Menü
Sepetiniz


Çevirici ve Çoklayıcılar

Çevirici ve Çoklayıcılar

Kablolar ve Konektörler: Teknolojinizden En İyi Şekilde Yararlanın

Kablolar ve konektörler yalnızca teknolojinizi hayata geçirmekle kalmaz, aynı zamanda mevcut cihazlarınızın uyumluluğunu (ve dolayısıyla ömrünü) uzatabilir. Nereden başlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Kim bilir ne kadar süredir garajınızda veya bodrumunuzda gizlenen devasa gizemli kablo kutusunu çözmek istemiyor musunuz?

İster ilk kez yeni bir bilgisayar sistemi kuruyor, ister harici ekranlarınız için kaybolan veya kırılmış bir güç kablosunu değiştirmeye çalışıyor olun, ister yeni teknolojiyi eski teknolojiye bağlamakta zorlanıyor olun, doğru konektörler ve adaptörler yalnızca bir tık uzağınızda.


Adaptörler

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde VGA çıkışı yok mu? Monitörünüzde veya harici ekranınızda HDMI girişi yok mu? Bilgisayarınızı Mini DisplayPort aracılığıyla HDTV'nize bağlamak ister misiniz? Sorun değil. Sadece doğru harici video görüntü adaptörüne ihtiyacınız var . En yaygın görüntü bağdaştırıcıları, VGA'yı DVI'ya, DVI'yı VGA'ya ve DVI veya VGA'yı HDMI'ya bağlamanıza izin verir. Başka bir benzersiz bağlantı türüne mi ihtiyacınız var? Korkmayın, muhtemelen bunun için de bir adaptör vardır .


Çevirici ve Çoklayıcılar

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçaları arasında yer alan çevirici ve çoklayıcılar, her an ihtiyacınız olabilen küçük ama çok etkili donanım unsurlarındandır.


Çevirici ve Çoklayıcı Nedir?

Bilgisayar alanında, çevirici hem donanım unsuru hem yazılım bileşeni olabilir. çevirici, gönderilen veriyi bir cihazdan diğer cihaza geçerken dönüştürür, bir nevi köprü işlevi görür. Bu veriler cihazların birbirine gönderdiği bir ileti de olabilir, bir ağ dahilinde gönderilen bir paket veya uygulama da. Bu yedek parçalar, bilgisayarınıza daha fazla işlevsellik ve uyumluluk katar. Örneğin, HDMI to VGA bu ürün bilgisayar veya başka bir cihazınızdan aldığı dijital görüntüyü analoğa çevirerek VGA girişli monitörünüzde kullanmanıza olanak sağlar.

Çoklayıcılar ise tek kaynaktan aldığı veriyi çoklayarak birden fazla kaynağa iletmemizi sağlayan unsurlardır. Örnek vermek gerekirse tek kaynaktan aldığımız sesi minik ses çoklayıcılar sayesinde birden fazla kaynağa gönderebiliriz.


Çevirici ve Çoklayıcı Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Çevirici ve çoklayıcı alırken kullanacağınız ürünün bilgisayarınız veya cihazınız için uygun olduklarından emin olmalısınız. Örneğin HDMI çeviricilerde Micro HDMI, Mini HDMI çıkışları çok karıştırılmakta cihazınızın çıkışının hangisi olduğunu kendinizin gözle kontrol etmesi gerekmekte bu konularda yardıma ihtiyaç duyarsanız mağazamıza whatsapp üzerinden veya maille bilgi alabilirsiniz.

USB Erkek to USB Erkek M/M Cinsiyet Değiştirici Adaptör USB Erkek to USB Erkek M/M Cinsiyet Değiştirici Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu Erkek USB Bağlayıcı (USB Birleştirici), iki Dişi USB A Tipi konektörü birleştirmek için her uçta standart bir USB A Tipi konektör içerir. Alternatif işlevi, bir USB Cinsiyet Değiştirici olarak, bağlandığında Dişi USB A Tipi Soketi Erkek USB A Tipi Fişe dönüştürmektir.Genellikle USB arayüzü dönüşt..
21,90TL Vergiler Hariç:18,56TL
USB Dişi to Mini USB Erkek OTG Araç AUX Çevirici Adaptör USB Dişi to Mini USB Erkek OTG Araç AUX Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB Mini "B" 5 Erkek - USB Tip A Dişi Adaptör. Adaptörün bir ucu Mini 5-Pin Erkek, diğer ucu USB Tip A dişidir. Bu adaptör, bir USB 2.0 A erkek kablosunun veya donanım aygıtının ucunu bir mini pimli USB "B" 5 erkek olarak değiştirir.OTG işlevi, bir bilgisayara bağlantı olmadan mobil cihazınız ile US..
22,49TL Vergiler Hariç:19,06TL
Gigabit RJ45 Birleştirici Cat8/Cat7/Cat6/Cat5e Ethernet Ağ Kablosu Genişletici Konektörü Gigabit RJ45 Birleştirici Cat8/Cat7/Cat6/Cat5e Ethernet Ağ Kablosu Genişletici Konektörü
Aynı Gün Kargo
RJ45 Dişi - Dişi bağlayıcı genişletici, 2 ağ kablosunu birbirine bağlayarak ethernet bağlantısını uzatmak için idealdir.Ethernet uzatma adaptörü, port koruması sağlamak için bağlantıları kayıplarını azaltabilen saf bakır kaplı pimlerden oluşturulmuştur.10 GIGABITE'a Kadar Yüksek Hız:RJ45 konektörü, ..
29,90TL Vergiler Hariç:25,34TL
HDMI Dişi to DVI-I (24+5) Erkek Dönüştürücü Adaptör HDMI Dişi to DVI-I (24+5) Erkek Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
HDMI çıkışa sahip ekran kartı , PS3, notebook, kamera, medya oynatıcı gibi cihazlarınızı, DVI-I (24+5) girişli görüntüleme cihazlarına bağlayabilirsiniz.DVI-I (24+5) çıkışa sahip ekran kartı, dizüstü bilgisayar gibi cihazlarınızı HDMI kablo kullanarak LCD / Plazma TV gibi görüntüleme cihazlarına bağ..
36,90TL Vergiler Hariç:31,27TL
180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Erkek Adaptör 180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Erkek Adaptör
Aynı Gün Kargo
HDMI 19 Pimli Erkek - Altın Kaplama Bağlantıları Olan 19 Pimli HDMI ErkekEsnek konektör, duvarlara, multimedya veya diğer kısıtlı yerlere kolay kurulum için 180 dereceyi ayarlar - mevcut kurulum değişiklikleri için idealdirDar bir alanda bir HDMI bağlantısı kurmak için bu adaptörü döndürün ve çeviri..
46,09TL Vergiler Hariç:39,06TL
HDMI Repeater HDMI Genişletici Sinyal Yükseltici Adaptör FullHD 4K-2K HDMI Repeater HDMI Genişletici Sinyal Yükseltici Adaptör FullHD 4K-2K
Aynı Gün Kargo
Gelen HDMI sinyalini deşifre ederek ve yeni bir standart HDMI sinyaline yeniden kodlayarak yeniden oluşturur, böylece iletim aralığını bozulma olmadan genişletebilir.3840x2160P'yi 40 metreye kadar iletim mesafesini uzatır (düşük çözünürlüklü sinyal daha uzun süre iletilebilir). Güç yok. Tak ve çalış..
102,19TL Vergiler Hariç:86,60TL
Micro USB to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü Micro USB to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Ethernet bağlantısı sorunları yaşayanlarınız için bu Micro USB - LAN adaptörü ideal çözümdür. Micro USB çıkışlarını Ethernet’e çevirmek isteyenler ve her yerde kolaylıkla kablolu ağlara da bağlanmak isteyenler için Micro USB den Ethernet Çevirici Adaptör.Özellikle Tablet PC kullanıcılarına kabl..
79,90TL Vergiler Hariç:67,71TL
Mini VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli Mini VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
Bilgisayarınızda VGA video ve 3.5mm analog ses sinyalini HDMI uyumlu sinyallere dönüştürmek ve HDTV büyük ekranda görüntülemek için kullanılır.VGA giriş çözünürlüğünü destekler (60Hz): 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x720, 1600x1200, 1920x1080 pikselHDTV'nin bilgisayar, dizüstü bilgisayar, DVD veya ..
102,19TL Vergiler Hariç:86,60TL
VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
VGA - HDMI Adaptörü, maksimum 1920X1080 çözünürlüğü destekleyen VGA monitörleri ve projektörler arasındaki bağlantıya izin verirÜrünler yaygın olarak kullanılmaktadır: Bilgisayar / DVD / dijital set üstü kutu / dizüstü bilgisayar / cep telefonu / dijital kamera / Masa PC / medya oynatıcı / giriş cih..
120,89TL Vergiler Hariç:102,45TL
Mini-USB (Erkek) to Micro-USB (Dişi) Data-Şarj Çevirici Adaptör Mini-USB (Erkek) to Micro-USB (Dişi) Data-Şarj Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu USB Adaptörünün bir Mikro USB Dişi konektörü ve bir Mini Erkek Konektörü vardır. Eski Mini USB cihazlarına dayalı Blackberry veya Android gibi USB destekli Mikro USB cihazlarını senkronize etmenize ve şarj etmenize olanak tanır.Bağlantılar:- Mikro USB Dişi- Mini USB ErkekMini B USB cihazları..
27,39TL Vergiler Hariç:23,21TL
USB-B Printer Erkek to USB-A Dişi Adaptör USB-B Printer Erkek to USB-A Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB A Tipi kablolar ve bağlantı noktaları standarttır ve genellikle hepimizin etrafında bir A Tipi kablo bulunur. Peki ya bir B Tipi bağlantı noktasına (yazıcılar ve tarayıcılar gibi birçok çevresel aygıtta bulunur) bağlanmanız gerektiğinde? Bu kullanışlı adaptörü deneyin. B Tipi erkek ucunu bir bağ..
20,84TL Vergiler Hariç:17,66TL
3.5mm Stereo Kulaklık Mikrofon Ses Ayırıcı Kablo Adaptörü 3.5mm Stereo Kulaklık Mikrofon Ses Ayırıcı Kablo Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu ses ayırıcı kablo / adaptör, tek bir 4 Kutuplu 3.5mm Ses ve Mikrofon Kombinasyon Bağlantı Noktasını 2 farklı 3 Kutuplu 3.5mm Ses / Mikrofon bağlantı noktasına dönüştürerek bir mikrofon ve harici hoparlör bağlamanızı sağlar. Akıllı Telefonlar, Galaxy Tablar, Yüzey Sekmeleri ve Dizüstü Bilgisayarla..
24,09TL Vergiler Hariç:20,41TL
DB9 Dişi D-Sub Konnektör - Lehim Tipi DB9 Dişi D-Sub Konnektör - Lehim Tipi
Aynı Gün Kargo
DB9 Dişi Kaynaklı Konnektör, en yaygın elektrik konnektörü türüdür. DB 9 konektörü, bilgisayar ve iletişim cihazları için D-sub minyatür (D-sub) konektör fiş ve soket ailesinin bir parçasıdır. DB-9 pimleri, dört pimli bir sıranın üzerinde bir beş pimli sıra olarak iki sıra halinde düzenlenmiştir.DB9..
6,04TL Vergiler Hariç:5,12TL
DB9 Erkek D-Sub Konnektör - Lehim Tipi DB9 Erkek D-Sub Konnektör - Lehim Tipi
Aynı Gün Kargo
DB9 Erkek Kaynaklı Konnektör, en yaygın elektrik konnektörü türüdür. DB 9 konektörü, bilgisayar ve iletişim cihazları için D-sub minyatür (D-sub) konektör fiş ve soket ailesinin bir parçasıdır. DB-9 pimleri, 4 pimli bir sıranın üzerinde bir 5 pimli sıra olarak iki sıra halinde düzenlenmiştir.DB9 kon..
6,04TL Vergiler Hariç:5,12TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir konnektör için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve..
7,90TL Vergiler Hariç:6,69TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir fiş için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve dayan..
7,90TL Vergiler Hariç:6,69TL
RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu RCA Fişi 6.35mm Mono Jak Adaptörü 6.35mm Mono Fişi RCA Fişine dönüştürür. Tam kalıplı yapısı ile bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Evde, KTV'de veya ses cihazlarını kullanan diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.Mono kanal mikrofon bağlantısı için hoparlör kullanımı için hari..
24,69TL Vergiler Hariç:20,93TL
VGA Erkek-Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptörü 15 Pin VGA M/M Dönüştürücü VGA Erkek-Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptörü 15 Pin VGA M/M Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu mini cinsiyet değiştirici, cinsiyeti hızlı bir şekilde değiştirmenize veya bir bağlantıyı genişletmek için iki dişi kabloyu birbirine bağlamanıza olanak tanır. Mevcut bağlantı noktanızın cinsiyetini değiştirerek ve zaten sahip olduğunuz kabloyu kullanarak yeni bir kablo satın alma maliyetind..
22,90TL Vergiler Hariç:19,41TL
Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo
Artık akıllı telefonunuzu evinize veya araç ses sisteminize bağlayabilirsiniz.Ses sinyallerini sol ve sağ sesle çift beyaz ve kırmızı kodlu RCA fono jaklarına böler. Ayrıca çift yönlü iletim sunar ve çoğu stereo ses cihazıyla geniş çapta uyumludur.Ses kaynaklarınızı ses sisteminize bağlayın! 3.5 mm ..
20,79TL Vergiler Hariç:17,62TL
Cep Telefonu Tablet için Micro USB OTG Çevirici Data Kablosu Cep Telefonu Tablet için Micro USB OTG Çevirici Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 10cm
Bu Mikro USB OTG kablosu, cep telefonu veya tabletinizin USB flash sürücüye, Mouse, bazı dijital kameralara ve klavyeye doğrudan bağlanmasını sağlarÇok Yönlü İşlevler: Belgelerinizi düzenlemek veya oyun oynamak için klavyeye, mouse veya oyun kumandasına pratik bağlantı. Cihazınızda video veya f..
12,90TL Vergiler Hariç:10,93TL
Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
HDMI Dişi-Dişi Vidalı Panel Montaj Adaptörü, bu 180 Derece HDMI dişi Dişi Adaptör, vidalı delikleri olan bir HDMI bağlantısını uzatmak için kullanılabilir. Ayrıca bu adaptörü montaj deliklerini kullanarak bir cihaza takabilirsiniz.Altın kaplama arabirim, HDMI bileşenleri veya kablolar arasında en yü..
30,69TL Vergiler Hariç:26,01TL
VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı
Aynı Gün Kargo
VGA sinyal genişletme cihazı bir sinyal vericisi ve bir sinyal alıcısı içerir, Vga extender cihazı ile vga sinyalini CAT-5e/6 kablo ile 60 metreye kadar kayıpsız aktarabilirsiniz. Küçük ve hafif bir üründür. Harici güç gerektirmez. Kısaca VGA sinyalini CAT-5 / 6 kablosuyla 60 metre uzatın.Bu adaptör..
172,59TL Vergiler Hariç:146,26TL
6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör 6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör
Aynı Gün Kargo
3 kutuplu stereo jak soketi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünün sonlandırılması kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağa sahiptir. Ayrıca kablonun çekilmesi ve çekilmesinden kaynaklanan olası hasarlara karşı koruma sağlamak için kalıplanmış bi..
12,38TL Vergiler Hariç:10,49TL
6.35mm (1/4 İnç) Erkek to 2 X 3.5mm (1/8 İnç) Dişi Ses Adaptörü 6.35mm (1/4 İnç) Erkek to 2 X 3.5mm (1/8 İnç) Dişi Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
6,5 mm / 6,35 mm erkek ile 2 adet 3,5 mm dişi stereo ses dönüştürücüsüdür. Üstün kaliteli nikel kaplama fiş ve soket konektörü, korozyona karşı dayanıklıdır ve minimum sinyal kaybı sağlar. Oyulmuş 360 derecelik dişli kavrama, kolay takıp çıkarmaya yardımcı olur. Bu kompakt ve hafif se..
16,39TL Vergiler Hariç:13,89TL
XLR 3-Pin Erkek Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü XLR 3-Pin Erkek Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü
Aynı Gün Kargo
XLR (Harici Hat Dönüşü) Konektörü, çoğu ses cihazı için sağlam bir bağlantı sağlamak üzere büyük elektrik akımı için yüksek kaliteli geçişin eş anlamlısıdır. En yaygın araçlar hoparlörler, amplifikatörler, mikrofonlar, miksaj panoları ve mükemmel kablo koruması sağlamak için montajı kolay bir y..
24,09TL Vergiler Hariç:20,41TL
XLR 3-Pin Dişi Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü XLR 3-Pin Dişi Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Profesyonel Ses kullanımı için XLR Adaptörleri. Mikserler, mikrofonlar, amplifikatörler, raf dişlileri, klavyeler, gitarlar, elektrikli piyano, elektrikli davullar vb. için idealdir.- XLR Dişi Konnektör, Standart 3 pinli Delik konfigürasyonlarına sahiptir, XLR çıkışlı profesyonel ses ekipmanlarına u..
20,79TL Vergiler Hariç:17,62TL
3-Pin XLR Erkek to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü 3-Pin XLR Erkek to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Stereo Mikrofon Kablosu, Ses Arayüzleri, Monitör Hoparlörleri, PA Uygulamaları ve Daha Fazlası için kullanılırYüksek Kaliteli Metal 3 pinli XLR Erkek - 6.35mm 1/4 İnç TRS Erkek Adaptör.XLR erkek - 1/4" stereo erkek adaptör, bir XLR kablosunu 1/4 inçlik bir kabloya değiştirmenize olanak tanırBir tara..
49,90TL Vergiler Hariç:42,29TL
3-Pin XLR Dişi to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü 3-Pin XLR Dişi to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü
Aynı Gün Kargo
XLR dişi - 1/4" stereo erkek adaptör, bir XLR kablosunu 1/4 inçlik bir kabloya değiştirmenize olanak tanırBir tarafta 1/4 inç stereo erkek konnektör ve diğer tarafta 3 pinli XLR dişi konnektörBirinci sınıf malzemeden üretilmiştir, uzun süreli kullanım için pratik ve dayanıklıdırÖzellikleri:- Renk: G..
49,90TL Vergiler Hariç:42,29TL
2 in 1 USB Dişi to Micro USB + Type-C OTG Adaptör 2 in 1 USB Dişi to Micro USB + Type-C OTG Adaptör
Aynı Gün Kargo
Hafif ve kompakt boyutu ile adaptörün taşınması çok uygundur. Ve çok hızlı bir şekilde takıp oynatabilir ve veri aktarabilir.OTG işlevini destekleyen adaptör, istediğiniz zaman film, resim ve belge okumanızı sağlar. Ve U diski takılarak otomatik olarak tanınabilir, bu nedenle kullanımı basit ve hızl..
64,90TL Vergiler Hariç:55,00TL
4Kx2K Mini DisplayPort (Thunderbolt) to HDMI Dönüştürücü Kablo 4Kx2K Mini DisplayPort (Thunderbolt) to HDMI Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Mini DisplayPort (Mini DP veya mDP)/Thunderbolt bağlantı noktası uyumlu bilgisayarı HDMI girişli bir HDTV, monitör veya projektöre doğrudan bağlamak için uygun kablo, ekstra bir HDMI Kablosu gerekir (Dahil DEĞİLDİR)Thunderbolt (ve daha eski Mini DisplayPort ile uyumludur) çıkışını HDMI çıkışına dönü..
74,90TL Vergiler Hariç:63,47TL
HDMI to VGA Ses Destekli HDMI Giriş VGA Çıkış Dönüştürücü HDMI to VGA Ses Destekli HDMI Giriş VGA Çıkış Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
HDMI to VGA Converter, daha yeni HDMI donanımlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile mevcut VGA monitörler, projektörler ve diğer görüntüleme cihazları ile diğer medya kaynakları arasında hızlı, basit ve kullanışlı bir bağlantı kurulmasına yardımcı olur.•Çıktıyı 720p, 1080 p'ye kadar destekler ve b..
68,09TL Vergiler Hariç:57,70TL
USB 2.0 to RS232 Seri Com Db9 Çevirici Adaptör USB 2.0 to RS232 Seri Com Db9 Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB'den RS232'ye seri port dönüştürücü.Bu dönüştürücü, RS232 bağlantı noktası eksik olan bilgisayarlar veya dizüstü bilgisayarlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Adaptörü cep telefonu, PDA, dijital kameralar, modemler bağlantıları için tasarlanmış, ya da USB bağlantı noktası üzerinden ISDN termin..
52,69TL Vergiler Hariç:44,65TL
HDMI2AV 1080P HD Video Adaptörü HDMI to RCA AV Dönüştürücü HDMI2AV 1080P HD Video Adaptörü HDMI to RCA AV Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu çevirici ile HDMI çıkışlı cihazlarınızı rahatlıkla AV girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem görüntü elde edebileceksiniz, tak va çalıştır mantığıyla hareket ettiği için kurulumu oldukça kolaydır.HDMI çıkışlı bilgisayar, uydu ihazı, oyun konsolu, dvd player gibi tüm cihazlarınızdaki görüntü..
104,39TL Vergiler Hariç:88,47TL
HDMI Extender RJ45 CAT5e-CAT6 Ağ Kablosu üzerinden 30Metre Uzatma HDMI Extender RJ45 CAT5e-CAT6 Ağ Kablosu üzerinden 30Metre Uzatma
Aynı Gün Kargo
HDMI bağlantınızı uzatın ve 30 metreye kadar daha uzun sinyaller gönderin ve aynı 1080p görüntü kalitesini koruyun. Paket, aralarında iki Cat 5e veya Cat 6 kablonun bağlı olduğu iki adaptör (2x RJ45 Dişi - 1x HDMI Erkek) içerir. Bağdaştırıcılar, örneğin konferanslar veya ev sinema odaları gibi uzun ..
68,09TL Vergiler Hariç:57,70TL
Mini USB V3 5 Pin OTG Kablosu USB Dişi Mini USB Erkek Mini USB V3 5 Pin OTG Kablosu USB Dişi Mini USB Erkek
Aynı Gün Kargo 15cm