Menü
Sepetiniz

1.000TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Power Güç Kabloları

Power Güç Kabloları

Güç kabloları nedir?

Her türlü elektronik cihazı fişe takmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan şey doğru güç kablosudur! Güç kablolarının çeşitli türleri ve uzunlukları vardır ve aynı şekilde pek çok amaca hizmet ederler. Örneğin, çeşitli uzunluklarda AC güç kabloları ve uzatma kabloları, birden fazla AC çıkışlı güç çubukları, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için şarj kabloları (özel dizüstü bilgisayar adaptörleri dahil), hoparlör/mikrofon giriş/çıkış jakları olan ses kabloları, kablo ayırıcı kablolar vardır. , veri aktarım kabloları, çeşitli farklı adaptör uçlarına sahip kablolar (USB'den Tip M namlu kabloları gibi) ve çok daha fazlası. Takılması veya bağlanması gereken bir şeyiniz varsa, ideal kablo sizi bekliyor!


Güç kabloları ne için kullanılabilir?

Güç kabloları çok sayıda farklı amaca hizmet eder. Ana kullanımlarından biri, tüm elektronik cihazlarınıza elektrik sağlamaktır (hem şarj etme hem de sürekli güç kaynağı sağlama dahil). Başka bir örnek, belirli taşınabilir 5 Volt cihazları şarj etmek için M tipi bir USB kablosu kullanmaktır. Bu tür cihazlara örnek olarak Bluetooth® hoparlörler, akışlı medya oynatıcılar ve harici sabit sürücüler verilebilir. Kullanışlı bir USB - M Tipi varil kablosuna sahip olmak, bir duvar adaptörünü taşımak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir; tıpkı çok çıkışlı bir güç çubuğuna sahip olmak, çeşitli farklı elektronik cihazları barındıracak şekilde standart duvar prizlerinizi ayırabileceğiniz anlamına gelir.


Farklı güç kabloları türleri

Mevcut güç kablosu türlerinin çok çeşitli olması, ihtiyacınız olan belirli kabloyu bulmayı zor ve kafa karıştırıcı hale getirebilir. Sadece ortak AC güç ve uzatma kabloları (yerleşik 6 veya 8 çıkışlı güç çubukları dahil) değil, aynı zamanda kablonun her iki ucunda farklı konektörlere sahip birçok tipte adaptör kablosu vardır. Aslında, farklı uç adaptörler, doğru kabloyu veya kabloyu ararken karşılaşacağınız en büyük değişkenlerden birini oluşturur.


Örneğin, akıllı telefon pazarındaki birçok farklı rakip (sürekli değişen model teklifleri ile birlikte) nedeniyle, bu cihazlar için güç kabloları, çeşitli farklı adaptör tiplerine veya uçlarına sahip kabloların en büyük örneklerinden biridir. iPhone'lar Apple'ın tescilli Lightning kablo adaptörlerini kullanırken (karşı uçta bir USB-C konektörü vardır), Samsung'un birçok nesil Android akıllı telefonları, sahip olduğunuz telefonun nesline bağlı olarak farklı adaptörler kullanır.


Ve sonra, akıllı telefonlar için hiç olmayan ama yine de farklı uçları/adaptörleri olan başka kablo türleri de vardır, örneğin RJ-45 - Ethernet Uzatma Gen 2 Adaptörleri, aracınızın çakmağına takılan araç güç kabloları, ses jakları ve diğerleri. Tüm bu çeşitlilik göz korkutucu görünse de, çeşitliliğin hayatın baharatı olduğunu ve amacınız için doğru kordonun her zaman orada olduğunu unutmayın!

5.5x2.1mm Lehim Tipi Erkek DC Güç Fişi - 5 Adet 5.5x2.1mm Lehim Tipi Erkek DC Güç Fişi - 5 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Adet
Yıpranmış veya kırılmış güç kaynağı kablosu fişi jak konnektör adaptörü onarımı için mükemmel yedek 5,5 mm x 2,1 mm DC güç erkek fişi. CCTV güvenlik kamerası ve aydınlatma güç adaptör kablosu, medya oynatıcı, MP3 MP4 oynatıcı, ses video ekipmanları, AV ekipmanı, cep telefonu, PDA, küçük elektronik c..
42,90TL
Vergiler Hariç:35,75TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-3 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-3 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo Yeni 40cm
Bu DC Güç Adaptörü Kablosu 1 güç sinyalini 3'e böler;Tek bir merkezi adaptörden birden çok kameraya güç sağlamak için kullanışlıdır.Bu DC uzatma kablosu yalnızca 2,1 mm x 5,5 mm fişli güç adaptörüyle çalışır, diğer boyutlarda çalışmaz. Satın almadan önce, lütfen elektrik fişinin boyutunu kontrol edi..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
5.5x2.5mm Dişi-Dişi DC Güç Kaynağı Uzatma Adaptörü 5.5x2.5mm Dişi-Dişi DC Güç Kaynağı Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
İki DC güç kablosunu birbirine bağlamanız veya birini dişi kabloya dönüştürmeniz mi gerekiyor? O zaman bu adaptör tam size göre. Dayanıklı plastik mahfaza ile sağlam Nikel kaplamadan yapılmış DC kuplörünün 5,5 mm dış çevresi ve 2,5 mm iç pimi vardır.Erkek fişi prize dönüştürmek için cinsiyet değişti..
34,90TL
Vergiler Hariç:29,08TL
2 Pin C8 Erkek Fiş Güç Soket Konnektörü Vidalı Montaj Adaptörü 2 Pin C8 Erkek Fiş Güç Soket Konnektörü Vidalı Montaj Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu soket tipi, özellikle taşınabilir elektronik cihazlar ve şarj adaptörleri gibi ürünlerde yaygın olarak kullanılır. Soketin tasarımı, fişin güvenli bir şekilde takılmasını sağlar ve küçük boyutu, kompakt cihazlarda kullanım için uygundur.C8 güç soketi, lambaların, lamba soketlerinin ve diğer ürünl..
27,90TL
Vergiler Hariç:23,25TL
Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Yurt dışından gelen ürünlerde şehir şebeke hattımız olan 220 V uyum sağlaması için gerekli olan dönüştürücüdür.Telefon şarj cihazınız, dizüstü bilgisayar şarj cihazınız, kamera şarj cihazınız ve diğer çift voltajlı şarj cihazlarınız ile kullanmak için çoğu Avrupa ülkesinde ve Türkiye de uyumludur. İ..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
Tek Piriz 2 Güç Çıkışlı PC Monitör Printer Power Şarj Kablosu - 1.8 Metre Tek Piriz 2 Güç Çıkışlı PC Monitör Printer Power Şarj Kablosu - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Bu C13 güç kablosu, iki cihazı tek bir elektrik prizine takmanıza olanak tanır.Y bölmesinden gelen kablo uzunluğu 80 cm'dir ve cihazlarınızı güvenli bir şekilde bağlamanız için size daha fazla erişim sağlar. Kabloyu zorlamadan iki monitöre, bir monitöre ve bir bilgisayara veya bir raftaki iki anahta..
116,90TL
Vergiler Hariç:97,42TL
Standart Uçlu 5.5x2,5mm Notebook Adaptör Tamir Kablosu - 2 Adet Standart Uçlu 5.5x2,5mm Notebook Adaptör Tamir Kablosu - 2 Adet
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 1.2 Metre 2 Adet
Bu DC kablosu, orijinal arızalı veya hasarlı dizüstü bilgisayar şarj cihazı DC kablosu için yedek parça olarak kullanılabilir.Bu DC konektörleri dizüstü bilgisayar onarımı, parça değişimi, harici güç kaynağı veya yerleşik transformatör için kullanılır.Şartname:Renk: SiyahDış çap: 5,5 mmİç çap: 2,5 m..
56,90TL
Vergiler Hariç:47,42TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-2 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-2 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Bu DC Güç Adaptörü Kablosu 1 güç sinyalini 2'ye böler;Tek bir merkezi adaptörden birden çok kameraya güç sağlamak için kullanışlıdır.Bu DC uzatma kablosu yalnızca 2,1 mm x 5,5 mm fişli güç adaptörüyle çalışır, diğer boyutlarda çalışmaz. Satın almadan önce, lütfen elektrik fişinin boyutunu kontrol ed..
54,90TL
Vergiler Hariç:45,75TL
DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo
5.5x2.5 mm DC Dişi to USB Type-C DC Erkek Uç ÇeviriciStandard, 5.5 x 2.5 mm Erkek DC konektörlü adaptörlerinizin ucuna takarak, USB Type-C Erkek uca çevirebilmenizi sağlar.USB Tip C cihazlarına standart DC fişi adaptör aracılığıyla şarj edebilirsinizKonnektörler 1 : DC 5.5x2.5mm DişiKonektörler 2 : ..
74,90TL
Vergiler Hariç:62,42TL
Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
Bu kabloyu güç kaynağı arasına bağlayarak herhangi bir projenize güç anahtarı ekleyin!Bu 12V DC sıralı anahtar, LED şeritleri açıp kapatmak için idealdir.Standart 5,5 x 2,1 mm DC konnektör ile kullanılır. 12V DC güç kaynağı ve LED aydınlatma ürünleri için kesmeye veya kablolamaya gerek kalmadan bir ..
54,50TL
Vergiler Hariç:45,41TL
5.5x2,5mm Standart Uçlu Notebook Adaptör Tamir Kablosu 5.5x2,5mm Standart Uçlu Notebook Adaptör Tamir Kablosu
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 1.2 Metre
Bu DC kablosu, orijinal arızalı veya hasarlı dizüstü bilgisayar şarj cihazı DC kablosu için yedek parça olarak kullanılabilir.Bu DC konektörleri dizüstü bilgisayar onarımı, parça değişimi, harici güç kaynağı veya yerleşik transformatör için kullanılır.Şartname:Renk: SiyahDış çap: 5,5 mmİç çap: 2,5 m..
54,90TL
Vergiler Hariç:45,75TL
5.5mm x 2.1mm Dişi to 3.5mm x 1.35mm Erkek DC Güç Adaptör Kablosu 5.5mm x 2.1mm Dişi to 3.5mm x 1.35mm Erkek DC Güç Adaptör Kablosu
Aynı Gün Kargo Tükendi
Bu 5.5mm x 2.1mm dişi DC güç adaptör kablosu, birkaç farklı elektronik cihaza güç sağlamak için kullanılan bir kablodur. Dişi uç, 5.5mm x 2.1mm boyutlarına sahip bir güç jakına takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu jaklar, çeşitli cihazlarla uyumludur, özellikle güvenlik kameraları, LED aydınlatm..
36,90TL
Vergiler Hariç:30,75TL
4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre 4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre Tükendi
Açık uçlu 1,5 Metre USB kablosu. Bu kullanışlı kablo, uzun bir USB kablosuna ihtiyaç duyulan evde USB kendin yap projeleri için idealdir.Kablo başlığında, 4 bağlantının tamamı çıplak kablo ucuna tamamen bağlanmış 4 pimli standart bir USB A erkek konektör bulunur.Ekranın içindeki dört renk kodlu kabl..
37,99TL
Vergiler Hariç:31,66TL
USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo En Çok Satan
USB'den DC Bağlantı Noktasına Şarj Kablosu Güç Kaynağı Kablosu DC 5.5x2.1mmLütfen DC uç boyutunun 5,5*2,1 mm, iç çapın 2,1 mm ve dış çapın 5,5 mm olduğunu unutmayın. Lütfen satın almadan önce cihazınızın güç bağlantı girişinin 5,5 * 2,1 mm olduğunu kontrol edin.Açıklama: USB bağlantı noktanızı ..
41,90TL
Vergiler Hariç:34,91TL
DC Güç Bölücü 1 Dişi 8 Erkek 5.5mm x 2.1mm Y Adaptör Kablosu CCTV Kamera-Şerit LED DC Güç Bölücü 1 Dişi 8 Erkek 5.5mm x 2.1mm Y Adaptör Kablosu CCTV Kamera-Şerit LED
Aynı Gün Kargo
Bir merkezden birden fazla kameraya güç sağlamak için kullanışlıdırFiş çapı: 5,5 mm dışında, 2,1 mm içinde. 1 güç adaptörüyle 8 adede kadar kameraya güç sağlamanın kullanışlı, verimli ve uygun maliyetli yolu. Dişi jakını birden fazla elektronik cihazlar güç sağlamak için AC-DC güç adaptörüne ta..
96,90TL
Vergiler Hariç:80,75TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek - 2 Dişi Çoklayıcı Kablo CCTV DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek - 2 Dişi Çoklayıcı Kablo CCTV
Aynı Gün Kargo 30cm
Kamera güç bağlantı kaynağı ve diğer alçak gerilim aksesuarları için 12V DC Bileşenleri ile uyumluGüvenlik kameralarında, özellikle Ev Güvenlik Kamerası gözetim Sistemi, yönlendiriciler, LED ışık için yaygın olarak kullanılır.Özellikler:Konnektör A: 1 Adet DC Güç Erkek Konnektör B: 2 Adet DC Gü..
52,90TL
Vergiler Hariç:44,08TL
5.5 x 2.1 mm DC Güç Kaynağı Uzatma Kablosu Erkek/Dişi Adaptör CCTV Kamera 5.5 x 2.1 mm DC Güç Kaynağı Uzatma Kablosu Erkek/Dişi Adaptör CCTV Kamera
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
DC 5,5 x 2,1 mm güç kaynağınızın erişim alanını genişletmek için bir uzatma kablosu mu arıyorsunuz? Bu Erkek - Dişi fiş uzatma kablosundan başka bir yere bakmayın!DC Güç Uzatma Kablosu, 1 Metre 2.1mm x 5.5mm CCTV Güvenlik Kamerası için 12V DC Adaptör Kablosu ile Uyumlu, İç MekanGüvenlik Kameraları, ..
42,62TL
Vergiler Hariç:35,52TL
5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu 5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo 5 Adet
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda dişi koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Renk Kodlu güç konektörü Pozitif için Kırmızı (+) ve Negatiften basite kurulumlar için Si..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu 5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 20cm 5 Adet
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda erkek Koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Siyah ve kırmızı tel kılıflar polariteyi gösterir. Yaklaşık 20cm uzunluğunda. Güç bağlantısı için ..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
C14 konektörler, masaüstü bilgisayarlar, monitörler veya yazıcılar gibi IEC C14 kablo montajlı fiş konektör gerektiren birçok uygulama için güvenli ve dayanıklı bir çözüm sunar. Ofis ekipmanı dışında, bu tür elektrik fişlerini genellikle tüm profesyonel fotoğraf/video ve ses ekipmanlarına güç sağlam..
52,90TL
Vergiler Hariç:44,08TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.