Menü
Sepetiniz

1.000TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kablolar

Kablolar

Tüm Bağlantı Gereksinimleriniz için Bilgisayar Kabloları

Bilgisayar kabloları, bilgisayar ekipmanlarını ve çevre birimlerini bağlamak ve çalıştırmak için gerekli dijital yolları sağlar. Güçten verilere, bu konektörler aracılığıyla yayınladığınız şey arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı, dünyayı görmenizi ve müziği veya iş akışını sürdürmenizi sağlar. Küçük olasılıklar gibi görünseler de, bilgisayar kabloları PC'nizi ,  dizüstü bilgisayarınızı veya favori cihazlarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.


Güç Kaynağı ve Bilgisayar Kabloları

En sevdiğiniz PC oyunları aracılığıyla dijital savaş stratejileri başlatmadan veya kişisel veya iş verimliliğine geçmeden önce bilgisayarınızı güçlendirmelisiniz. Çoğu dizüstü bilgisayar ve PC, cihazınızla duvar prizi arasında güvenli bir bağlantı sağlayan özel bir güç kablosu ile birlikte gelir, ancak bir şey yanlış giderse (veya eksikse), elektriğin akmasını sağlamak için piyasa bilgisayar kabloları ve AC adaptörlerinden satın alabilirsiniz.


Video Kabloları

Birçok cihaz kullanıcısı için bir sonraki önemli kablolama sorunu, verileri uygun bir ekrana almaktır. Masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, harici monitörlere DisplayPort - VGA, DisplayPort - HDMI, USB Tip C - HDMI veya yalnızca standart HDMI kabloları gibi çeşitli kablo seçenekleri ile bağlanır. Ne tür video kablosuna ihtiyacınız olduğunu anlamak için, önce bilgisayarınızdaki bağlantı noktalarını ve konektörleri gözden geçirmelisiniz. Seçenekler genellikle USB, HDMI ve DisplayPort'tur. Bir tarafı cihazınızdaki açık bir bağlantı noktasına bağlanacak bir kabloya ihtiyacınız var. Ardından, kullanmak istediğiniz monitörü veya ekranı düşünün. Bu, bilgisayarla kullanım amaçlı bir monitör içerebilir, ancak televizyonunuzu da kullanabilirsiniz. Monitörün ne tür portlara sahip olduğunu keşfedin; bilgisayar kablonuzun diğer tarafının video aygıtındaki boş bir bağlantı noktasıyla eşleşmesi gerekir. 


USB Bağlantı Noktaları ve Kablolar

Kablolar, video monitörleri dışındaki bileşenleri bilgisayarınıza bağlar. Cep telefonlarından ve dijital kameralardan hoparlörlere ve klavyelere kadar birçok çevre birimi, en az bir ucunda USB arabirimi olan bilgisayar kablolarına bağlanır. Diğer uç, cihazın gereksinimlerine bağlı olarak bir MicroUSB veya C Tipi bağlantı olabilir.

Kabloları cihazınızla eşleştirdikten sonra, standart veya hızlı veri ve şarj kabloları arasından seçim yapabilirsiniz. Bilgisayarınız USB 3.0 veya 3.1 bağlantılarını destekliyorsa, daha yüksek düzeyli kabloyu tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kablolar üretkenliği artırmak için uyumlu bağlantı noktalarıyla eşleştirildiğinde cihazları şarj eder ve verileri daha hızlı aktarır.


5.5x2.1mm Lehim Tipi Erkek DC Güç Fişi - 5 Adet 5.5x2.1mm Lehim Tipi Erkek DC Güç Fişi - 5 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Adet
Yıpranmış veya kırılmış güç kaynağı kablosu fişi jak konnektör adaptörü onarımı için mükemmel yedek 5,5 mm x 2,1 mm DC güç erkek fişi. CCTV güvenlik kamerası ve aydınlatma güç adaptör kablosu, medya oynatıcı, MP3 MP4 oynatıcı, ses video ekipmanları, AV ekipmanı, cep telefonu, PDA, küçük elektronik c..
42,90TL
Vergiler Hariç:35,75TL
3.5mm 2 Kutuplu Mono Lehimlenebilir Tamir Fişi 3.5mm 2 Kutuplu Mono Lehimlenebilir Tamir Fişi
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu, yaylı tel koruma adaptörü lehim konnektörüne sahip 3,5 mm'lik bir mono ses fişidir. Bu fiş, 3,5 mm jakları ve mono konektör kullanan diğer birçok cihazı onarmak için kullanılabilir. 1/8" soket gerektiren DIY proje kutuları için uygun maliyetli bir alternatif.3,5 mm fiş Kulaklıkların aşınmış fişl..
32,90TL
Vergiler Hariç:27,42TL
USB 2.0 USB-A Dişi to USB-B Dişi Adaptör USB 2.0 USB-A Dişi to USB-B Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni En Çok Satan
USB 2.0 Adaptörü - USB A Dişi'den USB B Dişi'ye, USB kablosunun cinsiyetini ve konektör türünü dönüştürme olanağı sağlar.Konektörler:Dişi USB A'dan Dişi USB B'yeErkek USB A'yı Dişi USB B'ye veya Erkek USB B'yi Dişi USB A'ya dönüştürmek için tasarlanmıştırİşlev:Veri aktarımı ve şarj genişletme için k..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
3.5mm Stereo Erkek Fiş to 2x6.35mm Stereo Dişi Ayırıcı Adaptör 3.5mm Stereo Erkek Fiş to 2x6.35mm Stereo Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
3,5 mm Stereo Fişten 2x6,35 mm Stereo Jak AdaptörüneBu 3,5 mm Stereo Fişten 2x6,35 mm Stereo Fişe Adaptör, iki adet 6,35 mm Stereo Fişi tek bir 3,5 mm Stereo Fişe dönüştürür.Tamamen kalıplanmış yapısıyla bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan bölecektir.Siyah kalıplı plastik yapıAltın kaplam..
29,90TL
Vergiler Hariç:24,92TL
USB 2.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 2.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
90 Derece Aşağı Açılı USB 2.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler.Bu kullanışlı adaptör..
69,90TL
Vergiler Hariç:58,25TL
RS232 DB9 to RJ45 Ethernet Seri Ağ Yönlendirici Konsol Kablosu 1.5 Metre RS232 DB9 to RJ45 Ethernet Seri Ağ Yönlendirici Konsol Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Cisco/Huwei yönlendiriciler ve anahtarlar için kullanılan, rollover konsolu için düz DB9 dişi RJ45 konsol kablosu, konsol yapılandırmasına izin vermek için 9 pinli bir seri portu bir RJ-45 konsol portuna bağlar.DB9 - RJ45 konsol yönetimi kablosuyla iletişim kurun, dizüstü bilgisayarınızı Cisco yönle..
132,90TL
Vergiler Hariç:110,75TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-3 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-3 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo Yeni 40cm
Bu DC Güç Adaptörü Kablosu 1 güç sinyalini 3'e böler;Tek bir merkezi adaptörden birden çok kameraya güç sağlamak için kullanışlıdır.Bu DC uzatma kablosu yalnızca 2,1 mm x 5,5 mm fişli güç adaptörüyle çalışır, diğer boyutlarda çalışmaz. Satın almadan önce, lütfen elektrik fişinin boyutunu kontrol edi..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
5.5x2.5mm Dişi-Dişi DC Güç Kaynağı Uzatma Adaptörü 5.5x2.5mm Dişi-Dişi DC Güç Kaynağı Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
İki DC güç kablosunu birbirine bağlamanız veya birini dişi kabloya dönüştürmeniz mi gerekiyor? O zaman bu adaptör tam size göre. Dayanıklı plastik mahfaza ile sağlam Nikel kaplamadan yapılmış DC kuplörünün 5,5 mm dış çevresi ve 2,5 mm iç pimi vardır.Erkek fişi prize dönüştürmek için cinsiyet değişti..
34,90TL
Vergiler Hariç:29,08TL
30 Metre Yüksek Hızlı Cat6 Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo 30 Metre Yüksek Hızlı Cat6 Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo
Aynı Gün Kargo Yeni 30 Metre Cat 6
Cat6 UTP patch kablosu, her iki ucunda yüksek performanslı modüler fişe sahip 23AWG korumasız bükümlü çift telli bakır kabloya sahiptir. Pürüzsüz tasarım, kurulum sırasında RJ45 konektörleri üzerindeki kilitleme klipslerinin hasar görmesini veya kopmasını önler.Cat6 Ethernet ağ kablosu standardının ..
269,90TL
Vergiler Hariç:224,92TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu 3 Metre 3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu 3 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 3 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
3.5 mm Gold Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek-Dişi 10 Metre 3.5 mm Gold Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek-Dişi 10 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 10 Metre
Bu stereo ses uzatma kablosunu MP3 çalarınıza, tabletinize veya bilgisayarınıza takın ve kulaklığınızın menzilini artırın. Kulaklıklarınızın, hoparlörlerinizin veya standart 3,5 mm ses çıkışına sahip diğer herhangi bir aygıtın mevcut kablosuna daha fazla uzatmak için kullanabilirsiniz. Kab..
99,90TL
Vergiler Hariç:83,25TL
270 Derece Dik Yukarı Açılı HDMI Erkek - Dişi Uzatma Kablosu - 15cm 270 Derece Dik Yukarı Açılı HDMI Erkek - Dişi Uzatma Kablosu - 15cm
Aynı Gün Kargo Yeni 15cm
270 derece dik açılı tasarım, kabloyu duvara monte cihazlar için daha uygun hale getirerek, duvar ile cihaz arasındaki sınırlı boşlukların yarattığı sıkıntıyı çözer. Bu HDMI Dişi-Erkek Uzatma Kablosu, HDMI uyumlu cihazları TV'nize, monitörünüze veya projektörünüze rahat bağlamanıza olanak tanır..
132,90TL
Vergiler Hariç:110,75TL
2 Pin C8 Erkek Fiş Güç Soket Konnektörü Vidalı Montaj Adaptörü 2 Pin C8 Erkek Fiş Güç Soket Konnektörü Vidalı Montaj Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu soket tipi, özellikle taşınabilir elektronik cihazlar ve şarj adaptörleri gibi ürünlerde yaygın olarak kullanılır. Soketin tasarımı, fişin güvenli bir şekilde takılmasını sağlar ve küçük boyutu, kompakt cihazlarda kullanım için uygundur.C8 güç soketi, lambaların, lamba soketlerinin ve diğer ürünl..
27,90TL
Vergiler Hariç:23,25TL
2 Bağlantılı Gömme Panel Montaj USB Uzatma Kablosu 1 Metre 2 Bağlantılı Gömme Panel Montaj USB Uzatma Kablosu 1 Metre
Aynı Gün Kargo En Çok Satan Tükenmek Üzere 1 Metre
Araç Gösterge Paneli Montaj Kablosu, yüksek veri iletimi şarj verimliliği ile sağlanan çift USB tasarımını benimsemiştir. Yalnızca bir arabaya kurulabilen değil, aynı zamanda bisiklet ve deniz taşıtları gibi diğer uygulamalar için de kullanılabilen geniş bir uygulama yelpazesiyle birlikte gelir. Sok..
366,90TL
Vergiler Hariç:305,75TL
Yüksek Kalite Mini USB Erkek to USB A Erkek Şarj/Data Kablosu 30cm Yüksek Kalite Mini USB Erkek to USB A Erkek Şarj/Data Kablosu 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu bir Mini USB Kablosudur. Mobil veri aktarım kablosu olarak kullanabilirsiniz. Bu kablo esas olarak Arduino panoları ve Uçuş Kontrol Panoları için kullanılır.Yüksek Hızlı USB 2.0 Tip A - Mini-B Kablosu, ortak Mini-B USB bağlantı noktasına sahip harici sabit sürücüler, GPS, oyun kumandaları, dijita..
41,90TL
Vergiler Hariç:34,91TL
Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
46,90TL
Vergiler Hariç:39,08TL
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo En Çok Satan Tükenmek Üzere 1.8 Metre
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre, DisplayPort (DP) bağlantı noktasını HDMI'ya dönüştürmek için kullanılan bir kablodur. Bu kablo, bilgisayarınızda veya diğer cihazlarda bulunan DisplayPort çıkışını HDMI desteği olan televizyonlar, monitörler, projektörler veya diğer..
209,90TL
Vergiler Hariç:174,92TL
Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Altın Kaplama DisplayPort kablosu, DisplayPort ile donatılmış dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız için vazgeçilmez bir arkadaştır.Çift Yönlü DisplayPort - DisplayPort Kablosu 1,8 Metre Siyah. DisplayPort uyumlu bir PC'yi DisplayPort ile bir monitöre veya projektöre bağlayın. Veya DisplayPort uyumlu..
179,90TL
Vergiler Hariç:149,92TL
Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 20Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 20Metre
Aynı Gün Kargo Tükenmek Üzere 20 Metre
Bu 3.5mm erkek to 2RCA erkek ses kablosu, cihazlar arasında kaliteli ses iletimi sağlamak için tasarlanmıştır. 20 metre uzunluğu ile kullanıcıya daha fazla hareket özgürlüğü sunar ve kablonun yerleştirilmesi gereken alanın ötesine erişim sağlar.Bu ses kablosu, 3.5mm kulaklık jakı veya çıkışına sahip..
399,90TL
Vergiler Hariç:333,25TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
104,90TL
Vergiler Hariç:87,41TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 478 (24 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.