Menü
Sepetiniz


BK Teknoloji

3.5mm 1 Giriş 3 Çıkış Çoklayıcı 5+1 Ses Sistemi Bağlantı Kablosu 3.5mm 1 Giriş 3 Çıkış Çoklayıcı 5+1 Ses Sistemi Bağlantı Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 30cm
Bu Kablo ile 5+1 ses sisteminizi PC, Notebook, MP3, TV, DVD vb. cihazlara bağlayabilirsiniz.5+1 ses sisteminizin 3 adet 3.5mm ses girişini tek çıkış olan PC, Notebook, MP3, TV, DVD gibi cihazınızı çoklayarak ses sisteminizi kullanmanıza olanak sağlar.Özellikler:Bakır Alaşım Malzeden İmal EdilmiştirK..
42,90TL Vergiler Hariç:36,36TL
3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo 3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo
Aynı Gün Kargo Yeni 20cm
Sadece bir ses çıkış jakına sahip olan oynatıcınızı iki kulaklığa bağlayın. Aynı cihaz kaynağından arkadaşlarınızla, sevgilinizle ve ailenizle müzik, film ve video paylaşmak için harika bir seçimdir.Akıllı telefonlar, tabletler, pc'ler, dizüstü bilgisayarlar, MP3 çalarlar, arabalar, TV, DVD, TV kutu..
21,90TL Vergiler Hariç:18,56TL
Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti
Aynı Gün Kargo Yeni
Güvenlik/gözetleme ekipmanı/LED ışıklar/dönüştürücüler vb. için 2,1x5,5 mm DC güç bağlantısı setiGüç kablolaması için Basit ve Profesyonel görünüm LED güç kaynağını Şerit ile bağlamak için mükemmel. Bu konnektör ile lehim yapmanıza gerek yok kolay ve uygun maliyet.Kurulumu Kolay: Kullanmak ve t..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
Altın Kaplama 90 Derece F Tipi Koaksiyel Anten Kablosu Adaptörü Altın Kaplama 90 Derece F Tipi Koaksiyel Anten Kablosu Adaptörü
Aynı Gün Kargo Yeni
90 derece koaksiyel fiş, RG6 koaksiyel kablosunu UHD TV'nize bağlamak için güvenli ve hızlı bir yol sağlar. 90 derecelik tasarımı, duvara monte TV'ler için idealdir ve dar alanlarda kablo döşemek kolaydır.Bu dik açılı koaksiyel adaptör, tüm yaygın koaksiyel kablolar, anten kabloları, anten soketleri..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
USB Erkek to USB Erkek M/M Cinsiyet Değiştirici Adaptör USB Erkek to USB Erkek M/M Cinsiyet Değiştirici Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu Erkek USB Bağlayıcı (USB Birleştirici), iki Dişi USB A Tipi konektörü birleştirmek için her uçta standart bir USB A Tipi konektör içerir. Alternatif işlevi, bir USB Cinsiyet Değiştirici olarak, bağlandığında Dişi USB A Tipi Soketi Erkek USB A Tipi Fişe dönüştürmektir.Genellikle USB arayüzü dönüşt..
21,90TL Vergiler Hariç:18,56TL
Renault Araçlar ile Uyumlu Aux Ses Bağlantı Kablosu Renault Araçlar ile Uyumlu Aux Ses Bağlantı Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu kablo, herhangi bir MP3 çalar veya cep telefonunuzu bir Renault marka aracın orijinal ses sistemine bağlamanızı sağlar.3.5 mm kulaklık soketi olan herhangi bir cihazla çalışacaktır (örneğin MP3 çalar, cep telefonu, oyun konsolu vb.). Bu kablo yalnızca güncelleme menüsünde listelenen 'AUX' seçeneğ..
84,90TL Vergiler Hariç:71,95TL
3.5mm Stereo Spiral Tasarım Araç AUX Ses Kablosu 2 Metre 3.5mm Stereo Spiral Tasarım Araç AUX Ses Kablosu 2 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Metre
Her yolculuğunuzda müzik dinlemek için mükemmel!Arabada, trende, antrenman sırasında veya arkadaşlarınızla bir seyahatte bu ekstra ince, son derece esnek kablo, düşük hacimli konektörlere sahiptir. Ses kalitesinden ödün vermeden özgürlüğün tadını çıkarın. Kişisel cihazlarınızdan en iyi performansı e..
42,90TL Vergiler Hariç:36,36TL
90 Derece Açılı 3.5mm Erkek-Erkek Araç Aux Ses Kablosu 1 Metre 90 Derece Açılı 3.5mm Erkek-Erkek Araç Aux Ses Kablosu 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
Bu 3.5 mm AUX stereo ses kablosu, akıllı telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı MP4 çalarınızı veya başka bir ses cihazınızı 3.5 mm kulaklık jakı aracılığıyla bir ev veya araba hoparlör sistemine bağlamanızı sağlar. 90 Derece Açılı 3.5mm Araç Aux Ses Kablosu ideal akustik iletmek üzere tasarlanmıştır..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 22mm - 1 Metre Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 22mm - 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
Esnek ve bükülebilir spiral kablo düzenleyici birçok farklı yerde kullanıma uygundur Kolayca kesilebilir ve ihtiyacınız olan uzunluğa ayarlanabilir. TV, Sinema sistemleri, Bilgisayar vb. dağınık kabloları kolayca ve düzgün bir şekilde tek bir kabloya demeti haline getirinKablolarınızı düzenlemek ve ..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
Yüksek Kalite Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 3 Metre Yüksek Kalite Displayport to HDMI Dönüştürücü Kablo - 3 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 3 Metre
Günümüzde pek çok ekran kartında ve dizüstü bilgisayarda görmeye başladığımız Display Port çıkışını HDMI girişe sahip LCD, Plazma, projeksiyon gibi görüntüleme cihazlarınızda kullanabilmenin yolu DisplayPort to Hdmi dönüştürücü kablo ile çalıştırabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı herhangi bir..
139,90TL Vergiler Hariç:118,56TL
Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.5 Metre Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Altın kaplama Mini DisplayPort - DisplayPort Kablosu , en yeni Mini DisplayPort donanımlı bilgisayar sistemlerini DisplayPort ekranlarına/monitörlerine bağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek Kalite Mini Displayport (Thunderbolt) to Displayport Kablo:Mini DisplayPort masaüstü/dizüstü bilgisayarlarını Di..
69,90TL Vergiler Hariç:59,24TL
6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack Konnektörü 6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Mikrofon kablolarını, ses hatlarını ve enstrüman kablosunu monte etmek için 6,35mm erkek 2 pimli jak konnektörü (mono). Kabloların bağlantısı klemenslere lehimlenerek yapılır.6.35 mm profesyonel ses fişi, 2 kutuplu, nikel kontaklar, nikel kabukGüvenilir bağlantı ve maksimum iletkenlik için nikel kap..
26,90TL Vergiler Hariç:22,80TL
Panel Montajlı 3 Pin XLR Erkek Şase Konnektör Panel Montajlı 3 Pin XLR Erkek Şase Konnektör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu yüksek kaliteli XLR erkek konektörü, herhangi bir uyumlu panele veya duvar plakasına erkek bir XLR bağlantı noktası eklemenize olanak sağlar.Uygulamalar: Yaygın olarak 3 Pinli XLR ses kablolarını bağlamak için kullanılır. Test ve Ölçüm Ekipmanı aksesuarları, Havacılık Vericileri, RF güç konektörü..
24,90TL Vergiler Hariç:21,10TL
Panel Montajlı 3 Pin XLR Dişi Şase Konnektör Panel Montajlı 3 Pin XLR Dişi Şase Konnektör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu yüksek kaliteli XLR dişi konektörü, herhangi bir uyumlu panele veya duvar plakasına dişi bir XLR bağlantı noktası eklemenize olanak sağlar.Büyük lehim hazneli Metal dış panel yuvası panel Montajlı XLR 3 Pimli konektördeki giriş, mikrofonlar ve hat seviyesi sinyalleri için profesyonel ses ve video..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 16mm - 1 Metre Spiral Kablo Toplayıcı Düzenleyici 16mm - 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
Esnek ve bükülebilir spiral kablo düzenleyici birçok farklı yerde kullanıma uygundur Kolayca kesilebilir ve ihtiyacınız olan uzunluğa ayarlanabilir. TV, Sinema sistemleri, Bilgisayar vb. dağınık kabloları kolayca ve düzgün bir şekilde tek bir kabloya demeti haline getirinKablolarınızı düzenlemek ve ..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
Standart C13 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Dişi Fiş Standart C13 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Dişi Fiş
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan dişi yeniden kablolanabilir bir güç kaynağı soket konektörüdür. Bu fiş 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Fişin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Fiş, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Fi..
24,90TL Vergiler Hariç:21,10TL
Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo Yeni
C14 konektörler, masaüstü bilgisayarlar, monitörler veya yazıcılar gibi IEC C14 kablo montajlı fiş konektör gerektiren birçok uygulama için güvenli ve dayanıklı bir çözüm sunar. Ofis ekipmanı dışında, bu tür elektrik fişlerini genellikle tüm profesyonel fotoğraf/video ve ses ekipmanlarına güç sağlam..
19,90TL Vergiler Hariç:16,86TL
5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü 5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu, 5.5 mm x 2.1 mm Dişi DC güç jakı soketi panel montajıdır. Bu soket, uygulamanıza monte etmek için dikey deliklerle birlikte gelir. Merkez pimi 2,1 mm veya 2,5 mm olabilir. Ayrıca 2,5 mm/2,1 mm x 5,5 mm dişi fiş de iyi bir çevre koruması sağlar. Ev aletleri, elektrik gücü, telekomünikasyon, takım..
7,90TL Vergiler Hariç:6,69TL
90 Derece 3 Pin XLR Erkek Lehim Tipi Ses Mikrofon Hoparlör Konnektörü 90 Derece 3 Pin XLR Erkek Lehim Tipi Ses Mikrofon Hoparlör Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu erkek konektör, bir dişi konnektörün pimlerinin yönüne uyan 3 pime, dik açıya ve tellerin bükülmesini önlemek için OD 6 mm'lik bir lastik gerilim gidericiye sahiptir. Yerden tasarruf sağlayacak şekilde dik açılı olarak imal edilmiş olup, ayrıca gerilim gidericiyi tutan ve lehimlere daha kolay eri..
29,90TL Vergiler Hariç:25,34TL
90 Derece 3 Pin XLR Dişi Lehim Tipi Ses Mikrofon Hoparlör Konnektörü 90 Derece 3 Pin XLR Dişi Lehim Tipi Ses Mikrofon Hoparlör Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu dişi konnektör, bir erkek konnektörün pimlerinin yönüne uyan 3 pime, dik açıya ve tellerin bükülmesini önlemek için 6 mm'lik bir lastik gerilim gidericiye sahiptir. Konnektör, yerden tasarruf sağlayacak şekilde dik açılı olarak imal edilmiş olup, ayrıca gerilim gidericiyi tutan ve lehimlere daha ..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Prizin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Priz, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Soket..
9,90TL Vergiler Hariç:8,39TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
36,90TL Vergiler Hariç:31,27TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
19,90TL Vergiler Hariç:16,86TL
2x 6.35 mm 1/4 Erkek Jack to 2x RCA Erkek Ses Kablosu 3 Metre 2x 6.35 mm 1/4 Erkek Jack to 2x RCA Erkek Ses Kablosu 3 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 3 Metre
3 Metre 2x RCA Erkek - 2x 6.35 mm Fiş KablosuBu kablo, biri 2 RCA dişi bağlantı portlu ve diğeri 2x 6,35 mm mono soketli iki cihazı bağlamak için yaygın olarak kullanılır. Cihazlardan biri çıkış (mikser/klavye) ve diğeri genellikle giriş (amplifikatör) olmalıdır.Nikel Kaplama KonnektörlerKorumalı ka..
94,90TL Vergiler Hariç:80,42TL
RCA Erkek to 3.5mm Dişi Mono Dönüştürücü Adaptör RCA Erkek to 3.5mm Dişi Mono Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu ses adaptörü, 3.5 mm kulaklık tarzı bir erkek mono fişi, sesi karıştırırken tek kanallı sesi tercih edenler için mükemmel olan tek bir mono RCA erkek fişe dönüştürecektir.3.5 mm Mono Jack Adaptörüne yapılan bu RCA Fişi, 3.5 mm Mono Fişi RCA Fişi'ne dönüştürür. Tam kalıplanmış yapısı ile bu adaptö..
18,59TL Vergiler Hariç:15,75TL
90 Derece Jack Lehim Konektörü 6.35mm Mono L Tip Metal Erkek Jack 90 Derece Jack Lehim Konektörü 6.35mm Mono L Tip Metal Erkek Jack
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu konnektörün çıplak tellere lehimlenmesi gerekiyor. Mevcut bir jakı dik açılı bir jak ile değiştirmek veya gitar, amfi veya diğer ses uygulamalarınız için bir kablo oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz.Zorlu profesyonel sahne, canlı ses ve stüdyo kayıt uygulamaları için idealdir.Paslanmayı önlem..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Mono Erkek Çivi Jack Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Mono Erkek Çivi Jack
Aynı Gün Kargo Yeni
Kablo montajı için 6,3 mm (1/4") fiş. Konektörün kabloya lehimlemek için iki terminali (mono) vardır. Yaylı bükülme koruması. Saf bakır altın kaplama yapıya sahip 1/4"(6,3 mm) Altın ses fişiAltın 6.35mm erkek tak 1 / 4 mono ses konektörüAltın kaplama. Düşük sinyal kaybı, yüksek aktarım hızıSes ..
25,19TL Vergiler Hariç:21,35TL
4 Pin Mini XLR Erkek Lehim Tipi Konnektör 4 Pin Mini XLR Erkek Lehim Tipi Konnektör
Aynı Gün Kargo Yeni
4 pimli mini XLR erkek konektör, mikrofonlar ve diğer ses video ve güç uygulamaları için. Bunlar, 3 mm çapa kadar olan kablolar için uygun hat içi kablo Bağlayıcı Tipi: 4 Pinli Mini XLR Erkek konektörSonlandırma Yöntemi: LehimMontaj Tipi: Hat içi kablo montajıRenk: Siyah / GümüşCinsiyet: ErkekP..
62,59TL Vergiler Hariç:53,04TL
Micro USB Dişi to Dupont 5 Pin Dişi Anakart Adaptör Kablosu 50cm Micro USB Dişi to Dupont 5 Pin Dişi Anakart Adaptör Kablosu 50cm
Aynı Gün Kargo Yeni 50cm
Bir Port: tek sıra 5 Pin USB dişi başka bir bağlantı noktası: mikro USB 5 Pin dişiBağlayıcı 1: Mikro 5 pin dişiBağlayıcı 2: Dupont 5 pin dişiYüksek hızlı 2.0 USB uzatma kablosu.Kablo Uzunluğu: 50 cm0.1 "/2.54mm pitch ile mikro 5 pin dişi başlık konektörüHerhangi bir USB cihazını genişletmek için uyg..
52,90TL Vergiler Hariç:44,83TL
6.35mm Kablo Montajlı Mono Fiş 2 Kutuplu Çivi Jack Konnektörü 6.35mm Kablo Montajlı Mono Fiş 2 Kutuplu Çivi Jack Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
6.35mm mono 2 kutuplu jak fişi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünü sonlandırmak kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağı vardır. Ayrıca,  jak konektör mahfazasının benzersiz altıgen şekli, kavramanın daha kolay olduğu anlamına gelir; bu, erişilmesi ..
10,89TL Vergiler Hariç:9,23TL
RJ11 6P4C Dişi Dişi Adaptör Telefon Kablosu Uzatma Aparatı RJ11 6P4C Dişi Dişi Adaptör Telefon Kablosu Uzatma Aparatı
Aynı Gün Kargo
RJ11 6P4C uzatma adaptörü, genellikle telefon kablosu uzatıcı olarak kullanılır evinizde veya ofisinizde mevcut telefon hattını uzatmanıza olanak tanır.RJ11 uzatma adaptörü, her iki uçta da R11 telefon konnektörü bulunan mevcut iki telefon hattını telefon kutusu aracılığıyla bağlamak ve uzatmak için..
7,59TL Vergiler Hariç:6,43TL
RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 5 Metre RJ11 6P2C Hazır Telefon Modem Ara Hat Kablosu 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Yüksek Kaliteli hazır telefon hattı kablosu, telefon hattı duvar piriziniz ile telefonunuz, fax cihazınız, pos cihazınız veya modeminiz arasındaki bağlantı kablosudur.Her iki uçta iki RJ11 standart telefon konektörü mevcuttur.Genelde telefon, fax cihazı, pos cihazı ve modem bağlantısı için kullanılı..
26,90TL Vergiler Hariç:22,80TL
RJ11 6P4C 2'li Telefon Hattı Çoklayıcı Y-Splitter Adaptörü RJ11 6P4C 2'li Telefon Hattı Çoklayıcı Y-Splitter Adaptörü
Aynı Gün Kargo
İki Yönlü Telefon Bölücü - Özel olarak tasarlanmış 2 yollu RJ11 6P4C ayırıcı, 2 telefonları veya FAKS makinesini kullanmak için iki telefon cihazını bir duvar prizine takmanıza olanak tanır. Evde ve ofiste yaygın olarak kullanılır.Kullanımı kolay - RJ11 Telefon Bölücü kullanımı çok basittir, RJ11 er..
14,19TL Vergiler Hariç:12,03TL
Gigabit RJ45 Birleştirici Cat8/Cat7/Cat6/Cat5e Ethernet Ağ Kablosu Genişletici Konektörü Gigabit RJ45 Birleştirici Cat8/Cat7/Cat6/Cat5e Ethernet Ağ Kablosu Genişletici Konektörü
Aynı Gün Kargo
RJ45 Dişi - Dişi bağlayıcı genişletici, 2 ağ kablosunu birbirine bağlayarak ethernet bağlantısını uzatmak için idealdir.Ethernet uzatma adaptörü, port koruması sağlamak için bağlantıları kayıplarını azaltabilen saf bakır kaplı pimlerden oluşturulmuştur.10 GIGABITE'a Kadar Yüksek Hız:RJ45 konektörü, ..
29,90TL Vergiler Hariç:25,34TL
6.35mm 1/4" Stereo Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör 6.35mm 1/4" Stereo Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Tek bir 6,35 mm Erkeği RCA Dişi'ye uyarlar.Kavrama basamakları, kolay takma ve çıkarma işlemine yardımcı olur.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzunluklarını uzatmak için kabloları birbirine bağlama olanağı sağlar.RCA ayırıcılar, farklı ses ve video sistemlerinde k..
21,90TL Vergiler Hariç:18,56TL
Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Stereo Erkek Çivi Jack Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Stereo Erkek Çivi Jack
Aynı Gün Kargo
Evde, veya ses cihazlarının kullanıldığı diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.3 elektrik kontaklı lehim tipi - Ortak, Sol ve Sağ.6.35mm erkek fiş kulaklık ses konektörü, lehim tipi, alaşım yapı, yay gerginlik giderici.Bu sağlam konektörler dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve en zorlu koşullard..
25,19TL Vergiler Hariç:21,35TL
Metal 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Uzatma Konnektörü Metal 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Uzatma Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Aşınmış kulaklık jaklarını değiştirmek veya istenen uzunlukta bir kablo yapmak veya bozuk bir konektörü değiştirmek için mükemmeldir.Kullanımı kolay, bunu yapmak için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Kabloları deliklere sokun, döndürün ve yerlerine kilitleyin, ardından lehimleyin.5 mm'ye ka..
18,59TL Vergiler Hariç:15,75TL
3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Konnektörü Kulaklık Onarımı için 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Konnektörü Kulaklık Onarımı için
Aynı Gün Kargo
Aşınmış kulaklık jaklarını değiştirmek veya istenen uzunlukta bir kablo yapmak veya bozuk bir konektörü değiştirmek için mükemmeldir.Kullanımı kolay, bunu yapmak için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Kabloları deliklere sokun, döndürün ve yerlerine kilitleyin, ardından lehimleyin.5 mm'ye ka..
12,38TL Vergiler Hariç:10,49TL
180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Erkek Adaptör 180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Erkek Adaptör
Aynı Gün Kargo
HDMI 19 Pimli Erkek - Altın Kaplama Bağlantıları Olan 19 Pimli HDMI ErkekEsnek konektör, duvarlara, multimedya veya diğer kısıtlı yerlere kolay kurulum için 180 dereceyi ayarlar - mevcut kurulum değişiklikleri için idealdirDar bir alanda bir HDMI bağlantısı kurmak için bu adaptörü döndürün ve çeviri..
46,09TL Vergiler Hariç:39,06TL