gövdeleri sayesinde, Bu tür havyalar, likit depoları ve radyatör tamirlerinde çok kullanışlıdır.Ağa..
924,90TL Vergiler Hariç:770,75TL
RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 10 Metre RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 10 Metre
Aynı Gün Kargo 10 Metre
RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu, 10 metre uzunluğunda bir kablodur. Bu kablo, RJ11 konektörlere sahiptir ve genellikle telefon hatları veya modemler arasında bağlantı sağlamak için kullanılır. Kablonun her iki ucunda da 6P2C konektörler bulunur, yani altı tel içerir ve bu teller sadece..
52,39TL Vergiler Hariç:43,66TL
Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
Bu kabloyu güç kaynağı arasına bağlayarak herhangi bir projenize güç anahtarı ekleyin!Bu 12V DC sıralı anahtar, LED şeritleri açıp kapatmak için idealdir.Standart 5,5 x 2,1 mm DC konnektör ile kullanılır. 12V DC güç kaynağı ve LED aydınlatma ürünleri için kesmeye veya kablolamaya gerek kalmadan bir ..
54,50TL Vergiler Hariç:45,41TL
Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Yurt dışından gelen ürünlerde şehir şebeke hattımız olan 220 V uyum sağlaması için gerekli olan dönüştürücüdür.Telefon şarj cihazınız, dizüstü bilgisayar şarj cihazınız, kamera şarj cihazınız ve diğer çift voltajlı şarj cihazlarınız ile kullanmak için çoğu Avrupa ülkesinde ve Türkiye de uyumludur. İ..
49,55TL Vergiler Hariç:41,29TL
5 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet 5 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
5 metal kablonun herhangi bir lehim vida gibi işlem yapmadan birleştirilmesini sağlamaktadır. 5 ayrı kablo kolayca birleştirilebilir. 0,14mm ile 4mm arasındaki kalınlıklardaki esnek kabloları birleştirebilirsiniz. Tek damar kablolarda 4mme ya kadar kabloları birleştirebilir.Üzerindeki küçük plastik ..
99,64TL Vergiler Hariç:83,04TL
4 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet 4 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
4 metal kablonun herhangi bir lehim vida gibi işlem yapmadan birleştirilmesini sağlamaktadır. 4 ayrı kablo kolayca birleştirilebilir. 0,14mm ile 4mm arasındaki kalınlıklardaki esnek kabloları birleştirebilirsiniz. Tek damar kablolarda 4mme ya kadar kabloları birleştirebilir.Üzerindeki küçük plastik ..
99,64TL Vergiler Hariç:83,04TL
3 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet 3 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
3 metal kablonun herhangi bir lehim vida gibi işlem yapmadan birleştirilmesini sağlamaktadır. 3 ayrı kablo kolayca birleştirilebilir. 0,14mm ile 4mm arasındaki kalınlıklardaki esnek kabloları birleştirebilirsiniz. Tek damar kablolarda 4mme ya kadar kabloları birleştirebilir.Üzerindeki küçük plastik ..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
2 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet 2 İletken Bağlantılı Çok Amaçlı Tırnaklı Buat Klemens - 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
2 metal kablonun herhangi bir lehim vida gibi işlem yapmadan birleştirilmesini sağlamaktadır.2 ayrı kablo kolayca birleştirilebilir. 0,14mm ile 4mm arasındaki kalınlıklardaki esnek kabloları birleştirebilirsiniz. Tek damar kablolarda 4mme ya kadar kabloları birleştirebilir.Üzerindeki küçük plastik a..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
Seyyar Araç Çakmak Fişi Lehimşenebilir Dişi Soket Seyyar Araç Çakmak Fişi Lehimşenebilir Dişi Soket
Aynı Gün Kargo
Evrensel araç çakmağı için dişi konektör. Araç, tekne, karavan vb. araçların elektrik sistemlerinde dişi konnektör sağlayarak 12VDC ile çalışan her türlü elektrikli cihazı bağlayabilen, kaynak amaçlı bir konnektördür.Özellikler:Evrensel araç çakmak soketi.12VDC ile uyumlu voltaj.Kaynak ile konektöre..
31,07TL Vergiler Hariç:25,89TL
5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu 5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo 20cm 5 Adet
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda dişi koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Renk Kodlu güç konektörü Pozitif için Kırmızı (+) ve Negatiften basite kurulumlar için Si..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu 5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo 20cm 5 Adet
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda erkek Koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Siyah ve kırmızı tel kılıflar polariteyi gösterir. Yaklaşık 20cm uzunluğunda. Güç bağlantısı için ..
49,90TL Vergiler Hariç:41,58TL
Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti
Aynı Gün Kargo
Güvenlik/gözetleme ekipmanı/LED ışıklar/dönüştürücüler vb. için 2,1x5,5 mm DC güç bağlantısı setiGüç kablolaması için Basit ve Profesyonel görünüm LED güç kaynağını Şerit ile bağlamak için mükemmel. Bu konnektör ile lehim yapmanıza gerek yok kolay ve uygun maliyet.Kurulumu Kolay: Kullanmak ve t..
38,75TL Vergiler Hariç:32,29TL
Renault Araçlar ile Uyumlu Aux Ses Bağlantı Kablosu Renault Araçlar ile Uyumlu Aux Ses Bağlantı Kablosu
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
Bu kablo, herhangi bir MP3 çalar veya cep telefonunuzu bir Renault marka aracın orijinal ses sistemine bağlamanızı sağlar.3.5 mm kulaklık soketi olan herhangi bir cihazla çalışacaktır (örneğin MP3 çalar, cep telefonu, oyun konsolu vb.). Bu kablo yalnızca güncelleme menüsünde listelenen 'AUX' seçeneğ..
171,39TL Vergiler Hariç:142,83TL
Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 22mm - 1 Metre Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 22mm - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
Esnek ve bükülebilir spiral kablo düzenleyici birçok farklı yerde kullanıma uygundur Kolayca kesilebilir ve ihtiyacınız olan uzunluğa ayarlanabilir. TV, Sinema sistemleri, Bilgisayar vb. dağınık kabloları kolayca ve düzgün bir şekilde tek bir kabloya demeti haline getirinKablolarınızı düzenlemek ve ..
51,96TL Vergiler Hariç:43,30TL
Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 16mm - 1 Metre Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 16mm - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükenmek Üzere
Esnek ve bükülebilir spiral kablo düzenleyici birçok farklı yerde kullanıma uygundur Kolayca kesilebilir ve ihtiyacınız olan uzunluğa ayarlanabilir. TV, Sinema sistemleri, Bilgisayar vb. dağınık kabloları kolayca ve düzgün bir şekilde tek bir kabloya demeti haline getirinKablolarınızı düzenlemek ve ..
73,40TL Vergiler Hariç:61,16TL
Standart C13 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Dişi Fiş Standart C13 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Dişi Fiş
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan dişi yeniden kablolanabilir bir güç kaynağı soket konektörüdür. Bu fiş 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Fişin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Fiş, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Fi..
52,39TL Vergiler Hariç:43,66TL
Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
C14 konektörler, masaüstü bilgisayarlar, monitörler veya yazıcılar gibi IEC C14 kablo montajlı fiş konektör gerektiren birçok uygulama için güvenli ve dayanıklı bir çözüm sunar. Ofis ekipmanı dışında, bu tür elektrik fişlerini genellikle tüm profesyonel fotoğraf/video ve ses ekipmanlarına güç sağlam..
52,39TL Vergiler Hariç:43,66TL
5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü 5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Bu, 5.5 mm x 2.1 mm Dişi DC güç jakı soketi panel montajıdır. Bu soket, uygulamanıza monte etmek için dikey deliklerle birlikte gelir. Merkez pimi 2,1 mm veya 2,5 mm olabilir. Ayrıca 2,5 mm/2,1 mm x 5,5 mm dişi fiş de iyi bir çevre koruması sağlar. Ev aletleri, elektrik gücü, telekomünikasyon, takım..
20,89TL Vergiler Hariç:17,41TL
C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Prizin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Priz, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Soket..
29,30TL Vergiler Hariç:24,41TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
62,90TL Vergiler Hariç:52,41TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
45,05TL Vergiler Hariç:37,54TL
RJ11 6P4C Dişi Dişi Adaptör Telefon Kablosu Uzatma Aparatı RJ11 6P4C Dişi Dişi Adaptör Telefon Kablosu Uzatma Aparatı
Aynı Gün Kargo
RJ11 6P4C uzatma adaptörü, genellikle telefon kablosu uzatıcı olarak kullanılır evinizde veya ofisinizde mevcut telefon hattını uzatmanıza olanak tanır.RJ11 uzatma adaptörü, her iki uçta da R11 telefon konnektörü bulunan mevcut iki telefon hattını telefon kutusu aracılığıyla bağlamak ve uzatmak için..
23,00TL Vergiler Hariç:19,16TL
RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 5 Metre RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Yüksek Kaliteli hazır telefon hattı kablosu, telefon hattı duvar piriziniz ile telefonunuz, fax cihazınız, pos cihazınız veya modeminiz arasındaki bağlantı kablosudur.Her iki uçta iki RJ11 standart telefon konektörü mevcuttur.Genelde telefon, fax cihazı, pos cihazı ve modem bağlantısı için kullanılı..
38,75TL Vergiler Hariç:32,29TL
RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 1.5 Metre RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Yüksek Kaliteli hazır telefon hattı kablosu, telefon hattı duvar piriziniz ile telefonunuz, fax cihazınız, pos cihazınız veya modeminiz arasındaki bağlantı kablosudur.Her iki uçta iki RJ11 standart telefon konektörü mevcuttur.Genelde telefon, fax cihazı, pos cihazı ve modem bağlantısı için kullanılı..
26,15TL Vergiler Hariç:21,79TL
RJ11 6P4C 2'li Telefon Hattı Çoklayıcı Y-Splitter Adaptörü RJ11 6P4C 2'li Telefon Hattı Çoklayıcı Y-Splitter Adaptörü
Aynı Gün Kargo
İki Yönlü Telefon Bölücü - Özel olarak tasarlanmış 2 yollu RJ11 6P4C ayırıcı, 2 telefonları veya FAKS makinesini kullanmak için iki telefon cihazını bir duvar prizine takmanıza olanak tanır. Evde ve ofiste yaygın olarak kullanılır.Kullanımı kolay - RJ11 Telefon Bölücü kullanımı çok basittir, RJ11 er..
23,00TL Vergiler Hariç:19,16TL
Araç Navigasyon Kamera Şarj Adaptörü 5V Mini Usb Uç 3 Metre Araç Navigasyon Kamera Şarj Adaptörü 5V Mini Usb Uç 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre Tükendi
Navigasyon GPS veya araba DVR için araç çakmak şarj cihazı.Mini USB girişli 5V ile çalışan navigasyon ve araç içi kameralara uyumludur.Özellikleri:Dayanıklı sert plastiktan yapılmıştır.Şarj cihazını aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir.Navigasyon GPS'inizi veya araba DVR'nizi şarj eder.LED..
97,55TL Vergiler Hariç:81,29TL
1 Giriş 5 Çıkış Kablolu RJ11 6P4C Telefon Çoklayıcı 1 Giriş 5 Çıkış Kablolu RJ11 6P4C Telefon Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Bu çoklayıcı sayesinde, tek bir telefon hattı üzerinden beş farklı telefonu bağlamak mümkün hale gelir. Telefondaki çağrılar, giriş hattından iletilerek çıkış hatlarına yönlendirilir. Bu şekilde, bir ev veya ofis ortamında birden fazla telefon kullanımı kolaylaşır.Telefon ayırıcı, kararlı sinyal ile..
78,65TL Vergiler Hariç:65,54TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 53 (2 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.