Menu
Sepetiniz


Ses Kabloları

Ses Kabloları

Enstrüman Kabloları

Bir enstrüman kablosu , bir gitar, bas, klavye veya başka bir elektronik enstrümanı, bir enstrümanın doğrudan bağlantısı için tasarlanmış bir amplifikatöre veya ön amplifikatöre bağlar. Enstrüman kabloları düşük voltajlı enstrüman sinyallerini taşıyacak şekilde tasarlanmıştır ve çoğu zaman 1/4 "telefon fişi konektörlerine sahiptir. Enstrümanda çıkış jakının konumuna bağlı olarak, düz veya dik açılı bir konektöre sahip bir erkek jakı isteyebilirsiniz Bir kabloyu satın almadan önce, daha uzun kablo geçişlerinin paraziti almaya daha eğilimli olduğunu unutmayın.


Mikrofon Kabloları

Mikrofon kabloları ekranlı ve dengelidir ve tipik olarak bir ucunda bir XLR erkek konnektörü ve diğer ucunda bir XLR dişi konnektörü vardır. Bazı mikrofon kablolarının, bir bilgisayar ses kartına, DAW veya dijital kayıt aygıtına doğrudan takmak için dağıtım ucunda TRS, mini fiş veya USB konektörü vardır. Bir mikrofonu bir ses sistemine bağlamaya ek olarak, mikrofon kabloları genellikle daha uzun, dengeli patch kablolar olarak kullanılır - örneğin bir karıştırma kartını güçlü hoparlörlere bağlamak. Cihaz ve karıştırma konsolu arasındaki DI bağlantıları için ve ayrıca DMX kontrol özellikli aydınlatma efektleri için de kullanılabilirler.


Hoparlör Kabloları

Bir hoparlör kablosunu dengesiz kablo ve genellikle bir yama, enstrüman veya mikrofon kablosu çok daha ağır göstergesi iletken vardır. Hoparlör kabloları çok daha yüksek voltaj sinyalleri taşıdıklarından daha büyük kablolara ihtiyaç duyarlar. 1/4 "telefon, muz klipsi (MDP konektörleri olarak da bilinir), ciltleme direği (tüketici stereo amplifikatörlerinde yaygın olarak bulunur) veya Speakon konektörlerine sahip olabilirler.


RCA Kablolar

RCA konektörleri en çok stereo cihazlarda kullanılır. PA sistemlerinde genellikle karıştırma kartına bir stereo CD çalar veya diğer tüketici elektroniği cihazları bağlamak için kullanılır. Genellikle stereo cihazlarda sol ve sağ kanal için kodlanmış ayrı uçlarla renklendirilmiş bir çift telden oluşurlar. Ayrıca aux ve teyp giriş ve çıkışlarında kullanılırlar. Bazı mikserler ayrıca bir kayıt cihazına bağlanmak için RCA çıkışlarına sahiptir. RCA kabloları S / PIDF cihazlarında da kullanılabilir (aşağıda dijital konektör tipleri altında ele alınmıştır).

“RCA”, 1940'larda tasarımı tanıtan Amerika Radyo Şirketi'nden türemiştir. Döner levhaları bağlamak için kullanıldıklarından RCA konektörlerine bazen “fono konektörleri” de denir.


XLR Kablolar

XLR konektörlerinde pozitif, negatif ve toprak için üç pim bulunur. En yaygın olarak mikrofon kablolarında kullanılırlar, ancak aynı zamanda dengeli patch kablolarda ve DMX etkin aydınlatma ekipmanlarında kullanıldığını görürsünüz.


Optik Kablolar ve Konektörler

Optik kablolar dijital sesi ışık darbeleri olarak iletir, bu da onları parazitlere karşı neredeyse tamamen bağışık hale getirir. Surround ses özelliğine sahiptirler, ancak Blu-Ray diskler gibi daha yüksek çözünürlüklü formatları işleyemezler.

ADAT Lightpipe olarak bilinen ADAT (Alesis Digital Audio Tape) Optik Arabirimi, optik kablolarda dijital ses aktarımı için yaygın olarak kabul gören bir standarttır. Alesis'e özgü ADAT konnektörü ile özel bir kabloya sekiz kanal dijital ses aktarır.


Kablo Adaptörleri

Teknoloji değiştikçe ve sahne donanımınıza veya stüdyo kurulumunuza parçalar ekledikçe, ekipmanı uyumsuz jaklar ve kablolarla bağlamanız gerekecektir. Hemen hemen her durum için bir adaptör vardır.


Kablo Kalitesini Değerlendirme

Bir kablonun temel amacı, sinyali önemli ölçüde azaltmadan veya gürültü çıkarmadan bir elektrik sinyalini bir bileşenden diğerine taşımaktır. Sinyali bozulmamış ve gürültüsüz tutmak için tasarlanmış pahalı, odyofil kalitesinde kablolar vardır. Çoğu müzisyen, sahne donanımı için bu seviyede kablo performansına ihtiyaç duymaz, ancak yine de yüksek kaliteli kablolar istersiniz. Kaliteli kablolar daha iyi ses verir ve daha iyi ses çıkarırsanız daha iyi oynarsınız.

Stüdyo kurulumunuz için kablolar söz konusu olduğunda, ses tutkunu düzeyi kalitesi daha önemlidir. Gürültüsüz sinyal iletimi, yüksek kaliteli kayıt, karıştırma ve mastering çalışmaları için gereklidir.

Altın kaplama konektörler ve oksijensiz bakır tel gibi diğer “kalite” özellikleri mutlaka önemli değildir. Altın kaplama direnci azaltabilir, ancak nikel kaplamadan daha fazla aşınmaya maruz kalır, bu nedenle çok fazla takılan ve çıkarılan konektörler için bir sorumluluk olabilir. Oksijensiz tel biraz daha az direnç sunabilir, ancak daha büyük ölçülü iletkenler daha fazla yardımcı olur.

Temel olarak esnek, dayanıklı, kaliteli donanım ve iyi lehimli bağlantılara sahip kablolar istersiniz.

Diğer istenen özellikler arasında epoksi saksı veya sıcak tutkal konektörleri (tel uçlarının hareket etmesini önlemek için bir madde veya diğeri ile doldurulmuş) bulunur. Kablolar ve terminaller etrafındaki ısı ile daralan plastik manşonlar kabloların hareket etmesini önlemeye yardımcı olur.

Bu özellikler özellikle sık sık çekilen, üzerine basılan ve takılan ve çıkarılan alet kablolarında değerlidir. Hiçbir cihaz kablosu sonsuza kadar dayanmaz, ancak iyi kablolar daha uzun süre dayanır. Ayrıca, uzunluğu yeterli ancak aşırı uzun olmayan kablolar satın almak istersiniz (kablo ne kadar uzunsa, gürültüye o kadar duyarlı olur).

Mono 6.3mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre Mono 6.3mm 1/4" Jack Gitar Amfi Enstrüman Kablosu - 5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Metre
Premium 6,35 mm (1/4 inç) Erkek - 6,35 mm (1/4 inç) Erkek Mono Fiş Kablo Çok kaliteli gitar kablosu, Tam beklediğiniz gibi. Mikser, güç amplifikatörü, mikrofon, efektör, kod çözücü, ekolayzır, elektronik org, elektro gitar, elektrik bas ve diğer elektronik ekipmanlar için uygundur. Akıllı ..
111,89TL Vergiler Hariç:94,82TL
6.35mm 1/4" Stereo Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör 6.35mm 1/4" Stereo Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Tek bir 6,35 mm Erkeği RCA Dişi'ye uyarlar.Kavrama basamakları, kolay takma ve çıkarma işlemine yardımcı olur.Kompakt tasarım Yer tasarrufu sağlar, taşıması ve kullanımı kolaydır.Uzunluklarını uzatmak için kabloları birbirine bağlama olanağı sağlar.RCA ayırıcılar, farklı ses ve video sistemlerinde k..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Stereo Erkek Çivi Jack Lehimlenebilir Altın Kaplama Metal 6.35 mm Stereo Erkek Çivi Jack
Aynı Gün Kargo Yeni
Evde, veya ses cihazlarının kullanıldığı diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.3 elektrik kontaklı lehim tipi - Ortak, Sol ve Sağ.6.35mm erkek fiş kulaklık ses konektörü, lehim tipi, alaşım yapı, yay gerginlik giderici.Bu sağlam konektörler dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve en zorlu koşullard..
30,13TL Vergiler Hariç:25,53TL
Metal 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Uzatma Konnektörü Metal 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Uzatma Konnektörü
Aynı Gün Kargo Yeni
Aşınmış kulaklık jaklarını değiştirmek veya istenen uzunlukta bir kablo yapmak veya bozuk bir konektörü değiştirmek için mükemmeldir.Kullanımı kolay, bunu yapmak için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Kabloları deliklere sokun, döndürün ve yerlerine kilitleyin, ardından lehimleyin.5 mm'ye ka..
16,69TL Vergiler Hariç:14,14TL
3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Konnektörü Kulaklık Onarımı için 3.5mm TRS Stereo Dişi Jak Ses Kablosu Konnektörü Kulaklık Onarımı için
Aynı Gün Kargo Yeni
Aşınmış kulaklık jaklarını değiştirmek veya istenen uzunlukta bir kablo yapmak veya bozuk bir konektörü değiştirmek için mükemmeldir.Kullanımı kolay, bunu yapmak için gerçekten profesyonel olmanıza gerek yok. Kabloları deliklere sokun, döndürün ve yerlerine kilitleyin, ardından lehimleyin.5 mm'ye ka..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
6.35mm 1/4 Erkek Stereo to 2RCA Dişi Çevirici Adaptör 6.35mm 1/4 Erkek Stereo to 2RCA Dişi Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu bağdaştırıcı, çoğu aygıtın stereo ses jakından RCA etkin ses sisteminize veya tam tersine ses almanıza olanak tanır.Taşınabilir ve Kullanımı Kolay Hafif ve Kompakt Birçok Soruna Harika Bir Çözüm Adaptör Yaygın Olarak Stereo Rca Fono Kablolarını 6.35mm Stereo Jak Soketine Bağlamak için Kullanılır...
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
3.5mm 1/8" TRS - 2 x 6.35mm 1/4" TS Mono Y Ayırıcı Kablo - 5 Metre 3.5mm 1/8" TRS - 2 x 6.35mm 1/4" TS Mono Y Ayırıcı Kablo - 5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Metre
Bu kablo, mini stereo telefon çıkışı olan bir ses cihazını, dengesiz telefon girişleri olan profesyonel ses donanımına bağlamak için tasarlanmıştır; Müzik aleti ses cihazı ekipmanınız için yüksek performans ve çok yönlü tam aralıklı bas sunar; Yüksek bant genişliği frekans kalitesi ayrıntılı temiz d..
106,29TL Vergiler Hariç:90,07TL
5 Pin XLR Erkek Kablo Lehim Tipi Konnektör 5 Pin XLR Erkek Kablo Lehim Tipi Konnektör
Aynı Gün Kargo Yeni
XLR 5 Pin Erkek, çinko döküm gövdeli, gümüş kaplamalı, katı pirinç tornalı kontaklarla yapılmış, hassas, uyumlu bir Konektördür.Güvenli, dayanıklı bağlantılar için bu XLR Erkek, "sıkma" serbest bırakma klipsine sahiptir; bu, kablonuzu beklenmedik şekilde fişten çekme için fiş ve priz güvenliği anlam..
55,89TL Vergiler Hariç:47,36TL
2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör 2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu bir ayırıcı konektördür. Ses verilerini iki çıkışa değiştirmeye yardımcı olur. Bu konektör, tek bir giriş 3.5mm dişi yuva içerir. Çıkış, iki RCA erkek konektörden gelir. Bu, Bilgisayarlar, hoparlörler vb. gibi günlük hayatımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konektör, nikel kaplamalı yüksek ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu 1.5M 3.5 mm TRS Stereo Erkek - 1/4 (6.35 mm) TS Mono Erkek Ses Kablosu 1.5M
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Ses elektroniğinin sürekli küçülmesiyle, 3,5 mm stereo kablo, bilgisayarlar gibi ses kaynaklarını bağlamak için çok daha yaygın bir yol haline geliyor, cep telefonları ve MP3 çalarlardan amplifikatörlü hoparlörlere, ev stereo ekipmanına veya taşınabilir DJ sistemlerine.Tabii ki, 3,5 mm'lik bir stere..
81,65TL Vergiler Hariç:69,19TL
3.5mm 1/8 inç Erkek - 6.35mm 1/4 inç TRS Erkek Stereo Ses Kablosu-1.5M 3.5mm 1/8 inç Erkek - 6.35mm 1/4 inç TRS Erkek Stereo Ses Kablosu-1.5M
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
3.5mm 1/8 inç Erkek - 6.35mm 1/4 inç TRS Erkek Stereo Ses Kablosu, akıllı telefonunuzu ve PC'nizi 3.5mm jak çıkışı ile 6.35mm jak girişlerine sahip bir cihaza bağlar.6.35mm Erkek Fiş: Amplifikatörler, elektro gitar / piyano, stereo sistem, ev sineması cihazları veya AV alıcıları ve 6.35mm jakı ..
81,65TL Vergiler Hariç:69,19TL
6.35mm 1/4 İnç Stereo TRS Erkek Fiş Lehim Tipi Plastik Konnektör 6.35mm 1/4 İnç Stereo TRS Erkek Fiş Lehim Tipi Plastik Konnektör
Aynı Gün Kargo
Bu 3 kutuplu stereo jak fişi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünün sonlandırılması kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağa sahiptir. Jak konektör muhafazasının benzersiz altıgen şekli, erişimin zor olduğu alanlarda takıp çıkarmak için ideal olan kavraman..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü 2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü
Aynı Gün Kargo
Düz siyah PVC'den yapılmış kablo koruyuculu 2.5 mm erkek stereo jak konektörü.Teknik Özellikler:2.5mm Erkek Jack Konnektör:Kaplama: NikelÇap: 7mmKonektör Tasarımı - A Tarafı: DüzRenk: SiyahMalzemeler: PVCCinsiyet Kabuk: ErkekBağlantı A: 2.5mm ErkekBağlayıcı Tipi: 2.5mmPaket İçeriği:1 Adet 2.5mm Ster..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
3.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Ses Video Kablosu Adaptörü 3.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Ses Video Kablosu Adaptörü
Aynı Gün Kargo
3.5mm 3 Kutuplu Erkek Onarım Kulaklıkları Ses Jakı Fiş Konnektörü Çoğu Kulaklık Jakı İçin Lehimleme Özellikler: 1. Yepyeni ve yüksek kalitede. 2. Size optimum ses kalitesini sağlayabilen stereo ses tipi bir kulaklık konektörüdür. 3. Lehim konektöründe ısıyla daralan bir boru ve b..
16,69TL Vergiler Hariç:14,14TL
2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Altın Kaplama 2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Altın Kaplama
Aynı Gün Kargo
Altın kaplama metal gövdeye ve lehim sonlandırmasına sahip 2.5 mm stereo ses jakı fişi.Stereo tipiDüz yönlendirme2.5mm konektör boyutuLehim sonlandırmasıKablo montajıKablo koruyucu kılıfPaket İçeriği:1 Adet 2.5mm Stereo Erkek Jak Lehim Konektörü Ses Video Kablosu Adaptörü Altın Kaplama..
16,69TL Vergiler Hariç:14,14TL
6.35mm 1/4 İnç TRS/TS Bağlayıcı Dişi - Dişi Ses Uzatma Adaptörü 6.35mm 1/4 İnç TRS/TS Bağlayıcı Dişi - Dişi Ses Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Dayanıklı malzeme: iyi iletkenler ve bileşenler, 1/4 inç TRS/TS kuplörün ses konektörleri standardına ulaşmasını kolaylaştırır, ses frekanslarının güvenilir iletimini sağlar, size iyi bir kullanım deneyimi sunarSadece tak ve çalıştır: 6.35 mm dişi-dişi kuplör, kullanıcıların kulaklık uzunluğunu uzat..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
90 Derece Stereo 3.5mm Erkek-Dişi Kulaklık Ses Uzatma Kablosu 90 Derece Stereo 3.5mm Erkek-Dişi Kulaklık Ses Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 20cm
3.5 mm (1/8") stereo ses uzatma kablosu. Bir ucunda 3.5 mm erkek mini fiş (MP3 çalara taktığınız gibi) ve diğer ucunda dişi 3.5 mm mini jak bulunur. Bu kablo stereo kulaklıklar, hoparlörler, mikrofonlar vb. için bir uzantı olarak kullanılmak için mükemmeldir.Stereo Ses Uzatma Kablosu.Genel Ses Uygul..
41,33TL Vergiler Hariç:35,02TL
3.5mm (1/8 inç) TRS Dişi - 2 RCA Dişi Adaptör 3.5mm (1/8 inç) TRS Dişi - 2 RCA Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu adaptör, bir 3,5 mm stereo cihaz ile iki RCA cihazı arasında ara bağlantıya izin vererek, RCA cihazlarınızın çok yönlülüğünü ve faydasını artırır. Maksimum ses ve video netliği için yüksek kaliteli metallerden ve rakipsiz üstün koruma ve elektromanyetik parazitlere karşı koruma için optimum kalit..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu RCA Fişi 6.35mm Mono Jak Adaptörü 6.35mm Mono Fişi RCA Fişine dönüştürür. Tam kalıplı yapısı ile bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Evde, KTV'de veya ses cihazlarını kullanan diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.Mono kanal mikrofon bağlantısı için hoparlör kullanımı için hari..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
6.35mm Stereo Erkek Fiş Altın Kaplama Uçlu Lehim Tipi Çivi Jack 6.35mm Stereo Erkek Fiş Altın Kaplama Uçlu Lehim Tipi Çivi Jack
Aynı Gün Kargo
6.35 mm profesyonel ses fişi, 3 kutuplu, nikel kontaklar, nikel kabukGüvenilir bağlantı ve maksimum iletkenlik için altın kaplama uç.Entegre gerilim azaltma, kullanıcının herhangi bir ölçü kablosunu küçük bir pense ile kıstırmasına olanak tanır ve flanşlı konektör bölümü, kablo ne kadar küçük olursa..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo
Artık akıllı telefonunuzu evinize veya araç ses sisteminize bağlayabilirsiniz.Ses sinyallerini sol ve sağ sesle çift beyaz ve kırmızı kodlu RCA fono jaklarına böler. Ayrıca çift yönlü iletim sunar ve çoğu stereo ses cihazıyla geniş çapta uyumludur.Ses kaynaklarınızı ses sisteminize bağlayın! 3.5 mm ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
3.5mm 4 Kutuplu Stereo Jak Fişi Ses Kulaklık için Lehim Konektörü 3.5mm 4 Kutuplu Stereo Jak Fişi Ses Kulaklık için Lehim Konektörü
Aynı Gün Kargo
Herhangi bir 3.5mm 4 kutuplu konektör kablosunu kendiniz yapmak için bu lehim jakını kullanabilir ve ardından kulaklığınızı onarabilirsiniz.Size optimum ses kalitesini sağlayabilen stereo ses tipi bir kulaklık konektörüdür.Lehim konektöründe ısıyla daralan bir boru ve bir yay sağlanmıştır.Özellikler..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
6.35mm 1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör 6.35mm 1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bir RCA fono soketini 6.3 mm mono jak fişine dönüştüren bir adaptör. Dengesiz mono ses sinyalleri için idealdir.1/4" Mono Fiş Erkek - RCA Dişi Ses Jakı Dönüştürücü Adaptör1/4" Mono Fiş - RCA Ses Jakı Kulaklık Adaptörü Dönüştürücü. Bir ucu 1/4" (6.35mm) kulaklık fişi, diğer ucu RCA ses jakıdır. Bağla..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
2.5mm Erkek - 3.5mm Dişi Konnektör Stereo Ses Adaptörü Dönüştürücü 2.5mm Erkek - 3.5mm Dişi Konnektör Stereo Ses Adaptörü Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu adaptör, 3.5 mm stereo kulaklığı daha küçük 2.5 mm stereo kulaklığa dönüştürmenize olanak tanır.Stereo ses elde etmek için kulaklığınızın standart bir kulaklık jakı kullanmasına izin verin.Aşağıdakiler dahil tüm ses cihazlarınızla çalışın: iPod, cep telefonu, pdam, MP3, MP4, CD, WalkmanFarklı ses..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
6.35mm 1/4 Erkek Mono - 2RCA Dişi Çevirici Adaptör 6.35mm 1/4 Erkek Mono - 2RCA Dişi Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu 6,35 mm Mono Fiş - 2x RCA Jak Adaptörü, iki RCA Fişini tam kalıplı yapıya sahip tek 6.35 mm Mono Fişe dönüştürür, bu ayırıcı ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Siyah kalıplı plastik yapıNikel kaplama kontaklarKonektör 1: 6.35mm Mono FişBağlayıcı 2: 2x RCA JakıPC, stereo, MP3 oynatıcılar ile..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
6.35mm (1/4 İnç) Erkek TRS - 2x6.35mm (1/4 İnç) Dişi Çoklayıcı 6.35mm (1/4 İnç) Erkek TRS - 2x6.35mm (1/4 İnç) Dişi Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Tek bir 6,35 mm (1/4 inç) TRS fişini çift 6,35 mm (1/4 inç) TRS stereo fişine uyarlar.Ses / Video Ürünleri, Ekstra kablo ve enstrüman satın almak zorunda kalmadan kolayca dönüştürülebilir.konektörler korozyona direnir ve minimum sinyal kaybı sağlar.Kompakt tasarım Yerden tasarruf, taşıması ve kullan..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Metal Soket Lehim Tipi Jack Konnektör 6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Metal Soket Lehim Tipi Jack Konnektör
Aynı Gün Kargo
Kompakt tasarım Yerden tasarruf, taşıması ve kullanımı kolaydır.Çinko alaşımlı kasa, kendi ses kablolarınızı oluşturmanız için güvenli, uzun ömürlü ve dayanıklı bir çözüm sağlar.Kabloyu adaptöre güvenli bir şekilde tutmak için yaylı gerilim önleyici ile sağlanır.6.35mm Dişi konektörler, farklı ses v..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 3 Metre 3RCA Erkek 3 RCA Erkek Kompozit Ses Video AV Kablosu - 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Bu kablo Hoparlörler, VCR, oynatıcı, CD çalar, TV, TV set üstü kutusu ve 3RCA konektörlü diğer tüm ses video cihazları için idealdirPremium stereo kablo yumuşak bir PVC kılıf ile tasarlanmıştır, cilalı metal konektörler maksimum ses kalitesi sağlar3RCA Erkek - 3RCA Erkek Stereo Ses Video Kabloları, ..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
Yüksek Kalite 2RCA Erkek-Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre Yüksek Kalite 2RCA Erkek-Erkek Ses Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
2 RCA Fono Ses Kablosu: 2 RCA - 2 RCA Stereo Ses Fono Ara Bağlantı Kablosu, masaüstü, DVD oynatıcı, subwoofer, dijital uydu alıcıları, AV alıcısı, amplifikatör HiFi, Dolby Alıcı gibi ses ve ev eğlence sistemlerinizi bağlamak için mükemmel bir yol sağlar. , DTS Dekoder, Mini Disk, vb. Bir Fono kablos..
33,49TL Vergiler Hariç:28,38TL
6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör 6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör
Aynı Gün Kargo
3 kutuplu stereo jak soketi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünün sonlandırılması kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağa sahiptir. Ayrıca kablonun çekilmesi ve çekilmesinden kaynaklanan olası hasarlara karşı koruma sağlamak için kalıplanmış bi..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
6.35mm (1/4 İnç) Erkek to 2 X 3.5mm (1/8 İnç) Dişi Ses Adaptörü 6.35mm (1/4 İnç) Erkek to 2 X 3.5mm (1/8 İnç) Dişi Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
6,5 mm / 6,35 mm erkek ile 2 adet 3,5 mm dişi stereo ses dönüştürücüsüdür. Üstün kaliteli nikel kaplama fiş ve soket konektörü, korozyona karşı dayanıklıdır ve minimum sinyal kaybı sağlar. Oyulmuş 360 derecelik dişli kavrama, kolay takıp çıkarmaya yardımcı olur. Bu kompakt ve hafif se..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
3.5mm Dişi 2 RCA Erkek Stereo Ses Kablosu 1.5 Metre 3.5mm Dişi 2 RCA Erkek Stereo Ses Kablosu 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Bu ses kablosunu ipod, mp3 çalar, bilgisayar, araba teybi vs.'nizi stereo alıcınıza, amplifikatörünüze veya RCA ses jakları olan diğer cihazlara bağlamak için kullanabilirsiniz.TV Çıkış Kablosu 1.5 Metre 3.5mm Stereo Dişi - 2 RCA Erkek Kablo Aux Ses Kablosu (Siyah, Ev Sineması için)RCA "Y" Ses Kablo..
22,90TL Vergiler Hariç:19,41TL
Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10Metre Yüksek Kalite 3.5mm Erkek to 2RCA Erkek Ses Kablosu 10Metre
Aynı Gün Kargo 10 Metre
RCA kablolarını kullanarak bir bilgisayarı veya ses çubuğunu ev sinema sisteminize bağlamaya mı çalışıyorsunuz? Bu kabloyu Hi-Fi ses sisteminize, AV alıcınıza veya TV'nize bağladığınızda, ses deneyiminizin her yönüyle size harika bir keyif verecektir.Yüksek kalite altın kaplama konektörler ve bakır ..
66,90TL Vergiler Hariç:56,69TL
XLR 3-Pin Erkek Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü XLR 3-Pin Erkek Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü
Aynı Gün Kargo
XLR (Harici Hat Dönüşü) Konektörü, çoğu ses cihazı için sağlam bir bağlantı sağlamak üzere büyük elektrik akımı için yüksek kaliteli geçişin eş anlamlısıdır. En yaygın araçlar hoparlörler, amplifikatörler, mikrofonlar, miksaj panoları ve mükemmel kablo koruması sağlamak için montajı kolay bir y..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL