Menü
Sepetiniz

1.000TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Uydu Alıcısı ve Aksesuarları

Uydu Alıcısı ve Aksesuarları

Uydu cihazları televizyon ile uydu arasında gerçekleşecek olan yayın trafiğinin sağlanması için kullanılan ürünlerdir. Uydu cihazları günümüzde oldukça gelişmiş ve teknolojik gelişmelere paralel olarak ilerleme kaydetmiştir. Uydu cihazları ile birlikte uydu cihazı anten ve aksesuarlar da model ve teknolojik donanım olarak çeşitliliğini artırıyor. Artık televizyonlarınızda dünyanın her noktasındaki yayını hd kalitesinde izlemeniz mümkün. 


TV Keyfi Onlarla Çıkar: Uydu Alıcı Anten ve Aksesuarlar 

Uydu alıcı anten modelleri arasında yer alan iki tür uydu alıcı mini ve maxi uydu alıcı anten modelleri boyutsal özellikleri bakımından bu şekilde adlandırılmaktadırlar. Bu modellerin boyutlarının dışında yayın özellikleri de belli başlı değişiklikler gösterebilir. Maxi uydu alıcı modeli, televizyon üzerinde ya da sehpa üzerinde yer alan uydu alıcı modelleridir ve eski uydu alıcılara benzer yönleri ile geçmişten alışık olduğunuz türden uydu alıcılardır. Mini uydu alıcı modeli ise görsel olarak daha şık ve portatif yapıya sahip, fazla yer kaplamayan ve görüntü kirliliği yaratmayan küçük boyutlu uydu alıcılarıdır. Bunlara ek olarak mini uydu alıcılarda bulunan HD yayın özelliği yayın kalitesi ve görüntü kalitesi için önemli bir özelliktir.


Uydu Cihazı Bağlantı Ekipmanları

Uydu alıcı anten ve aksesuarlar arasında yer alan en önemli aksesuarlar şüphesiz LNB ve çanak antenlerdir. Bu iki cihaz uydu alıcının çalışmasını doğrudan etkiler. Ancak yurt içi ve yurt dışından yapılan yayınları izleyebilmek için sadece iyi bir uydu alıcısına, LNB ve çanak antene sahip olmanız yeterli olmayacaktır. Bu durumda ikinci anten, ikinci anten sabitleme aparatları, ekstra kablo ve kablo köprüleri, HDMI kabloları gibi önemli aksesuarlara da ihtiyaç duyulacaktır. HDMI kabloları uydu anten ve televizyon arasında bağlantıyı sağlar. Bilgisayarlardan aşina olacağınız kablolar yeni nesil uydularda ses ve görüntünün aynı anda aktarılması için kullanılmaktadır. Ayrıca HDMI kabloları uydu alıcı anten ve aksesuarlar arasında hassasiyeti en fazla olan parçalardan biridir. Bağlantı uçları hareketli ya da yekpare olan modelleri bulunabilmektedir. Uydu alıcı antenler switchler ile de uyumludur. Switch modelleri uydu alıcı anten ve aksesuarlar arasında kurulum için hayati önem taşıyan parçalar arasında yer alır. Switch ekipmanlarının ortak özellikleri arasında kalite sertifikası ve kullanım testlerinin yapılmış olduğu ürünlerin seçilmesi son derece önemlidir. Çünkü uydu alıcı anten ve aksesuarlar arasında bu ürünler yıpranmaya ve mekanik yorgunluğa açık malzemelerdir.

 

Anten Kablolarının Korunması İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anten kablosu antenler söz konusu olduğunda akla ilk gelen destek ekipmanı olduğundan son derece özenle seçilmesi gerekilen ürünlerdir. Zira sahip oldukları yapı yayını ve yayın kalitesini doğrudan etkileyecektir. Kablo seçimi yapılırken öncelikli olarak yaşanılan coğrafyanın özellikleri dikkate alınmalıdır. Çünkü açık havada kalacak kablolarda iyi kaplama ve koruma malzemesi seçilmediği durumlarda kısa sürede mevsimsel koşullar karşısında yenik düşme ve yıpranma gözlemlenebilmektedir. Uydu alıcı anten ve aksesuarlar yayın kalitesi için ayrı ayrı önem taşımaktadır.

Yine aynı noktada bina içinde kapalı alanlarda kullanılacak olan kablolarında neme ve ısıya karşı dayanıklı olması büyük önem taşımaktadır. Uydu alıcı anten ve aksesuarlar arasında bulunan bağlantı kabloları bina içinde biriken ısı ya da nem kablo yapısını kısa sürede oksitleyebilir. Bu durum ise yayın devamlılığını kısa sürede etkisiz hale getirecektir. Kablolarda dikkat edilmesi gereken bir başka ayrıntı ise ürünlerde ek kullanmamaktır. Çünkü anten kablolarında yapılan her ek yayın kalitesini düşüren etkenlere dönüşmektedir. Uydu kablolarını birbirine bağlamak için telefon bağlantı aksesuarları elemanı olan buatlardan da yardım alabilirsiniz. 

Uydu alıcı anten ve aksesuarlar için Koçtaş’ın geniş ürün skalası ve uygun fiyat yüksek kalite politikasından faydalanabilirsiniz. Üstelik Online alışveriş kolaylığıyla! Şimdi Koçtaş’ı ziyaret edin ve uydu alıcı anten ve aksesuarlar arasından ihtiyacınız olanı sepete ekleyin. 

F Konnektörlü 20 Metre Hazır RG6/U Coaxial Anten Uydu Kablosu F Konnektörlü 20 Metre Hazır RG6/U Coaxial Anten Uydu Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 20 Metre
25 metre Koaksiyel RG6/U F konektörlü çanak anten bağlantı kablosuHer iki ucunda da "F" konektörleri bulunan 75 ohm TV kablosuMinimum parazitle maksimum sinyal sağlamak için TV'ler, Anten ve VCR'ler gibi video bileşenlerini korumalı kabloyla bağlarAyrıca Uydu, DBS, DSS ve C-Band alımı içinÖzellikler..
269,90TL
Vergiler Hariç:224,92TL
1 Giriş 3 Çıkış Uydu Çoklayıcı 1/3 Splitter 5-2500 Mhz 1 Giriş 3 Çıkış Uydu Çoklayıcı 1/3 Splitter 5-2500 Mhz
Aynı Gün Kargo Yeni
5-2500 MHz 1/3 Splitter, tek bir giriş sinyalini üç ayrı çıkışa bölmek için tasarlanmıştır. Bu ürün, özellikle evlerde ve ofislerde TV anteni veya kablolu TV sinyalini birden fazla cihaza dağıtmak için kullanılır. 5-2500 MHz frekans aralığında çalışır ve koaksiyel kablolar ile uyumludur.Teknik Özell..
79,90TL
Vergiler Hariç:66,58TL
1 Giriş 2 Çıkış Uydu Çoklayıcı 1/2 Splitter 5-2500 Mhz 1 Giriş 2 Çıkış Uydu Çoklayıcı 1/2 Splitter 5-2500 Mhz
Aynı Gün Kargo Yeni
5-2500 MHz 1/2 Splitter, tek bir giriş sinyalini iki ayrı çıkışa bölmek için tasarlanmıştır. Bu ürün, özellikle evlerde ve ofislerde TV anteni veya kablolu TV sinyalini birden fazla cihaza dağıtmak için kullanılır. 5-2500 MHz frekans aralığında çalışır ve koaksiyel kablolar ile uyumludur.Teknik Özel..
72,90TL
Vergiler Hariç:60,75TL
Ayarlı Uydu Anteni Sinyal Kuvvetlendirici In Line Amplifier Ayarlı Uydu Anteni Sinyal Kuvvetlendirici In Line Amplifier
Aynı Gün Kargo Yeni
Anten ile uydu alıcısı arasındaki kablo mesafesinden kaynaklı sinyal kaybını gidermek için kullanılır.Kablodaki kayıplarda +10 dB , +30dB arası kazanç sağlar.LNB ile Uydu Alıcısı arasında 50 metreden fazla kablo gerektiğinde kullanılır.Bu sinyal amplifikatörü, piyasadaki her uydu sistemi ile çalışır..
219,90TL
Vergiler Hariç:183,25TL
PIX-LINK Wireless Wifi Adaptör 2.4 GHz 150 Mbps 5 dbi Antenli PIX-LINK Wireless Wifi Adaptör 2.4 GHz 150 Mbps 5 dbi Antenli
Aynı Gün Kargo
PIX-LINK Wireless Wifi Adaptör, yüksek hızlı ve güvenilir kablosuz internet bağlantısı sağlamak için ideal bir seçenektir. 2.4 GHz frekans bandını destekleyen bu adaptör, 150 Mbps hızında veri iletimi sunar. Güçlü 5 dbi anteni sayesinde sinyal kalitesini artırır ve daha geniş bir kapsama alanı oluşt..
229,90TL
Vergiler Hariç:191,58TL
USB Wireless Wifi Adaptör 2.4 GHz 150 Mbps 5 dbi Antenli USB Wireless Wifi Adaptör 2.4 GHz 150 Mbps 5 dbi Antenli
Aynı Gün Kargo Tükendi
USB soketinden uydu alıcılara bağlayıp cihazınızdan wifi bağlantı yapabileceğiniz MT7601 chipsetli 5 db gücünde wifi usb antenBu USB wifi bir çok uydu alıcı ile uyumludur.Alıcınızın MT7601 chipset ile çalıştığını biliyorsanız hiç çekinmeden alabilirsiniz.Bu USB Wifi İle Hd Uyducihazınızı İnternete B..
262,40TL
Vergiler Hariç:218,66TL
RG6 F Konnektör Standart Uydu Anten Kablosu Ucu 10 Adet RG6 F Konnektör Standart Uydu Anten Kablosu Ucu 10 Adet
Aynı Gün Kargo 10 Adet
Tüm koaksiyel kablo markalarıyla çalışır ve kabloları televizyonlar, kablo kutuları, antenler, modemler ve daha fazlası gibi F tipi jakları olan cihazlara kolayca bağlarBu konektörler, fabrikada monte edilmiş koaksiyel kablolara kıyasla kaliteden ödün vermeden elektronik cihazlarınız ile mükemmel ça..
36,90TL
Vergiler Hariç:30,75TL
RG6 Contalı F Konnektör Standart Uydu Anten Kablosu Ucu 5 Adet RG6 Contalı F Konnektör Standart Uydu Anten Kablosu Ucu 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
Contalı konnektör, anten tesisatlarında, karasal televizyonda, kablolu televizyonda, kablo modemlerde ve uydu televizyonda RG6 koaksiyel kabloları bağlamak için kullanılan popüler bir konektördür.Metal anten fişi, mükemmel sinyal iletkenliği sağlar.Koaksiyel kablo, çanak anten, LNB veya uydu bağlant..
34,90TL
Vergiler Hariç:29,08TL
F Tipi Koaksiyel RG6 Dişi-Dişi Uydu Kablosu Uzatma Adaptörü - 5 Adet F Tipi Koaksiyel RG6 Dişi-Dişi Uydu Kablosu Uzatma Adaptörü - 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
Masif yapıya sahip yüksek kaliteli altın kaplama F konektör, fişler ve kablolar üzerinde DIY olmadan döşenen uydu anten kablolarını uzatmak için idealdir. Uydu anteni koaksiyel kablonuzu kolayca bağlayın, örneğin LNB ile alıcı, LNB ile çoklu şalter, çoklu şalter ile alıcı veya SAT soketi arasına. Ça..
34,90TL
Vergiler Hariç:29,08TL
90 Derece Açılı F Tipi Koaksiyel Anten Kablosu Adaptörü 90 Derece Açılı F Tipi Koaksiyel Anten Kablosu Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Dar alanlardaki kurulumlar için 90° adaptör90 derece koaksiyel fiş, RG6 koaksiyel kablosunu UHD TV'nize bağlamak için güvenli ve hızlı bir yol sağlar. 90 derecelik tasarımı, duvara monte TV'ler için idealdir ve dar alanlarda kablo döşemek kolaydır.Bu dik açılı koaksiyel adaptör, tüm yaygın koaksiyel..
26,90TL
Vergiler Hariç:22,42TL
3 Yollu F Tipi Dişi Çoklayıcı Uydu Kablosu T Dağıtıcı Konnektör 3 Yollu F Tipi Dişi Çoklayıcı Uydu Kablosu T Dağıtıcı Konnektör
Aynı Gün Kargo
Koaksiyel kablonuzu uzatmak veya birleştirmek için anten, uydu ve kablo TV uygulaması için mükemmeldir.2 ünitenin tek kaynaktan çalıştırılmasına olanak sağlarUzun süre kullanım için dayanıklı ve sağlam birinci sınıf çinko alaşımlı malzemeden yapılmıştır.Bu 3 yollu koaksiyel kablo ayırıcı, kablolu te..
24,90TL
Vergiler Hariç:20,75TL
Yüksek Kalite F Tipi Koaksiyel Hazır Uydu Anten Kablosu 5 Metre Yüksek Kalite F Tipi Koaksiyel Hazır Uydu Anten Kablosu 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Uydu bağlantıları için yüksek kaliteli bir F tipi koaksiyel kablo. Altın kaplama kontaklara ve tamamen korumalı yüksek çözünürlüklü PC-OFC koaksiyel kabloya sahiptir. En yaygın olarak Uydu bağlantıları için kullanılan F tipi uç, bağlantı tipinde bir vidadır.Özellikler:Konnektör Tip A: F Tipi Erkek F..
264,90TL
Vergiler Hariç:220,75TL
Yüksek Kalite F Tipi Koaksiyel Hazır Uydu Anten Kablosu 3 Metre Yüksek Kalite F Tipi Koaksiyel Hazır Uydu Anten Kablosu 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre Tükendi
Uydu bağlantıları için yüksek kaliteli bir F tipi koaksiyel kablo. Altın kaplama kontaklara ve tamamen korumalı yüksek çözünürlüklü PC-OFC koaksiyel kabloya sahiptir. En yaygın olarak Uydu bağlantıları için kullanılan F tipi uç, bağlantı tipinde bir vidadır.Özellikler:Konnektör Tip A: F Tipi Erkek F..
230,88TL
Vergiler Hariç:192,40TL
F Konnektörlü 5 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu F Konnektörlü 5 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu
Aynı Gün Kargo 5 Metre
5 metre Koaksiyel RG6/U F konektörlü çanak anten bağlantı kablosuHer iki ucunda da "F" konektörleri bulunan 75 ohm TV kablosuMinimum parazitle maksimum sinyal sağlamak için TV'ler, Anten ve VCR'ler gibi video bileşenlerini korumalı kabloyla bağlarAyrıca Uydu, DBS, DSS ve C-Band alımı içinÖzellikler:..
89,90TL
Vergiler Hariç:74,92TL
F Konnektörlü 3 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu F Konnektörlü 3 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu
Aynı Gün Kargo 3 Metre
3 metre Koaksiyel RG6/U F konektörlü çanak anten bağlantı kablosuHer iki ucunda da "F" konektörleri bulunan 75 ohm TV kablosuMinimum parazitle maksimum sinyal sağlamak için TV'ler, Anten ve VCR'ler gibi video bileşenlerini korumalı kabloyla bağlarAyrıca Uydu, DBS, DSS ve C-Band alımı içinÖzellikler:..
64,90TL
Vergiler Hariç:54,08TL
F Konnektörlü 25 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu F Konnektörlü 25 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu
Aynı Gün Kargo 25 Metre
25 metre Koaksiyel RG6/U F konektörlü çanak anten bağlantı kablosuHer iki ucunda da "F" konektörleri bulunan 75 ohm TV kablosuMinimum parazitle maksimum sinyal sağlamak için TV'ler, Anten ve VCR'ler gibi video bileşenlerini korumalı kabloyla bağlarAyrıca Uydu, DBS, DSS ve C-Band alımı içinÖzellikler..
219,90TL
Vergiler Hariç:183,25TL
F Konnektörlü 2 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu F Konnektörlü 2 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu
Aynı Gün Kargo 2 Metre
2 metre Koaksiyel RG6/U F konektörlü çanak anten bağlantı kablosuHer iki ucunda da "F" konektörleri bulunan 75 ohm TV kablosuMinimum parazitle maksimum sinyal sağlamak için TV'ler, Anten ve VCR'ler gibi video bileşenlerini korumalı kabloyla bağlarAyrıca Uydu, DBS, DSS ve C-Band alımı içinÖzellikler:..
56,90TL
Vergiler Hariç:47,42TL
F Konnektörlü 10 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu F Konnektörlü 10 Metre RG6/U Coaxial Hazır Uydu Anten Kablosu
Aynı Gün Kargo 10 Metre
10 metre Koaksiyel RG6/U F konektörlü çanak anten bağlantı kablosuHer iki ucunda da "F" konektörleri bulunan 75 ohm TV kablosuMinimum parazitle maksimum sinyal sağlamak için TV'ler, Anten ve VCR'ler gibi video bileşenlerini korumalı kabloyla bağlarAyrıca Uydu, DBS, DSS ve C-Band alımı içinÖzellikler..
134,90TL
Vergiler Hariç:112,42TL
Altın Kaplama 90 Derece F Tipi Koaksiyel Anten Kablosu Adaptörü Altın Kaplama 90 Derece F Tipi Koaksiyel Anten Kablosu Adaptörü
Aynı Gün Kargo Tükendi
90 derece koaksiyel fiş, RG6 koaksiyel kablosunu UHD TV'nize bağlamak için güvenli ve hızlı bir yol sağlar. 90 derecelik tasarımı, duvara monte TV'ler için idealdir ve dar alanlarda kablo döşemek kolaydır.Bu dik açılı koaksiyel adaptör, tüm yaygın koaksiyel kablolar, anten kabloları, anten soketleri..
28,25TL
Vergiler Hariç:23,54TL
Mag Dijital Ekranlı Uydu Sinyal Yön Bulucu MG-6300 Mag Dijital Ekranlı Uydu Sinyal Yön Bulucu MG-6300
Aynı Gün Kargo Tükendi
Mini boy ve hafif, gerçekten taşınabilir.Daha kolay ve daha hızlı ayar için bir pusula ile tasarlanmıştır.Uydu sinyal yoğunluğunu göstermek için LED arkadan aydınlatmalı LCD grafik ekran.Ayarlamak istediğiniz uydu için en net ayarı izlemek için LNB'nize ve alıcıyı uydu bulucuya bağlayın.Harici güç v..
503,90TL
Vergiler Hariç:419,91TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.