Menü
Sepetiniz


Kablolar

Kablolar

Tüm Bağlantı Gereksinimleriniz için Bilgisayar Kabloları

Bilgisayar kabloları, bilgisayar ekipmanlarını ve çevre birimlerini bağlamak ve çalıştırmak için gerekli dijital yolları sağlar. Güçten verilere, bu konektörler aracılığıyla yayınladığınız şey arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı, dünyayı görmenizi ve müziği veya iş akışını sürdürmenizi sağlar. Küçük olasılıklar gibi görünseler de, bilgisayar kabloları PC'nizi ,  dizüstü bilgisayarınızı veya favori cihazlarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.


Güç Kaynağı ve Bilgisayar Kabloları

En sevdiğiniz PC oyunları aracılığıyla dijital savaş stratejileri başlatmadan veya kişisel veya iş verimliliğine geçmeden önce bilgisayarınızı güçlendirmelisiniz. Çoğu dizüstü bilgisayar ve PC, cihazınızla duvar prizi arasında güvenli bir bağlantı sağlayan özel bir güç kablosu ile birlikte gelir, ancak bir şey yanlış giderse (veya eksikse), elektriğin akmasını sağlamak için piyasa bilgisayar kabloları ve AC adaptörlerinden satın alabilirsiniz.


Video Kabloları

Birçok cihaz kullanıcısı için bir sonraki önemli kablolama sorunu, verileri uygun bir ekrana almaktır. Masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, harici monitörlere DisplayPort - VGA, DisplayPort - HDMI, USB Tip C - HDMI veya yalnızca standart HDMI kabloları gibi çeşitli kablo seçenekleri ile bağlanır. Ne tür video kablosuna ihtiyacınız olduğunu anlamak için, önce bilgisayarınızdaki bağlantı noktalarını ve konektörleri gözden geçirmelisiniz. Seçenekler genellikle USB, HDMI ve DisplayPort'tur. Bir tarafı cihazınızdaki açık bir bağlantı noktasına bağlanacak bir kabloya ihtiyacınız var. Ardından, kullanmak istediğiniz monitörü veya ekranı düşünün. Bu, bilgisayarla kullanım amaçlı bir monitör içerebilir, ancak televizyonunuzu da kullanabilirsiniz. Monitörün ne tür portlara sahip olduğunu keşfedin; bilgisayar kablonuzun diğer tarafının video aygıtındaki boş bir bağlantı noktasıyla eşleşmesi gerekir. 


USB Bağlantı Noktaları ve Kablolar

Kablolar, video monitörleri dışındaki bileşenleri bilgisayarınıza bağlar. Cep telefonlarından ve dijital kameralardan hoparlörlere ve klavyelere kadar birçok çevre birimi, en az bir ucunda USB arabirimi olan bilgisayar kablolarına bağlanır. Diğer uç, cihazın gereksinimlerine bağlı olarak bir MicroUSB veya C Tipi bağlantı olabilir.

Kabloları cihazınızla eşleştirdikten sonra, standart veya hızlı veri ve şarj kabloları arasından seçim yapabilirsiniz. Bilgisayarınız USB 3.0 veya 3.1 bağlantılarını destekliyorsa, daha yüksek düzeyli kabloyu tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kablolar üretkenliği artırmak için uyumlu bağlantı noktalarıyla eşleştirildiğinde cihazları şarj eder ve verileri daha hızlı aktarır.


Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 20Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 20Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 20 Metre
Bu 3.5mm erkek to 2RCA erkek ses kablosu, cihazlar arasında kaliteli ses iletimi sağlamak için tasarlanmıştır. 20 metre uzunluğu ile kullanıcıya daha fazla hareket özgürlüğü sunar ve kablonun yerleştirilmesi gereken alanın ötesine erişim sağlar.Bu ses kablosu, 3.5mm kulaklık jakı veya çıkışına sahip..
249,90TL Vergiler Hariç:208,25TL
5.5mm x 2.1mm Dişi to 3.5mm x 1.35mm Erkek DC Güç Adaptör Kablosu 5.5mm x 2.1mm Dişi to 3.5mm x 1.35mm Erkek DC Güç Adaptör Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu 5.5mm x 2.1mm dişi DC güç adaptör kablosu, birkaç farklı elektronik cihaza güç sağlamak için kullanılan bir kablodur. Dişi uç, 5.5mm x 2.1mm boyutlarına sahip bir güç jakına takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu jaklar, çeşitli cihazlarla uyumludur, özellikle güvenlik kameraları, LED aydınlatm..
22,90TL Vergiler Hariç:19,08TL
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.8 Metre
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre, DisplayPort (DP) bağlantı noktasını HDMI'ya dönüştürmek için kullanılan bir kablodur. Bu kablo, bilgisayarınızda veya diğer cihazlarda bulunan DisplayPort çıkışını HDMI desteği olan televizyonlar, monitörler, projektörler veya diğer..
139,90TL Vergiler Hariç:116,58TL
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu 9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 1.4 Metre
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu, bilgisayarlar veya cihazlar arasında veri iletimi için kullanılan bir kablodur.Bu kablo, 9 pinli erkek seri bir bağlantı noktasına sahip olan bir cihazı, 9 pinli dişi seri bir bağlantı noktasına sahip olan başka bir ciha..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü 3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo Yeni
Tek bir 3,5 mm Erkeği 2,5 mm Dişiye uyarlar.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.3,5 mm Erkek - 2,5 mm Dişi ayırıcılar, farklı ve video sistemlerinde kullanılmak üzere yedek veya ikame adaptörler sağlar.Teknik özellikler:Boyut: 37 mm x 10 mm / 1,46" x 0,39" (L*D)Malze..
20,90TL Vergiler Hariç:17,42TL
Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo Yeni
DisplayPort - HDMI adaptörü, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya DisplayPort bağlantı noktasına sahip diğer cihazları monitör, projektör veya TV gibi bir HDMI ekrana bağlamak için kolay bir çözüm sunar.Video akışı veya oyun oynama için bilgisayarınızdan yüksek tanımlı ses ve videoyu bir HDTV'ye iletir..
119,90TL Vergiler Hariç:99,92TL
Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.8 Metre
Altın Kaplama DisplayPort kablosu, DisplayPort ile donatılmış dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız için vazgeçilmez bir arkadaştır.Çift Yönlü DisplayPort - DisplayPort Kablosu 1,8 Metre Siyah. DisplayPort uyumlu bir PC'yi DisplayPort ile bir monitöre veya projektöre bağlayın. Veya DisplayPort uyumlu..
126,90TL Vergiler Hariç:105,75TL
3 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu 3 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 3 Metre
Herhangi bir dişi USB cihazını başka bir dişi USB cihazına bağlamak veya kabloyu kullanarak PC'nizden bir USB cihazındaki üretici yazılımını veya yazılımı güncellemek için idealdir.Dayanıklı: Blendajlı kablo, hızlı, parazitsiz veri aktarımı için esnek ve güçlüdür. Çift USB uçlu tek kablo. 1x er..
62,90TL Vergiler Hariç:52,42TL
3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 5 Metre 3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Metre
Bu stereo ses uzatma kablosunu MP3 çalarınıza, tabletinize veya bilgisayarınıza takın ve kulaklığınızın menzilini artırın. Kulaklıklarınızın, hoparlörlerinizin veya standart 3,5 mm ses çıkışına sahip diğer herhangi bir aygıtın mevcut kablosuna daha fazla uzunluk eklemek için kullanabilirsiniz.&..
49,90TL Vergiler Hariç:41,58TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek to 6.35 mm TS Mono Erkek Ses Kablosu - 1 Metre 3.5 mm TRS Stereo Erkek to 6.35 mm TS Mono Erkek Ses Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
34,90TL Vergiler Hariç:29,08TL
4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre 4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Açık uçlu 1,5 Metre USB kablosu. Bu kullanışlı kablo, uzun bir USB kablosuna ihtiyaç duyulan evde USB kendin yap projeleri için idealdir.Kablo başlığında, 4 bağlantının tamamı çıplak kablo ucuna tamamen bağlanmış 4 pimli standart bir USB A erkek konektör bulunur.Ekranın içindeki dört renk kodlu kabl..
29,90TL Vergiler Hariç:24,92TL
6.35 mm TRS Erkek to 3-Pin XLR Dişi + Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre 6.35 mm TRS Erkek to 3-Pin XLR Dişi + Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Bir tarafta bir XLR erkek ve bir XLR dişi konektör ve diğer tarafta 6.35mm stereo jak erkek konektör ile donatılmıştır.Konnektör A: Gold 6,35mm TRSKonektör B: Gold XLR Dişi + ErkekKablo Uzunluğu: 1.5 MetrePaket İçeriği:1 Adet Gold 6.35 mm TRS Erkek to 3-Pin XLR Dişi + Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre..
199,90TL Vergiler Hariç:166,58TL
3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 3 Metre 3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 3 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 3 Metre
Bu stereo ses uzatma kablosunu MP3 çalarınıza, tabletinize veya bilgisayarınıza takın ve kulaklığınızın menzilini artırın. Kulaklıklarınızın, hoparlörlerinizin veya standart 3,5 mm ses çıkışına sahip diğer herhangi bir aygıtın mevcut kablosuna daha fazla uzunluk eklemek için kullanabilirsiniz.&..
34,90TL Vergiler Hariç:29,08TL
9-Pin Seri Port Kablosu RS232 Dişi-Dişi ( DB9/COM Kablosu ) 9-Pin Seri Port Kablosu RS232 Dişi-Dişi ( DB9/COM Kablosu )
Aynı Gün Kargo Yeni 1.3 Metre
DB9 seri kablo RS232 dişiden dişiye 9 pinli veri uzatma kablosu, iki bilgisayarın birbirine erişmesi için kullanılır, iki cihaz veri aktarımı çakışması olmadan iletişim kurar, doğru veri iletimini sağlamak için çapraz sinyal gönderip alırDB9 seri kablo, gerektiğinde bilgisayar çevre birimlerini esne..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-2 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-2 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu DC Güç Adaptörü Kablosu 1 güç sinyalini 2'ye böler;Tek bir merkezi adaptörden birden çok kameraya güç sağlamak için kullanışlıdır.Bu DC uzatma kablosu yalnızca 2,1 mm x 5,5 mm fişli güç adaptörüyle çalışır, diğer boyutlarda çalışmaz. Satın almadan önce, lütfen elektrik fişinin boyutunu kontrol ed..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu kabloyu güç kaynağı arasına bağlayarak herhangi bir projenize güç anahtarı ekleyin!Bu 12V DC sıralı anahtar, LED şeritleri açıp kapatmak için idealdir.Standart 5,5 x 2,1 mm DC konnektör ile kullanılır. 12V DC güç kaynağı ve LED aydınlatma ürünleri için kesmeye veya kablolamaya gerek kalmadan bir ..
36,90TL Vergiler Hariç:30,75TL
DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo Yeni
5.5x2.5 mm DC Dişi to USB Type-C DC Erkek Uç ÇeviriciStandard, 5.5 x 2.5 mm Erkek DC konektörlü adaptörlerinizin ucuna takarak, USB Type-C Erkek uca çevirebilmenizi sağlar.USB Tip C cihazlarına standart DC fişi adaptör aracılığıyla şarj edebilirsinizKonnektörler 1 : DC 5.5x2.5mm DişiKonektörler 2 : ..
42,90TL Vergiler Hariç:35,75TL
USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Aşağı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Supe..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Yukarı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Sup..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
78,90TL Vergiler Hariç:65,75TL
Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Yurt dışından gelen ürünlerde şehir şebeke hattımız olan 220 V uyum sağlaması için gerekli olan dönüştürücüdür.Telefon şarj cihazınız, dizüstü bilgisayar şarj cihazınız, kamera şarj cihazınız ve diğer çift voltajlı şarj cihazlarınız ile kullanmak için çoğu Avrupa ülkesinde ve Türkiye de uyumludur. İ..
32,90TL Vergiler Hariç:27,42TL
90 Derece Dirsek Aşağı ve Yukarı Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör 90 Derece Dirsek Aşağı ve Yukarı Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo Tükendi
90 derece L Tip USB Type-C uzatma adaptörü, şarj veya veri aktarımı için Tip C kablosunu 90 derece aşağı ve yukarı açıda uzatır.USB 3.1 süper hızlı veri iletimi ile uyumluDizüstü bilgisayar, akıllı telefon, yeni Macbook ve benzeri cihazlarda yaygın kullanımAçılı 90 Derece: Bilgisayarınızın, mon..
72,90TL Vergiler Hariç:60,75TL
90 Derece L Tip Sağ ve Sol Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör 90 Derece L Tip Sağ ve Sol Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
90 derece L Tip USB Type-C uzatma adaptörü, şarj veya veri aktarımı için Tip C kablosunu 90 derece sağ ve sol açıda uzatır.USB 3.1 süper hızlı veri iletimi ile uyumluDizüstü bilgisayar, akıllı telefon, yeni Macbook ve benzeri cihazlarda yaygın kullanımAçılı 90 Derece: Bilgisayarınızın, monitörü..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
USB 3.0 Sağ Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Sağ Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Tükendi
90 Derece Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar SuperSpeed..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
USB 3.0 Sol Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Sol Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar SuperSpeed..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
Panel Tipi Vidalı USB 2.0 B Dişi-Erkek Yazıcı Uzatma Kablosu Panel Tipi Vidalı USB 2.0 B Dişi-Erkek Yazıcı Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 50cm
Bu, genellikle yazıcılar için kullanılan bir USB 2.0 tip B uzatma kablosudur. Bu uzatma kablosunun bir ucunda düz bir USB tip B erkek Pimi ve USB 2.0 Tip B için Panele monte edilebilir bir USB tip B dişi konektör bulunurDahili olarak monte edilmiş bir sürücü gibi özel çözümler için bir USB B dişi ba..
62,90TL Vergiler Hariç:52,42TL
Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-1.5 Metre Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
90 Derece RJ45 uzatma kablosu, mevcut Ethernet bağlantınızı yönlendiricileri veya ağ cihazlarını bağlamak üzere genişletmek için 90 derece açılıdır; kablo stresini azaltmak ve dar alanlarda kullanımı kolaylaştırmak için açılı Ethernet kablosu kullanın.Korumalı kablolar, LAN bağlantılarını PC'lere, b..
86,90TL Vergiler Hariç:72,42TL
Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-50cm Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
90 Derece RJ45 uzatma kablosu, mevcut Ethernet bağlantınızı yönlendiricileri veya ağ cihazlarını bağlamak üzere genişletmek için 90 derece açılıdır; kablo stresini azaltmak ve dar alanlarda kullanımı kolaylaştırmak için açılı Ethernet kablosu kullanın.Korumalı kablolar, LAN bağlantılarını PC'lere, b..
64,90TL Vergiler Hariç:54,08TL
USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
USB'den DC Bağlantı Noktasına Şarj Kablosu Güç Kaynağı Kablosu DC 5.5x2.1mmLütfen DC uç boyutunun 5,5*2,1 mm, iç çapın 2,1 mm ve dış çapın 5,5 mm olduğunu unutmayın. Lütfen satın almadan önce cihazınızın güç bağlantı girişinin 5,5 * 2,1 mm olduğunu kontrol edin.Açıklama: USB bağlantı noktanızı ..
25,90TL Vergiler Hariç:21,58TL
10 Metre XLR 3 Pin Erkek - Dişi Dengeli Mikrofon Mikser Ses Kablosu 10 Metre XLR 3 Pin Erkek - Dişi Dengeli Mikrofon Mikser Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 10 Metre
XLR Erkek - XLR Dişi Kablo DJ Ekipmanı, Jak Genişletici, Amplifikatörler, Mikser, Mikrofon Uzatma, Davul, Hoparlörler, Amfi ve Daha Fazlası için uygundur.Bu XLR kablo tertibatları, profesyonel ses, video ve sahne aydınlatma ekipmanlarında kullanım için idealdir. Dengeli bir ses sinyalini mikrofona v..
284,90TL Vergiler Hariç:237,42TL
Yüksek Kalite 3 Pin XLR Erkek - Dişi Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 1 Metre Yüksek Kalite 3 Pin XLR Erkek - Dişi Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Yüksek kalite XLR M - XLR F Mikrofon Kablosu, mikrofonları mikserlere, ön amfilere, ses arayüzlerine ve kayıt cihazlarına bağlamak için stüdyo kalitesinde bir kablodur; veya XLR bağlantısının gerekli olduğu başka herhangi bir uygulamada kullanılmak üzere. Kablo hem sessiz hem de dayanıklı olacak şek..
134,90TL Vergiler Hariç:112,42TL
Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 2 Metre Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 2 Metre
Aynı Gün Kargo 2 Metre
90 Derece Açılı 6,35 mm Mono Ses Kablosu Çap 6,35 mm 1/4 inç Jak - Jak mono gold kablosu, en yüksek sinyal aktarım hızına sahiptir. Elektro gitar, mikrofon, ses, bas, mikser, klavye vb. bağlamak için iyi konektörler.Düz ve L Şekilli Erkek - Erkek Jak:Düz ve L biçimli erkek fişler. Çoğu ses ekipmanıy..
164,90TL Vergiler Hariç:137,42TL
Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 1 Metre Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
90 Derece Açılı 6,35 mm Mono Ses Kablosu Çap 6,35 mm 1/4 inç Jak - Jak mono gold kablosu, en yüksek sinyal aktarım hızına sahiptir. Elektro gitar, mikrofon, ses, bas, mikser, klavye vb. bağlamak için iyi konektörler.Düz ve L Şekilli Erkek - Erkek Jak:Düz ve L biçimli erkek fişler. Çoğu ses ekipmanıy..
132,90TL Vergiler Hariç:110,75TL
USB 2.0 Erkek to 2 USB Dişi Ayırıcı Uzatma Y Data/Şarj Kablosu USB 2.0 Erkek to 2 USB Dişi Ayırıcı Uzatma Y Data/Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
USB 2.0 Erkek - 2 Dişi. Kırmızı işaretli USB 2.0 dişi kablosu YALNIZCA şarj içindir ve Apple cihazları için çalışmaz; Diğer bir kalın USB Dişi kablo, Apple ekipmanları için çalışan Şarj ve Veri Senkronizasyon Kablosudur.USB 2.0 Erkek konektör, USB aygıtı içindir ve ayrıca Güç şarjı içindir, 2 bağlan..
74,90TL Vergiler Hariç:62,42TL
USB 2.0 A Erkek to 2 Micro USB Erkek Ayırıcı Y Data Şarj Kablosu USB 2.0 A Erkek to 2 Micro USB Erkek Ayırıcı Y Data Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
1 x USB 2.0 A Erkek - 2 Mikro USB B Erkek Dönüştürücü Kablosu İki mikro USB bağlantısıyla donatılmış mikro USB kablosu, tek bir kabloyla iki Micro USB cihazını aynı anda şarj etmenize ve senkronize etmenize olanak tanır. Mikro USB Y ayırıcı kablo, PC veya Mac gibi USB 2.0 cihazlarında yaygındır, sad..
64,90TL Vergiler Hariç:54,08TL
USB 3.0 Erkek to 90 Derece Sağ/Sol Açılı Type-C Erkek Veri/Şarj Kablosu USB 3.0 Erkek to 90 Derece Sağ/Sol Açılı Type-C Erkek Veri/Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 25cm
USB Tip A 3.0 Erkek - USB Type-C 3.1 90 Derece Erkek Kablo, verileri senkronize etmek ve şarj etmek için USB Tip-C konektörlü bir tablete veya akıllı telefona USB Tip-A bağlantı noktasına sahip bilgisayar, şarj cihazı veya harici pil güç bankasını bağlar .Özellikler :Kablo uzunluğu : 25cm1. Bağlantı..
119,90TL Vergiler Hariç:99,92TL
Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 5 Metre Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Yüksek performanslı Mikro USB 3.0 kablosu, hızlı dosya aktarımı veya senkronizasyon için taşınabilir bir harici USB 3.0 sabit sürücüyü bir bilgisayara bağlar ve USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasına sahip Samsung akıllı telefonları veya tabletleri şarj ederMikro USB 3.0 Kablosu Bir USB 3.0 Type-A - Mic..
414,90TL Vergiler Hariç:345,75TL
Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 3 Metre Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Yüksek performanslı Mikro USB 3.0 kablosu, hızlı dosya aktarımı veya senkronizasyon için taşınabilir bir harici USB 3.0 sabit sürücüyü bir bilgisayara bağlar ve USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasına sahip Samsung akıllı telefonları veya tabletleri şarj ederMikro USB 3.0 Kablosu Bir USB 3.0 Type-A - Mic..
279,90TL Vergiler Hariç:233,25TL
Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 1.8 Metre Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Yüksek performanslı Mikro USB 3.0 kablosu, hızlı dosya aktarımı veya senkronizasyon için taşınabilir bir harici USB 3.0 sabit sürücüyü bir bilgisayara bağlar ve USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasına sahip Samsung akıllı telefonları veya tabletleri şarj ederMikro USB 3.0 Kablosu Bir USB 3.0 Type-A - Mic..
179,90TL Vergiler Hariç:149,92TL
3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10 Metre 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10 Metre
Aynı Gün Kargo 10 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Bakır iletkenler temiz ve net sesin keyfini çıkar..
74,90TL Vergiler Hariç:62,42TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 452 (12 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.