Menü
Sepetiniz

1.000TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Çevirici ve Çoklayıcılar

Çevirici ve Çoklayıcılar

Kablolar ve Konektörler: Teknolojinizden En İyi Şekilde Yararlanın

Kablolar ve konektörler yalnızca teknolojinizi hayata geçirmekle kalmaz, aynı zamanda mevcut cihazlarınızın uyumluluğunu (ve dolayısıyla ömrünü) uzatabilir. Nereden başlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Kim bilir ne kadar süredir garajınızda veya bodrumunuzda gizlenen devasa gizemli kablo kutusunu çözmek istemiyor musunuz?

İster ilk kez yeni bir bilgisayar sistemi kuruyor, ister harici ekranlarınız için kaybolan veya kırılmış bir güç kablosunu değiştirmeye çalışıyor olun, ister yeni teknolojiyi eski teknolojiye bağlamakta zorlanıyor olun, doğru konektörler ve adaptörler yalnızca bir tık uzağınızda.


Adaptörler

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde VGA çıkışı yok mu? Monitörünüzde veya harici ekranınızda HDMI girişi yok mu? Bilgisayarınızı Mini DisplayPort aracılığıyla HDTV'nize bağlamak ister misiniz? Sorun değil. Sadece doğru harici video görüntü adaptörüne ihtiyacınız var . En yaygın görüntü bağdaştırıcıları, VGA'yı DVI'ya, DVI'yı VGA'ya ve DVI veya VGA'yı HDMI'ya bağlamanıza izin verir. Başka bir benzersiz bağlantı türüne mi ihtiyacınız var? Korkmayın, muhtemelen bunun için de bir adaptör vardır .


Çevirici ve Çoklayıcılar

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçaları arasında yer alan çevirici ve çoklayıcılar, her an ihtiyacınız olabilen küçük ama çok etkili donanım unsurlarındandır.

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde VGA çıkışı yok mu? Monitörünüzde veya harici ekranınızda HDMI girişi yok mu? Mini DisplayPort aracılığıyla bilgisayarınızı HDTV'nize bağlamak ister misiniz? Sorun değil. Sadece doğru harici video görüntüleme adaptörüne ihtiyacınız var . En yaygın görüntü bağdaştırıcıları, VGA'yı DVI'ya, DVI'yı VGA'ya ve DVI veya VGA'yı HDMI'ya bağlamanızı sağlar. Başka bir benzersiz bağlantı türüne mi ihtiyacınız var? Korkmayın, muhtemelen bunun için de bir adaptör vardır.


Çevirici ve Çoklayıcı Nedir?

Bilgisayar alanında, çevirici hem donanım unsuru hem yazılım bileşeni olabilir. çevirici, gönderilen veriyi bir cihazdan diğer cihaza geçerken dönüştürür, bir nevi köprü işlevi görür. Bu veriler cihazların birbirine gönderdiği bir ileti de olabilir, bir ağ dahilinde gönderilen bir paket veya uygulama da. Bu yedek parçalar, bilgisayarınıza daha fazla işlevsellik ve uyumluluk katar. Örneğin, HDMI to VGA bu ürün bilgisayar veya başka bir cihazınızdan aldığı dijital görüntüyü analoğa çevirerek VGA girişli monitörünüzde kullanmanıza olanak sağlar.

Çoklayıcılar ise tek kaynaktan aldığı veriyi çoklayarak birden fazla kaynağa iletmemizi sağlayan unsurlardır. Örnek vermek gerekirse tek kaynaktan aldığımız sesi minik ses çoklayıcılar sayesinde birden fazla kaynağa gönderebiliriz.


Çevirici ve Çoklayıcı Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Çevirici ve çoklayıcı alırken kullanacağınız ürünün bilgisayarınız veya cihazınız için uygun olduklarından emin olmalısınız. Örneğin HDMI çeviricilerde Micro HDMI, Mini HDMI çıkışları çok karıştırılmakta cihazınızın çıkışının hangisi olduğunu kendinizin gözle kontrol etmesi gerekmekte bu konularda yardıma ihtiyaç duyarsanız mağazamıza whatsapp üzerinden veya maille bilgi alabilirsiniz.

USB 2.0 USB-A Dişi to USB-B Dişi Adaptör USB 2.0 USB-A Dişi to USB-B Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni En Çok Satan
USB 2.0 Adaptörü - USB A Dişi'den USB B Dişi'ye, USB kablosunun cinsiyetini ve konektör türünü dönüştürme olanağı sağlar.Konektörler:Dişi USB A'dan Dişi USB B'yeErkek USB A'yı Dişi USB B'ye veya Erkek USB B'yi Dişi USB A'ya dönüştürmek için tasarlanmıştırİşlev:Veri aktarımı ve şarj genişletme için k..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
USB 2.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 2.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
90 Derece Aşağı Açılı USB 2.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler.Bu kullanışlı adaptör..
69,90TL
Vergiler Hariç:58,25TL
Type-C Dişi to DC 5.5x2.1mm Erkek 5V Konnektör Güç Şarj Adaptörü Type-C Dişi to DC 5.5x2.1mm Erkek 5V Konnektör Güç Şarj Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Standart DC fişi/adaptör aracılığıyla USB C Tipi cihazlara güç verin veya şarj edin. Çeşitli küçük şarj cihazları, cep telefonları, C Tipi cihazlar vb. için geçerlidir.Özellik:Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve adaptör güçlü, dayanıklı, kullanımı güvenlidir ve uzun ömürlüdür.Adaptörün ilet..
74,90TL
Vergiler Hariç:62,42TL
RS232 DB9 to RJ45 Ethernet Seri Ağ Yönlendirici Konsol Kablosu 1.5 Metre RS232 DB9 to RJ45 Ethernet Seri Ağ Yönlendirici Konsol Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Cisco/Huwei yönlendiriciler ve anahtarlar için kullanılan, rollover konsolu için düz DB9 dişi RJ45 konsol kablosu, konsol yapılandırmasına izin vermek için 9 pinli bir seri portu bir RJ-45 konsol portuna bağlar.DB9 - RJ45 konsol yönetimi kablosuyla iletişim kurun, dizüstü bilgisayarınızı Cisco yönle..
132,90TL
Vergiler Hariç:110,75TL
5.5x2.5mm Dişi-Dişi DC Güç Kaynağı Uzatma Adaptörü 5.5x2.5mm Dişi-Dişi DC Güç Kaynağı Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
İki DC güç kablosunu birbirine bağlamanız veya birini dişi kabloya dönüştürmeniz mi gerekiyor? O zaman bu adaptör tam size göre. Dayanıklı plastik mahfaza ile sağlam Nikel kaplamadan yapılmış DC kuplörünün 5,5 mm dış çevresi ve 2,5 mm iç pimi vardır.Erkek fişi prize dönüştürmek için cinsiyet değişti..
34,90TL
Vergiler Hariç:29,08TL
USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Yukarı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Sup..
89,90TL
Vergiler Hariç:74,92TL
USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Aşağı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Supe..
89,90TL
Vergiler Hariç:74,92TL
USB 2.0 Type-C to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü USB 2.0 Type-C to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü
Aynı Gün Kargo Tükenmek Üzere
Ethernet bağlantısı sorunları yaşayanlarınız için bu Type-C - LAN adaptörü ideal çözümdür.Type-C çıkışlarını Ethernet’e çevirmek isteyenler ve her yerde kolaylıkla kablolu ağlara da bağlanmak isteyenler için Type-C den Ethernet Çevirici Adaptör.Özellikle Tablet PC kullanıcılarına kablolu ağa bağlanm..
188,90TL
Vergiler Hariç:157,41TL
USB 2.0 - RS-232 Seri Bağlantı Noktası Kablosu + 9 Pin'den 25-Pin'e Dönüştürücü USB 2.0 - RS-232 Seri Bağlantı Noktası Kablosu + 9 Pin'den 25-Pin'e Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
9 Pimli RS232 arayüzü ile herhangi bir USB bağlantı noktasını ve seri cihazı bağlamak için basit ve kullanışlı bir yol sağlar. Ayrıca harici 9pin - 25-Pin adaptör ile yazıcı gibi paralel cihazlar ile bilgisayarın USB bağlantı noktası arasında köprü kurar. Tak ve çalıştır ve çalışırken değiştirme işl..
146,90TL
Vergiler Hariç:122,42TL
Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Yurt dışından gelen ürünlerde şehir şebeke hattımız olan 220 V uyum sağlaması için gerekli olan dönüştürücüdür.Telefon şarj cihazınız, dizüstü bilgisayar şarj cihazınız, kamera şarj cihazınız ve diğer çift voltajlı şarj cihazlarınız ile kullanmak için çoğu Avrupa ülkesinde ve Türkiye de uyumludur. İ..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
Micro HDMI to VGA Ses Destekli Çevirici Adaptör Micro HDMI to VGA Ses Destekli Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Micro HDMI to VGA dönüştürücü ile Micro HDMI çıkışa sahip Fotoğraf makinesi, Tablet, Ultrabook veya Raspberry Pi gibi cihazlarınızı VGA monitöre bağlayabileceksiniz.Mikro HDMI - VGA soket adaptör kablosuyla VGA monitörleri Raspberry Pi 4 Model B kartları gibi daha yeni cihazlarla kolayca kullanın.10..
214,90TL
Vergiler Hariç:179,08TL
HDMI to VGA Çevirici Uydu Cihazı PS3-PS4 Uyumlu Ekstra Güç+Ses Destekli HDMI to VGA Çevirici Uydu Cihazı PS3-PS4 Uyumlu Ekstra Güç+Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
HDMI bağlantı noktasına sahip bir bilgisayarı, uydu cihazı, oyun oyun konsolları ve diğer cihazları bir monitöre, projektöre, HDTV'ye veya VGA bağlantı noktasına sahip diğer cihazlara bağlarYüksek Performans:HDMI erkek - VGA dişi dönüştürücü, yüksek çözünürlüklü monitörler veya projektörler için 720..
188,90TL
Vergiler Hariç:157,41TL
Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo
DisplayPort - HDMI adaptörü, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya DisplayPort bağlantı noktasına sahip diğer cihazları monitör, projektör veya TV gibi bir HDMI ekrana bağlamak için kolay bir çözüm sunar.Video akışı veya oyun oynama için bilgisayarınızdan yüksek tanımlı ses ve videoyu bir HDTV'ye iletir..
149,90TL
Vergiler Hariç:124,92TL
DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo
5.5x2.5 mm DC Dişi to USB Type-C DC Erkek Uç ÇeviriciStandard, 5.5 x 2.5 mm Erkek DC konektörlü adaptörlerinizin ucuna takarak, USB Type-C Erkek uca çevirebilmenizi sağlar.USB Tip C cihazlarına standart DC fişi adaptör aracılığıyla şarj edebilirsinizKonnektörler 1 : DC 5.5x2.5mm DişiKonektörler 2 : ..
74,90TL
Vergiler Hariç:62,42TL
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu 9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 1.4 Metre
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu, bilgisayarlar veya cihazlar arasında veri iletimi için kullanılan bir kablodur.Bu kablo, 9 pinli erkek seri bir bağlantı noktasına sahip olan bir cihazı, 9 pinli dişi seri bir bağlantı noktasına sahip olan başka bir ciha..
79,90TL
Vergiler Hariç:66,58TL
4K Displayport Erkek to Mini Displayport Dişi Çevirici Kablo 4K Displayport Erkek to Mini Displayport Dişi Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Bu DisplayPort Erkek - Mini DisplayPort Dişi 6 inç Adaptör Kablosu, PC'nizdeki veya Dizüstü bilgisayarınızdaki DisplayPort bağlantı noktasına takılarak size bir Mini DisplayPort bağlantı noktası sağlar.Video kartındaki Mini DP'den, iş dizüstü bilgisayarından iMac Apple Cinema Display ekran serisine ..
279,90TL
Vergiler Hariç:233,25TL
3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü 3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Tek bir 3,5 mm Erkeği 2,5 mm Dişiye uyarlar.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.3,5 mm Erkek - 2,5 mm Dişi ayırıcılar, farklı ve video sistemlerinde kullanılmak üzere yedek veya ikame adaptörler sağlar.Teknik özellikler:Boyut: 37 mm x 10 mm / 1,46" x 0,39" (L*D)Malze..
24,90TL
Vergiler Hariç:20,75TL
3 in 1 Card Reader Type-C to OTG + SD-TF Kart Okuyucu Adaptörü 3 in 1 Card Reader Type-C to OTG + SD-TF Kart Okuyucu Adaptörü
Aynı Gün Kargo Tükendi
USB-C konektörlü dizüstü bilgisayarlara, telefonlara ve tabletlere bağlanmak için USB Type-C bağlantı noktasına sahip MicroSD\SD USB bellek kartı okuyucu adaptörü. Çeşitli bellek kartı ve flash sürücü türlerinden bilgi aktarımı için USB-C'li küçük bir kart okuyucu.SD / TF kartı ve USB bağlantı nokta..
138,48TL
Vergiler Hariç:115,40TL
2 Port HDMI Çoklayıcı Kablo 1 Giriş 2 Çıkış 2 Port HDMI Çoklayıcı Kablo 1 Giriş 2 Çıkış
Aynı Gün Kargo 30cm
HDMI cihazını iki farklı LCD'ye bağlamak isteyen kullanıcılar için en ideal çözüm Tek yönlü HDMI çoklayıcı aynı HDMI sinyalini iki farklı noktaya kolayca dağıtmanıza olanak sağlar. Ses ve görüntü sistemleri ile tam uyumludur. Kaliteli dış kaplaması ile uzun süreli dayanıklılık gösteren HDMI çoğaltıc..
152,90TL
Vergiler Hariç:127,42TL
Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir RCA fono soketini 6.3 mm mono jak fişine dönüştüren bir adaptör. Dengesiz mono ses sinyalleri için idealdir.1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör1/4" Mono Fiş - RCA Ses Jakı Kulaklık Adaptörü Dönüştürücü. Bir ucu 1/4" (6.35mm) kulaklık fişi, diğer ucu RCA ses jakıdır. Bağla..
54,90TL
Vergiler Hariç:45,75TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 198 (10 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.