Menü
Sepetiniz


USB Kablolar

USB Kablolar

USB Kabloları ile Veri Aktarma ve Cihazları Güçlendirme

Muhtemelen evin etrafında bir sürü USB kablonuz vardır. Biri telefonunuzu şarj etmek için, diğeri dizüstü bilgisayarınızı çalıştırmak için, diğeri ise dijital kameranızı bilgisayarınıza bağlamak için. USB kabloları günlük hayatımızda çok önemlidir ve teknoloji tamamen kablosuz hale gelene kadar burada kalacaklardır. Piyasadaki pek çok farklı USB kablosuyla, cihazınız için hangi tipin doğru olduğunu bilmek zor olabilir. USB 3.0 kablosu? USB uzatma kablosu? Mini USB kablosu? USB kablo türleri ve aralarındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


USB Kablo Çeşitleri

USB veya Evrensel Seri Veri Yolu, çok sayıda kablo, bağlantı noktası ve konektörde kullanılan bir standarttır. İşte bazı yaygın USB kablosu ve konektör türleri.


USB Tip A Kablosu

USB Type-A, USB'nin en yaygın biçimidir. Bu dikdörtgen şeklindeki USB konektörünü çoğu USB kablosunda göreceksiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve TV'ler gibi şeylerde USB Type-A bağlantı noktaları bulacaksınız.


USB B Tipi Kablo

USB Type-B kabloları daha az kullanılır. Bir ucunda, genellikle yazıcılar ve harici sabit diskler gibi şeyleri bilgisayarlara bağlamak için kullanılan kare şeklinde bir USB Type-B konektörü vardır.


USB C Tipi Kablo

USB-C, aygıtları hızla açmanıza ve aralarında veri aktarmanıza olanak tanıyan, gelişmekte olan bir USB standardıdır. USB-C kabloları simetrik oval şekilli konektörlerle ters çevrilebilir ve bu da onları takmayı çocuk oyuncağı haline getirir.


Mikro USB Kablosu

Mikro USB, çoğu mobil cihaz için ortak standarttır. Bir uçtaki küçük mikro USB konektörü akıllı telefonunuza veya diğer mobil cihazınıza takılırken, diğer uçtaki USB-A konektörü bir bilgisayara veya duvar şarj cihazına takılır.


Mini USB Kablosu

Mini USB konektörleri, kameralar ve video oyun denetleyicileri gibi bazı taşınabilir elektronik cihazlarda bulunur. Ancak, mikro USB genellikle birçok mini USB konektörünün yerini almıştır.


USB Sürümleri

USB standardı 1994'teki başlangıcından bu yana gelişmiştir. İşte en yeniden en eskiye USB standartları.


USB 3.2

USB 3.2 veya SuperSpeed ​​USB+, 20Gbps gibi muazzam bir hızda veri aktarabilir. Bu standart, daha yeni cihazlarda ve USB-C gibi USB kablolarında benimsenmiştir.


USB 3.1

USB 3.1 veya SuperSpeed ​​USB+, 2013'te veri aktarım hızlarının 10Gbps'ye yükseldiğini gördü. USB 3.0 ve USB 2.0 ile geriye dönük uyumludur, böylece çoğu USB 3.1 kablosunu eski nesil bağlantı noktalarıyla kullanabilirsiniz.


USB 3.0

USB 3.0 veya SuperSpeed ​​USB, USB 2.0'dan sekiz yıl sonra piyasaya sürüldü. Ancak, beklemeye değdi. USB 3.0 kabloları, veri aktarım hızlarını USB 2.0'ın 10 katından fazla olan 5Gbps (5.120Mbps)'ye çıkardı.


USB 2.0

USB 2.0 veya Yüksek Hızlı USB, 2000 yılında piyasaya sürüldü. Bu sürüm, maksimum veri aktarım hızlarında 480 Mbps'ye kadar önemli bir artış gördü.


USB 1.1

USB 1.1 veya Tam Hızlı USB, ilk USB standardı olan 1.0'ın bir yinelemesidir. Maksimum 12 Mbps veri aktarım hızı sunar ve ayrıca 1.5 Mbps'lik daha yavaş aktarım hızına sahip düşük bant genişliğine sahip cihazları destekler.


USB Kabloları için Kullanım Alanları

USB kabloları, elektronik cihazları bağlamak ve çalıştırmak için kullanılan zımbalardır. Çoğu akıllı telefon şarj etmek için bir USB kablosu kullanırken, harici sabit diskler ve kablolu yazıcılar gibi cihazlar bilgisayarlara USB üzerinden bağlanır. USB genişleticiler, uzaktaki USB cihazlarını uzaktan kontrol etmenizi ve bunlara erişmenizi sağlarken, USB uzatma kabloları mevcut kabloların erişimini genişletebilir. Cihazınız şarj etmek veya veri aktarımı için bir USB kablosuna ihtiyaç duyuyorsa, büyük olasılıkla bu kabloyla birlikte gelir. Ancak yedek veya yedek bir USB kablosuna ihtiyacınız olduğunda BK Teknoloji Market'in geniş seçimine bakın.

Type-C to USB-B Yazıcı-Midi Kablosu 1.5 Metre Type-C to USB-B Yazıcı-Midi Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Yüksek hızlı USB C - USB B Midi Kablosu, midi cihazını müzik kaydı/oynatma veya midi veri iletimi için bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar. (Not: MIDI kablosu yalnızca veri iletmek için kullanılır ve güç kaynağını desteklemez.)Kullanımı Kolay:Tak ve çalıştır, sürücü ve ayar gerekmez. MIDI kablosunu e..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu 9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 1.4 Metre
9 Pin Erkek to 9 Pin Dişi Seri DB9 RS232 Erkek-Dişi Dönüştürücü Uzatma Kablosu, bilgisayarlar veya cihazlar arasında veri iletimi için kullanılan bir kablodur.Bu kablo, 9 pinli erkek seri bir bağlantı noktasına sahip olan bir cihazı, 9 pinli dişi seri bir bağlantı noktasına sahip olan başka bir ciha..
65,89TL Vergiler Hariç:54,91TL
3 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu 3 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Herhangi bir dişi USB cihazını başka bir dişi USB cihazına bağlamak veya kabloyu kullanarak PC'nizden bir USB cihazındaki üretici yazılımını veya yazılımı güncellemek için idealdir.Dayanıklı: Blendajlı kablo, hızlı, parazitsiz veri aktarımı için esnek ve güçlüdür. Çift USB uçlu tek kablo. 1x er..
69,19TL Vergiler Hariç:57,66TL
4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre 4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre Tükendi
Açık uçlu 1,5 Metre USB kablosu. Bu kullanışlı kablo, uzun bir USB kablosuna ihtiyaç duyulan evde USB kendin yap projeleri için idealdir.Kablo başlığında, 4 bağlantının tamamı çıplak kablo ucuna tamamen bağlanmış 4 pimli standart bir USB A erkek konektör bulunur.Ekranın içindeki dört renk kodlu kabl..
32,89TL Vergiler Hariç:27,41TL
9-Pin Seri Port Kablosu RS232 Dişi-Dişi ( DB9/COM Kablosu ) 9-Pin Seri Port Kablosu RS232 Dişi-Dişi ( DB9/COM Kablosu )
Aynı Gün Kargo 1.3 Metre
DB9 seri kablo RS232 dişiden dişiye 9 pinli veri uzatma kablosu, iki bilgisayarın birbirine erişmesi için kullanılır, iki cihaz veri aktarımı çakışması olmadan iletişim kurar, doğru veri iletimini sağlamak için çapraz sinyal gönderip alırDB9 seri kablo, gerektiğinde bilgisayar çevre birimlerini esne..
65,89TL Vergiler Hariç:54,91TL
USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Aşağı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Aşağı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Supe..
76,90TL Vergiler Hariç:64,08TL
USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Yukarı Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Yukarı Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar Sup..
76,90TL Vergiler Hariç:64,08TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
86,79TL Vergiler Hariç:72,33TL
90 Derece Dirsek Aşağı ve Yukarı Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör 90 Derece Dirsek Aşağı ve Yukarı Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
90 derece L Tip USB Type-C uzatma adaptörü, şarj veya veri aktarımı için Tip C kablosunu 90 derece aşağı ve yukarı açıda uzatır.USB 3.1 süper hızlı veri iletimi ile uyumluDizüstü bilgisayar, akıllı telefon, yeni Macbook ve benzeri cihazlarda yaygın kullanımAçılı 90 Derece: Bilgisayarınızın, mon..
80,19TL Vergiler Hariç:66,83TL
90 Derece L Tip Sağ ve Sol Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör 90 Derece L Tip Sağ ve Sol Açılı USB C Type-C Erkek - Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
90 derece L Tip USB Type-C uzatma adaptörü, şarj veya veri aktarımı için Tip C kablosunu 90 derece sağ ve sol açıda uzatır.USB 3.1 süper hızlı veri iletimi ile uyumluDizüstü bilgisayar, akıllı telefon, yeni Macbook ve benzeri cihazlarda yaygın kullanımAçılı 90 Derece: Bilgisayarınızın, monitörü..
76,89TL Vergiler Hariç:64,08TL
USB 3.0 Sağ Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Sağ Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo Tükendi
90 Derece Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar SuperSpeed..
79,90TL Vergiler Hariç:66,58TL
USB 3.0 Sol Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü USB 3.0 Sol Açılı Konnektör Erkek Dişi 90 Derece Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
90 Derece Açılı USB 3.0 Adaptörü, USB kablolarını veya dar alanlarda aygıtları bağlamak için vazgeçilmez bir aksesuardır. Ekipmanınızın USB bağlantı noktasındaki stresi azaltır ve sabit bir USB kablosunun harici bir sabit sürücüde veya USB hub'ında aşırı bükülmesini önler. 5 Gbps'ye kadar SuperSpeed..
79,90TL Vergiler Hariç:66,58TL
USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
USB'den DC Bağlantı Noktasına Şarj Kablosu Güç Kaynağı Kablosu DC 5.5x2.1mmLütfen DC uç boyutunun 5,5*2,1 mm, iç çapın 2,1 mm ve dış çapın 5,5 mm olduğunu unutmayın. Lütfen satın almadan önce cihazınızın güç bağlantı girişinin 5,5 * 2,1 mm olduğunu kontrol edin.Açıklama: USB bağlantı noktanızı ..
34,90TL Vergiler Hariç:29,08TL
USB 2.0 Erkek to 2 USB Dişi Ayırıcı Uzatma Y Data/Şarj Kablosu USB 2.0 Erkek to 2 USB Dişi Ayırıcı Uzatma Y Data/Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
USB 2.0 Erkek - 2 Dişi. Kırmızı işaretli USB 2.0 dişi kablosu YALNIZCA şarj içindir ve Apple cihazları için çalışmaz; Diğer bir kalın USB Dişi kablo, Apple ekipmanları için çalışan Şarj ve Veri Senkronizasyon Kablosudur.USB 2.0 Erkek konektör, USB aygıtı içindir ve ayrıca Güç şarjı içindir, 2 bağlan..
109,89TL Vergiler Hariç:91,58TL
USB 2.0 A Erkek to 2 Micro USB Erkek Ayırıcı Y Data Şarj Kablosu USB 2.0 A Erkek to 2 Micro USB Erkek Ayırıcı Y Data Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
1 x USB 2.0 A Erkek - 2 Mikro USB B Erkek Dönüştürücü Kablosu İki mikro USB bağlantısıyla donatılmış mikro USB kablosu, tek bir kabloyla iki Micro USB cihazını aynı anda şarj etmenize ve senkronize etmenize olanak tanır. Mikro USB Y ayırıcı kablo, PC veya Mac gibi USB 2.0 cihazlarında yaygındır, sad..
71,39TL Vergiler Hariç:59,49TL
USB 3.0 Erkek to 90 Derece Sağ/Sol Açılı Type-C Erkek Veri/Şarj Kablosu USB 3.0 Erkek to 90 Derece Sağ/Sol Açılı Type-C Erkek Veri/Şarj Kablosu
Aynı Gün Kargo 25cm
USB Tip A 3.0 Erkek - USB Type-C 3.1 90 Derece Erkek Kablo, verileri senkronize etmek ve şarj etmek için USB Tip-C konektörlü bir tablete veya akıllı telefona USB Tip-A bağlantı noktasına sahip bilgisayar, şarj cihazı veya harici pil güç bankasını bağlar .Özellikler :Kablo uzunluğu : 25cm1. Bağlantı..
131,89TL Vergiler Hariç:109,91TL
Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 5 Metre Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre Tükendi
Yüksek performanslı Mikro USB 3.0 kablosu, hızlı dosya aktarımı veya senkronizasyon için taşınabilir bir harici USB 3.0 sabit sürücüyü bir bilgisayara bağlar ve USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasına sahip Samsung akıllı telefonları veya tabletleri şarj ederMikro USB 3.0 Kablosu Bir USB 3.0 Type-A - Mic..
456,39TL Vergiler Hariç:380,33TL
Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 3 Metre Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Yüksek performanslı Mikro USB 3.0 kablosu, hızlı dosya aktarımı veya senkronizasyon için taşınabilir bir harici USB 3.0 sabit sürücüyü bir bilgisayara bağlar ve USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasına sahip Samsung akıllı telefonları veya tabletleri şarj ederMikro USB 3.0 Kablosu Bir USB 3.0 Type-A - Mic..
307,89TL Vergiler Hariç:256,58TL
Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 1.8 Metre Yüksek Hızlı Altın kaplama HDD Veri Kablosu USB 3.0 Mikro-B - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Yüksek performanslı Mikro USB 3.0 kablosu, hızlı dosya aktarımı veya senkronizasyon için taşınabilir bir harici USB 3.0 sabit sürücüyü bir bilgisayara bağlar ve USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasına sahip Samsung akıllı telefonları veya tabletleri şarj ederMikro USB 3.0 Kablosu Bir USB 3.0 Type-A - Mic..
197,89TL Vergiler Hariç:164,91TL
90 Derece Açılı Spiral Type-C to USB Şarj/Data Kablosu - 1 Metre 90 Derece Açılı Spiral Type-C to USB Şarj/Data Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
USB Tip A 2.0 Erkek - USB Tip C 3.1 Erkek Kablo -Verileri senkronize etmek ve şarj etmek için bir ana bilgisayarı, duvar şarj cihazını veya USB Tip-A bağlantı noktasına sahip harici pil güç bankasını USB Tip-C konektörlü bir tablete veya akıllı telefona bağlayın.Yaylı Kablo, senkronizasyon ve şarj k..
194,90TL Vergiler Hariç:162,42TL
90 Derece Açılı Mini USB Erkek to USB A Erkek Şarj/Data Kablosu 30cm 90 Derece Açılı Mini USB Erkek to USB A Erkek Şarj/Data Kablosu 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm
Taşınabilir tasarım ve kurulumu kolaydır. Tak ve çalıştır desteği. USB 2.0 A Erkek - Açılı Mini USB 5-Pin Erkek kabloMini 5P ve USB kabloları arasında yüksek performanslı bağlantı.Mini usb 5pin 90 derece açılı tiptirbaşka bir uç USB erkek konektördürVeri senkronizasyonu ve Şarj içinÖzellik..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
Micro USB to USB-B Midi - OTG Tablet Telefon Yazıcı Kablosu 1.5 Metre Micro USB to USB-B Midi - OTG Tablet Telefon Yazıcı Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Bu kablo, yazıcı, tarayıcı, elektronik piyano ve elektronik davul için akıllı telefon (OTG fonksiyonu ile) için kullanılırTelefonunuzu yazıcıya, tarayıcıya bağlarken lütfen telefonunuza "PrinterShare" uygulamasını (google play'den) yükleyinTelefonunuzu elektronik davula bağlarken lütfen telefonunuzd..
49,39TL Vergiler Hariç:41,16TL
Type-C to USB-B Midi - Yazıcı Kablosu 1.5 Metre Type-C to USB-B Midi - Yazıcı Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre Tükenmek Üzere
Yüksek hızlı USB C - USB B Midi Kablosu, midi cihazını müzik kaydı/oynatma veya midi veri iletimi için bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar. (Not: MIDI kablosu yalnızca veri iletmek için kullanılır ve güç kaynağını desteklemez.)Kullanımı Kolay:Tak ve çalıştır, sürücü ve ayar gerekmez. MIDI kablosunu e..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
90 Derece Sağ Açılı USB 2.0 Erkek - Dişi Uzatma Kablosu - 30cm 90 Derece Sağ Açılı USB 2.0 Erkek - Dişi Uzatma Kablosu - 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm Tükenmek Üzere
90 Derece Yüksek Hızlı USB 2.0 Uzatma Kablosu 480Mbps Erkek A - Dişi A Dizüstü/PC/Yazıcılar için – 30 cmUSB 2.0 Uzatma Kablosu, cihazlarınızı daha uygun bir yere uzatabilir ve bilgisayarların, televizyonların ve harici sabit sürücülerin usb bağlantı noktalarına bağlanmayı kolaylaştırır. 90 Dere..
79,90TL Vergiler Hariç:66,58TL
Esnek Metal USB 2.0 Erkek - Dişi Stand Veri Güç Uzatma Kablosu Esnek Metal USB 2.0 Erkek - Dişi Stand Veri Güç Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
USB 2.0 cihazlarınızla kullanım için özel tasarlanmış esnek bir USB uzatma kablosu. USB 2.0, 480 Mbit/s veri aktarım hızı ve yeteneği sağlar, ancak USB 1.1 cihazları ile geriye dönük uyumluluk da sağlar.LED/LCD televizyonlar için mükemmeldir, özellikle duvara monte edilebilir, USB kablosunun takılma..
131,89TL Vergiler Hariç:109,91TL
USB 2.0 Erkek to Mini USB Erkek Veri Şarj Kablosu 1.3 Metre USB 2.0 Erkek to Mini USB Erkek Veri Şarj Kablosu 1.3 Metre
Aynı Gün Kargo 1.3 Metre
1.3 Metre USB 2.0 Tip A Erkek 5Pin Mini USB veri şarj kablosu HDD için Mp3 Mp4 Kamera GPS V3 Kablo Yüksek Hızlı USB 2.0 Tip A - Mini-B Kablosu, GPS, oyun kumandaları, dijital kameralar veya ortak Mini-B USB bağlantı noktasına sahip video kameralar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Mevcut bir ad..
47,19TL Vergiler Hariç:39,33TL
USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Açıklamalar ve Özellikler:Gelişmiş Tasarım, Yüksek Taşınabilirlik YepyeniBağlayıcı Tipi: USB Tip C Erkek - USB 2.0 ErkekKablo Uzunluğu: 1 MetreCihazlarınız için USB Type-C - USB 2.0 herhangi bir kabloya benzemez. Ürünün bir kafası, sahip olduğunuz çoğu cihazla eşleşebilen geleneksel USB 2.0'dır ve d..
44,90TL Vergiler Hariç:37,42TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir konnektör için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve..
18,59TL Vergiler Hariç:15,49TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir fiş için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve dayan..
18,59TL Vergiler Hariç:15,49TL
USB 2.0 Erkek - Mini USB 2.0 Erkek Veri-Şarj Kablosu 1.5 Metre USB 2.0 Erkek - Mini USB 2.0 Erkek Veri-Şarj Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
1.5 Metre USB 2.0 Tip A Erkek 5Pin Mini USB veri şarj kablosu HDD için Mp3 Mp4 Kamera GPS V3 Kablo Yüksek Hızlı USB 2.0 Tip A - Mini-B Kablosu, GPS, oyun kumandaları, dijital kameralar veya ortak Mini-B USB bağlantı noktasına sahip video kameralar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Mevcut bir du..
49,39TL Vergiler Hariç:41,16TL
USB 2.0 Erkek - Micro USB Erkek Fitreli Şarj Data Kablosu - 1.5 Metre USB 2.0 Erkek - Micro USB Erkek Fitreli Şarj Data Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Micro USB 5 pinli şarj data kablosu, bilgisayarınızı veya USB hub'ınızı Micro USB konektörü kullanan bir dijital kamera veya başka bir taşınabilir cihaza bağlar. MP3 çalar veya PDA gibi.Bu kablo, tüm koşullar altında mükemmel performans sunmasını sağlamak için USB özelliklerine tasarlanmış ve üretil..
71,39TL Vergiler Hariç:59,49TL
0.3 Metre - 30cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu 0.3 Metre - 30cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablosuyla eşi..
32,90TL Vergiler Hariç:27,42TL
USB 3.0 Micro-B Harddisk Bağlantı Y Kablosu - 1.5 Metre USB 3.0 Micro-B Harddisk Bağlantı Y Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
2 adet USB Type-A bağlantısıyla USB 3.0 harici HDD'niz için ekstra güç (biri güç, biri veri için)!Taşınabilir aygıtlar gerçekten harikadır, ancak taşınabilir olmaları dışında, genellikle tek bir USB bağlantı noktasının onlara güç sağlayamayacak kadar büyük talepleri vardır. Bu sorunu yaşıyorsanız, b..
126,39TL Vergiler Hariç:105,33TL
USB 3.0 Erkek / Dişi Uzatma Kablosu Genişletici - 50cm USB 3.0 Erkek / Dişi Uzatma Kablosu Genişletici - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
USB 3.0 uyumlu usb uzatma kablolarımızla USB 3.0 cihazlarınızın erişim alanını genişletin.Kablolar yeni spesifikasyonları karşılar ve yıllarca güvenilir hizmet sağlar.USB 3.0 kabloları, bizden beklediğiniz kalite ve değeri sunar.Konektör: USB Tip A Erkek - Tip A Dişi.ÖZELLİKLER Kablo tipi: USB ..
68,09TL Vergiler Hariç:56,74TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 50cm Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
69,19TL Vergiler Hariç:57,66TL
90 Derece Dik Açılı USB 2.0 Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 30cm 90 Derece Dik Açılı USB 2.0 Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm
90 Derece Dik Açılı USB 2.0 Uzatma Kablosu, USB kablolarını dar alanlardaki girişlere bağlamak için vazgeçilmez bir kablodurKablo dar alanda kalan USB çıkışlarınızı uzatmak için size çözüm sunmaktadır.Herhangi bir USB kablosundan performanstan ödün vermeden USB Uyumlu TV'nize flaş sürücü bağlamak iç..
68,09TL Vergiler Hariç:56,74TL
1.8 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu 1.8 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre Tükendi
Dayanıklı: Blendajlı kablo, hızlı, parazitsiz veri aktarımı için esnek ve güçlüdür. Çift USB uçlu tek kablo. 1x erkek 'A' fişi 1x erkek 'A' fişine. Çok amaçlı kullanım için uyumlu USB - USB bağlantısı.Hızlı, Güvenilir Hızlar: Bu kablo, 480 Mbps aktarım hızına sahip bir USB 2.0 teknik özell..
54,89TL Vergiler Hariç:45,74TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 3 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
164,89TL Vergiler Hariç:137,41TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1.5 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
91,19TL Vergiler Hariç:75,99TL
Spiral Micro USB Erkek to Mini USB Erkek Kablo - 1Metre Spiral Micro USB Erkek to Mini USB Erkek Kablo - 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Ürün Açıklaması:Kolay taşıma için hafif ve sarmal tasarım.USB2.0 standardıyla uyumlu ve USB 1.1 standardıyla geriye dönük uyumlu.480Mbps'ye kadar yüksek hızlı veri hızını destekler.Taşınabilir tasarım ve kurulumu kolaydır.Tak ve çalıştır özelliğini destekler.Konektörler: Mini USB ErkekMicro USB Erke..
142,89TL Vergiler Hariç:119,08TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 73 (2 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.