Menü
Sepetiniz


USB Kablolar

USB Kablolar

USB Kabloları ile Veri Aktarma ve Cihazları Güçlendirme

Muhtemelen evin etrafında bir sürü USB kablonuz vardır. Biri telefonunuzu şarj etmek için, diğeri dizüstü bilgisayarınızı çalıştırmak için, diğeri ise dijital kameranızı bilgisayarınıza bağlamak için. USB kabloları günlük hayatımızda çok önemlidir ve teknoloji tamamen kablosuz hale gelene kadar burada kalacaklardır. Piyasadaki pek çok farklı USB kablosuyla, cihazınız için hangi tipin doğru olduğunu bilmek zor olabilir. USB 3.0 kablosu? USB uzatma kablosu? Mini USB kablosu? USB kablo türleri ve aralarındaki farklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


USB Kablo Çeşitleri

USB veya Evrensel Seri Veri Yolu, çok sayıda kablo, bağlantı noktası ve konektörde kullanılan bir standarttır. İşte bazı yaygın USB kablosu ve konektör türleri.


USB Tip A Kablosu

USB Type-A, USB'nin en yaygın biçimidir. Bu dikdörtgen şeklindeki USB konektörünü çoğu USB kablosunda göreceksiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve TV'ler gibi şeylerde USB Type-A bağlantı noktaları bulacaksınız.


USB B Tipi Kablo

USB Type-B kabloları daha az kullanılır. Bir ucunda, genellikle yazıcılar ve harici sabit diskler gibi şeyleri bilgisayarlara bağlamak için kullanılan kare şeklinde bir USB Type-B konektörü vardır.


USB C Tipi Kablo

USB-C, aygıtları hızla açmanıza ve aralarında veri aktarmanıza olanak tanıyan, gelişmekte olan bir USB standardıdır. USB-C kabloları simetrik oval şekilli konektörlerle ters çevrilebilir ve bu da onları takmayı çocuk oyuncağı haline getirir.


Mikro USB Kablosu

Mikro USB, çoğu mobil cihaz için ortak standarttır. Bir uçtaki küçük mikro USB konektörü akıllı telefonunuza veya diğer mobil cihazınıza takılırken, diğer uçtaki USB-A konektörü bir bilgisayara veya duvar şarj cihazına takılır.


Mini USB Kablosu

Mini USB konektörleri, kameralar ve video oyun denetleyicileri gibi bazı taşınabilir elektronik cihazlarda bulunur. Ancak, mikro USB genellikle birçok mini USB konektörünün yerini almıştır.


USB Sürümleri

USB standardı 1994'teki başlangıcından bu yana gelişmiştir. İşte en yeniden en eskiye USB standartları.


USB 3.2

USB 3.2 veya SuperSpeed ​​USB+, 20Gbps gibi muazzam bir hızda veri aktarabilir. Bu standart, daha yeni cihazlarda ve USB-C gibi USB kablolarında benimsenmiştir.


USB 3.1

USB 3.1 veya SuperSpeed ​​USB+, 2013'te veri aktarım hızlarının 10Gbps'ye yükseldiğini gördü. USB 3.0 ve USB 2.0 ile geriye dönük uyumludur, böylece çoğu USB 3.1 kablosunu eski nesil bağlantı noktalarıyla kullanabilirsiniz.


USB 3.0

USB 3.0 veya SuperSpeed ​​USB, USB 2.0'dan sekiz yıl sonra piyasaya sürüldü. Ancak, beklemeye değdi. USB 3.0 kabloları, veri aktarım hızlarını USB 2.0'ın 10 katından fazla olan 5Gbps (5.120Mbps)'ye çıkardı.


USB 2.0

USB 2.0 veya Yüksek Hızlı USB, 2000 yılında piyasaya sürüldü. Bu sürüm, maksimum veri aktarım hızlarında 480 Mbps'ye kadar önemli bir artış gördü.


USB 1.1

USB 1.1 veya Tam Hızlı USB, ilk USB standardı olan 1.0'ın bir yinelemesidir. Maksimum 12 Mbps veri aktarım hızı sunar ve ayrıca 1.5 Mbps'lik daha yavaş aktarım hızına sahip düşük bant genişliğine sahip cihazları destekler.


USB Kabloları için Kullanım Alanları

USB kabloları, elektronik cihazları bağlamak ve çalıştırmak için kullanılan zımbalardır. Çoğu akıllı telefon şarj etmek için bir USB kablosu kullanırken, harici sabit diskler ve kablolu yazıcılar gibi cihazlar bilgisayarlara USB üzerinden bağlanır. USB genişleticiler, uzaktaki USB cihazlarını uzaktan kontrol etmenizi ve bunlara erişmenizi sağlarken, USB uzatma kabloları mevcut kabloların erişimini genişletebilir. Cihazınız şarj etmek veya veri aktarımı için bir USB kablosuna ihtiyaç duyuyorsa, büyük olasılıkla bu kabloyla birlikte gelir. Ancak yedek veya yedek bir USB kablosuna ihtiyacınız olduğunda BK Teknoloji Market'in geniş seçimine bakın.

USB 2.0 Erkek to Mini USB Erkek Veri Şarj Kablosu 1.3 Metre USB 2.0 Erkek to Mini USB Erkek Veri Şarj Kablosu 1.3 Metre
Aynı Gün Kargo
1.3 Metre USB 2.0 Tip A Erkek 5Pin Mini USB veri şarj kablosu HDD için Mp3 Mp4 Kamera GPS V3 Kablo Yüksek Hızlı USB 2.0 Tip A - Mini-B Kablosu, GPS, oyun kumandaları, dijital kameralar veya ortak Mini-B USB bağlantı noktasına sahip video kameralar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Mevcut bir ad..
25,19TL Vergiler Hariç:21,35TL
USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre USB Type-C Şarj ve Data Kablosu Siyah 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Açıklamalar ve Özellikler:Gelişmiş Tasarım, Yüksek Taşınabilirlik YepyeniBağlayıcı Tipi: USB Tip C Erkek - USB 2.0 ErkekKablo Uzunluğu: 1 MetreCihazlarınız için USB Type-C - USB 2.0 herhangi bir kabloya benzemez. Ürünün bir kafası, sahip olduğunuz çoğu cihazla eşleşebilen geleneksel USB 2.0'dır ve d..
36,85TL Vergiler Hariç:31,23TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir konnektör için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve..
7,90TL Vergiler Hariç:6,69TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir fiş için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve dayan..
7,90TL Vergiler Hariç:6,69TL
USB 2.0 Erkek - Mini USB 2.0 Erkek Veri-Şarj Kablosu 1.5 Metre USB 2.0 Erkek - Mini USB 2.0 Erkek Veri-Şarj Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
1.5 Metre USB 2.0 Tip A Erkek 5Pin Mini USB veri şarj kablosu HDD için Mp3 Mp4 Kamera GPS V3 Kablo Yüksek Hızlı USB 2.0 Tip A - Mini-B Kablosu, GPS, oyun kumandaları, dijital kameralar veya ortak Mini-B USB bağlantı noktasına sahip video kameralar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Mevcut bir du..
27,39TL Vergiler Hariç:23,21TL
USB 2.0 Erkek - Micro USB Erkek Fitreli Şarj Data Kablosu - 1.5 Metre USB 2.0 Erkek - Micro USB Erkek Fitreli Şarj Data Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Micro USB 5 pinli şarj data kablosu, bilgisayarınızı veya USB hub'ınızı Micro USB konektörü kullanan bir dijital kamera veya başka bir taşınabilir cihaza bağlar. MP3 çalar veya PDA gibi.Bu kablo, tüm koşullar altında mükemmel performans sunmasını sağlamak için USB özelliklerine tasarlanmış ve üretil..
49,39TL Vergiler Hariç:41,86TL
0.3 Metre - 30cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu 0.3 Metre - 30cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablosuyla eşi..
25,19TL Vergiler Hariç:21,35TL
USB 3.0 Micro-B Harddisk Bağlantı Y Kablosu - 1.5 Metre USB 3.0 Micro-B Harddisk Bağlantı Y Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
2 adet USB Type-A bağlantısıyla USB 3.0 harici HDD'niz için ekstra güç (biri güç, biri veri için)!Taşınabilir aygıtlar gerçekten harikadır, ancak taşınabilir olmaları dışında, genellikle tek bir USB bağlantı noktasının onlara güç sağlayamayacak kadar büyük talepleri vardır. Bu sorunu yaşıyorsanız, b..
72,90TL Vergiler Hariç:61,78TL
USB 3.0 Erkek / Dişi Uzatma Kablosu Genişletici - 50cm USB 3.0 Erkek / Dişi Uzatma Kablosu Genişletici - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
USB 3.0 uyumlu usb uzatma kablolarımızla USB 3.0 cihazlarınızın erişim alanını genişletin.Kablolar yeni spesifikasyonları karşılar ve yıllarca güvenilir hizmet sağlar.USB 3.0 kabloları, bizden beklediğiniz kalite ve değeri sunar.Konektör: USB Tip A Erkek - Tip A Dişi.ÖZELLİKLER Kablo tipi: USB ..
36,84TL Vergiler Hariç:31,22TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 50cm Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
39,49TL Vergiler Hariç:33,47TL
90 Derece Dik Açılı USB 2.0 Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 30cm 90 Derece Dik Açılı USB 2.0 Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm
90 Derece Dik Açılı USB 2.0 Uzatma Kablosu, USB kablolarını dar alanlardaki girişlere bağlamak için vazgeçilmez bir kablodurKablo dar alanda kalan USB çıkışlarınızı uzatmak için size çözüm sunmaktadır.Herhangi bir USB kablosundan performanstan ödün vermeden USB Uyumlu TV'nize flaş sürücü bağlamak iç..
46,09TL Vergiler Hariç:39,06TL
1.8 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu 1.8 Metre Yüksek Kalite Filtreli USB 2.0 A Erkek / Erkek Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Dayanıklı: Blendajlı kablo, hızlı, parazitsiz veri aktarımı için esnek ve güçlüdür. Çift USB uçlu tek kablo. 1x erkek 'A' fişi 1x erkek 'A' fişine. Çok amaçlı kullanım için uyumlu USB - USB bağlantısı.Hızlı, Güvenilir Hızlar: Bu kablo, 480 Mbps aktarım hızına sahip bir USB 2.0 teknik özell..
32,90TL Vergiler Hariç:27,88TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 3 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
93,39TL Vergiler Hariç:79,14TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1.5 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
73,59TL Vergiler Hariç:62,36TL
Spiral Micro USB Erkek to Mini USB Erkek Kablo - 1Metre Spiral Micro USB Erkek to Mini USB Erkek Kablo - 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Ürün Açıklaması:Kolay taşıma için hafif ve sarmal tasarım.USB2.0 standardıyla uyumlu ve USB 1.1 standardıyla geriye dönük uyumlu.480Mbps'ye kadar yüksek hızlı veri hızını destekler.Taşınabilir tasarım ve kurulumu kolaydır.Tak ve çalıştır özelliğini destekler.Konektörler: Mini USB ErkekMicro USB Erke..
80,19TL Vergiler Hariç:67,96TL
90 Derece Sol Açılı USB 2.0 Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 30cm 90 Derece Sol Açılı USB 2.0 Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 30cm
Aynı Gün Kargo 30cm Tükendi
90 Derece Açılı USB 2.0 Kablo, USB kablolarını dar alanlardaki girişlere bağlamak için vazgeçilmez bir kablodurKablo dar alanda kalan USB çıkışlarınızı uzatmak için size çözüm sunmaktadır.Herhangi bir USB kablosundan performanstan ödün vermeden USB Uyumlu TV'nize flaş sürücü bağlamak için mükemmel s..
49,39TL Vergiler Hariç:41,86TL
DC Barrel Jack 5.5*2.1mm to Mini Usb 5 Pin Çevirici Power Kablosu DC Barrel Jack 5.5*2.1mm to Mini Usb 5 Pin Çevirici Power Kablosu
Aynı Gün Kargo 20cm
5.5 x 2.1mm - Mini USB Adaptör Kablosu, 5.5mm x 2.1mm fişli bir DC kaynağının kullanımından kaynaklanan mini USB girişli cihazlara güç vermek için tasarlanmış bir kablodur.5.5 x 2.1mm - Mini USB Adaptör Kablosunun bir ucunda bir mini USB konektörümüz var, diğer ucunda 5.5mm x 2.1mm fişi var. Bu..
30,69TL Vergiler Hariç:26,01TL
Arduino USB-B Tipi Yazıcı Bağlantı Kablosu - 50cm Arduino USB-B Tipi Yazıcı Bağlantı Kablosu - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
Arduino UNO/MEGA için USB Kablosu (USB A'dan B'ye)Arduino UNO/MEGA Kablosu, Arduino için en yaygın A'dan B'ye Erkek/Erkek tipi çevresel USB kablosudur. Arduino Mega, Uno, Arduino Duemilanove gibi çoğu Arduino kartıyla uyumludur. Genellikle yazıcılar ve diğer çevre birimleri için kullanılır. Küçük gö..
25,19TL Vergiler Hariç:21,35TL
Yüksek Kalite 60cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu Yüksek Kalite 60cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 60cm
Açıklama:USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablo..
27,39TL Vergiler Hariç:23,21TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu 5 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
148,39TL Vergiler Hariç:125,75TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu 3 Metre	Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
104,39TL Vergiler Hariç:88,47TL
0.5 Metre - 50cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu 0.5 Metre - 50cm USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 50cm
USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablosuyla eşi..
25,19TL Vergiler Hariç:21,35TL
1 Metre USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu 1 Metre USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 1 Metre
USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablosuyla eşi..
32,89TL Vergiler Hariç:27,87TL
10 Metre Sinyal Güçlendiricili Yeni Çipli Aktif USB 2.0 Uzatma Kablosu 10 Metre Sinyal Güçlendiricili Yeni Çipli Aktif USB 2.0 Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 10 Metre
Sinyal Güçlendiricili Aktif USB Kablo ile Uzun Mesafe USB Kablolarında Yaşanan Sinyal Kaybına Son!10 Metre Uzunluk ile Kısa USB Kablosu Sorununa Son!USB2.0 uzatma kablosu ile kısa kablolarınızı 10 metre daha uzatabilecek, tüm USB cihazlarınızı uzun mesafelere kolayca taşıyabileceksiniz.USB Kablosu K..
175,89TL Vergiler Hariç:149,06TL
5 Metre Sinyal Güçlendiricili Yeni Çipli Aktif USB 2.0 Uzatma Kablosu 5 Metre Sinyal Güçlendiricili Yeni Çipli Aktif USB 2.0 Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Sinyal Güçlendiricili Aktif USB Kablo ile Uzun Mesafe USB Kablolarında Yaşanan Sinyal Kaybına Son!5 Metre Uzunluk ile Kısa USB Kablosu Sorununa Son!USB2.0 uzatma kablosu ile kısa kablolarınızı 5 metre daha uzatabilecek, tüm USB cihazlarınızı uzun mesafelere kolayca taşıyabileceksiniz.USB Kablosu Kıs..
117,59TL Vergiler Hariç:99,65TL
Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 5 Metre Yüksek Hızlı USB 3.0 Erkek-Erkek Data Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
USB 3.0 A Erkek - A Erkek kablosuUSB 3.0 / 2.0 / 1.1 ile uyumlu5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızları, mevcut USB 2.0 teknolojisinden 10 kat daha hızlıEmpedans, bükülü çift yapıyla eşleşir, Çapraz Konuşmayı ve Hatasız İletimi en aza indirmeye yardımcı olurSüper Hızlı Aktarım:USB 3.0 veri aktarımı için..
142,25TL Vergiler Hariç:120,55TL
Mini USB 5 Pin Uzatma Kablosu Mini USB Erkek to Dişi Mini USB 5 Pin Uzatma Kablosu Mini USB Erkek to Dişi
Aynı Gün Kargo 10cm
Standart 5Pin Mini USB erkek dişi uzatma kablosu.Kamera için, Araba, MP3/MP4, cep telefonu ve daha fazlası.Bilgisayar ile veri şarj ve transfer edebilir.Uyumluluk: Mini USB kullanan çoğu cihazUzunluk: 10 cm.Konnektör A: Mini USB ErkekKonnektör B: Mini USb DişiGüvenilir aktarım hızıUSB 2.0 standardın..
43,89TL Vergiler Hariç:37,20TL
90 Derece Açılı Micro USB Standart USB-B Tipi Yazıcı Sabit Disk Kablosu 90 Derece Açılı Micro USB Standart USB-B Tipi Yazıcı Sabit Disk Kablosu
Aynı Gün Kargo 25cm
90 Derece Açılı Micro USB OTG - Standart B Tipi Yazıcı Tarayıcı Sabit Disk Kablosu, PC'nin yazıcı, tarayıcı, sabit disk veya diğer cihazlardan veri dönüşümü için kullanışlı ve basit bir akıllı telefon veya tablet barındırma değiştirmesini sağlayan OTG işlevini destekler.Bağlayıcı 1: Sağ Açılı 90 Der..
58,19TL Vergiler Hariç:49,31TL
1 Metre Spiral Micro USB 5 Pin Şarj/Data Kablosu 1 Metre Spiral Micro USB 5 Pin Şarj/Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
Spiral Micro Usb Şarj Kablo farklı olun fark yaratın...Micro Usb  girişli tüm telefon ve tabletlerinizi şarj edebilir ya da bilgisayarınıza bağlayıp hızlı veri transferi yapabilirsiniz. Kablo kırılma, kopma, karışma derdine son!Yüksek Hız ve Veri Transferi  Kaliteli materyal kull..
73,80TL Vergiler Hariç:62,54TL
Taşınabilir Harici Diskler için USB Y Kablosu 2 USB - Mini USB 5-Pin Taşınabilir Harici Diskler için USB Y Kablosu 2 USB - Mini USB 5-Pin
Aynı Gün Kargo
USB Y Kablosu - Erkek Mini USB - 2 Erkek USBYaklaşık 70 cm uzunluğundaUSB 1.0, 1.1 ve 2.0'ı desteklerHarici HDD aygıtları için tasarlanmıştırTüm mini USB taşınabilir elektronik cihazlar için veri kablosu olarak çalışırBu USB Y Kablosu, bazı mini USB harici sabit sürücüler için gereken ek gücü sağlam..
29,90TL Vergiler Hariç:25,34TL
USB 3.0 Micro-B HDD Harddisk Veri Aktarma Kablosu 50cm USB 3.0 Micro-B HDD Harddisk Veri Aktarma Kablosu 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
Taşınabilir USB 3.0 Sabit Sürücü Kablosu: Micro USB 3.0 Kablosu, USB 3.0 Mikro-B bağlantı noktasıyla donatılmış taşınabilir harici USB 3.0 sabit sürücü, akıllı telefon, tablet veya kamerayı bilgisayara veya usb duvar şarj cihazına bağlamak için mükemmel bir seçimdir. hızlı veri aktarımı veya hı..
47,19TL Vergiler Hariç:39,99TL
2 in 1 Harici Disk HDD USB Y Splitter Kablo 3xUSB Kablo 2 in 1 Harici Disk HDD USB Y Splitter Kablo 3xUSB Kablo
Aynı Gün Kargo
Uyumlu Cihazlar:Harici Diskler, HDD, PC, dizüstü bilgisayar, yazıcılar, dijital kameralar veya düşük güç çıkışlı USB bağlantı noktalarına sahip diğer cihazlar.Konektör Türü: USB 2.0 A Erkek - 2 x USB A Erkek2.5 inç ve 3.5 inç Harici Diskler ve Optik Sürücüler için tasarlanmıştır bu cihazların e..
46,90TL Vergiler Hariç:39,75TL
5 Metre USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu 5 Metre USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 5 Metre
USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablosuyla eşi..
58,19TL Vergiler Hariç:49,31TL
3 Metre USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu 3 Metre USB 2.0 Dişi/Erkek Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 3 Metre
USB 2.0 Tip A - A Uzatma Kablosu Dişi / ErkekBu USB Uzatma kabloları, Flash Bellek Sürücüleri, Dijital Kameralar ve cep telefonları gibi küçük USB Aygıtlarınızın çoğu için kolayca erişilebilir bir USB bağlantı noktası oluşturur.Hem düşük hem de yüksek hızlı USB cihazları bu USB uzatma kablosuyla eşi..
43,89TL Vergiler Hariç:37,20TL