Menü
Sepetiniz

Bilgisayar Görüntü Kabloları

Bilgisayar Görüntü Kabloları

Bilgisayar görüntü kabloları, bilgisayarın ekranını bir video kaynaktan almak için kullanılan bağlantı kablolarıdır. Bu kablolar, bilgisayarın grafik kartından gelen görüntü sinyallerini monitöre veya başka bir görüntü cihazına iletmek için tasarlanmıştır.

Bilgisayar görüntü kabloları farklı tiplerde gelir ve en yaygın olanları VGA, DVI, HDMI ve DisplayPort'tur.

VGA (Video Graphics Array) kabloları, analog görüntü sinyallerini taşır ve bilgisayarlar arasında yaygın olarak kullanılır. Ancak, daha yeni teknolojilere kıyasla düşük çözünürlük ve görüntü kalitesi sunarlar.

DVI (Digital Visual Interface) kabloları, dijital ve analog görüntü sinyallerini taşıyabilen bir kablo türüdür. DVI-D (sadece dijital) ve DVI-I (dijital ve analog) olmak üzere iki alt tipe sahiptir. Bu kablolar, yüksek çözünürlük ve daha iyi görüntü kalitesi sunarlar.

HDMI (High-Definition Multimedia Interface) kabloları, yüksek kaliteli ses ve görüntü sinyallerinin dijital olarak iletimini sağlayan bir kablo türüdür. HDMI, çift yönlü iletim özelliğine sahiptir ve HD televizyonlarda ve ses/video ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.

DisplayPort kabloları, yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızları sağlayan bir video bağlantı standardıdır. Thunderbolt bağlantı noktalarında da kullanılabilir. DisplayPort kabloları, diğer kablo türlerine göre daha hızlı veri iletimi ve daha iyi bağlantı kalitesi sunar.

Tüm bu kablolardan hangisinin kullanılacağı, kullanılan cihazların bağlantı noktalarına ve istenilen görüntü kalitesine bağlıdır. Bilgisayar görüntü kabloları, bilgisayar kullanıcılarının görüntüleri ekranlarında net ve yüksek kalitede görüntüleme deneyimini sağlar.

Birçok cihaz kullanıcısı için bir sonraki önemli konu kablolama sorunu, verileri uygun bir ekrana aktarmaktır. Masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar, harici monitörlere DisplayPort - VGA, DisplayPort - HDMI, USB Type-C - HDMI veya yalnızca standart HDMI kabloları gibi çeşitli kablo seçenekleri ile bağlanır.

Ne tür video kablosuna ihtiyacınız olduğunu anlamak için, önce bilgisayarınızdaki bağlantı noktalarını ve konektörleri gözden geçirmelisiniz. Seçenekler genellikle VGA, USB Type-C, HDMI ve DisplayPort'tur. Bir tarafı cihazınızdaki açık bir bağlantı noktasına bağlanacak bir kabloya ihtiyacınız var. Ardından, kullanmak istediğiniz monitörü veya ekranı düşünün. Bu, bilgisayarla kullanım amaçlı bir monitör içerebilir, ancak televizyonunuzu da kullanabilirsiniz. Monitörün ne tür portlara sahip olduğunu keşfedin; bilgisayar kablonuzun diğer tarafının video aygıtındaki boş bir bağlantı noktasıyla eşleşmesi gerekir.

Bazen çok fazla kablonuz olur, ancak doğru şekilde bağlanmadığı görülüyor. Bu durumda, adaptörler satın alabilirsiniz. Örneğin bir VGA adaptörü, bir HDMI - HDMI kablosunu HDMI - VGA kablosuna dönüştürmenize izin verebilir. Bu, endüstri standardı bağlantılar zaman içinde değiştiğinden, ekipmanınızın bir parçası diğerinden daha eski olduğunda özellikle yararlı olabilir. Sadece adaptör satın almak, tüm bilgisayar kablosu için daha akıllıca olabilir.

Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
47,15TL Vergiler Hariç:39,29TL
4K Displayport Erkek to Mini Displayport Dişi Çevirici Kablo 4K Displayport Erkek to Mini Displayport Dişi Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo Yeni 20cm Tükendi
Bu DisplayPort Erkek - Mini DisplayPort Dişi 6 inç Adaptör Kablosu, PC'nizdeki veya Dizüstü bilgisayarınızdaki DisplayPort bağlantı noktasına takılarak size bir Mini DisplayPort bağlantı noktası sağlar.Video kartındaki Mini DP'den, iş dizüstü bilgisayarından iMac Apple Cinema Display ekran serisine ..
299,15TL Vergiler Hariç:249,29TL
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Yüksek Kalite 4K Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 1.8 Metre, DisplayPort (DP) bağlantı noktasını HDMI'ya dönüştürmek için kullanılan bir kablodur. Bu kablo, bilgisayarınızda veya diğer cihazlarda bulunan DisplayPort çıkışını HDMI desteği olan televizyonlar, monitörler, projektörler veya diğer..
209,89TL Vergiler Hariç:174,91TL
Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo
DisplayPort - HDMI adaptörü, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya DisplayPort bağlantı noktasına sahip diğer cihazları monitör, projektör veya TV gibi bir HDMI ekrana bağlamak için kolay bir çözüm sunar.Video akışı veya oyun oynama için bilgisayarınızdan yüksek tanımlı ses ve videoyu bir HDTV'ye iletir..
150,04TL Vergiler Hariç:125,04TL
Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre Yüksek Kalite 4K Displayport Erkek-Erkek Görüntü Kablosu - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Altın Kaplama DisplayPort kablosu, DisplayPort ile donatılmış dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız için vazgeçilmez bir arkadaştır.Çift Yönlü DisplayPort - DisplayPort Kablosu 1,8 Metre Siyah. DisplayPort uyumlu bir PC'yi DisplayPort ile bir monitöre veya projektöre bağlayın. Veya DisplayPort uyumlu..
188,90TL Vergiler Hariç:157,41TL
3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre 3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre
Aynı Gün Kargo 1.2 Metre Tükenmek Üzere
3.5 mm Stereo to 3 Rca Dişi Tos Çevirici Dönüştürücü Ses Kablosu3.5mm Stereo Erkek To 3RCA (SARI-KIRMIZI-BEYAZ) Erkek TOS AV TV Kkablosu 3.5mm AV-OUT Çıkışı ile Hem Ses Hem Görüntü İletimiEski nesil bazı kamera ve medya oynatıcılarda bulunan analog yapıya sahip 3.5mm AV-OUT çıkışını RCA video v..
73,40TL Vergiler Hariç:61,16TL
Mini Displayport to VGA Çevirici Dönüştürücü Adaptör Mini Displayport to VGA Çevirici Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Mini DisplayPort veya Thunderbolt cihazınızı bir VGA HD TV Ekranı veya Monitörü ile kullanmak üzere dönüştürmek için mükemmeldir.En yüksek kalite ve istikrarlı sinyal aktarımıYeni nesil Apple Macbook'larınızı doğrudan VGA TV veya LCD ekrana bağlar.Mini Displayport 1.1a girişini ve VGA çıkışını deste..
162,64TL Vergiler Hariç:135,54TL
USB 3.0 to VGA Dönüştürücü Harici Ekran Kartı Çoklu Monitör Adaptörü Win 7/8/10 USB 3.0 to VGA Dönüştürücü Harici Ekran Kartı Çoklu Monitör Adaptörü Win 7/8/10
Aynı Gün Kargo Tükenmek Üzere
Çalışma alanınızı genişletin (çift ekran); USB arabirimi üzerinden bir monitör, televizyon veya projektör daha bağlayın.Bu USB 3.0 - VGA Ekran Adaptörü ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı çift monitör ortamına dönüştürün. Masaüstü ekranını genişletmek veya yansıtmak için bir ana bilgisayara VG..
461,88TL Vergiler Hariç:384,90TL
Mini DisplayPort Erkek - DisplayPort Dişi 4K Çevirici Kablo Mini DisplayPort Erkek - DisplayPort Dişi 4K Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo 15cm Tükenmek Üzere
Bir DisplayPort monitöre bağlanmak için herhangi bir Mini-DisplayPort veya Apple Thunderbolt soketini bağdaştırın!Bu 15 cm Mini DisplayPort (erkek) - DisplayPort (dişi) kablo adaptörü, Mini-DP donanımlı MacBook veya PC'nizle DisplayPort (DP) monitörleri kullanmanıza olanak tanır.Mini Displayport Erk..
209,89TL Vergiler Hariç:174,91TL
3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre 3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Bu kablo Hoparlörler, VCR, oynatıcı, CD çalar, TV, TV set üstü kutusu ve 3RCA konektörlü diğer tüm ses video cihazları için idealdirPremium stereo kablo yumuşak bir PVC kılıf ile tasarlanmıştır, cilalı metal konektörler maksimum ses kalitesi sağlar3RCA Erkek - 3RCA Erkek Stereo Ses Video Kabloları, ..
133,28TL Vergiler Hariç:111,06TL
90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi Kablo - 1 Metre 90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi Kablo - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.HDMI kablonuzu takıp TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için ideal bir kabloKablo, video ..
230,90TL Vergiler Hariç:192,41TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre Tükenmek Üzere
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
255,05TL Vergiler Hariç:212,54TL
90 Derece Dik Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 60cm 90 Derece Dik Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 60cm
Aynı Gün Kargo 60cm
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
230,90TL Vergiler Hariç:192,41TL
90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 1.8 Metre 90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.HDMI kablonuzu takıp TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için ideal bir kabloKablo, video ..
262,40TL Vergiler Hariç:218,66TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
230,90TL Vergiler Hariç:192,41TL
Yüksek Kalite Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 3 Metre Yüksek Kalite Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Günümüzde pek çok ekran kartında ve dizüstü bilgisayarda görmeye başladığımız Display Port çıkışını HDMI girişe sahip LCD, Plazma, projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarınızda kullanabilmenin yolu DisplayPort to Hdmi dönüştürücü kablo ile çalıştırabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı herhangi bir..
283,40TL Vergiler Hariç:236,16TL
Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.5 Metre Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Altın kaplama Mini DisplayPort - DisplayPort Kablosu , en yeni Mini DisplayPort donanımlı bilgisayar sistemlerini DisplayPort ekranlarına/monitörlerine bağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek Kalite Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo:Mini DisplayPort masaüstü/dizüstü bilgisayarlarını Di..
146,89TL Vergiler Hariç:122,41TL
Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1.5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo 3D Full HD 1080p 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
66,05TL Vergiler Hariç:55,04TL
Yüksek Hızlı Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 1.5 Metre Yüksek Hızlı Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
HDTV ve Ev Sinemasında kullanıma uygun kabloAltın kaplama konektörler ve kalıplanmış gerilim azaltma özellikleriYüksek kaliteli malzeme kullanılarak yapılmış kabloHDMI ekipmanı arasındaki bağlantıEn yüksek düzeyde sinyal kalitesi sağlamak için tamamen HDCP uyumluDijital Ses ve Video sinyallerini çar..
83,89TL Vergiler Hariç:69,91TL
90 Derece Açılı Micro HDMI to HDMI Dönüştürücü Kablo 60cm 90 Derece Açılı Micro HDMI to HDMI Dönüştürücü Kablo 60cm
Aynı Gün Kargo 60cm Tükendi
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Kablo, video sinyalini HDMI st..
230,90TL Vergiler Hariç:192,41TL
90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm 90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
90 Derece HDMI Uzatma Kabloları: Eşsiz dik açılı tasarım, kabloyu duvara monte cihazlar için daha uygun hale getirerek, duvar ile cihaz arasındaki sınırlı boşlukların yarattığı sıkıntıyı çözer. Not: 90 derece ve 270 derece HDMI konektör yönleri farklıdır.Bu HDMI Dişi-Erkek Uzatma Kablosu, ..
101,75TL Vergiler Hariç:84,79TL
30 cm 24K Gold Plated Full HD Kısa HDMI Kablo 30 cm 24K Gold Plated Full HD Kısa HDMI Kablo
Aynı Gün Kargo 30cm
Bir HDMI kablosuna ihtiyacınız var, ancak metrelerce kabloya ihtiyacınız yok mu? 30cm kablonuz, daha uzun bir kablonun gereksiz olacağı daha kısa bağlantılar için mükemmeldir. Daha kısa kabloların gizlenmesi daha kolay olduğundan kablo yönetimi için de harikadır. Bu HDMI kablosunun altın k..
73,40TL Vergiler Hariç:61,16TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 60cm Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 60cm
Aynı Gün Kargo 60cm
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Kablo, video sinyalini HDMI st..
230,90TL Vergiler Hariç:192,41TL
5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo Ethernet 3D Full HD 1080p 5 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo Ethernet 3D Full HD 1080p
Aynı Gün Kargo 5 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
131,14TL Vergiler Hariç:109,29TL
3 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo Ethernet 3D Full HD 1080p 3 Metre Yüksek Kalite HDMI Erkek-Erkek Kablo Ethernet 3D Full HD 1080p
Aynı Gün Kargo 3 Metre
HDMI (Tip A) - HDMI (Tip A) Kablo, dijital cihazları, ses bileşenlerini ve video kameraları TV, monitör ve AV alıcıları gibi diğer bileşenlere bağlar. İdeal kullanımlar arasında HD Video akışı, Canlı Görüntü, ses veya fotoğraf akışı bulunur. Anlık akış veya yansıtma için kabloyu herhangi bir HDMI TV..
125,90TL Vergiler Hariç:104,91TL
3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 3 Metre 3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Bu kablo Hoparlörler, VCR, oynatıcı, CD çalar, TV, TV set üstü kutusu ve 3RCA konektörlü diğer tüm ses video cihazları için idealdirPremium stereo kablo yumuşak bir PVC kılıf ile tasarlanmıştır, cilalı metal konektörler maksimum ses kalitesi sağlar3RCA Erkek - 3RCA Erkek Stereo Ses Video Kabloları, ..
100,37TL Vergiler Hariç:83,64TL
HDMI 1.4 Erkek-Dişi Kısa Uzatma Kablosu 3D Full HD - 50cm HDMI 1.4 Erkek-Dişi Kısa Uzatma Kablosu 3D Full HD - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
50cm HDMI Ara Uzatma KablosuTV'nizin Arkasındaki HDMI Çıkışını 50cm'ye Kadar İstediğiniz Yönde KullanınHDMI Girişine Erişmenin En Pratik Yolu50cm HDMI uzatma kablosu ile Monitör, Projeksiyon,TV vb. görüntüleme cihazlarınızın HDMI çıkışlarının 10cm kadar uzatabilir ve dilediğiniz açıda konumlandırabi..
83,89TL Vergiler Hariç:69,91TL
HDMI 1.4 Erkek-Dişi Kısa Uzatma Kablosu 3D Full HD - 30cm HDMI 1.4 Erkek-Dişi Kısa Uzatma Kablosu 3D Full HD - 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm
30cm HDMI Ara Uzatma KablosuTV'nizin Arkasındaki HDMI Çıkışını 30cm'ye Kadar İstediğiniz Yönde KullanınHDMI Girişine Erişmenin En Pratik Yolu30cm HDMI uzatma kablosu ile Monitör, Projeksiyon,TV vb. görüntüleme cihazlarınızın HDMI çıkışlarının 10cm kadar uzatabilir ve dilediğiniz açıda konumlandırabi..
70,25TL Vergiler Hariç:58,54TL
Micro HDMI to HDMI Tablet Kamera Görüntü Kablosu - 3 Metre Micro HDMI to HDMI Tablet Kamera Görüntü Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Micro HDMI - HDMI kablo, video ve ses akışı için Micro HDMI bağlantı noktasına sahip tabletleri ve kameraları HDTV'ye veya HDMI bağlantı noktasına sahip bilgisayar monitörüne bağlar. Tip D'den Tip A'ya. (Not: Micro HDMI bağlantı noktası kullandığınızdan emin olmak için lütfen cihazınızı kontrol..
136,40TL Vergiler Hariç:113,66TL
4Kx2K Mini DisplayPort (Thunderbolt) to HDMI Dönüştürücü Kablo 4Kx2K Mini DisplayPort (Thunderbolt) to HDMI Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Mini DisplayPort (Mini DP veya mDP)/Thunderbolt bağlantı noktası uyumlu bilgisayarı HDMI girişli bir HDTV, monitör veya projektöre doğrudan bağlamak için uygun kablo, ekstra bir HDMI Kablosu gerekir (Dahil DEĞİLDİR)Thunderbolt (ve daha eski Mini DisplayPort ile uyumludur) çıkışını HDMI çıkışına dönü..
143,74TL Vergiler Hariç:119,79TL
Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.8 Metre Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Altın kaplama Mini DisplayPort - DisplayPort Kablosu , en yeni Mini DisplayPort donanımlı bilgisayar sistemlerini DisplayPort ekranlarına/monitörlerine bağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek Kalite Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo:Mini DisplayPort masaüstü/dizüstü bilgisayarlarını Di..
257,14TL Vergiler Hariç:214,29TL
Mini HDMI-HDMI Yüksek Çözünürlüklü Tablet Uyumlu Video Kablosu 1.5 Metre Mini HDMI-HDMI Yüksek Çözünürlüklü Tablet Uyumlu Video Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
HD Sony, Canon, JVC ve daha fazla video kamera için bu 1 Metre Mini HDMI HDMI kablosu.HDTV kameralar, dijital kameralar ve oyun konsolları gibi mini HDMI tip C ekipmanlarını mevcut HDMI tip A cihazına bağlamak için idealdir. Bu çift ekranlı 1,5 metrelik kablo, daha iyi bağlantı, uzun ömür ve si..
94,90TL Vergiler Hariç:79,08TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Kablo, video sinyalini HDMI st..
241,39TL Vergiler Hariç:201,16TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Kablo, video sinyalini HDMI st..
255,05TL Vergiler Hariç:212,54TL
Yüksek Kalite Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 15 Metre Yüksek Kalite Full HD 3D Örgülü HDMI Kablo - 15 Metre
Aynı Gün Kargo 15 Metre
HDMI 1.4 Versiyon 15 Metre Örgülü Kablo HDMI Kablo özel kaplama kılıfı ile daha dayanıklı. Altın kaplama uçları sayesinde hızlı ve kesintisiz veri aktarımı sağlar.Yüksek frekans hızlarını desteklediğinden mükemmel yüksek tanımlı 3D deneyimi sunar.HDMI Kablo HDMI (High Definition Multimedia..
346,40TL Vergiler Hariç:288,66TL
1.5 Metre LCD Monitör Projeksiyon PC VGA Görüntü Kablosu 1.5 Metre LCD Monitör Projeksiyon PC VGA Görüntü Kablosu
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Bu 1,5 metrelik VGA Kablosu (DSUB veya Monitör Kablosu olarak da bilinir), Dişi analog VGA konektörlü cihazları bağlamak için mükemmeldir.VGA, genellikle Masaüstü Bilgisayarlarda, Bilgisayar Monitörlerinde, LCD Ekranlarda, TV'lerde bulunan çok yüksek kaliteli bir analog standarttır.Her SVGA kablosu,..
57,65TL Vergiler Hariç:48,04TL
Yüksek Kalite Full HD 1080p Flat-Yassı HDMI Kablo 5 Metre Yüksek Kalite Full HD 1080p Flat-Yassı HDMI Kablo 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Yüksek Kaliteli Görüntü ve Ses Aktarımı:En yaygın HDMI formatı olan v1.4 için geliştirilmiş ağ destekli ve 24 ayar altın uçlu HDMI kablo 5 Metre uzunluğu ile 3D destekli TV ile uydu alıcınız veya medya oynatıcınız arasındaki bağlantıyı kolayca yapacaksınız. Yüksek teknoloji kullanılarak yassı yapı k..
230,90TL Vergiler Hariç:192,41TL
Yüksek Hızlı Ult-Unite HDMI 2.0 4K Flat ​​Kablo-5 Metre Yüksek Hızlı Ult-Unite HDMI 2.0 4K Flat ​​Kablo-5 Metre
Aynı Gün Kargo Ücretsiz Kargo 5 Metre
Yüksek Hızlı HDMI kablosu, HDMI 2.0 özelliklerine uygun, 18GBPS veri aktarım hızına kadar destekler1080p ve Ultra HD 4K x 2K çözünürlüğü destekler.Kablo ve konnektör arasındaki sinyal bütünlüğünü korur.24K altın kaplama konnektörler.Yüksek kaliteli OFC'yi benimseyin. Korozyona direnin ve verimli sin..
1.136,86TL Vergiler Hariç:947,39TL
Yüksek Kalite VGA Çoklayıcı Monitör Kablosu 1 Giriş 2 Çıkış Yüksek Kalite VGA Çoklayıcı Monitör Kablosu 1 Giriş 2 Çıkış
Aynı Gün Kargo
15 Pin SVGA VGA Erkek - 2 Çift Dişi Y Ayırıcı Adaptör Monitör Kablosu Yüksek kalite - VGA SVGA Erkek - 2 Çift Dişi Y Adaptör Ayırıcı Kablo 15 Pim -Dijital VGA çıkışını bilgisayarınızdan ayırmak için bu adaptörü kullanın PC, - artık görsel ekranınız için iki monitör kullanmanıza izin veriyor. Ay..
110,15TL Vergiler Hariç:91,79TL
Micro HDMI Erkek HDMI Dişi Tablet Kamera Dönüştürücü Kablo Mikro HDMI to HDMI Micro HDMI Erkek HDMI Dişi Tablet Kamera Dönüştürücü Kablo Mikro HDMI to HDMI
Aynı Gün Kargo 15cm
Mikro HDMI to HDMI dönüştürücü adaptörü ile HDMI kablolarınızı micro HDMI soketlerine dönüştürerek uyumlu cihazlarınız (Tablet, Kamera, Gopro) için kullanıma olanak sağlar. Altın kaplamalı uçları sayesinde korozyona karşı dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Küçük boyutları sayesinde her yerde ..
133,25TL Vergiler Hariç:111,04TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 83 (3 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.