Menü
Sepetiniz


Bilgisayar Power Güç Kabloları

Bilgisayar Power Güç Kabloları

Güç kabloları nedir?

Her türlü elektronik cihazı fişe takmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan şey doğru güç kablosudur! Güç kablolarının çeşitli türleri ve uzunlukları vardır ve aynı şekilde pek çok amaca hizmet ederler. Örneğin, çeşitli uzunluklarda AC güç kabloları ve uzatma kabloları, birden fazla AC çıkışlı güç çubukları, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar için şarj kabloları (özel dizüstü bilgisayar adaptörleri dahil), hoparlör/mikrofon giriş/çıkış jakları olan ses kabloları, kablo ayırıcı kablolar vardır. , veri aktarım kabloları, çeşitli farklı adaptör uçlarına sahip kablolar (USB'den Tip M namlu kabloları gibi) ve çok daha fazlası. Takılması veya bağlanması gereken bir şeyiniz varsa, ideal kablo sizi bekliyor!


Güç kabloları ne için kullanılabilir?

Güç kabloları çok sayıda farklı amaca hizmet eder. Ana kullanımlarından biri, tüm elektronik cihazlarınıza elektrik sağlamaktır (hem şarj etme hem de sürekli güç kaynağı sağlama dahil). Başka bir örnek, belirli taşınabilir 5 Volt cihazları şarj etmek için M tipi bir USB kablosu kullanmaktır. Bu tür cihazlara örnek olarak Bluetooth® hoparlörler, akışlı medya oynatıcılar ve harici sabit sürücüler verilebilir. Kullanışlı bir USB - M Tipi varil kablosuna sahip olmak, bir duvar adaptörünü taşımak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir; tıpkı çok çıkışlı bir güç çubuğuna sahip olmak, çeşitli farklı elektronik cihazları barındıracak şekilde standart duvar prizlerinizi ayırabileceğiniz anlamına gelir.


Farklı güç kabloları türleri

Mevcut güç kablosu türlerinin çok çeşitli olması, ihtiyacınız olan belirli kabloyu bulmayı zor ve kafa karıştırıcı hale getirebilir. Sadece ortak AC güç ve uzatma kabloları (yerleşik 6 veya 8 çıkışlı güç çubukları dahil) değil, aynı zamanda kablonun her iki ucunda farklı konektörlere sahip birçok tipte adaptör kablosu vardır. Aslında, farklı uç adaptörler, doğru kabloyu veya kabloyu ararken karşılaşacağınız en büyük değişkenlerden birini oluşturur.


Örneğin, akıllı telefon pazarındaki birçok farklı rakip (sürekli değişen model teklifleri ile birlikte) nedeniyle, bu cihazlar için güç kabloları, çeşitli farklı adaptör tiplerine veya uçlarına sahip kabloların en büyük örneklerinden biridir. iPhone'lar Apple'ın tescilli Lightning kablo adaptörlerini kullanırken (karşı uçta bir USB-C konektörü vardır), Samsung'un birçok nesil Android akıllı telefonları, sahip olduğunuz telefonun nesline bağlı olarak farklı adaptörler kullanır.


Ve sonra, akıllı telefonlar için hiç olmayan ama yine de farklı uçları/adaptörleri olan başka kablo türleri de vardır, örneğin RJ-45 - Ethernet Uzatma Gen 2 Adaptörleri, aracınızın çakmağına takılan araç güç kabloları, ses jakları ve diğerleri. Tüm bu çeşitlilik göz korkutucu görünse de, çeşitliliğin hayatın baharatı olduğunu ve amacınız için doğru kordonun her zaman orada olduğunu unutmayın!

5.5mm x 2.1mm Dişi to 3.5mm x 1.35mm Erkek DC Güç Adaptör Kablosu 5.5mm x 2.1mm Dişi to 3.5mm x 1.35mm Erkek DC Güç Adaptör Kablosu
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu 5.5mm x 2.1mm dişi DC güç adaptör kablosu, birkaç farklı elektronik cihaza güç sağlamak için kullanılan bir kablodur. Dişi uç, 5.5mm x 2.1mm boyutlarına sahip bir güç jakına takılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu jaklar, çeşitli cihazlarla uyumludur, özellikle güvenlik kameraları, LED aydınlatm..
22,90TL Vergiler Hariç:19,08TL
4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre 4 Telli Açık Uçlu Lehimlenebilir USB Data Şarj Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 1.5 Metre
Açık uçlu 1,5 Metre USB kablosu. Bu kullanışlı kablo, uzun bir USB kablosuna ihtiyaç duyulan evde USB kendin yap projeleri için idealdir.Kablo başlığında, 4 bağlantının tamamı çıplak kablo ucuna tamamen bağlanmış 4 pimli standart bir USB A erkek konektör bulunur.Ekranın içindeki dört renk kodlu kabl..
29,90TL Vergiler Hariç:24,92TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-2 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Dişi-2 Erkek Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Bu DC Güç Adaptörü Kablosu 1 güç sinyalini 2'ye böler;Tek bir merkezi adaptörden birden çok kameraya güç sağlamak için kullanışlıdır.Bu DC uzatma kablosu yalnızca 2,1 mm x 5,5 mm fişli güç adaptörüyle çalışır, diğer boyutlarda çalışmaz. Satın almadan önce, lütfen elektrik fişinin boyutunu kontrol ed..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
Bu kabloyu güç kaynağı arasına bağlayarak herhangi bir projenize güç anahtarı ekleyin!Bu 12V DC sıralı anahtar, LED şeritleri açıp kapatmak için idealdir.Standart 5,5 x 2,1 mm DC konnektör ile kullanılır. 12V DC güç kaynağı ve LED aydınlatma ürünleri için kesmeye veya kablolamaya gerek kalmadan bir ..
36,90TL Vergiler Hariç:30,75TL
DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici DC 5.5x2.5 mm Dişi to Type-C Erkek Güç Adaptörü Çevirici
Aynı Gün Kargo
5.5x2.5 mm DC Dişi to USB Type-C DC Erkek Uç ÇeviriciStandard, 5.5 x 2.5 mm Erkek DC konektörlü adaptörlerinizin ucuna takarak, USB Type-C Erkek uca çevirebilmenizi sağlar.USB Tip C cihazlarına standart DC fişi adaptör aracılığıyla şarj edebilirsinizKonnektörler 1 : DC 5.5x2.5mm DişiKonektörler 2 : ..
42,90TL Vergiler Hariç:35,75TL
Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü Universal Amerikan İngiliz Tipi Çevirici Fiş Priz Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Yurt dışından gelen ürünlerde şehir şebeke hattımız olan 220 V uyum sağlaması için gerekli olan dönüştürücüdür.Telefon şarj cihazınız, dizüstü bilgisayar şarj cihazınız, kamera şarj cihazınız ve diğer çift voltajlı şarj cihazlarınız ile kullanmak için çoğu Avrupa ülkesinde ve Türkiye de uyumludur. İ..
32,90TL Vergiler Hariç:27,42TL
USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu USB Erkek to DC 5.5x2.1mm Dişi Barrel Jack Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
USB'den DC Bağlantı Noktasına Şarj Kablosu Güç Kaynağı Kablosu DC 5.5x2.1mmLütfen DC uç boyutunun 5,5*2,1 mm, iç çapın 2,1 mm ve dış çapın 5,5 mm olduğunu unutmayın. Lütfen satın almadan önce cihazınızın güç bağlantı girişinin 5,5 * 2,1 mm olduğunu kontrol edin.Açıklama: USB bağlantı noktanızı ..
25,90TL Vergiler Hariç:21,58TL
DC Güç Bölücü 1 Dişi 8 Erkek 5.5mm x 2.1mm Y Adaptör Kablosu CCTV Kamera-Şerit LED DC Güç Bölücü 1 Dişi 8 Erkek 5.5mm x 2.1mm Y Adaptör Kablosu CCTV Kamera-Şerit LED
Aynı Gün Kargo
Bir merkezden birden fazla kameraya güç sağlamak için kullanışlıdırFiş çapı: 5,5 mm dışında, 2,1 mm içinde. 1 güç adaptörüyle 8 adede kadar kameraya güç sağlamanın kullanışlı, verimli ve uygun maliyetli yolu. Dişi jakını birden fazla elektronik cihazlar güç sağlamak için AC-DC güç adaptörüne ta..
76,90TL Vergiler Hariç:64,08TL
5.5 x 2.1 mm DC Güç Kaynağı Uzatma Kablosu Erkek/Dişi Adaptör CCTV Kamera 5.5 x 2.1 mm DC Güç Kaynağı Uzatma Kablosu Erkek/Dişi Adaptör CCTV Kamera
Aynı Gün Kargo 1 Metre
DC 5,5 x 2,1 mm güç kaynağınızın erişim alanını genişletmek için bir uzatma kablosu mu arıyorsunuz? Bu Erkek - Dişi fiş uzatma kablosundan başka bir yere bakmayın!DC Güç Uzatma Kablosu, 1 Metre 2.1mm x 5.5mm CCTV Güvenlik Kamerası için 12V DC Adaptör Kablosu ile Uyumlu, İç MekanGüvenlik Kameraları, ..
29,90TL Vergiler Hariç:24,92TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek - 2 Dişi Çoklayıcı Kablo CCTV DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek - 2 Dişi Çoklayıcı Kablo CCTV
Aynı Gün Kargo 30cm
Kamera güç bağlantı kaynağı ve diğer alçak gerilim aksesuarları için 12V DC Bileşenleri ile uyumluGüvenlik kameralarında, özellikle Ev Güvenlik Kamerası gözetim Sistemi, yönlendiriciler, LED ışık için yaygın olarak kullanılır.Özellikler:Konnektör A: 1 Adet DC Güç Erkek Konnektör B: 2 Adet DC Gü..
42,90TL Vergiler Hariç:35,75TL
5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu 5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda dişi koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Renk Kodlu güç konektörü Pozitif için Kırmızı (+) ve Negatiften basite kurulumlar için Si..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu 5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo 20cm
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda erkek Koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Siyah ve kırmızı tel kılıflar polariteyi gösterir. Yaklaşık 20cm uzunluğunda. Güç bağlantısı için ..
39,90TL Vergiler Hariç:33,25TL
Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti
Aynı Gün Kargo
Güvenlik/gözetleme ekipmanı/LED ışıklar/dönüştürücüler vb. için 2,1x5,5 mm DC güç bağlantısı setiGüç kablolaması için Basit ve Profesyonel görünüm LED güç kaynağını Şerit ile bağlamak için mükemmel. Bu konnektör ile lehim yapmanıza gerek yok kolay ve uygun maliyet.Kurulumu Kolay: Kullanmak ve t..
24,90TL Vergiler Hariç:20,75TL
Standart C13 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Dişi Fiş Standart C13 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Dişi Fiş
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan dişi yeniden kablolanabilir bir güç kaynağı soket konektörüdür. Bu fiş 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Fişin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Fiş, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Fi..
41,90TL Vergiler Hariç:34,92TL
Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş Standart C14 Güç Kablosu Bağlantı Konektörü Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
C14 konektörler, masaüstü bilgisayarlar, monitörler veya yazıcılar gibi IEC C14 kablo montajlı fiş konektör gerektiren birçok uygulama için güvenli ve dayanıklı bir çözüm sunar. Ofis ekipmanı dışında, bu tür elektrik fişlerini genellikle tüm profesyonel fotoğraf/video ve ses ekipmanlarına güç sağlam..
36,90TL Vergiler Hariç:30,75TL
5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü 5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Bu, 5.5 mm x 2.1 mm Dişi DC güç jakı soketi panel montajıdır. Bu soket, uygulamanıza monte etmek için dikey deliklerle birlikte gelir. Merkez pimi 2,1 mm veya 2,5 mm olabilir. Ayrıca 2,5 mm/2,1 mm x 5,5 mm dişi fiş de iyi bir çevre koruması sağlar. Ev aletleri, elektrik gücü, telekomünikasyon, takım..
14,90TL Vergiler Hariç:12,42TL
C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Prizin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Priz, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Soket..
22,90TL Vergiler Hariç:19,08TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
30,90TL Vergiler Hariç:25,75TL
Araç Navigasyon Kamera Şarj Adaptörü 5V Mini Usb Uç 3 Metre Araç Navigasyon Kamera Şarj Adaptörü 5V Mini Usb Uç 3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Navigasyon GPS veya araba DVR için araç çakmak şarj cihazı.Mini USB girişli 5V ile çalışan navigasyon ve araç içi kameralara uyumludur.Özellikleri:Dayanıklı sert plastiktan yapılmıştır.Şarj cihazını aracınızın çakmak soketine takmanız yeterlidir.Navigasyon GPS'inizi veya araba DVR'nizi şarj eder.LED..
72,90TL Vergiler Hariç:60,75TL
HDD/SSD için Sata Erkek to 5 Bağlantı Noktalı 15Pin SATA Güç Kablosu HDD/SSD için Sata Erkek to 5 Bağlantı Noktalı 15Pin SATA Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
SATA 15 pin - SATA y 5 x 15 pin kablo adaptörü Yetersiz sata bağlantı noktası durumunu çözmek için 15 pimli bir konektörü 5 x 15 pimli SATA adaptörüne dönüştürür. 15 pinli SATA gücü ile birlikte 5 sabit sürücü veya optik sürücü sağlar.Esnek kablo Sata kablosu paralel, temiz ve düzdür. Sadece bu kabl..
194,90TL Vergiler Hariç:162,42TL
PC Güç Uzatma Kablosu C14-C13 3X0.75mm - 1.8 Metre PC Güç Uzatma Kablosu C14-C13 3X0.75mm - 1.8 Metre
Aynı Gün Kargo 1.8 Metre
Bilgisayar Güç Uzatma Kablosunda bir adet C13 bilgisayar güç (dişi) konektörü ve bir adet C14 başlıklı (erkek) güç konektörü bulunur ve sunucunuzu C13 donanımlı bir UPS veya PDU'ya bağlamanızı sağlar.Ağ Kurulumları için Akıllı ÇözümKablonun bir ucunda bir C14 erkek konektör ve diğer ucunda bir C13 d..
44,90TL Vergiler Hariç:37,42TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek-4 Dişi Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek-4 Dişi Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Kamera güç bağlantı kaynağı ve diğer alçak gerilim aksesuarları için 12V DC Bileşenleri ile uyumluÖzellikler:Konnektör A: 1 Adet DC Güç Erkek Konnektör B: 4 Adet DC Güç Dişi Malzeme: Plastik Harici Fiş Çapı : Dış 5.5 mm, İç 2,1 mm Toplam Uzunluk: Yaklaşık 30 cmRenk: Siyah Pa..
49,90TL Vergiler Hariç:41,58TL
DC Barrel Jack 5.5*2.1mm to Mini Usb 5 Pin Çevirici Power Kablosu DC Barrel Jack 5.5*2.1mm to Mini Usb 5 Pin Çevirici Power Kablosu
Aynı Gün Kargo 20cm
5.5 x 2.1mm - Mini USB Adaptör Kablosu, 5.5mm x 2.1mm fişli bir DC kaynağının kullanımından kaynaklanan mini USB girişli cihazlara güç vermek için tasarlanmış bir kablodur.5.5 x 2.1mm - Mini USB Adaptör Kablosunun bir ucunda bir mini USB konektörümüz var, diğer ucunda 5.5mm x 2.1mm fişi var. Bu..
34,90TL Vergiler Hariç:29,08TL
Türkiye Amerikan Priz Çevirici Dönüştürücü Adaptör Türkiye Amerikan Priz Çevirici Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo En Çok Satan
Türk tip fişlerin Amerikan tip prizlerde kullanımı için tasarlanan adaptör/dönüştürücüdür. Yurt dışına seyahatlerde genellikle amerikan tip priz bulunduğundan dolayı türk tip fişle sorun çıkarmaktadır. Bu priz yapısından dolayı türkiyede bulunan fişleri direkt olarak bağlamak mümkün değild..
26,90TL Vergiler Hariç:22,42TL
Amerikan Türkiye Priz Çevirici Dönüştürücü Adaptör Amerikan Türkiye Priz Çevirici Dönüştürücü Adaptör
Aynı Gün Kargo
Amerikan tipi fişleri Türk tipine çeviren adaptördürAmerikan-Türkiye tipi Priz Dönüştürücü ile yabancı priz uçlarına sahip cihazlarınızı Türkiye prizlerine uyumlu hale getirebilirsiniz.Bu ekstra kullanışlı ve hafif seyahat şarj adaptörü ile herhangi bir ABD fişini bir AB standart fişi olarak değişti..
25,90TL Vergiler Hariç:21,58TL
C8 Teyp-Işıldak-Playstation 2/3/4 Power Güç Kablosu C8 Teyp-Işıldak-Playstation 2/3/4 Power Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo 1 Metre
C8 Teyp-Işıldak-Playstation 2/3/4 Power Güç Kablosu 1 MetreRadyo/Kasetçalar, Işıldak, Sony PS2-PS3-PS4 Muadil Güç Kablosu, 230V şebekelerinde plazma, LCD ve LED televizyonların yanı sıra radyo/kaset çalar ve dizüstü bilgisayar güç kaynakları gibi elektrikli cihazları bağlamak için idealdir. Bağ..
36,90TL Vergiler Hariç:30,75TL
Universal Çok Amaçlı Seyahat Adaptörü Universal Çok Amaçlı Seyahat Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Tüm dünya çapında kullanılabilen yüksek akım korumalı Uluslararası seyahat adaptörüBirçok fiş tipi sayesinde, istediğiniz fiş tipini diğer fiş tipine çevirebilirsiniz.Üstelik yurtdışından gelen 220V uyumlu olup da fişi uymayan tüm cihazlarınızı güvenle çalıştırmanızı sağlar!İster Avrupa, Amerika, İn..
96,90TL Vergiler Hariç:80,75TL
PC Monitör TV Monitör Printer Power Şarj Kablosu - 1.5 Metre PC Monitör TV Monitör Printer Power Şarj Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre Tükendi
Masaüstü PC bilgisayar, tarayıcı, yazıcı, LED TV monitörü, projektör, elektrikli hoparlörler, lazer yazıcı, Sony PlayStation 3 PS3 ve daha birçok model için yedek güç kablosuMevcut, aşırı kullanılmış, eski, kırık, hasarlı veya yanlış yerleştirilmiş bir güç kablosunu değiştirin veya kolaylık olması a..
44,90TL Vergiler Hariç:37,42TL
Notebook Şarj Adaptörü 3lü Yonca Power Güç Kablosu - 1.5 Metre Notebook Şarj Adaptörü 3lü Yonca Power Güç Kablosu - 1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
3 lü yonca giriş notebook adaptörleri için kullanılan power (güç) kablosuKullanım alanı: Güç kablolarıKablo Tipi: Yonca Giriş Notebok Adaptör Power KablosuUzunluk : 1.50 MetrePaket İçeriği:1 Adet Notebook Şarj Adaptörü 3lü Yonca Power Güç Kablosu - 1.5 Metre ..
44,90TL Vergiler Hariç:37,42TL
DC Barrel Jack Micro USB Erkek Konnektör Adaptörü 5 V Güç Kablosu 5.5mm / 2.1mm DC Barrel Jack Micro USB Erkek Konnektör Adaptörü 5 V Güç Kablosu 5.5mm / 2.1mm
Aynı Gün Kargo 20cm Tükendi
P4 2.1mm - Micro USB Adaptör Kablosu, P4 5.5mm X2.1mm fişli bir DC kaynağının kullanımından kaynaklanan micro USB girişli cihazlara güç vermek için tasarlanmış bir öğedir.P4 2.1mm - Micro USB Adaptör Kablosunun bir ucunda bir micro USB konektörümüz var, diğer ucunda merkezde pozitif olan bir P4 erke..
45,58TL Vergiler Hariç:37,98TL
Gösterilen: 1 ile 31 arası, toplam: 31 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.