Menü
Sepetiniz


Ses Kabloları ve Konnektörler

Ses Kabloları ve  Konnektörler

Ses kabloları ve konnektörler, ses sinyallerini bir ses kaynağından alarak hoparlörlere veya kulaklıklara ileten elektronik bağlantı elemanlarıdır. Ses kablosu, bağlı cihazların arasındaki ses sinyallerini aktarmak için kullanılan iletkendir. Bu kablonun kalitesi ve özellikleri, ses kalitesinin doğruluğunu etkileyeceği için önemlidir.


Ses kablosu genellikle bakır veya gümüş gibi iyi bir iletkene sahip olup, iç ve dış yalıtkanlarla korunmuştur. Bu koruyucu yalıtkanlar, elektromanyetik parazitleri engelleyerek temiz bir ses iletimi sağlar. Ayrıca, kablonun uzunluğu ve kalınlığı, sinyal kaybını en aza indirgemek için dikkate alınmalıdır.


Konnektörler, ses kablosunun kaynak cihazlara ve hoparlörlere / kulaklıklara bağlanmasını sağlayan bağlantı elemanlarıdır. Bilinen en yaygın ses konnektör türleri, ses ekipmanlarında kullanılan 3.5mm (mini jak), RCA, XLR ve 6.3mm (büyük jak) konnektörlerdir. Bu konnektörler, doğru şekilde bağlandığında sinyal kaybını en aza indirir ve güvenilir bir bağlantı sağlar.


Ses kabloları ve konnektörler, müzik endüstrisinde ve ev sinema sistemlerinde önemli bir rol oynar. Doğru kablolama ve bağlantılar, ses kalitesini ve performansını artırırken, yanlış bağlantılar veya düşük kaliteli kablolama, ses sinyallerinde bozulma veya kayıplara neden olabilir. Bu nedenle, uygun kaliteli ses kablosu ve doğru konnektör seçimi ve kullanımı önemlidir.


Enstrüman Kabloları

Bir enstrüman kablosu , bir gitar, bas, klavye veya başka bir elektronik enstrümanı, bir enstrümanın doğrudan bağlantısı için tasarlanmış bir amplifikatöre veya ön amplifikatöre bağlar. Enstrüman kabloları düşük voltajlı enstrüman sinyallerini taşıyacak şekilde tasarlanmıştır ve çoğu zaman 1/4 "telefon fişi konektörlerine sahiptir. Enstrümanda çıkış jakının konumuna bağlı olarak, düz veya dik açılı bir konektöre sahip bir erkek jakı isteyebilirsiniz Bir kabloyu satın almadan önce, daha uzun kablo geçişlerinin paraziti almaya daha eğilimli olduğunu unutmayın.


Mikrofon Kabloları

Mikrofon kabloları ekranlı ve dengelidir ve tipik olarak bir ucunda bir XLR erkek konnektörü ve diğer ucunda bir XLR dişi konnektörü vardır. Bazı mikrofon kablolarının, bir bilgisayar ses kartına, DAW veya dijital kayıt aygıtına doğrudan takmak için dağıtım ucunda TRS, mini fiş veya USB konektörü vardır. Bir mikrofonu bir ses sistemine bağlamaya ek olarak, mikrofon kabloları genellikle daha uzun, dengeli patch kablolar olarak kullanılır - örneğin bir karıştırma kartını güçlü hoparlörlere bağlamak. Cihaz ve karıştırma konsolu arasındaki DI bağlantıları için ve ayrıca DMX kontrol özellikli aydınlatma efektleri için de kullanılabilirler.


Hoparlör Kabloları

Bir hoparlör kablosunu dengesiz kablo ve genellikle bir yama, enstrüman veya mikrofon kablosu çok daha ağır göstergesi iletken vardır. Hoparlör kabloları çok daha yüksek voltaj sinyalleri taşıdıklarından daha büyük kablolara ihtiyaç duyarlar. 1/4 "telefon, muz klipsi (MDP konektörleri olarak da bilinir), ciltleme direği (tüketici stereo amplifikatörlerinde yaygın olarak bulunur) veya Speakon konektörlerine sahip olabilirler.


RCA Kablolar

RCA konektörleri en çok stereo cihazlarda kullanılır. PA sistemlerinde genellikle karıştırma kartına bir stereo CD çalar veya diğer tüketici elektroniği cihazları bağlamak için kullanılır. Genellikle stereo cihazlarda sol ve sağ kanal için kodlanmış ayrı uçlarla renklendirilmiş bir çift telden oluşurlar. Ayrıca aux ve teyp giriş ve çıkışlarında kullanılırlar. Bazı mikserler ayrıca bir kayıt cihazına bağlanmak için RCA çıkışlarına sahiptir. RCA kabloları S / PIDF cihazlarında da kullanılabilir (aşağıda dijital konektör tipleri altında ele alınmıştır).

“RCA”, 1940'larda tasarımı tanıtan Amerika Radyo Şirketi'nden türemiştir. Döner levhaları bağlamak için kullanıldıklarından RCA konektörlerine bazen “fono konektörleri” de denir.


XLR Kablolar

XLR konektörlerinde pozitif, negatif ve toprak için üç pim bulunur. En yaygın olarak mikrofon kablolarında kullanılırlar, ancak aynı zamanda dengeli patch kablolarda ve DMX etkin aydınlatma ekipmanlarında kullanıldığını görürsünüz.


Optik Kablolar ve Konektörler

Optik kablolar dijital sesi ışık darbeleri olarak iletir, bu da onları parazitlere karşı neredeyse tamamen bağışık hale getirir. Surround ses özelliğine sahiptirler, ancak Blu-Ray diskler gibi daha yüksek çözünürlüklü formatları işleyemezler.

ADAT Lightpipe olarak bilinen ADAT (Alesis Digital Audio Tape) Optik Arabirimi, optik kablolarda dijital ses aktarımı için yaygın olarak kabul gören bir standarttır. Alesis'e özgü ADAT konnektörü ile özel bir kabloya sekiz kanal dijital ses aktarır.


Kablo Adaptörleri

Teknoloji değiştikçe ve sahne donanımınıza veya stüdyo kurulumunuza parçalar ekledikçe, ekipmanı uyumsuz jaklar ve kablolarla bağlamanız gerekecektir. Hemen hemen her durum için bir adaptör vardır.


Kablo Kalitesini Değerlendirme

Bir kablonun temel amacı, sinyali önemli ölçüde azaltmadan veya gürültü çıkarmadan bir elektrik sinyalini bir bileşenden diğerine taşımaktır. Sinyali bozulmamış ve gürültüsüz tutmak için tasarlanmış pahalı, odyofil kalitesinde kablolar vardır. Çoğu müzisyen, sahne donanımı için bu seviyede kablo performansına ihtiyaç duymaz, ancak yine de yüksek kaliteli kablolar istersiniz. Kaliteli kablolar daha iyi ses verir ve daha iyi ses çıkarırsanız daha iyi oynarsınız.

Stüdyo kurulumunuz için kablolar söz konusu olduğunda, ses tutkunu düzeyi kalitesi daha önemlidir. Gürültüsüz sinyal iletimi, yüksek kaliteli kayıt, karıştırma ve mastering çalışmaları için gereklidir.

Altın kaplama konektörler ve oksijensiz bakır tel gibi diğer “kalite” özellikleri mutlaka önemli değildir. Altın kaplama direnci azaltabilir, ancak nikel kaplamadan daha fazla aşınmaya maruz kalır, bu nedenle çok fazla takılan ve çıkarılan konektörler için bir sorumluluk olabilir. Oksijensiz tel biraz daha az direnç sunabilir, ancak daha büyük ölçülü iletkenler daha fazla yardımcı olur.

Temel olarak esnek, dayanıklı, kaliteli donanım ve iyi lehimli bağlantılara sahip kablolar istersiniz.

Diğer istenen özellikler arasında epoksi saksı veya sıcak tutkal konektörleri (tel uçlarının hareket etmesini önlemek için bir madde veya diğeri ile doldurulmuş) bulunur. Kablolar ve terminaller etrafındaki ısı ile daralan plastik manşonlar kabloların hareket etmesini önlemeye yardımcı olur.

Bu özellikler özellikle sık sık çekilen, üzerine basılan ve takılan ve çıkarılan alet kablolarında değerlidir. Hiçbir cihaz kablosu sonsuza kadar dayanmaz, ancak iyi kablolar daha uzun süre dayanır. Ayrıca, uzunluğu yeterli ancak aşırı uzun olmayan kablolar satın almak istersiniz (kablo ne kadar uzunsa, gürültüye o kadar duyarlı olur).

Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 20Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 20Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 20 Metre
Bu 3.5mm erkek to 2RCA erkek ses kablosu, cihazlar arasında kaliteli ses iletimi sağlamak için tasarlanmıştır. 20 metre uzunluğu ile kullanıcıya daha fazla hareket özgürlüğü sunar ve kablonun yerleştirilmesi gereken alanın ötesine erişim sağlar.Bu ses kablosu, 3.5mm kulaklık jakı veya çıkışına sahip..
299,90TL Vergiler Hariç:249,92TL
3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü 3.5mm Erkek to 2.5mm Dişi Stereo Mic Ses Kulaklık Jak Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Tek bir 3,5 mm Erkeği 2,5 mm Dişiye uyarlar.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.3,5 mm Erkek - 2,5 mm Dişi ayırıcılar, farklı ve video sistemlerinde kullanılmak üzere yedek veya ikame adaptörler sağlar.Teknik özellikler:Boyut: 37 mm x 10 mm / 1,46" x 0,39" (L*D)Malze..
21,90TL Vergiler Hariç:18,25TL
3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 5 Metre 3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Bu stereo ses uzatma kablosunu MP3 çalarınıza, tabletinize veya bilgisayarınıza takın ve kulaklığınızın menzilini artırın. Kulaklıklarınızın, hoparlörlerinizin veya standart 3,5 mm ses çıkışına sahip diğer herhangi bir aygıtın mevcut kablosuna daha fazla uzunluk eklemek için kullanabilirsiniz.&..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek to 6.35 mm TS Mono Erkek Ses Kablosu - 1 Metre 3.5 mm TRS Stereo Erkek to 6.35 mm TS Mono Erkek Ses Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
38,39TL Vergiler Hariç:31,99TL
6.35 mm TRS Erkek to 3-Pin XLR Dişi + Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre 6.35 mm TRS Erkek to 3-Pin XLR Dişi + Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Bir tarafta bir XLR erkek ve bir XLR dişi konektör ve diğer tarafta 6.35mm stereo jak erkek konektör ile donatılmıştır.Konnektör A: Gold 6,35mm TRSKonektör B: Gold XLR Dişi + ErkekKablo Uzunluğu: 1.5 MetrePaket İçeriği:1 Adet Gold 6.35 mm TRS Erkek to 3-Pin XLR Dişi + Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre..
219,89TL Vergiler Hariç:183,24TL
3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 3 Metre 3.5 mm Stereo Aux Ses Uzatma Kablosu Erkek - Dişi 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Bu stereo ses uzatma kablosunu MP3 çalarınıza, tabletinize veya bilgisayarınıza takın ve kulaklığınızın menzilini artırın. Kulaklıklarınızın, hoparlörlerinizin veya standart 3,5 mm ses çıkışına sahip diğer herhangi bir aygıtın mevcut kablosuna daha fazla uzunluk eklemek için kullanabilirsiniz.&..
38,39TL Vergiler Hariç:31,99TL
10 Metre XLR 3 Pin Erkek - Dişi Dengeli Mikrofon Mikser Ses Kablosu 10 Metre XLR 3 Pin Erkek - Dişi Dengeli Mikrofon Mikser Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 10 Metre
XLR Erkek - XLR Dişi Kablo DJ Ekipmanı, Jak Genişletici, Amplifikatörler, Mikser, Mikrofon Uzatma, Davul, Hoparlörler, Amfi ve Daha Fazlası için uygundur.Bu XLR kablo tertibatları, profesyonel ses, video ve sahne aydınlatma ekipmanlarında kullanım için idealdir. Dengeli bir ses sinyalini mikrofona v..
314,90TL Vergiler Hariç:262,42TL
Yüksek Kalite 3 Pin XLR Erkek - Dişi Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 1 Metre Yüksek Kalite 3 Pin XLR Erkek - Dişi Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Yüksek kalite XLR M - XLR F Mikrofon Kablosu, mikrofonları mikserlere, ön amfilere, ses arayüzlerine ve kayıt cihazlarına bağlamak için stüdyo kalitesinde bir kablodur; veya XLR bağlantısının gerekli olduğu başka herhangi bir uygulamada kullanılmak üzere. Kablo hem sessiz hem de dayanıklı olacak şek..
148,39TL Vergiler Hariç:123,66TL
Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 2 Metre Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 2 Metre
Aynı Gün Kargo 2 Metre
90 Derece Açılı 6,35 mm Mono Ses Kablosu Çap 6,35 mm 1/4 inç Jak - Jak mono gold kablosu, en yüksek sinyal aktarım hızına sahiptir. Elektro gitar, mikrofon, ses, bas, mikser, klavye vb. bağlamak için iyi konektörler.Düz ve L Şekilli Erkek - Erkek Jak:Düz ve L biçimli erkek fişler. Çoğu ses ekipmanıy..
181,39TL Vergiler Hariç:151,16TL
Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 1 Metre Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
90 Derece Açılı 6,35 mm Mono Ses Kablosu Çap 6,35 mm 1/4 inç Jak - Jak mono gold kablosu, en yüksek sinyal aktarım hızına sahiptir. Elektro gitar, mikrofon, ses, bas, mikser, klavye vb. bağlamak için iyi konektörler.Düz ve L Şekilli Erkek - Erkek Jak:Düz ve L biçimli erkek fişler. Çoğu ses ekipmanıy..
152,90TL Vergiler Hariç:127,42TL
3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10 Metre 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10 Metre
Aynı Gün Kargo 10 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Bakır iletkenler temiz ve net sesin keyfini çıkar..
82,39TL Vergiler Hariç:68,66TL
3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre 3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre
Aynı Gün Kargo 1.2 Metre
3.5 mm Stereo to 3 Rca Dişi Tos Çevirici Dönüştürücü Ses Kablosu3.5mm Stereo Erkek To 3RCA (SARI-KIRMIZI-BEYAZ) Erkek TOS AV TV Kkablosu 3.5mm AV-OUT Çıkışı ile Hem Ses Hem Görüntü İletimiEski nesil bazı kamera ve medya oynatıcılarda bulunan analog yapıya sahip 3.5mm AV-OUT çıkışını RCA video v..
62,59TL Vergiler Hariç:52,16TL
3 Pin XLR Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 3 Metre 3 Pin XLR Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
XLR Erkek - XLR Dişi Kablo DJ Ekipmanı, Jak Genişletici, Amplifikatörler, Mikser, Mikrofon Uzatma, Davul, Hoparlörler, Amfi ve Daha Fazlası için uygundur.Bu XLR kablo tertibatları, profesyonel ses, video ve sahne aydınlatma ekipmanlarında kullanım için idealdir. Dengeli bir ses sinyalini mikrofona v..
175,89TL Vergiler Hariç:146,58TL
10 Metre Digital Optik Toslink Fiber Ses Kablosu 10 Metre Digital Optik Toslink Fiber Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 10 Metre
Çok işlevli ve çok yönlü fiber optik ses kablomuz uyarlanabilir ve TV'ler, PS4, Xbox, Blu-Ray oynatıcılar, PlayStation ve daha fazlası ile daha fazla ses netliği için çeşitli ses çubuklarına ve ev sinemalarına bağlanabilir. Isıya dayanıklı fiber optik çekirdeğe sahip sağlam ve güvenilir bu birinci s..
190,19TL Vergiler Hariç:158,49TL
3.5mm Mono Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü 3.5mm Mono Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü
Aynı Gün Kargo
RCA Jakı - 3,5 mm Mono Fiş Ses Adaptörü Bu ses kablosu adaptörü, standart bir RCA kablosunu veya konektörünü 3,5 mm mono fiş konfigürasyonuna dönüştürmek için kullanılan bir RCA jakı - 3,5 mm mono fiş adaptörüdür. Adaptörün arka ucunda standart bir RCA jakı ve ön tarafında 3,5 mm mono fiş bulun..
21,89TL Vergiler Hariç:18,24TL
3.5mm Stereo Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü 3.5mm Stereo Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Tek bir 3,5 mm Erkeği RCA Dişi'ye uyarlar.Kavrama basamakları, kolay takma ve çıkarma işlemine yardımcı olur.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzunluklarını uzatmak için kabloları birbirine bağlama olanağı sağlar.RCA ayırıcılar, farklı ses ve video sistemlerinde ku..
21,89TL Vergiler Hariç:18,24TL
2 XLR Erkek to 2 RCA Erkek Mikser Mikrofon Ses Kablosu - 3 Metre 2 XLR Erkek to 2 RCA Erkek Mikser Mikrofon Ses Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
2-RCA - 2-XLR ses kablosu konektörleri, ev stereo sisteminiz veya sinema sisteminiz için size kristal netliğinde stereo ses ve Hi-Fi ses sağlayan herhangi bir standart stereo sol/sağ çıkışla RCA ses kablosunu kullanmanıza olanak tanır; DVD VCD TV Radyo, teyp, hoparlörlü CD çalar, miksaj konsolu, amf..
241,89TL Vergiler Hariç:201,58TL
Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek  Ses Kablosu 5 Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek  Ses Kablosu 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Yüksek kalite altın kaplama konektörler ve bakır ..
60,39TL Vergiler Hariç:50,33TL
Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 3 Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Yüksek kalite altın kaplama konektörler ve bakır ..
47,19TL Vergiler Hariç:39,33TL
3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre 3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Bu kablo Hoparlörler, VCR, oynatıcı, CD çalar, TV, TV set üstü kutusu ve 3RCA konektörlü diğer tüm ses video cihazları için idealdirPremium stereo kablo yumuşak bir PVC kılıf ile tasarlanmıştır, cilalı metal konektörler maksimum ses kalitesi sağlar3RCA Erkek - 3RCA Erkek Stereo Ses Video Kabloları, ..
115,39TL Vergiler Hariç:96,16TL
Micro USB to USB-B Midi - OTG Tablet Telefon Yazıcı Kablosu 1.5 Metre Micro USB to USB-B Midi - OTG Tablet Telefon Yazıcı Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Bu kablo, yazıcı, tarayıcı, elektronik piyano ve elektronik davul için akıllı telefon (OTG fonksiyonu ile) için kullanılırTelefonunuzu yazıcıya, tarayıcıya bağlarken lütfen telefonunuza "PrinterShare" uygulamasını (google play'den) yükleyinTelefonunuzu elektronik davula bağlarken lütfen telefonunuzd..
49,39TL Vergiler Hariç:41,16TL
3.5mm Stereo Erkek to 2 x 6.3mm Mono Erkek Y Kablo - 3 Metre 3.5mm Stereo Erkek to 2 x 6.3mm Mono Erkek Y Kablo - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
3.5 stereo Erkek - 2 x 6.35 mono Erkek kablo akıllı telefonunuzu, taşınabilir medya oynatıcınızı, dizüstü bilgisayarınızı/PC'nizi veya 3.5 mm çıkışlı diğer cihazları hoparlörler, karıştırma konsolları vb. gibi 2 x 6.35 mm jak giriş aygıtlarına bağlamak için kullanılır. Bu kablo, 3.5 mm stereo s..
64,90TL Vergiler Hariç:54,08TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu - 5 Metre 3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Yüksek kalite 6,3 mm (1/4 inç) Erkek - 6,3 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akı..
249,90TL Vergiler Hariç:208,25TL
Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1.5 Metre Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Yüksek kalite 6,3 mm (1/4 inç) Erkek - 6,3 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akı..
141,96TL Vergiler Hariç:118,30TL
Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1 Metre Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Yüksek kalite 6,3 mm (1/4 inç) Erkek - 6,3 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akı..
131,89TL Vergiler Hariç:109,91TL
Yüksek Kalite Silikon RCA Dişi - 2 RCA Erkek  Anfi Y Ayırıcı Kablo Yüksek Kalite Silikon RCA Dişi - 2 RCA Erkek  Anfi Y Ayırıcı Kablo
Aynı Gün Kargo 25cm
Yüksek Kaliteli RCA Ses Kablosu Y Adaptör Bölücü 1 Dişi RCA Jakı - 2 RCA Erkek Fiş KablosuBu yüksek Performanslı "Y" Adaptörler, bir kanalı ikiye bölmek için kullanılabilirAraba veya ev ses sistemi kullanımı için kullanılabilirSinyal Kalitesini ArtırırKompakt ve Rahat Montaj (sıkı kurulumlar için ha..
49,39TL Vergiler Hariç:41,16TL
Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir RCA fono soketini 6.3 mm mono jak fişine dönüştüren bir adaptör. Dengesiz mono ses sinyalleri için idealdir.1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör1/4" Mono Fiş - RCA Ses Jakı Kulaklık Adaptörü Dönüştürücü. Bir ucu 1/4" (6.35mm) kulaklık fişi, diğer ucu RCA ses jakıdır. Bağla..
43,89TL Vergiler Hariç:36,58TL
Type-C to USB-B Midi - Yazıcı Kablosu 1.5 Metre Type-C to USB-B Midi - Yazıcı Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre Tükenmek Üzere
Yüksek hızlı USB C - USB B Midi Kablosu, midi cihazını müzik kaydı/oynatma veya midi veri iletimi için bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar. (Not: MIDI kablosu yalnızca veri iletmek için kullanılır ve güç kaynağını desteklemez.)Kullanımı Kolay:Tak ve çalıştır, sürücü ve ayar gerekmez. MIDI kablosunu e..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
3.5 mm Erkek to 2 RCA Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre 3.5 mm Erkek to 2 RCA Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Bakır iletkenler temiz ve net sesin keyfini çıkar..
40,59TL Vergiler Hariç:33,83TL
Yüksek Kalite Anfi Y Kablo RCA Erkek to 2xRCA Dişi Yüksek Kalite Anfi Y Kablo RCA Erkek to 2xRCA Dişi
Aynı Gün Kargo 25cm
1 RCA Erkek - 2 RCA Dişi fişli stereo ses adaptörü kablosu konektörlerine sahip bu RCA Y ayırıcı kablo adaptörü, bir mono sinyal kaynağını 2 sinyale bölmek veya bir stereo kaynağı bir mono sinyale birleştirmek için kullanılabilir.Hızlı, kolay sol ve sağ bağlantılar için kırmızı/beyaz renkle işaretle..
36,90TL Vergiler Hariç:30,75TL
3.5 mm Stereo Dişi to 3 x 3.5 Stereo Erkek 5+1 Ses Kablosu 3.5 mm Stereo Dişi to 3 x 3.5 Stereo Erkek 5+1 Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu Kablo ile 5+1 ses sisteminizin bağlantısını desteklemeyen PC, Notebook, MP3, TV, DVD vb. cihazlara bağlayabilirsiniz.5+1 ses sisteminizin 3 adet 3.5mm ses girişini tek çıkış olan PC, Notebook, MP3, TV, DVD gibi cihazınızı çoklayarak ses sisteminizi kullanmanıza olanak sağlar.Bağlayıcı A: 3.5mm Di..
80,19TL Vergiler Hariç:66,83TL
6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack - Kırmızı 6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack - Kırmızı
Aynı Gün Kargo
Yüksek Kaliteli 6,35 mm Mono jak fişi, renkli muhafazalı metal gövde Yaygın kullanım alanları: Gitarlar, Mikrofonlar, Klavyeler, Efekt Pedalları, Profesyonel Kulaklıklar, Karıştırma KonsollarıMikrofon kablolarını, ses hatlarını ve enstrüman kablosunu monte etmek için 6,35mm erkek 2 pimli jak ko..
38,39TL Vergiler Hariç:31,99TL
RCA Erkek to 2 RCA Erkek Dönüştürücü Adaptör RCA Erkek to 2 RCA Erkek Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Tek bir RCA Erkek'i 2 RCA Erkek'e uyarlarSes / Video Ürünleri, Ekstra kablo ve alet satın almak zorunda kalmadan kolayca dönüştürülürKonnektörler korozyona karşı dayanıklıdır ve minimum sinyal kaybı sağlar.Kompakt tasarım Yer kazandıran, taşıması ve kullanımı kolaySiyah kalıplı plastik yapıNikel kap..
24,09TL Vergiler Hariç:20,08TL
RCA Dişi - 2 RCA Erkek Y Splitter Ses Adaptörü Dönüştürücü RCA Dişi - 2 RCA Erkek Y Splitter Ses Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu adaptör, iki dişi RCA konektörlü bir cihaz ile tek bir erkek RCA kablosu arasındaki bağlantılara izin verir. Bu tip adaptör tipik olarak bir sinyal ayırıcı veya birleştirici olarak kullanılır.Sinyalleri Birleştir:RCA konektörlü hat seviyesindeki bir cihazdan (TV, CD oynatıcı, DVD, Xbox) gelen sol..
25,19TL Vergiler Hariç:20,99TL
RCA Erkek to 2 RCA Dişi Ayırıcı Adaptör RCA Erkek to 2 RCA Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir mono çıkışı veya girişi bir stereo RCA hattına ayırmak veya birleştirmek veya yalnızca tek bir RCA çıkışı olan bir ana üniteye iki amfi bağlamak için bu RCA ayırıcıyı kullanın. Bu RCA Y splitter adaptörü, ses ve video sinyali arayüzünü dönüştürmek için kullanılır.Tek bir mono girişi veya çı..
24,09TL Vergiler Hariç:20,08TL
RCA Erkek to 2x3.5mm Mono Çevirici Adaptör RCA Erkek to 2x3.5mm Mono Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu RCA Fişi - 2x3,5 mm Mono Jak Adaptörü, iki adet 3,5 mm Mono Fişi tek bir RCA Fişine dönüştürür. Tamamen kalıplanmış yapısıyla bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Siyah kalıplı plastik yapıNikel kaplama kontaklarBağlayıcı 1: RCA FişiBağlayıcı 2: 2x3,5 mm Mono JakPC, stereo, MP3 ça..
24,09TL Vergiler Hariç:20,08TL
6.35mm Erkek - 3.5mm Dişi Stereo Kulaklık Ses Adaptörü Çevirici 6.35mm Erkek - 3.5mm Dişi Stereo Kulaklık Ses Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo
6.35mm Fiş - 3.5mm Soket, 1/4 ila 1/8 inç Stereo Ses Jak Adaptörü, 6.35mm ila 3.5mm Bağlantı Noktası kullanan Amplifikatörler, Gitar, Piyano, Davullar, Hoparlörler ve Mikrofondan Gelen Sesi DönüştürürKulaklık adaptör seti:6,35 mm (1/ 4 inç) ses stereo fişinden 3,5 mm (1/ 8 inç) stereo kulaklık jak a..
19,69TL Vergiler Hariç:16,41TL
3.5mm 1 Giriş 3 Çıkış Çoklayıcı 5+1 Ses Sistemi Bağlantı Kablosu 3.5mm 1 Giriş 3 Çıkış Çoklayıcı 5+1 Ses Sistemi Bağlantı Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu Kablo ile 5+1 ses sisteminizi PC, Notebook, MP3, TV, DVD vb. cihazlara bağlayabilirsiniz.5+1 ses sisteminizin 3 adet 3.5mm ses girişini tek çıkış olan PC, Notebook, MP3, TV, DVD gibi cihazınızı çoklayarak ses sisteminizi kullanmanıza olanak sağlar.Özellikler:Bakır Alaşım Malzeden İmal EdilmiştirK..
65,89TL Vergiler Hariç:54,91TL
3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo 3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Sadece bir ses çıkış jakına sahip olan oynatıcınızı iki kulaklığa bağlayın. Aynı cihaz kaynağından arkadaşlarınızla, sevgilinizle ve ailenizle müzik, film ve video paylaşmak için harika bir seçimdir.Akıllı telefonlar, tabletler, pc'ler, dizüstü bilgisayarlar, MP3 çalarlar, arabalar, TV, DVD, TV kutu..
38,39TL Vergiler Hariç:31,99TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 194 (5 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.