Menu
Sepetiniz


Kablolar

Kablolar

Tüm Bağlantı Gereksinimleriniz için Bilgisayar Kabloları

Bilgisayar kabloları, bilgisayar ekipmanlarını ve çevre birimlerini bağlamak ve çalıştırmak için gerekli dijital yolları sağlar. Güçten verilere, bu konektörler aracılığıyla yayınladığınız şey arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı, dünyayı görmenizi ve müziği veya iş akışını sürdürmenizi sağlar. Küçük olasılıklar gibi görünseler de, bilgisayar kabloları PC'nizi ,  dizüstü bilgisayarınızı veya favori cihazlarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.


Güç Kaynağı ve Bilgisayar Kabloları

En sevdiğiniz PC oyunları aracılığıyla dijital savaş stratejileri başlatmadan veya kişisel veya iş verimliliğine geçmeden önce bilgisayarınızı güçlendirmelisiniz. Çoğu dizüstü bilgisayar ve PC, cihazınızla duvar prizi arasında güvenli bir bağlantı sağlayan özel bir güç kablosu ile birlikte gelir, ancak bir şey yanlış giderse (veya eksikse), elektriğin akmasını sağlamak için piyasa bilgisayar kabloları ve AC adaptörlerinden satın alabilirsiniz.


Video Kabloları

Birçok cihaz kullanıcısı için bir sonraki önemli kablolama sorunu, verileri uygun bir ekrana almaktır. Masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, harici monitörlere DisplayPort - VGA, DisplayPort - HDMI, USB Tip C - HDMI veya yalnızca standart HDMI kabloları gibi çeşitli kablo seçenekleri ile bağlanır. Ne tür video kablosuna ihtiyacınız olduğunu anlamak için, önce bilgisayarınızdaki bağlantı noktalarını ve konektörleri gözden geçirmelisiniz. Seçenekler genellikle USB, HDMI ve DisplayPort'tur. Bir tarafı cihazınızdaki açık bir bağlantı noktasına bağlanacak bir kabloya ihtiyacınız var. Ardından, kullanmak istediğiniz monitörü veya ekranı düşünün. Bu, bilgisayarla kullanım amaçlı bir monitör içerebilir, ancak televizyonunuzu da kullanabilirsiniz. Monitörün ne tür portlara sahip olduğunu keşfedin; bilgisayar kablonuzun diğer tarafının video aygıtındaki boş bir bağlantı noktasıyla eşleşmesi gerekir. 


USB Bağlantı Noktaları ve Kablolar

Kablolar, video monitörleri dışındaki bileşenleri bilgisayarınıza bağlar. Cep telefonlarından ve dijital kameralardan hoparlörlere ve klavyelere kadar birçok çevre birimi, en az bir ucunda USB arabirimi olan bilgisayar kablolarına bağlanır. Diğer uç, cihazın gereksinimlerine bağlı olarak bir MicroUSB veya C Tipi bağlantı olabilir.

Kabloları cihazınızla eşleştirdikten sonra, standart veya hızlı veri ve şarj kabloları arasından seçim yapabilirsiniz. Bilgisayarınız USB 3.0 veya 3.1 bağlantılarını destekliyorsa, daha yüksek düzeyli kabloyu tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kablolar üretkenliği artırmak için uyumlu bağlantı noktalarıyla eşleştirildiğinde cihazları şarj eder ve verileri daha hızlı aktarır.


Mono 6.3mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre Mono 6.3mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Metre
Premium 6,35 mm (1/4 inç) Erkek - 6,35 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akıllı ..
111,89TL Vergiler Hariç:94,82TL
6.35mm 1/4" Stereo Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör 6.35mm 1/4" Stereo Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Tek bir 6,35 mm Erkeği RCA Dişi'ye uyarlar.Kavrama basamakları, kolay takma ve çıkarma işlemine yardımcı olur.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzunluklarını uzatmak için kabloları birbirine bağlama olanağı sağlar.RCA ayırıcılar, farklı ses ve video sistemlerinde k..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Stereo Erkek Çivi Jack Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Stereo Erkek Çivi Jack
Aynı Gün Kargo Yeni
Evde, veya ses cihazlarının kullanıldığı diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.3 elektrik kontaklı lehim tipi - Ortak, Sol ve Sağ.6.35mm erkek fiş kulaklık ses konektörü, lehim tipi, alaşım yapı, yay gerginlik giderici.Bu sağlam konektörler dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve en zorlu koşullard..
30,13TL Vergiler Hariç:25,53TL
Metal 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Uzatma Konnektörü Metal 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Uzatma Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Aşınmış kulaklık jaklarını değiştirmek veya istenen uzunlukta bir kablo yapmak veya bozuk bir konektörü değiştirmek için mükemmeldir.Kullanımı kolay, bunu yapmak için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Kabloları deliklere sokun, döndürün ve yerlerine kilitleyin, ardından lehimleyin.5 mm'ye ka..
16,69TL Vergiler Hariç:14,14TL
3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Konnektörü Kulaklık Onarımı için 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Konnektörü Kulaklık Onarımı için
Aynı Gün Kargo Yeni
Aşınmış kulaklık jaklarını değiştirmek veya istenen uzunlukta bir kablo yapmak veya bozuk bir konektörü değiştirmek için mükemmeldir.Kullanımı kolay, bunu yapmak için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Kabloları deliklere sokun, döndürün ve yerlerine kilitleyin, ardından lehimleyin.5 mm'ye ka..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
Rj11 2'li Telefon Hat Dağıtıcı Çoklayıcı Splitter Rj11 2'li Telefon Hat Dağıtıcı Çoklayıcı Splitter
Aynı Gün Kargo Yeni
RJ11 6P4C telefon soketi esas olarak cihazları sabit hatlı telefonlar ve faks makineleri için uygun bir telefon jakına bağlamak için kullanılır. Evde ve ofiste yaygın olarak kullanılır.Tip: RJ11 6P4C Erkek-2 Dişi Soket; Bej renk; Toplam Boyut : 32x 22x16mm / 1.26 x 0.87 x 0.63 inç(U x G x Y)Plastikt..
9,97TL Vergiler Hariç:8,45TL
6.35mm 1/4 Erkek Stereo to 2RCA Dişi Çevirici Adaptör 6.35mm 1/4 Erkek Stereo to 2RCA Dişi Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu bağdaştırıcı, çoğu aygıtın stereo ses jakından RCA etkin ses sisteminize veya tam tersine ses almanıza olanak tanır.Taşınabilir ve Kullanımı Kolay Hafif ve Kompakt Birçok Soruna Harika Bir Çözüm Adaptör Yaygın Olarak Stereo Rca Fono Kablolarını 6.35mm Stereo Jak Soketine Bağlamak için Kullanılır...
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
USB 2.0 Erkek to Mini USB Erkek Veri Şarj Kablosu 1.3 Metre USB 2.0 Erkek to Mini USB Erkek Veri Şarj Kablosu 1.3 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni
1.3 Metre USB 2.0 Tip A Erkek 5Pin Mini USB veri şarj kablosu HDD için Mp3 Mp4 Kamera GPS V3 Kablo Yüksek Hızlı USB 2.0 Tip A - Mini-B Kablosu, GPS, oyun kumandaları, dijital kameralar veya ortak Mini-B USB bağlantı noktasına sahip video kameralar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Mevcut bir ad..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
Flat Yassı RJ45 Ethernet Network Ağ Kablosu Yüksek Hızlı 2 Metre Flat Yassı RJ45 Ethernet Network Ağ Kablosu Yüksek Hızlı 2 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Metre
Ultra İnce ve Düz ethernet kabloları kolaylıklarından dolayı popülerdir. Tipik bir kablonun kullanılacağı hemen hemen her yerde kullanılabilirler. Düz şekli nedeniyle halı altı, ofis mobilyaları ve duvarlar gibi yan düz yüzeylere kolayca yerleştirilebilirler.Özellikle kabloları gizlemek için halı al..
33,49TL Vergiler Hariç:28,38TL
3.5mm 1/8" TRS - 2 x 6.35mm 1/4" TS Mono Y Ayırıcı Kablo - 5 Metre 3.5mm 1/8" TRS - 2 x 6.35mm 1/4" TS Mono Y Ayırıcı Kablo - 5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Metre
Bu kablo, mini stereo telefon çıkışı olan bir ses cihazını, dengesiz telefon girişleri olan profesyonel ses donanımına bağlamak için tasarlanmıştır; Müzik aleti ses cihazı ekipmanınız için yüksek performans ve çok yönlü tam aralıklı bas sunar; Yüksek bant genişliği frekans kalitesi ayrıntılı temiz d..
106,29TL Vergiler Hariç:90,07TL
5 Pin XLR Erkek Kablo Lehim Tipi Konnektör 5 Pin XLR Erkek Kablo Lehim Tipi Konnektör
Aynı Gün Kargo Yeni
XLR 5 Pin Erkek, çinko döküm gövdeli, gümüş kaplamalı, katı pirinç tornalı kontaklarla yapılmış, hassas, uyumlu bir Konektördür.Güvenli, dayanıklı bağlantılar için bu XLR Erkek, "sıkma" serbest bırakma klipsine sahiptir; bu, kablonuzu beklenmedik şekilde fişten çekme için fiş ve priz güvenliği anlam..
55,89TL Vergiler Hariç:47,36TL
2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör 2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu bir ayırıcı konektördür. Ses verilerini iki çıkışa değiştirmeye yardımcı olur. Bu konektör, tek bir giriş 3.5mm dişi yuva içerir. Çıkış, iki RCA erkek konektörden gelir. Bu, Bilgisayarlar, hoparlörler vb. gibi günlük hayatımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konektör, nikel kaplamalı yüksek ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
Açıklamalar ve Özellikler:Gelişmiş Tasarım, Yüksek Taşınabilirlik YepyeniBağlayıcı Tipi: USB Tip C Erkek - USB 2.0 ErkekKablo Uzunluğu: 1 MetreCihazlarınız için USB Type-C - USB 2.0 herhangi bir kabloya benzemez. Ürünün bir kafası, sahip olduğunuz çoğu cihazla eşleşebilen geleneksel USB 2.0'dır ve d..
33,49TL Vergiler Hariç:28,38TL
PC Anakart 9 Pin Header 2 Port USB 2.0 Anakart Arka Panel Genişletme Braketi PC Anakart 9 Pin Header 2 Port USB 2.0 Anakart Arka Panel Genişletme Braketi
Aynı Gün Kargo Yeni 30cm
Anakartınızın 9 Pin USB çıkışlarını Kullanmanızı Sağlar USB çıkışlarınız yetersiz kaldığında 9 pin USB çıkışa sahip anakartınıza bağlayarak kasanızın arka panelinde 2 adet daha USB çıkışa sahip olabilirsiniz.USB çıkışlarınız yetersiz kaldığında uygun maliyetli bir çözümPC için bir USB 2.0 bağla..
36,85TL Vergiler Hariç:31,23TL
Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1.5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
Yüksek Hızlı Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 1.5 Metre Yüksek Hızlı Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
HDTV ve Ev Sinemasında kullanıma uygun kabloAltın kaplama konektörler ve kalıplanmış gerilim azaltma özellikleriYüksek kaliteli malzeme kullanılarak yapılmış kabloHDMI ekipmanı arasındaki bağlantıEn yüksek düzeyde sinyal kalitesi sağlamak için tamamen HDCP uyumluDijital Ses ve Video sinyallerini çar..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
90 Derece Açılı Micro HDMI to HDMI Dönüştürücü Kablo 60cm 90 Derece Açılı Micro HDMI to HDMI Dönüştürücü Kablo 60cm
Aynı Gün Kargo Yeni 60cm
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Kablo, video sinyalini HDMI st..
78,29TL Vergiler Hariç:66,35TL
90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm 90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm
Aynı Gün Kargo Yeni 50cm
90 Derece HDMI Uzatma Kabloları: Eşsiz dik açılı tasarım, kabloyu duvara monte cihazlar için daha uygun hale getirerek, duvar ile cihaz arasındaki sınırlı boşlukların yarattığı sıkıntıyı çözer. Not: 90 derece ve 270 derece HDMI konektör yönleri farklıdır.Bu HDMI Dişi-Erkek Uzatma Kablosu, ..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
2 Port USB PC Tarayıcı Yazıcı Değiştirici Switch 2 Port USB PC Tarayıcı Yazıcı Değiştirici Switch
Aynı Gün Kargo Yeni
2 Bağlantı Noktalı USB 2.0 Paylaşım Anahtar Kutusu, 2 Bilgisayarın 1 Yazıcıyı Paylaşması için2 Aygıtın Yazıcı, Tarayıcı, Kamera, Klavye, Fare, Flash Sürücü Olarak Bir USB Bağlantı Noktasını Paylaşmasına İzin VerirEl ile Geçiş YapHer Bağlantı Noktası için İlgili Düğmeyle Donatılmış, Erişim için İlgil..
89,49TL Vergiler Hariç:75,84TL
30 cm 24K Gold Plated Full HD Kısa HDMI Kablo 30 cm 24K Gold Plated Full HD Kısa HDMI Kablo
Aynı Gün Kargo Yeni 30cm
Bir HDMI kablosuna ihtiyacınız var, ancak metrelerce kabloya ihtiyacınız yok mu? 30cm kablonuz, daha uzun bir kablonun gereksiz olacağı daha kısa bağlantılar için mükemmeldir. Daha kısa kabloların gizlenmesi daha kolay olduğundan kablo yönetimi için de harikadır. Bu HDMI kablosunun altın k..
30,13TL Vergiler Hariç:25,53TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu 1.5M 3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu 1.5M
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
81,65TL Vergiler Hariç:69,19TL
3.5mm 1/8 inç Erkek - 6.35mm 1/4 inç TRS Erkek Stereo Ses Kablosu-1.5M 3.5mm 1/8 inç Erkek - 6.35mm 1/4 inç TRS Erkek Stereo Ses Kablosu-1.5M
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
3.5mm 1/8 inç Erkek - 6.35mm 1/4 inç TRS Erkek Stereo Ses Kablosu, akıllı telefonunuzu ve PC'nizi 3.5mm jak çıkışı ile 6.35mm jak girişlerine sahip bir cihaza bağlar.6.35mm Erkek Fiş: Amplifikatörler, elektro gitar / piyano, stereo sistem, ev sineması cihazları veya AV alıcıları ve 6.35mm jakı ..
81,65TL Vergiler Hariç:69,19TL
6.35mm 1/4 İnç Stereo TRS Erkek Fiş Lehim Tipi Plastik Konnektör 6.35mm 1/4 İnç Stereo TRS Erkek Fiş Lehim Tipi Plastik Konnektör
Aynı Gün Kargo
Bu 3 kutuplu stereo jak fişi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünün sonlandırılması kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağa sahiptir. Jak konektör muhafazasının benzersiz altıgen şekli, erişimin zor olduğu alanlarda takıp çıkarmak için ideal olan kavraman..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
Erkek-Dişi Çift USB 2.0 Tip A Panel Montajlı Uzatma Kablosu Erkek-Dişi Çift USB 2.0 Tip A Panel Montajlı Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Kullanımı ve kurulumu kolayÖzelleştirilmiş USB cihaz çözümleri içinUSB bağlantısının güvenli, kolay erişilebilir bir panele monte edilmesini sağlarNot: Vidalar pakete dahil değildirKonektör A: 2 X USB 2.0 Erkek KonektörKonektör B: 2 X USB 2.0 Panel Tipi Vidalı Dişi KonektörUygulamalar:2×5 pin dişi u..
111,89TL Vergiler Hariç:94,82TL
30 cm Panel Tipi Vidalı HDMI Uzatma Kablosu 30 cm Panel Tipi Vidalı HDMI Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Adaptör HDMI 1.4 Erkek - HDMI 1.4 Dişi Panel Tipi. Aktarım hızı: 8,16 Gbps. Metal bir kasaya veya HDMI konektörüne kolay erişim için başka bir desteğe kurulum için dişi bir HDMI bağlantısını panel tipi bir HDMI dişi konektöre dönüştürmenizi sağlar.Yüksek kaliteli HDMI Erkek - Dişi Uzatma KablosuMevc..
111,89TL Vergiler Hariç:94,82TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 60cm Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 60cm
Aynı Gün Kargo 60cm
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Kablo, video sinyalini HDMI st..
78,29TL Vergiler Hariç:66,35TL
HDD/SSD için Sata Erkek to 5 Bağlantı Noktalı 15Pin SATA Güç Kablosu HDD/SSD için Sata Erkek to 5 Bağlantı Noktalı 15Pin SATA Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
SATA 15 pin - SATA y 5 x 15 pin kablo adaptörü Yetersiz sata bağlantı noktası durumunu çözmek için 15 pimli bir konektörü 5 x 15 pimli SATA adaptörüne dönüştürür. 15 pinli SATA gücü ile birlikte 5 sabit sürücü veya optik sürücü sağlar.Esnek kablo Sata kablosu paralel, temiz ve düzdür. Sadece bu kabl..
111,89TL Vergiler Hariç:94,82TL
2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü 2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü
Aynı Gün Kargo
Düz siyah PVC'den yapılmış kablo koruyuculu 2.5 mm erkek stereo jak konektörü.Teknik Özellikler:2.5mm Erkek Jack Konnektör:Kaplama: NikelÇap: 7mmKonektör Tasarımı - A Tarafı: DüzRenk: SiyahMalzemeler: PVCCinsiyet Kabuk: ErkekBağlantı A: 2.5mm ErkekBağlayıcı Tipi: 2.5mmPaket İçeriği:1 Adet 2.5mm Ster..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
3.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Ses Video Kablosu Adaptörü 3.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Ses Video Kablosu Adaptörü
Aynı Gün Kargo
3.5mm 3 Kutuplu Erkek Onarım Kulaklıkları Ses Jakı Fiş Konnektörü Çoğu Kulaklık Jakı İçin Lehimleme Özellikler: 1. Yepyeni ve yüksek kalitede. 2. Size optimum ses kalitesini sağlayabilen stereo ses tipi bir kulaklık konektörüdür. 3. Lehim konektöründe ısıyla daralan bir boru ve b..
16,69TL Vergiler Hariç:14,14TL
2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Altın Kaplama 2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Altın Kaplama
Aynı Gün Kargo
Altın kaplama metal gövdeye ve lehim sonlandırmasına sahip 2.5 mm stereo ses jakı fişi.Stereo tipiDüz yönlendirme2.5mm konektör boyutuLehim sonlandırmasıKablo montajıKablo koruyucu kılıfPaket İçeriği:1 Adet 2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Ses Video Kablosu Adaptörü Altın Kaplama..
16,69TL Vergiler Hariç:14,14TL
6.35mm 1/4 İnç TRS/TS Bağlayıcı Dişi - Dişi Ses Uzatma Adaptörü 6.35mm 1/4 İnç TRS/TS Bağlayıcı Dişi - Dişi Ses Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Dayanıklı malzeme: iyi iletkenler ve bileşenler, 1/4 inç TRS/TS kuplörün ses konektörleri standardına ulaşmasını kolaylaştırır, ses frekanslarının güvenilir iletimini sağlar, size iyi bir kullanım deneyimi sunarSadece tak ve çalıştır: 6.35 mm dişi-dişi kuplör, kullanıcıların kulaklık uzunluğunu uzat..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo Ethernet 3D Full HD 1080p 5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo Ethernet 3D Full HD 1080p
Aynı Gün Kargo 5 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve