Menü
Sepetiniz

1.000TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Görüntü Kabloları

Görüntü Kabloları

Bilgisayar görüntü kabloları, bilgisayarın ekranını bir video kaynaktan almak için kullanılan bağlantı kablolarıdır. Bu kablolar, bilgisayarın grafik kartından gelen görüntü sinyallerini monitöre veya başka bir görüntü cihazına iletmek için tasarlanmıştır.

Bilgisayar görüntü kabloları farklı tiplerde gelir ve en yaygın olanları VGA, DVI, HDMI ve DisplayPort'tur.

VGA (Video Graphics Array) kabloları, analog görüntü sinyallerini taşır ve bilgisayarlar arasında yaygın olarak kullanılır. Ancak, daha yeni teknolojilere kıyasla düşük çözünürlük ve görüntü kalitesi sunarlar.

DVI (Digital Visual Interface) kabloları, dijital ve analog görüntü sinyallerini taşıyabilen bir kablo türüdür. DVI-D (sadece dijital) ve DVI-I (dijital ve analog) olmak üzere iki alt tipe sahiptir. Bu kablolar, yüksek çözünürlük ve daha iyi görüntü kalitesi sunarlar.

HDMI (High-Definition Multimedia Interface) kabloları, yüksek kaliteli ses ve görüntü sinyallerinin dijital olarak iletimini sağlayan bir kablo türüdür. HDMI, çift yönlü iletim özelliğine sahiptir ve HD televizyonlarda ve ses/video ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.

DisplayPort kabloları, yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızları sağlayan bir video bağlantı standardıdır. Thunderbolt bağlantı noktalarında da kullanılabilir. DisplayPort kabloları, diğer kablo türlerine göre daha hızlı veri iletimi ve daha iyi bağlantı kalitesi sunar.

Tüm bu kablolardan hangisinin kullanılacağı, kullanılan cihazların bağlantı noktalarına ve istenilen görüntü kalitesine bağlıdır. Bilgisayar görüntü kabloları, bilgisayar kullanıcılarının görüntüleri ekranlarında net ve yüksek kalitede görüntüleme deneyimini sağlar.

Birçok cihaz kullanıcısı için bir sonraki önemli konu kablolama sorunu, verileri uygun bir ekrana aktarmaktır. Masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, harici monitörlere DisplayPort - VGA, DisplayPort - HDMI, USB Type-C - HDMI veya yalnızca standart HDMI kabloları gibi çeşitli kablo seçenekleri ile bağlanır.

Ne tür video kablosuna ihtiyacınız olduğunu anlamak için, önce bilgisayarınızdaki bağlantı noktalarını ve konektörleri gözden geçirmelisiniz. Seçenekler genellikle VGA, USB Type-C, HDMI ve DisplayPort'tur. Bir tarafı cihazınızdaki açık bir bağlantı noktasına bağlanacak bir kabloya ihtiyacınız var. Ardından, kullanmak istediğiniz monitörü veya ekranı düşünün. Bu, bilgisayarla kullanım amaçlı bir monitör içerebilir, ancak televizyonunuzu da kullanabilirsiniz. Monitörün ne tür portlara sahip olduğunu keşfedin; bilgisayar kablonuzun diğer tarafının video aygıtındaki boş bir bağlantı noktasıyla eşleşmesi gerekir.

Bazen çok fazla kablonuz olur, ancak doğru şekilde bağlanmadığı görülüyor. Bu durumda, adaptörler satın alabilirsiniz. Örneğin bir VGA adaptörü, bir HDMI - HDMI kablosunu HDMI - VGA kablosuna dönüştürmenize izin verebilir. Bu, endüstri standardı bağlantılar zaman içinde değiştiğinden, ekipmanınızın bir parçası diğerinden daha eski olduğunda özellikle yararlı olabilir. Sadece adaptör satın almak, tüm bilgisayar kablosu için daha akıllıca olabilir.

270 Derece Dik Yukarı Açılı HDMI Erkek - Dişi Uzatma Kablosu - 15cm 270 Derece Dik Yukarı Açılı HDMI Erkek - Dişi Uzatma Kablosu - 15cm
Aynı Gün Kargo Yeni 15cm
270 derece dik açılı tasarım, kabloyu duvara monte cihazlar için daha uygun hale getirerek, duvar ile cihaz arasındaki sınırlı boşlukların yarattığı sıkıntıyı çözer. Bu HDMI Dişi-Erkek Uzatma Kablosu, HDMI uyumlu cihazları TV'nize, monitörünüze veya projektörünüze rahat bağlamanıza olanak tanır..
132,90TL
Vergiler Hariç:110,75TL
Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
46,90TL
Vergiler Hariç:39,08TL
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo En Çok Satan Tükenmek Üzere 1.8 Metre
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre, DisplayPort (DP) bağlantı noktasını HDMI'ya dönüştürmek için kullanılan bir kablodur. Bu kablo, bilgisayarınızda veya diğer cihazlarda bulunan DisplayPort çıkışını HDMI desteği olan televizyonlar, monitörler, projektörler veya diğer..
209,90TL
Vergiler Hariç:174,92TL
Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Altın Kaplama DisplayPort kablosu, DisplayPort ile donatılmış dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız için vazgeçilmez bir arkadaştır.Çift Yönlü DisplayPort - DisplayPort Kablosu 1,8 Metre Siyah. DisplayPort uyumlu bir PC'yi DisplayPort ile bir monitöre veya projektöre bağlayın. Veya DisplayPort uyumlu..
179,90TL
Vergiler Hariç:149,92TL
Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo
DisplayPort - HDMI adaptörü, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya DisplayPort bağlantı noktasına sahip diğer cihazları monitör, projektör veya TV gibi bir HDMI ekrana bağlamak için kolay bir çözüm sunar.Video akışı veya oyun oynama için bilgisayarınızdan yüksek tanımlı ses ve videoyu bir HDTV'ye iletir..
149,90TL
Vergiler Hariç:124,92TL
4K Displayport Erkek to Mini Displayport Dişi Çevirici Kablo 4K Displayport Erkek to Mini Displayport Dişi Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Bu DisplayPort Erkek - Mini DisplayPort Dişi 6 inç Adaptör Kablosu, PC'nizdeki veya Dizüstü bilgisayarınızdaki DisplayPort bağlantı noktasına takılarak size bir Mini DisplayPort bağlantı noktası sağlar.Video kartındaki Mini DP'den, iş dizüstü bilgisayarından iMac Apple Cinema Display ekran serisine ..
279,90TL
Vergiler Hariç:233,25TL
USB 3.0 to VGA Dönüştürücü Harici Ekran Kartı Çoklu Monitör Adaptörü Win 7/8/10 USB 3.0 to VGA Dönüştürücü Harici Ekran Kartı Çoklu Monitör Adaptörü Win 7/8/10
Aynı Gün Kargo En Çok Satan Tükenmek Üzere
Çalışma alanınızı genişletin (çift ekran); USB arabirimi üzerinden bir monitör, televizyon veya projektör daha bağlayın.Bu USB 3.0 - VGA Ekran Adaptörü ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı çift monitör ortamına dönüştürün. Masaüstü ekranını genişletmek veya yansıtmak için bir ana bilgisayara VG..
449,90TL
Vergiler Hariç:374,92TL
Mini Displayport to VGA Çevirici Dönüştürücü Adaptör Mini Displayport to VGA Çevirici Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Mini DisplayPort veya Thunderbolt cihazınızı bir VGA HD TV Ekranı veya Monitörü ile kullanmak üzere dönüştürmek için mükemmeldir.En yüksek kalite ve istikrarlı sinyal aktarımıYeni nesil Apple Macbook'larınızı doğrudan VGA TV veya LCD ekrana bağlar.Mini Displayport 1.1a girişini ve VGA çıkışını deste..
142,90TL
Vergiler Hariç:119,08TL
Mini DisplayPort Erkek - DisplayPort Dişi 4K Çevirici Kablo Mini DisplayPort Erkek - DisplayPort Dişi 4K Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo 15cm
Bir DisplayPort monitöre bağlanmak için herhangi bir Mini-DisplayPort veya Apple Thunderbolt soketini bağdaştırın!Bu 15 cm Mini DisplayPort (erkek) - DisplayPort (dişi) kablo adaptörü, Mini-DP donanımlı MacBook veya PC'nizle DisplayPort (DP) monitörleri kullanmanıza olanak tanır.Mini Displayport Erk..
179,90TL
Vergiler Hariç:149,92TL
90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi Kablo - 1 Metre 90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi Kablo - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.HDMI kablonuzu takıp TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için ideal bir kabloKablo, video ..
230,90TL
Vergiler Hariç:192,41TL
3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre 3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Bu kablo Hoparlörler, VCR, oynatıcı, CD çalar, TV, TV set üstü kutusu ve 3RCA konektörlü diğer tüm ses video cihazları için idealdirPremium stereo kablo yumuşak bir PVC kılıf ile tasarlanmıştır, cilalı metal konektörler maksimum ses kalitesi sağlar3RCA Erkek - 3RCA Erkek Stereo Ses Video Kabloları, ..
114,90TL
Vergiler Hariç:95,75TL
3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre 3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre
Aynı Gün Kargo 1.2 Metre
3.5 mm Stereo to 3 Rca Dişi Tos Çevirici Dönüştürücü Ses Kablosu3.5mm Stereo Erkek To 3RCA (SARI-KIRMIZI-BEYAZ) Erkek TOS AV TV Kkablosu 3.5mm AV-OUT Çıkışı ile Hem Ses Hem Görüntü İletimiEski nesil bazı kamera ve medya oynatıcılarda bulunan analog yapıya sahip 3.5mm AV-OUT çıkışını RCA video v..
79,90TL
Vergiler Hariç:66,58TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
229,90TL
Vergiler Hariç:191,58TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre Tükendi
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
254,90TL
Vergiler Hariç:212,42TL
90 Derece Dik Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 60cm 90 Derece Dik Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 60cm
Aynı Gün Kargo 60cm
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
230,90TL
Vergiler Hariç:192,41TL
90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 1.8 Metre 90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo Tükenmek Üzere 1.8 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.HDMI kablonuzu takıp TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için ideal bir kabloKablo, video ..
254,90TL
Vergiler Hariç:212,42TL
Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1.5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
62,90TL
Vergiler Hariç:52,42TL
Yüksek Kalite Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 3 Metre Yüksek Kalite Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Günümüzde pek çok ekran kartında ve dizüstü bilgisayarda görmeye başladığımız Display Port çıkışını HDMI girişe sahip LCD, Plazma, projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarınızda kullanabilmenin yolu DisplayPort to Hdmi dönüştürücü kablo ile çalıştırabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı herhangi bir..
279,90TL
Vergiler Hariç:233,25TL
Yüksek Hızlı Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 1.5 Metre Yüksek Hızlı Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
HDTV ve Ev Sinemasında kullanıma uygun kabloAltın kaplama konektörler ve kalıplanmış gerilim azaltma özellikleriYüksek kaliteli malzeme kullanılarak yapılmış kabloHDMI ekipmanı arasındaki bağlantıEn yüksek düzeyde sinyal kalitesi sağlamak için tamamen HDCP uyumluDijital Ses ve Video sinyallerini çar..
79,90TL
Vergiler Hariç:66,58TL
Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.5 Metre Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre Tükendi
Altın kaplama Mini DisplayPort - DisplayPort Kablosu , en yeni Mini DisplayPort donanımlı bilgisayar sistemlerini DisplayPort ekranlarına/monitörlerine bağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek Kalite Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo:Mini DisplayPort masaüstü/dizüstü bilgisayarlarını Di..
146,90TL
Vergiler Hariç:122,42TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 84 (5 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.