Menü
Sepetiniz


Çevirici ve Çoklayıcılar

Çevirici ve Çoklayıcılar

Kablolar ve Konektörler: Teknolojinizden En İyi Şekilde Yararlanın

Kablolar ve konektörler yalnızca teknolojinizi hayata geçirmekle kalmaz, aynı zamanda mevcut cihazlarınızın uyumluluğunu (ve dolayısıyla ömrünü) uzatabilir. Nereden başlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Kim bilir ne kadar süredir garajınızda veya bodrumunuzda gizlenen devasa gizemli kablo kutusunu çözmek istemiyor musunuz?

İster ilk kez yeni bir bilgisayar sistemi kuruyor, ister harici ekranlarınız için kaybolan veya kırılmış bir güç kablosunu değiştirmeye çalışıyor olun, ister yeni teknolojiyi eski teknolojiye bağlamakta zorlanıyor olun, doğru konektörler ve adaptörler yalnızca bir tık uzağınızda.


Adaptörler

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde VGA çıkışı yok mu? Monitörünüzde veya harici ekranınızda HDMI girişi yok mu? Bilgisayarınızı Mini DisplayPort aracılığıyla HDTV'nize bağlamak ister misiniz? Sorun değil. Sadece doğru harici video görüntü adaptörüne ihtiyacınız var . En yaygın görüntü bağdaştırıcıları, VGA'yı DVI'ya, DVI'yı VGA'ya ve DVI veya VGA'yı HDMI'ya bağlamanıza izin verir. Başka bir benzersiz bağlantı türüne mi ihtiyacınız var? Korkmayın, muhtemelen bunun için de bir adaptör vardır .


Çevirici ve Çoklayıcılar

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçaları arasında yer alan çevirici ve çoklayıcılar, her an ihtiyacınız olabilen küçük ama çok etkili donanım unsurlarındandır.

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde VGA çıkışı yok mu? Monitörünüzde veya harici ekranınızda HDMI girişi yok mu? Mini DisplayPort aracılığıyla bilgisayarınızı HDTV'nize bağlamak ister misiniz? Sorun değil. Sadece doğru harici video görüntüleme adaptörüne ihtiyacınız var . En yaygın görüntü bağdaştırıcıları, VGA'yı DVI'ya, DVI'yı VGA'ya ve DVI veya VGA'yı HDMI'ya bağlamanızı sağlar. Başka bir benzersiz bağlantı türüne mi ihtiyacınız var? Korkmayın, muhtemelen bunun için de bir adaptör vardır.


Çevirici ve Çoklayıcı Nedir?

Bilgisayar alanında, çevirici hem donanım unsuru hem yazılım bileşeni olabilir. çevirici, gönderilen veriyi bir cihazdan diğer cihaza geçerken dönüştürür, bir nevi köprü işlevi görür. Bu veriler cihazların birbirine gönderdiği bir ileti de olabilir, bir ağ dahilinde gönderilen bir paket veya uygulama da. Bu yedek parçalar, bilgisayarınıza daha fazla işlevsellik ve uyumluluk katar. Örneğin, HDMI to VGA bu ürün bilgisayar veya başka bir cihazınızdan aldığı dijital görüntüyü analoğa çevirerek VGA girişli monitörünüzde kullanmanıza olanak sağlar.

Çoklayıcılar ise tek kaynaktan aldığı veriyi çoklayarak birden fazla kaynağa iletmemizi sağlayan unsurlardır. Örnek vermek gerekirse tek kaynaktan aldığımız sesi minik ses çoklayıcılar sayesinde birden fazla kaynağa gönderebiliriz.


Çevirici ve Çoklayıcı Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Çevirici ve çoklayıcı alırken kullanacağınız ürünün bilgisayarınız veya cihazınız için uygun olduklarından emin olmalısınız. Örneğin HDMI çeviricilerde Micro HDMI, Mini HDMI çıkışları çok karıştırılmakta cihazınızın çıkışının hangisi olduğunu kendinizin gözle kontrol etmesi gerekmekte bu konularda yardıma ihtiyaç duyarsanız mağazamıza whatsapp üzerinden veya maille bilgi alabilirsiniz.

9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu 9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 1.4 Metre
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu, bilgisayarlar veya cihazlar arasında veri iletimi için kullanılan bir kablodur.Bu kablo, 9 pinli erkek seri bir bağlantı noktasına sahip olan bir cihazı, 9 pinli dişi seri bir bağlantı noktasına sahip olan başka bir ciha..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü 3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo Yeni
Tek bir 3,5 mm Erkeği 2,5 mm Dişiye uyarlar.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.3,5 mm Erkek - 2,5 mm Dişi ayırıcılar, farklı ve video sistemlerinde kullanılmak üzere yedek veya ikame adaptörler sağlar.Teknik özellikler:Boyut: 37 mm x 10 mm / 1,46" x 0,39" (L*D)Malze..
20,90TL Vergiler Hariç:17,42TL
3 in 1 Card Reader Type-C to OTG + SD-TF Kart Okuyucu Adaptörü 3 in 1 Card Reader Type-C to OTG + SD-TF Kart Okuyucu Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
USB-C konektörlü dizüstü bilgisayarlara, telefonlara ve tabletlere bağlanmak için USB Type-C bağlantı noktasına sahip MicroSD\SD USB bellek kartı okuyucu adaptörü. Çeşitli bellek kartı ve flash sürücü türlerinden bilgi aktarımı için USB-C'li küçük bir kart okuyucu.SD / TF kartı ve USB bağlantı nokta..
89,90TL Vergiler Hariç:74,92TL
Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo Displayport to HDMI 4K2K Çevirici Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo Yeni
DisplayPort - HDMI adaptörü, masaüstü, dizüstü bilgisayar veya DisplayPort bağlantı noktasına sahip diğer cihazları monitör, projektör veya TV gibi bir HDMI ekrana bağlamak için kolay bir çözüm sunar.Video akışı veya oyun oynama için bilgisayarınızdan yüksek tanımlı ses ve videoyu bir HDTV'ye iletir..
119,90TL Vergiler Hariç:99,92TL
DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo Yeni
5.5x2.5 mm DC Dişi to USB Type-C DC Erkek Uç ÇeviriciStandard, 5.5 x 2.5 mm Erkek DC konektörlü adaptörlerinizin ucuna takarak, USB Type-C Erkek uca çevirebilmenizi sağlar.USB Tip C cihazlarına standart DC fişi adaptör aracılığıyla şarj edebilirsinizKonnektörler 1 : DC 5.5x2.5mm DişiKonektörler 2 : ..
42,90TL Vergiler Hariç:35,75TL
USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
90 Derece Aşağı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Supe..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Yukarı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Sup..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Yurt dışından gelen ürünlerde şehir şebeke hattımız olan 220 V uyum sağlaması için gerekli olan dönüştürücüdür.Telefon şarj cihazınız, dizüstü bilgisayar şarj cihazınız, kamera şarj cihazınız ve diğer çift voltajlı şarj cihazlarınız ile kullanmak için çoğu Avrupa ülkesinde ve Türkiye de uyumludur. İ..
32,90TL Vergiler Hariç:27,42TL
90 Derece Dirsek Aşağı ve Yukarı Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör 90 Derece Dirsek Aşağı ve Yukarı Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo Tükendi
90 derece L Tip USB Type-C uzatma adaptörü, şarj veya veri aktarımı için Tip C kablosunu 90 derece aşağı ve yukarı açıda uzatır.USB 3.1 süper hızlı veri iletimi ile uyumluDizüstü bilgisayar, akıllı telefon, yeni Macbook ve benzeri cihazlarda yaygın kullanımAçılı 90 Derece: Bilgisayarınızın, mon..
72,90TL Vergiler Hariç:60,75TL
90 Derece L Tip Sağ ve Sol Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör 90 Derece L Tip Sağ ve Sol Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
90 derece L Tip USB Type-C uzatma adaptörü, şarj veya veri aktarımı için Tip C kablosunu 90 derece sağ ve sol açıda uzatır.USB 3.1 süper hızlı veri iletimi ile uyumluDizüstü bilgisayar, akıllı telefon, yeni Macbook ve benzeri cihazlarda yaygın kullanımAçılı 90 Derece: Bilgisayarınızın, monitörü..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
USB 3.0 Sağ Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Sağ Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Tükendi
90 Derece Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar SuperSpeed..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
USB 3.0 Sol Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Sol Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar SuperSpeed..
69,90TL Vergiler Hariç:58,25TL
4K Destekli Display Port to HDMI Çevirici Adaptör 4K Destekli Display Port to HDMI Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu DisplayPort - HDMI adaptörü, DisplayPort arayüzüne sahip bir bilgisayarı/dizüstü bilgisayarı bir HDMI donanımlı ekrana, monitöre, projektöre bağlamanızı sağlar.4K UHD Ultra Yüksek Çözünürlük:Displayport - hdmi adaptörü, bilgisayarınızın ekranını bir HDTV veya HD ekrana genişletir. En sevdiğiniz f..
94,90TL Vergiler Hariç:79,08TL
USB 2.0 Erkek to 2 USB Dişi Ayırıcı Uzatma Y Data/Şarj Kablosu USB 2.0 Erkek to 2 USB Dişi Ayırıcı Uzatma Y Data/Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
USB 2.0 Erkek - 2 Dişi. Kırmızı işaretli USB 2.0 dişi kablosu YALNIZCA şarj içindir ve Apple cihazları için çalışmaz; Diğer bir kalın USB Dişi kablo, Apple ekipmanları için çalışan Şarj ve Veri Senkronizasyon Kablosudur.USB 2.0 Erkek konektör, USB aygıtı içindir ve ayrıca Güç şarjı içindir, 2 bağlan..
74,90TL Vergiler Hariç:62,42TL
USB 2.0 A Erkek to 2 Micro USB Erkek Ayırıcı Y Data Şarj Kablosu USB 2.0 A Erkek to 2 Micro USB Erkek Ayırıcı Y Data Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
1 x USB 2.0 A Erkek - 2 Mikro USB B Erkek Dönüştürücü Kablosu İki mikro USB bağlantısıyla donatılmış mikro USB kablosu, tek bir kabloyla iki Micro USB cihazını aynı anda şarj etmenize ve senkronize etmenize olanak tanır. Mikro USB Y ayırıcı kablo, PC veya Mac gibi USB 2.0 cihazlarında yaygındır, sad..
64,90TL Vergiler Hariç:54,08TL
Mini Displayport to VGA Çevirici Dönüştürücü Adaptör Mini Displayport to VGA Çevirici Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Mini DisplayPort veya Thunderbolt cihazınızı bir VGA HD TV Ekranı veya Monitörü ile kullanmak üzere dönüştürmek için mükemmeldir.En yüksek kalite ve istikrarlı sinyal aktarımıYeni nesil Apple Macbook'larınızı doğrudan VGA TV veya LCD ekrana bağlar.Mini Displayport 1.1a girişini ve VGA çıkışını deste..
124,90TL Vergiler Hariç:104,08TL
USB 3.0 to VGA Dönüştürücü Harici Ekran Kartı Çoklu Monitör Adaptörü Win 7/8/10 USB 3.0 to VGA Dönüştürücü Harici Ekran Kartı Çoklu Monitör Adaptörü Win 7/8/10
Aynı Gün Kargo
Çalışma alanınızı genişletin (çift ekran); USB arabirimi üzerinden bir monitör, televizyon veya projektör daha bağlayın.Bu USB 3.0 - VGA Ekran Adaptörü ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı çift monitör ortamına dönüştürün. Masaüstü ekranını genişletmek veya yansıtmak için bir ana bilgisayara VG..
329,90TL Vergiler Hariç:274,92TL
Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Adaptör Type-C to USB 3.0 OTG Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Type C OTG Adaptör, USB sokete sahip klavye, fare, usb bellek gibi çevre birimlerini akıllı telefonunuza bağlamanıza olanak sağlar.Telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan flash belleklere karşılıklı direk veri aktarabilirsiniz.Alüminyum gövdesi ile dayanıklılık sağlarken aynı zamanda küçük boyutları i..
29,90TL Vergiler Hariç:24,92TL
Mini OTG USB Type-C Erkek to USB Tip A Dişi Çevirici Adaptör Mini OTG USB Type-C Erkek to USB Tip A Dişi Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu minimal tasarımlı adaptör, kelimenin tam anlamıyla standart bir USB Tip A Erkek fişinin ucuna girerek, söz konusu cihazın USB Tip-C yuvalarında kullanılmasını sağlar. Hem USB 2.0 hem de USB 3.0 cihazlarıyla uyumludur ve USB Sürücülerin USB çevre birimlerini doğrudan bilgisayarınızın USB-C bağlant..
27,90TL Vergiler Hariç:23,25TL
Mini DisplayPort Erkek - DisplayPort Dişi 4K Çevirici Kablo Mini DisplayPort Erkek - DisplayPort Dişi 4K Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo 15cm Tükendi
Bir DisplayPort monitöre bağlanmak için herhangi bir Mini-DisplayPort veya Apple Thunderbolt soketini bağdaştırın!Bu 15 cm Mini DisplayPort (erkek) - DisplayPort (dişi) kablo adaptörü, Mini-DP donanımlı MacBook veya PC'nizle DisplayPort (DP) monitörleri kullanmanıza olanak tanır.Mini Displayport Erk..
192,90TL Vergiler Hariç:160,75TL
3.5mm Mono Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü 3.5mm Mono Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü
Aynı Gün Kargo
RCA Jakı - 3,5 mm Mono Fiş Ses Adaptörü Bu ses kablosu adaptörü, standart bir RCA kablosunu veya konektörünü 3,5 mm mono fiş konfigürasyonuna dönüştürmek için kullanılan bir RCA jakı - 3,5 mm mono fiş adaptörüdür. Adaptörün arka ucunda standart bir RCA jakı ve ön tarafında 3,5 mm mono fiş bulun..
19,90TL Vergiler Hariç:16,58TL
3.5mm Stereo Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü 3.5mm Stereo Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Tek bir 3,5 mm Erkeği RCA Dişi'ye uyarlar.Kavrama basamakları, kolay takma ve çıkarma işlemine yardımcı olur.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzunluklarını uzatmak için kabloları birbirine bağlama olanağı sağlar.RCA ayırıcılar, farklı ses ve video sistemlerinde ku..
19,90TL Vergiler Hariç:16,58TL
Micro HDMI Dişi to HDMI Dişi Adaptör Micro HDMI Dişi to HDMI Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
Mikro HDMI Dişi - HDMI Dişi Dönüştürücü, dizüstü bilgisayarınızdaki, video kameranızdaki, kameranızdaki ve hatta bazı tabletlerdeki Mikro HDMI bağlantı noktasını kolayca TV, monitör veya projektördeki standart bir HDMI Tip A arayüzüne dönüştürürBu mikro HDMI - HDMI dönüştürücü, 2 kısa kabloyu birbir..
79,90TL Vergiler Hariç:66,58TL
Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir RCA fono soketini 6.3 mm mono jak fişine dönüştüren bir adaptör. Dengesiz mono ses sinyalleri için idealdir.1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör1/4" Mono Fiş - RCA Ses Jakı Kulaklık Adaptörü Dönüştürücü. Bir ucu 1/4" (6.35mm) kulaklık fişi, diğer ucu RCA ses jakıdır. Bağla..
39,90TL Vergiler Hariç:33,25TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1.8Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
199,90TL Vergiler Hariç:166,58TL
90 Derece Dik Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 60cm 90 Derece Dik Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 60cm
Aynı Gün Kargo 60cm
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
174,90TL Vergiler Hariç:145,75TL
90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 1.8 Metre 90 Derece Açılı Micro HDMI Erkek to HDMI Dişi  Tablet Kamera Kablosu 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.HDMI kablonuzu takıp TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için ideal bir kabloKablo, video ..
199,90TL Vergiler Hariç:166,58TL
Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre Micro HDMI to HDMI 90 Derece Dik Açılı Mikro HDMI Tablet Kamera Kablosu 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu kablo, tüm fotoğraf ve videolarınızı iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için mükemmel bir çözümdür.TV'nizden video izleyin, medya akışı yapın ve belgeleri görüntüleyin.Video izlemek ve büyük ekranda çalışmak isteyenler için aksesuar olmalıdır.Altın kaplama pimler ve toprak..
174,90TL Vergiler Hariç:145,75TL
3.5 mm Stereo Dişi to 3 x 3.5 Stereo Erkek 5+1 Ses Kablosu 3.5 mm Stereo Dişi to 3 x 3.5 Stereo Erkek 5+1 Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu Kablo ile 5+1 ses sisteminizin bağlantısını desteklemeyen PC, Notebook, MP3, TV, DVD vb. cihazlara bağlayabilirsiniz.5+1 ses sisteminizin 3 adet 3.5mm ses girişini tek çıkış olan PC, Notebook, MP3, TV, DVD gibi cihazınızı çoklayarak ses sisteminizi kullanmanıza olanak sağlar.Bağlayıcı A: 3.5mm Di..
72,90TL Vergiler Hariç:60,75TL
360 Derece Ayarlanabilir HDMI Dişi - Dişi Adaptör 360 Derece Ayarlanabilir HDMI Dişi - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu HDMI adaptörü, bir HDMI erkek portunu bir dişi bağlantı noktasına dönüştürmenizi ve 360 dereceye kadar açmanızı sağlar.HDMI 1.4 dişi-dişi 19pin adaptörüFull HD video ve ses iletimini destekler.HDMI bağlantı noktalarına daha kolay erişim sağlarAltın kaplama konektörÖzellikler:HDMI Dişi Dişi;1080 p..
63,97TL Vergiler Hariç:53,31TL
DB15 Erkek - DB15 Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptör DB15 Erkek - DB15 Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
DB15 Erkekten Erkeğe Mini Cinsiyet DeğiştiriciBu mini cinsiyet değiştirici, cinsiyeti hızlı bir şekilde değiştirmenize veya bir bağlantıyı genişletmek için iki kabloyu birbirine bağlamanıza olanak tanır.Yalnızca mevcut bağlantı noktanızın cinsiyetini değiştirerek ve zaten sahip olduğunuz kabloyu kul..
79,90TL Vergiler Hariç:66,58TL
DB25 Erkek - DB25 Erkek Cinsiyet Değiştirici Adaptör DB25 Erkek - DB25 Erkek Cinsiyet Değiştirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Paralel veya seri uygulamalarda kullanılmak üzere bir dB25 soketini bir dB25 fişine dönüştürürYer kazanmak için düşük profil. Cinsiyeti hızla değiştirin veya iki kabloyu birbirine bağlayın. Konnektörünüzün cinsiyetini değiştirerek ve zaten sahip olduğunuz kabloyu kullanarak yeni bir kablo satın alma..
99,90TL Vergiler Hariç:83,25TL
DB25 Dişi - Dişi Cinsiyet Değiştirici Adaptör DB25 Dişi - Dişi Cinsiyet Değiştirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Yeni kablolar satın almak genellikle çok pahalı olabilir ve kablo altyapısının güncellenmesi gerektiği anlamına gelebilir. Bu  Cinsiyet Değiştirici size iki DB25 Erkek Kabloyu birbirine bağlama ve tamamen yeni bir kablo satın almadan uzatma olanağı sunar.Cinsiyet Değiştirici de yüksek performan..
86,90TL Vergiler Hariç:72,42TL
USB 3.1 Type-C Erkek to USB 3.1 Type-C Erkek Uzatma Adaptörü USB 3.1 Type-C Erkek to USB 3.1 Type-C Erkek Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu USB-C erkekten erkeğe çok amaçlı bir adaptördür, USB-C bağlantınızı genişletmek için 2 USB-C kablosunu birleştirmeye yardımcı olur. USB dişi ucunu bir USB erkek ucuna da bağlamaya yardımcı olur. Bu Adaptör, USB-C cihazlarını bir USB Type-C kablosuyla genişletmenizi, şarj etmenizi ve senkroni..
54,90TL Vergiler Hariç:45,75TL
USB 2.0 A Erkek to USB-B Dişi Dönüştürücü Adaptör USB 2.0 A Erkek to USB-B Dişi Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB 2.0 A Erkek - USB-B Dişi Adaptör, herhangi bir USB Dişi konektörünü USB-B Dişi bağlantı noktasına dönüştürür.Bu dönüştürücünün bir ucunda bir erkek USB A tipi konektör ve diğer ucunda bir dişi USB B tipi konektör bulunur. Bu, bir USB AM/M kablosuna ihtiyacınız varsa ve elinizin altında yaln..
21,90TL Vergiler Hariç:18,25TL
3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo 3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Sadece bir ses çıkış jakına sahip olan oynatıcınızı iki kulaklığa bağlayın. Aynı cihaz kaynağından arkadaşlarınızla, sevgilinizle ve ailenizle müzik, film ve video paylaşmak için harika bir seçimdir.Akıllı telefonlar, tabletler, pc'ler, dizüstü bilgisayarlar, MP3 çalarlar, arabalar, TV, DVD, TV kutu..
34,90TL Vergiler Hariç:29,08TL
USB Erkek to USB Erkek M/M Cinsiyet Değiştirici Adaptör USB Erkek to USB Erkek M/M Cinsiyet Değiştirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu Erkek USB Bağlayıcı (USB Birleştirici), iki Dişi USB A Tipi konektörü birleştirmek için her uçta standart bir USB A Tipi konektör içerir. Alternatif işlevi, bir USB Cinsiyet Değiştirici olarak, bağlandığında Dişi USB A Tipi Soketi Erkek USB A Tipi Fişe dönüştürmektir.Genellikle USB arayüzü dönüşt..
26,90TL Vergiler Hariç:22,42TL
USB Dişi to Mini USB Erkek OTG Araç AUX Çevirici Adaptör USB Dişi to Mini USB Erkek OTG Araç AUX Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB Mini "B" 5 Erkek - USB Tip A Dişi Adaptör. Adaptörün bir ucu Mini 5-Pin Erkek, diğer ucu USB Tip A dişidir. Bu adaptör, bir USB 2.0 A erkek kablosunun veya donanım aygıtının ucunu bir mini pimli USB "B" 5 erkek olarak değiştirir.OTG işlevi, bir bilgisayara bağlantı olmadan mobil cihazınız ile US..
26,90TL Vergiler Hariç:22,42TL
HDMI Dişi to DVI-I (24+5) Erkek Dönüştürücü Adaptör HDMI Dişi to DVI-I (24+5) Erkek Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
HDMI çıkışa sahip ekran kartı , PS3, notebook, kamera, medya oynatıcı gibi cihazlarınızı, DVI-I (24+5) girişli görüntüleme cihazlarına bağlayabilirsiniz.DVI-I (24+5) çıkışa sahip ekran kartı, dizüstü bilgisayar gibi cihazlarınızı HDMI kablo kullanarak LCD / Plazma TV gibi görüntüleme cihazlarına bağ..
47,90TL Vergiler Hariç:39,92TL
180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Erkek Adaptör 180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Erkek Adaptör
Aynı Gün Kargo
HDMI 19 Pimli Erkek - Altın Kaplama Bağlantıları Olan 19 Pimli HDMI ErkekEsnek konektör, duvarlara, multimedya veya diğer kısıtlı yerlere kolay kurulum için 180 dereceyi ayarlar - mevcut kurulum değişiklikleri için idealdirDar bir alanda bir HDMI bağlantısı kurmak için bu adaptörü döndürün ve çeviri..
63,97TL Vergiler Hariç:53,31TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 187 (5 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.