Menü
Sepetiniz


Ses Kabloları ve Konnektörler

Ses Kabloları ve  Konnektörler

Enstrüman Kabloları

Bir enstrüman kablosu , bir gitar, bas, klavye veya başka bir elektronik enstrümanı, bir enstrümanın doğrudan bağlantısı için tasarlanmış bir amplifikatöre veya ön amplifikatöre bağlar. Enstrüman kabloları düşük voltajlı enstrüman sinyallerini taşıyacak şekilde tasarlanmıştır ve çoğu zaman 1/4 "telefon fişi konektörlerine sahiptir. Enstrümanda çıkış jakının konumuna bağlı olarak, düz veya dik açılı bir konektöre sahip bir erkek jakı isteyebilirsiniz Bir kabloyu satın almadan önce, daha uzun kablo geçişlerinin paraziti almaya daha eğilimli olduğunu unutmayın.


Mikrofon Kabloları

Mikrofon kabloları ekranlı ve dengelidir ve tipik olarak bir ucunda bir XLR erkek konnektörü ve diğer ucunda bir XLR dişi konnektörü vardır. Bazı mikrofon kablolarının, bir bilgisayar ses kartına, DAW veya dijital kayıt aygıtına doğrudan takmak için dağıtım ucunda TRS, mini fiş veya USB konektörü vardır. Bir mikrofonu bir ses sistemine bağlamaya ek olarak, mikrofon kabloları genellikle daha uzun, dengeli patch kablolar olarak kullanılır - örneğin bir karıştırma kartını güçlü hoparlörlere bağlamak. Cihaz ve karıştırma konsolu arasındaki DI bağlantıları için ve ayrıca DMX kontrol özellikli aydınlatma efektleri için de kullanılabilirler.


Hoparlör Kabloları

Bir hoparlör kablosunu dengesiz kablo ve genellikle bir yama, enstrüman veya mikrofon kablosu çok daha ağır göstergesi iletken vardır. Hoparlör kabloları çok daha yüksek voltaj sinyalleri taşıdıklarından daha büyük kablolara ihtiyaç duyarlar. 1/4 "telefon, muz klipsi (MDP konektörleri olarak da bilinir), ciltleme direği (tüketici stereo amplifikatörlerinde yaygın olarak bulunur) veya Speakon konektörlerine sahip olabilirler.


RCA Kablolar

RCA konektörleri en çok stereo cihazlarda kullanılır. PA sistemlerinde genellikle karıştırma kartına bir stereo CD çalar veya diğer tüketici elektroniği cihazları bağlamak için kullanılır. Genellikle stereo cihazlarda sol ve sağ kanal için kodlanmış ayrı uçlarla renklendirilmiş bir çift telden oluşurlar. Ayrıca aux ve teyp giriş ve çıkışlarında kullanılırlar. Bazı mikserler ayrıca bir kayıt cihazına bağlanmak için RCA çıkışlarına sahiptir. RCA kabloları S / PIDF cihazlarında da kullanılabilir (aşağıda dijital konektör tipleri altında ele alınmıştır).

“RCA”, 1940'larda tasarımı tanıtan Amerika Radyo Şirketi'nden türemiştir. Döner levhaları bağlamak için kullanıldıklarından RCA konektörlerine bazen “fono konektörleri” de denir.


XLR Kablolar

XLR konektörlerinde pozitif, negatif ve toprak için üç pim bulunur. En yaygın olarak mikrofon kablolarında kullanılırlar, ancak aynı zamanda dengeli patch kablolarda ve DMX etkin aydınlatma ekipmanlarında kullanıldığını görürsünüz.


Optik Kablolar ve Konektörler

Optik kablolar dijital sesi ışık darbeleri olarak iletir, bu da onları parazitlere karşı neredeyse tamamen bağışık hale getirir. Surround ses özelliğine sahiptirler, ancak Blu-Ray diskler gibi daha yüksek çözünürlüklü formatları işleyemezler.

ADAT Lightpipe olarak bilinen ADAT (Alesis Digital Audio Tape) Optik Arabirimi, optik kablolarda dijital ses aktarımı için yaygın olarak kabul gören bir standarttır. Alesis'e özgü ADAT konnektörü ile özel bir kabloya sekiz kanal dijital ses aktarır.


Kablo Adaptörleri

Teknoloji değiştikçe ve sahne donanımınıza veya stüdyo kurulumunuza parçalar ekledikçe, ekipmanı uyumsuz jaklar ve kablolarla bağlamanız gerekecektir. Hemen hemen her durum için bir adaptör vardır.


Kablo Kalitesini Değerlendirme

Bir kablonun temel amacı, sinyali önemli ölçüde azaltmadan veya gürültü çıkarmadan bir elektrik sinyalini bir bileşenden diğerine taşımaktır. Sinyali bozulmamış ve gürültüsüz tutmak için tasarlanmış pahalı, odyofil kalitesinde kablolar vardır. Çoğu müzisyen, sahne donanımı için bu seviyede kablo performansına ihtiyaç duymaz, ancak yine de yüksek kaliteli kablolar istersiniz. Kaliteli kablolar daha iyi ses verir ve daha iyi ses çıkarırsanız daha iyi oynarsınız.

Stüdyo kurulumunuz için kablolar söz konusu olduğunda, ses tutkunu düzeyi kalitesi daha önemlidir. Gürültüsüz sinyal iletimi, yüksek kaliteli kayıt, karıştırma ve mastering çalışmaları için gereklidir.

Altın kaplama konektörler ve oksijensiz bakır tel gibi diğer “kalite” özellikleri mutlaka önemli değildir. Altın kaplama direnci azaltabilir, ancak nikel kaplamadan daha fazla aşınmaya maruz kalır, bu nedenle çok fazla takılan ve çıkarılan konektörler için bir sorumluluk olabilir. Oksijensiz tel biraz daha az direnç sunabilir, ancak daha büyük ölçülü iletkenler daha fazla yardımcı olur.

Temel olarak esnek, dayanıklı, kaliteli donanım ve iyi lehimli bağlantılara sahip kablolar istersiniz.

Diğer istenen özellikler arasında epoksi saksı veya sıcak tutkal konektörleri (tel uçlarının hareket etmesini önlemek için bir madde veya diğeri ile doldurulmuş) bulunur. Kablolar ve terminaller etrafındaki ısı ile daralan plastik manşonlar kabloların hareket etmesini önlemeye yardımcı olur.

Bu özellikler özellikle sık sık çekilen, üzerine basılan ve takılan ve çıkarılan alet kablolarında değerlidir. Hiçbir cihaz kablosu sonsuza kadar dayanmaz, ancak iyi kablolar daha uzun süre dayanır. Ayrıca, uzunluğu yeterli ancak aşırı uzun olmayan kablolar satın almak istersiniz (kablo ne kadar uzunsa, gürültüye o kadar duyarlı olur).

10 Metre XLR 3 Pin Erkek - Dişi Dengeli Mikrofon Mikser Ses Kablosu 10 Metre XLR 3 Pin Erkek - Dişi Dengeli Mikrofon Mikser Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni 10 Metre
XLR Erkek - XLR Dişi Kablo DJ Ekipmanı, Jak Genişletici, Amplifikatörler, Mikser, Mikrofon Uzatma, Davul, Hoparlörler, Amfi ve Daha Fazlası için uygundur.Bu XLR kablo tertibatları, profesyonel ses, video ve sahne aydınlatma ekipmanlarında kullanım için idealdir. Dengeli bir ses sinyalini mikrofona v..
219,90TL Vergiler Hariç:186,36TL
Yüksek Kalite 3 Pin XLR Erkek - Dişi Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 1 Metre Yüksek Kalite 3 Pin XLR Erkek - Dişi Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
Yüksek kalite XLR M - XLR F Mikrofon Kablosu, mikrofonları mikserlere, ön amfilere, ses arayüzlerine ve kayıt cihazlarına bağlamak için stüdyo kalitesinde bir kablodur; veya XLR bağlantısının gerekli olduğu başka herhangi bir uygulamada kullanılmak üzere. Kablo hem sessiz hem de dayanıklı olacak şek..
99,90TL Vergiler Hariç:84,66TL
Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 2 Metre Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 2 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Metre
90 Derece Açılı 6,35 mm Mono Ses Kablosu Çap 6,35 mm 1/4 inç Jak - Jak mono gold kablosu, en yüksek sinyal aktarım hızına sahiptir. Elektro gitar, mikrofon, ses, bas, mikser, klavye vb. bağlamak için iyi konektörler.Düz ve L Şekilli Erkek - Erkek Jak:Düz ve L biçimli erkek fişler. Çoğu ses ekipmanıy..
119,90TL Vergiler Hariç:101,61TL
Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 1 Metre Yüksek Kalite 6.35mm Mono Düz - 6.35mm 1/4 inç Erkek Dik Açı Ses Kablosu 1 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1 Metre
90 Derece Açılı 6,35 mm Mono Ses Kablosu Çap 6,35 mm 1/4 inç Jak - Jak mono gold kablosu, en yüksek sinyal aktarım hızına sahiptir. Elektro gitar, mikrofon, ses, bas, mikser, klavye vb. bağlamak için iyi konektörler.Düz ve L Şekilli Erkek - Erkek Jak:Düz ve L biçimli erkek fişler. Çoğu ses ekipmanıy..
99,90TL Vergiler Hariç:84,66TL
3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10 Metre 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 10 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Bakır iletkenler temiz ve net sesin keyfini çıkar..
59,90TL Vergiler Hariç:50,76TL
3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre 3.5mm Erkek to 3 RCA Erkek Ses Video AV Kablosu - 1,2 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.2 Metre
3.5 mm Stereo to 3 Rca Dişi Tos Çevirici Dönüştürücü Ses Kablosu3.5mm Stereo Erkek To 3RCA (SARI-KIRMIZI-BEYAZ) Erkek TOS AV TV Kkablosu 3.5mm AV-OUT Çıkışı ile Hem Ses Hem Görüntü İletimiEski nesil bazı kamera ve medya oynatıcılarda bulunan analog yapıya sahip 3.5mm AV-OUT çıkışını RCA video v..
42,90TL Vergiler Hariç:36,36TL
3 Pin XLR Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 3 Metre 3 Pin XLR Mikrofon Mikser Ses Uzatma Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 3 Metre
XLR Erkek - XLR Dişi Kablo DJ Ekipmanı, Jak Genişletici, Amplifikatörler, Mikser, Mikrofon Uzatma, Davul, Hoparlörler, Amfi ve Daha Fazlası için uygundur.Bu XLR kablo tertibatları, profesyonel ses, video ve sahne aydınlatma ekipmanlarında kullanım için idealdir. Dengeli bir ses sinyalini mikrofona v..
119,90TL Vergiler Hariç:101,61TL
10 Metre Digital Optik Toslink Fiber Ses Kablosu 10 Metre Digital Optik Toslink Fiber Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 10 Metre
Çok işlevli ve çok yönlü fiber optik ses kablomuz uyarlanabilir ve TV'ler, PS4, Xbox, Blu-Ray oynatıcılar, PlayStation ve daha fazlası ile daha fazla ses netliği için çeşitli ses çubuklarına ve ev sinemalarına bağlanabilir. Isıya dayanıklı fiber optik çekirdeğe sahip sağlam ve güvenilir bu birinci s..
131,50TL Vergiler Hariç:111,44TL
3.5mm Mono Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü 3.5mm Mono Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü
Aynı Gün Kargo
RCA Jakı - 3,5 mm Mono Fiş Ses Adaptörü Bu ses kablosu adaptörü, standart bir RCA kablosunu veya konektörünü 3,5 mm mono fiş konfigürasyonuna dönüştürmek için kullanılan bir RCA jakı - 3,5 mm mono fiş adaptörüdür. Adaptörün arka ucunda standart bir RCA jakı ve ön tarafında 3,5 mm mono fiş bulun..
13,90TL Vergiler Hariç:11,78TL
3.5mm Stereo Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü 3.5mm Stereo Erkek - RCA Dişi Konnektör Ses Video Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Tek bir 3,5 mm Erkeği RCA Dişi'ye uyarlar.Kavrama basamakları, kolay takma ve çıkarma işlemine yardımcı olur.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzunluklarını uzatmak için kabloları birbirine bağlama olanağı sağlar.RCA ayırıcılar, farklı ses ve video sistemlerinde ku..
13,90TL Vergiler Hariç:11,78TL
2 XLR Erkek to 2 RCA Erkek Mikser Mikrofon Ses Kablosu - 3 Metre 2 XLR Erkek to 2 RCA Erkek Mikser Mikrofon Ses Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
2-RCA - 2-XLR ses kablosu konektörleri, ev stereo sisteminiz veya sinema sisteminiz için size kristal netliğinde stereo ses ve Hi-Fi ses sağlayan herhangi bir standart stereo sol/sağ çıkışla RCA ses kablosunu kullanmanıza olanak tanır; DVD VCD TV Radyo, teyp, hoparlörlü CD çalar, miksaj konsolu, amf..
159,90TL Vergiler Hariç:135,51TL
Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek  Ses Kablosu 5 Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek  Ses Kablosu 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Yüksek kalite altın kaplama konektörler ve bakır ..
44,90TL Vergiler Hariç:38,05TL
Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 3 Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Yüksek kalite altın kaplama konektörler ve bakır ..
38,90TL Vergiler Hariç:32,97TL
3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre 3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Bu kablo Hoparlörler, VCR, oynatıcı, CD çalar, TV, TV set üstü kutusu ve 3RCA konektörlü diğer tüm ses video cihazları için idealdirPremium stereo kablo yumuşak bir PVC kılıf ile tasarlanmıştır, cilalı metal konektörler maksimum ses kalitesi sağlar3RCA Erkek - 3RCA Erkek Stereo Ses Video Kabloları, ..
76,90TL Vergiler Hariç:65,17TL
Micro USB to USB-B Midi - OTG Tablet Telefon Yazıcı Kablosu 1.5 Metre Micro USB to USB-B Midi - OTG Tablet Telefon Yazıcı Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Bu kablo, yazıcı, tarayıcı, elektronik piyano ve elektronik davul için akıllı telefon (OTG fonksiyonu ile) için kullanılırTelefonunuzu yazıcıya, tarayıcıya bağlarken lütfen telefonunuza "PrinterShare" uygulamasını (google play'den) yükleyinTelefonunuzu elektronik davula bağlarken lütfen telefonunuzd..
38,90TL Vergiler Hariç:32,97TL
3.5mm Stereo Erkek to 2 x 6.3mm Mono Erkek Y Kablo - 3 Metre 3.5mm Stereo Erkek to 2 x 6.3mm Mono Erkek Y Kablo - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
3.5 stereo Erkek - 2 x 6.35 mono Erkek kablo akıllı telefonunuzu, taşınabilir medya oynatıcınızı, dizüstü bilgisayarınızı/PC'nizi veya 3.5 mm çıkışlı diğer cihazları hoparlörler, karıştırma konsolları vb. gibi 2 x 6.35 mm jak giriş aygıtlarına bağlamak için kullanılır. Bu kablo, 3.5 mm stereo s..
47,50TL Vergiler Hariç:40,25TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu - 5 Metre 3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
51,50TL Vergiler Hariç:43,64TL
Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Yüksek kalite 6,3 mm (1/4 inç) Erkek - 6,3 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akı..
171,90TL Vergiler Hariç:145,68TL
Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1.5 Metre Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Yüksek kalite 6,3 mm (1/4 inç) Erkek - 6,3 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akı..
106,50TL Vergiler Hariç:90,25TL
Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1 Metre Mono 6.35mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Yüksek kalite 6,3 mm (1/4 inç) Erkek - 6,3 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akı..
89,90TL Vergiler Hariç:76,19TL
Yüksek Kalite Silikon RCA Dişi - 2 RCA Erkek  Anfi Y Ayırıcı Kablo Yüksek Kalite Silikon RCA Dişi - 2 RCA Erkek  Anfi Y Ayırıcı Kablo
Aynı Gün Kargo 25cm
Yüksek Kaliteli RCA Ses Kablosu Y Adaptör Bölücü 1 Dişi RCA Jakı - 2 RCA Erkek Fiş KablosuBu yüksek Performanslı "Y" Adaptörler, bir kanalı ikiye bölmek için kullanılabilirAraba veya ev ses sistemi kullanımı için kullanılabilirSinyal Kalitesini ArtırırKompakt ve Rahat Montaj (sıkı kurulumlar için ha..
36,50TL Vergiler Hariç:30,93TL
Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör Yüksek Kalite Metal 6.35mm Mono Erkek - RCA Dişi Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir RCA fono soketini 6.3 mm mono jak fişine dönüştüren bir adaptör. Dengesiz mono ses sinyalleri için idealdir.1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör1/4" Mono Fiş - RCA Ses Jakı Kulaklık Adaptörü Dönüştürücü. Bir ucu 1/4" (6.35mm) kulaklık fişi, diğer ucu RCA ses jakıdır. Bağla..
31,50TL Vergiler Hariç:26,69TL
Type-C to USB-B Midi - Yazıcı Kablosu 1.5 Metre Type-C to USB-B Midi - Yazıcı Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Yüksek hızlı USB C - USB B Midi Kablosu, midi cihazını müzik kaydı/oynatma veya midi veri iletimi için bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar. (Not: MIDI kablosu yalnızca veri iletmek için kullanılır ve güç kaynağını desteklemez.)Kullanımı Kolay:Tak ve çalıştır, sürücü ve ayar gerekmez. MIDI kablosunu e..
41,90TL Vergiler Hariç:35,51TL
3.5 mm Erkek to 2 RCA Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre 3.5 mm Erkek to 2 RCA Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Bakır iletkenler temiz ve net sesin keyfini çıkar..
28,50TL Vergiler Hariç:24,15TL
Yüksek Kalite Anfi Y Kablo RCA Erkek to 2xRCA Dişi Yüksek Kalite Anfi Y Kablo RCA Erkek to 2xRCA Dişi
Aynı Gün Kargo 25cm
1 RCA Erkek - 2 RCA Dişi fişli stereo ses adaptörü kablosu konektörlerine sahip bu RCA Y ayırıcı kablo adaptörü, bir mono sinyal kaynağını 2 sinyale bölmek veya bir stereo kaynağı bir mono sinyale birleştirmek için kullanılabilir.Hızlı, kolay sol ve sağ bağlantılar için kırmızı/beyaz renkle işaretle..
28,50TL Vergiler Hariç:24,15TL
3.5 mm Stereo Dişi to 3 x 3.5 Stereo Erkek 5+1 Ses Kablosu 3.5 mm Stereo Dişi to 3 x 3.5 Stereo Erkek 5+1 Ses Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu Kablo ile 5+1 ses sisteminizin bağlantısını desteklemeyen PC, Notebook, MP3, TV, DVD vb. cihazlara bağlayabilirsiniz.5+1 ses sisteminizin 3 adet 3.5mm ses girişini tek çıkış olan PC, Notebook, MP3, TV, DVD gibi cihazınızı çoklayarak ses sisteminizi kullanmanıza olanak sağlar.Bağlayıcı A: 3.5mm Di..
52,90TL Vergiler Hariç:44,83TL
6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack - Kırmızı 6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack - Kırmızı
Aynı Gün Kargo
Yüksek Kaliteli 6,35 mm Mono jak fişi, renkli muhafazalı metal gövde Yaygın kullanım alanları: Gitarlar, Mikrofonlar, Klavyeler, Efekt Pedalları, Profesyonel Kulaklıklar, Karıştırma KonsollarıMikrofon kablolarını, ses hatlarını ve enstrüman kablosunu monte etmek için 6,35mm erkek 2 pimli jak ko..
30,90TL Vergiler Hariç:26,19TL
RCA Erkek to 2 RCA Erkek Dönüştürücü Adaptör RCA Erkek to 2 RCA Erkek Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Tek bir RCA Erkek'i 2 RCA Erkek'e uyarlarSes / Video Ürünleri, Ekstra kablo ve alet satın almak zorunda kalmadan kolayca dönüştürülürKonnektörler korozyona karşı dayanıklıdır ve minimum sinyal kaybı sağlar.Kompakt tasarım Yer kazandıran, taşıması ve kullanımı kolaySiyah kalıplı plastik yapıNikel kap..
19,50TL Vergiler Hariç:16,53TL
RCA Dişi - 2 RCA Erkek Y Splitter Ses Adaptörü Dönüştürücü RCA Dişi - 2 RCA Erkek Y Splitter Ses Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu adaptör, iki dişi RCA konektörlü bir cihaz ile tek bir erkek RCA kablosu arasındaki bağlantılara izin verir. Bu tip adaptör tipik olarak bir sinyal ayırıcı veya birleştirici olarak kullanılır.Sinyalleri Birleştir:RCA konektörlü hat seviyesindeki bir cihazdan (TV, CD oynatıcı, DVD, Xbox) gelen sol..
19,50TL Vergiler Hariç:16,53TL
RCA Erkek to 2 RCA Dişi Ayırıcı Adaptör RCA Erkek to 2 RCA Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir mono çıkışı veya girişi bir stereo RCA hattına ayırmak veya birleştirmek veya yalnızca tek bir RCA çıkışı olan bir ana üniteye iki amfi bağlamak için bu RCA ayırıcıyı kullanın. Bu RCA Y splitter adaptörü, ses ve video sinyali arayüzünü dönüştürmek için kullanılır.Tek bir mono girişi veya çı..
17,90TL Vergiler Hariç:15,17TL
RCA Erkek to 2x3.5mm Mono Çevirici Adaptör RCA Erkek to 2x3.5mm Mono Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu RCA Fişi - 2x3,5 mm Mono Jak Adaptörü, iki adet 3,5 mm Mono Fişi tek bir RCA Fişine dönüştürür. Tamamen kalıplanmış yapısıyla bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Siyah kalıplı plastik yapıNikel kaplama kontaklarBağlayıcı 1: RCA FişiBağlayıcı 2: 2x3,5 mm Mono JakPC, stereo, MP3 ça..
19,50TL Vergiler Hariç:16,53TL
6.35mm Erkek - 3.5mm Dişi Stereo Kulaklık Ses Adaptörü Çevirici 6.35mm Erkek - 3.5mm Dişi Stereo Kulaklık Ses Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo
6.35mm Fiş - 3.5mm Soket, 1/4 ila 1/8 inç Stereo Ses Jak Adaptörü, 6.35mm ila 3.5mm Bağlantı Noktası kullanan Amplifikatörler, Gitar, Piyano, Davullar, Hoparlörler ve Mikrofondan Gelen Sesi DönüştürürKulaklık adaptör seti:6,35 mm (1/ 4 inç) ses stereo fişinden 3,5 mm (1/ 8 inç) stereo kulaklık jak a..
14,90TL Vergiler Hariç:12,63TL
3.5mm 1 Giriş 3 Çıkış Çoklayıcı 5+1 Ses Sistemi Bağlantı Kablosu 3.5mm 1 Giriş 3 Çıkış Çoklayıcı 5+1 Ses Sistemi Bağlantı Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu Kablo ile 5+1 ses sisteminizi PC, Notebook, MP3, TV, DVD vb. cihazlara bağlayabilirsiniz.5+1 ses sisteminizin 3 adet 3.5mm ses girişini tek çıkış olan PC, Notebook, MP3, TV, DVD gibi cihazınızı çoklayarak ses sisteminizi kullanmanıza olanak sağlar.Özellikler:Bakır Alaşım Malzeden İmal EdilmiştirK..
46,90TL Vergiler Hariç:39,75TL
3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo 3.5mm Stereo Kulaklık Ses Çoklayıcı Y Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Sadece bir ses çıkış jakına sahip olan oynatıcınızı iki kulaklığa bağlayın. Aynı cihaz kaynağından arkadaşlarınızla, sevgilinizle ve ailenizle müzik, film ve video paylaşmak için harika bir seçimdir.Akıllı telefonlar, tabletler, pc'ler, dizüstü bilgisayarlar, MP3 çalarlar, arabalar, TV, DVD, TV kutu..
25,50TL Vergiler Hariç:21,61TL
Renault Araçlar ile Uyumlu Aux Ses Bağlantı Kablosu Renault Araçlar ile Uyumlu Aux Ses Bağlantı Kablosu
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu kablo, herhangi bir MP3 çalar veya cep telefonunuzu bir Renault marka aracın orijinal ses sistemine bağlamanızı sağlar.3.5 mm kulaklık soketi olan herhangi bir cihazla çalışacaktır (örneğin MP3 çalar, cep telefonu, oyun konsolu vb.). Bu kablo yalnızca güncelleme menüsünde listelenen 'AUX' seçeneğ..
99,90TL Vergiler Hariç:84,66TL
3.5mm Stereo Spiral Tasarım Araç AUX Ses Kablosu 2 Metre 3.5mm Stereo Spiral Tasarım Araç AUX Ses Kablosu 2 Metre
Aynı Gün Kargo 2 Metre
Her yolculuğunuzda müzik dinlemek için mükemmel!Arabada, trende, antrenman sırasında veya arkadaşlarınızla bir seyahatte bu ekstra ince, son derece esnek kablo, düşük hacimli konektörlere sahiptir. Ses kalitesinden ödün vermeden özgürlüğün tadını çıkarın. Kişisel cihazlarınızdan en iyi performansı e..
49,50TL Vergiler Hariç:41,95TL
90 Derece Açılı 3.5mm Erkek-Erkek Araç Aux Ses Kablosu 1 Metre 90 Derece Açılı 3.5mm Erkek-Erkek Araç Aux Ses Kablosu 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu 3.5 mm AUX stereo ses kablosu, akıllı telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı MP4 çalarınızı veya başka bir ses cihazınızı 3.5 mm kulaklık jakı aracılığıyla bir ev veya araba hoparlör sistemine bağlamanızı sağlar. 90 Derece Açılı 3.5mm Araç Aux Ses Kablosu ideal akustik iletmek üzere tasarlanmıştır..
36,90TL Vergiler Hariç:31,27TL
6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack Konnektörü 6.35mm Mono Erkek Fiş Lehim Tipi Çivi Jack Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Mikrofon kablolarını, ses hatlarını ve enstrüman kablosunu monte etmek için 6,35mm erkek 2 pimli jak konnektörü (mono). Kabloların bağlantısı klemenslere lehimlenerek yapılır.6.35 mm profesyonel ses fişi, 2 kutuplu, nikel kontaklar, nikel kabukGüvenilir bağlantı ve maksimum iletkenlik için nikel kap..
22,90TL Vergiler Hariç:19,41TL
Panel Montajlı 3 Pin XLR Erkek Şase Konnektör Panel Montajlı 3 Pin XLR Erkek Şase Konnektör
Aynı Gün Kargo
Bu yüksek kaliteli XLR erkek konektörü, herhangi bir uyumlu panele veya duvar plakasına erkek bir XLR bağlantı noktası eklemenize olanak sağlar.Uygulamalar: Yaygın olarak 3 Pinli XLR ses kablolarını bağlamak için kullanılır. Test ve Ölçüm Ekipmanı aksesuarları, Havacılık Vericileri, RF güç konektörü..
34,50TL Vergiler Hariç:29,24TL
Panel Montajlı 3 Pin XLR Dişi Şase Konnektör Panel Montajlı 3 Pin XLR Dişi Şase Konnektör
Aynı Gün Kargo
Bu yüksek kaliteli XLR dişi konektörü, herhangi bir uyumlu panele veya duvar plakasına dişi bir XLR bağlantı noktası eklemenize olanak sağlar.Büyük lehim hazneli Metal dış panel yuvası panel Montajlı XLR 3 Pimli konektördeki giriş, mikrofonlar ve hat seviyesi sinyalleri için profesyonel ses ve video..
36,90TL Vergiler Hariç:31,27TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 188 (5 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.