Menü
Sepetiniz


Panel Montaj Kabloları

Panel Montaj Kabloları

Panel Montaj Nedir

Panel Montajı, konektörün bir ekipman paneline, harici kasaya veya muhafazaya sabitlenmesini sağlar.  


Kaç Tür Panel Montaj Vardır?


Dış veya Arka Yüz Montajı:

Konektörün büyük kısmı monte edilecek ekipman kutusunun dışındadır ve panel konektörün arka yüzeyiyle temas halindedir.


Dahili veya Ön Yüz Montajı: 

Konektörün büyük kısmı monte edilecek ekipman kutusunun içinde ve panel konektörün ön yüzeyiyle temas halindedir.


Yan Montaj: 

Konektör muhafazası monte edilecek panele paralel bir yönde takılmıştır.


Panel Montaj Kabloları Ne Zaman Kullanılır?

Bir kasa veya cihazın içi ile dışı arasında bağlantı yapmak istediğinizde bağlantıyı beslemek için kasa ön yüzüne delik delinerek panel montaj kabloları monte edilir.

Kasanızı veya cihazınızı istediğiniz zaman takıp çıkarmak istiyorsanız veya farklı konumlarda kullanmak için en uygun yöntem, cihazın dışarıyla olan bağlantılarında panel montaj kabloları kullanmaktır.


Panel Montaj Kabloların Avantajları Nelerdir?

Konnektörü panele tutturduğunuzda, konnektörün arkasındaki elektrik bağlantılarında harici bir zorlanma olmaz. Bu, arıza riskini azaltır ve cihazınızın ömrünü uzatır.

Eğitimsiz kullanıcıların kabloları takıp çıkarmasına güvenle izin verebilirsiniz - PC'nizin arkasındaki bağlantıları düşünün, bunların hepsi Panel Montajıdır.

Tüm modülleri daha küçük kasalarda değiştirilebilir öğeler olarak tasarlamak ve her bir kutunun içindeki aygıtların kurcalanmasını önlemek mümkündür.

Panel Tipi Vidalı USB 2.0 B Dişi-Erkek Yazıcı Uzatma Kablosu Panel Tipi Vidalı USB 2.0 B Dişi-Erkek Yazıcı Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 50cm
Bu, genellikle yazıcılar için kullanılan bir USB 2.0 tip B uzatma kablosudur. Bu uzatma kablosunun bir ucunda düz bir USB tip B erkek Pimi ve USB 2.0 Tip B için Panele monte edilebilir bir USB tip B dişi konektör bulunurDahili olarak monte edilmiş bir sürücü gibi özel çözümler için bir USB B dişi ba..
62,90TL Vergiler Hariç:52,42TL
Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-1.5 Metre Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
90 Derece RJ45 uzatma kablosu, mevcut Ethernet bağlantınızı yönlendiricileri veya ağ cihazlarını bağlamak üzere genişletmek için 90 derece açılıdır; kablo stresini azaltmak ve dar alanlarda kullanımı kolaylaştırmak için açılı Ethernet kablosu kullanın.Korumalı kablolar, LAN bağlantılarını PC'lere, b..
86,90TL Vergiler Hariç:72,42TL
Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-50cm Panel Montaj RJ45 Erkek - Dişi 90 Derece Açılı Uzatma Lan Kablosu-50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
90 Derece RJ45 uzatma kablosu, mevcut Ethernet bağlantınızı yönlendiricileri veya ağ cihazlarını bağlamak üzere genişletmek için 90 derece açılıdır; kablo stresini azaltmak ve dar alanlarda kullanımı kolaylaştırmak için açılı Ethernet kablosu kullanın.Korumalı kablolar, LAN bağlantılarını PC'lere, b..
64,90TL Vergiler Hariç:54,08TL
Type-C Dişi - USB 3.0 Anakart 20 Pin Dişi Panel Genişletme Montaj Kablosu Type-C Dişi - USB 3.0 Anakart 20 Pin Dişi Panel Genişletme Montaj Kablosu
Aynı Gün Kargo 50cm
20 pin USB 3.0 to usb 3.1 Type-C Arka Panel Kiti20 Pin - USB C Ön Panel Baslik Kablosu, USB 3.0 20 Pin Disi - USB C Tipi Disi Panel Montaj Uzatma KablosuUSB 3.0 20 Pin disi - USB C disi adaptör ile, bir USB C kablosu kullanarak USB-a cihazlarinizdaki verileri senkronize edebilir, sarj edebilir ve ak..
279,90TL Vergiler Hariç:233,25TL
20 Pin USB 3.0 Dişi to 2x USB 3.0 Anakart Panel Tipi Kablo - 50cm 20 Pin USB 3.0 Dişi to 2x USB 3.0 Anakart Panel Tipi Kablo - 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
2 bağlantı noktalı USB 3.0 tip A dişi adaptör kablosundan USB 3.0 tip 20 Pin dişi konektöre. USB çıkışlarının anakarttan uzakta olmasını sağlayan 50 cm kablo uzunluğu.Özellikler:USB 3.0 Dişi Panel Tipi - Anakart 20Pin Başlık Kablosu Çift Bağlantı Noktalı 50cmAnakarta doğrudan bağlı USB 3.0 type-A di..
182,90TL Vergiler Hariç:152,42TL
USB 3.0 Arka Panel Anakart 20 Pin Genişletme Kablosu USB 3.0 Arka Panel Anakart 20 Pin Genişletme Kablosu
Aynı Gün Kargo
Fazladan Bir Dahili USB 3.0 Portunuz Varsa ve Bilgisayarınızın Arkasında İki Adet Daha Harici USB İstiyorsanız, Bu Kablo İhtiyacınızı Karşılayacaktır.Herhangi bir yuva kullanmadan USB bağlantı noktaları ekleyinKonektörler: USB 3.0 Dişi (x2), 20 pimli USB 3.0 Konnektör BaşlığıKablo Uzunluğu: 50cm Çoğ..
219,90TL Vergiler Hariç:183,25TL
Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi-Erkek Uzatma Kablosu - 1Metre Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi-Erkek Uzatma Kablosu - 1Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB 3.0 tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB 3.0 panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Uzatma Kabl..
112,90TL Vergiler Hariç:94,08TL
Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-1 Metre Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu, usb..
52,90TL Vergiler Hariç:44,08TL
Panel Montajlı 3 Pin XLR Erkek Şase Konnektör Panel Montajlı 3 Pin XLR Erkek Şase Konnektör
Aynı Gün Kargo
Bu yüksek kaliteli XLR erkek konektörü, herhangi bir uyumlu panele veya duvar plakasına erkek bir XLR bağlantı noktası eklemenize olanak sağlar.Uygulamalar: Yaygın olarak 3 Pinli XLR ses kablolarını bağlamak için kullanılır. Test ve Ölçüm Ekipmanı aksesuarları, Havacılık Vericileri, RF güç konektörü..
35,90TL Vergiler Hariç:29,92TL
Panel Montajlı 3 Pin XLR Dişi Şase Konnektör Panel Montajlı 3 Pin XLR Dişi Şase Konnektör
Aynı Gün Kargo
Bu yüksek kaliteli XLR dişi konektörü, herhangi bir uyumlu panele veya duvar plakasına dişi bir XLR bağlantı noktası eklemenize olanak sağlar.Büyük lehim hazneli Metal dış panel yuvası panel Montajlı XLR 3 Pimli konektördeki giriş, mikrofonlar ve hat seviyesi sinyalleri için profesyonel ses ve video..
42,90TL Vergiler Hariç:35,75TL
5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü 5.5mm x 2.1mm Dişi Jak Panel Tipi Güç Soketi Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Bu, 5.5 mm x 2.1 mm Dişi DC güç jakı soketi panel montajıdır. Bu soket, uygulamanıza monte etmek için dikey deliklerle birlikte gelir. Merkez pimi 2,1 mm veya 2,5 mm olabilir. Ayrıca 2,5 mm/2,1 mm x 5,5 mm dişi fiş de iyi bir çevre koruması sağlar. Ev aletleri, elektrik gücü, telekomünikasyon, takım..
14,90TL Vergiler Hariç:12,42TL
C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Prizin dış gövdesi yüksek kaliteli termoplastik malzemeden yapılmıştır. Priz, yüksek oda sıcaklıklarına dayanabilir. Soket..
22,90TL Vergiler Hariç:19,08TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Anahtarlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi Sigortalı C14 Şase Erkek Girişi Vida Montajlı Güç Kaynağı Soketi
Aynı Gün Kargo
Bu, ekipman türlerini güç kaynağına bağlamak için yaygın olarak kullanılan bir erkek panel montajlı güç kaynağı soket konektörüdür. Bu soket 10A'de 250V akıma kadar çalışabilir. Mevcut değer yükselirse, sigorta ekipmanınızı tamamen koruyabilir. Sigorta prizle birlikte gelmiyor. Prizin dış gövdesi yü..
30,90TL Vergiler Hariç:25,75TL
Erkek-Dişi Çift USB 2.0 Tip A Panel Montajlı Uzatma Kablosu Erkek-Dişi Çift USB 2.0 Tip A Panel Montajlı Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Kullanımı ve kurulumu kolayÖzelleştirilmiş USB cihaz çözümleri içinUSB bağlantısının güvenli, kolay erişilebilir bir panele monte edilmesini sağlarNot: Vidalar pakete dahil değildirKonektör A: 2 X USB 2.0 Erkek KonektörKonektör B: 2 X USB 2.0 Panel Tipi Vidalı Dişi KonektörUygulamalar:2×5 pin dişi u..
99,90TL Vergiler Hariç:83,25TL
30 cm Panel Tipi Vidalı HDMI Uzatma Kablosu 30 cm Panel Tipi Vidalı HDMI Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Adaptör HDMI 1.4 Erkek - HDMI 1.4 Dişi Panel Tipi. Aktarım hızı: 8,16 Gbps. Metal bir kasaya veya HDMI konektörüne kolay erişim için başka bir desteğe kurulum için dişi bir HDMI bağlantısını panel tipi bir HDMI dişi konektöre dönüştürmenizi sağlar.Yüksek kaliteli HDMI Erkek - Dişi Uzatma KablosuMevc..
104,90TL Vergiler Hariç:87,42TL
Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
HDMI Dişi-Dişi Vidalı Panel Montaj Adaptörü, bu 180 Derece HDMI dişi Dişi Adaptör, vidalı delikleri olan bir HDMI bağlantısını uzatmak için kullanılabilir. Ayrıca bu adaptörü montaj deliklerini kullanarak bir cihaza takabilirsiniz.Altın kaplama arabirim, HDMI bileşenleri veya kablolar arasında en yü..
42,90TL Vergiler Hariç:35,75TL
HDMI Dişi - Dişi Bağlayıcı Priz Adaptörü Keystone Jakı HDMI Dişi - Dişi Bağlayıcı Priz Adaptörü Keystone Jakı
Aynı Gün Kargo Tükendi
HDMI 1.4 keystone kuplörü, herhangi bir standart keystone duvar prizine, yüzey montaj kutusuna veya patch panel'e kolayca bir HDMI jakı eklemenizi sağlar.HDMI jack kurulumu kolaydır ve sağlam bir Dişi/Dişi in-line HDMI kuplörü sağlar.4K Desteği HDMI kablolarınızın ve cihazlarınızın tüm 3D, 4K, Ses D..
41,63TL Vergiler Hariç:34,69TL
Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi-Erkek Uzatma Kablosu-30cm Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi-Erkek Uzatma Kablosu-30cm
Aynı Gün Kargo 30cm
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB 3.0 tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB 3.0 panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Uzatma Kabl..
86,90TL Vergiler Hariç:72,42TL
PC Anakart 9 Pin Header Panel Tipi Vidalı 2x USB 2.0 Dişi Kablo PC Anakart 9 Pin Header Panel Tipi Vidalı 2x USB 2.0 Dişi Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
20cm Çift USB 2.0 A Tipi Dişi Anakarta 9 Pinli Başlık Kablosu, Vida Panel Delikleri ile bir ucunda 2.54mm 2*5 pin Muhafaza ve diğer ucunda Çift USB 2.0 A Tipi Dişi kalıplı konektör içerir. Özel muhafazalar için uygun bir çözüm (örn. dahili olarak monte edilmiş sabit sürücüler). ve dahili USB ay..
109,90TL Vergiler Hariç:91,58TL
Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-30cm Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-30cm
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 30cm
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu, usb..
46,90TL Vergiler Hariç:39,08TL
Araç Paneline Uygulanabilir Gömme Aux Uzatma Kablosu Araç Paneline Uygulanabilir Gömme Aux Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo 2 Metre Tükendi
Altın kaplama Konektör: 3.5 mm bağlantı noktası 3.5 mm fiş, Montaj Paneli ile.3.5 mm ses bağlantı noktaları, Yüksek Hızlı Uzatma Kablosu kullanan cihazları bağlarMontaj Paneli, araç kontrol panelinin tabanının üzerinde kullanılabilirHer ürün üzerinde uygun bir delik bulunacaktır, böylece kabloları b..
315,15TL Vergiler Hariç:262,63TL
Araç Paneline Uygulanabilir Ses-USB Uzatma Kablosu - 2 Metre Araç Paneline Uygulanabilir Ses-USB Uzatma Kablosu - 2 Metre
Aynı Gün Kargo 2 Metre
Araç paneline monte edilebilir yada braket kullanılarak harici olarak uygulanabilir.1 Metre Araba Gömme Montaj Paneli USB 2.0 + 3.5mm M/F AUX Uzatma KablosuBu ürün özellikle araç kullanımı için tasarlanmıştır. Ayrıca özel cihazlarda panel tipi USB + Ses uzatmak içinde kullanılabilir.Alternatif olara..
406,68TL Vergiler Hariç:338,90TL
Araç Paneline Uygulanabilir Ses-USB Uzatma Kablosu - 1 Metre Araç Paneline Uygulanabilir Ses-USB Uzatma Kablosu - 1 Metre
Aynı Gün Kargo 1 Metre Tükendi
Araç paneline monte edilebilir yada braket kullanılarak harici olarak uygulanabilir.1 Metre Araba Gömme Montaj Paneli USB 2.0 + 3.5mm M/F AUX Uzatma KablosuBu ürün özellikle araç kullanımı için tasarlanmıştır. Ayrıca özel cihazlarda panel tipi USB + Ses uzatmak içinde kullanılabilir.Alternatif olara..
345,86TL Vergiler Hariç:288,21TL
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-30cm Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-30cm
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 30cm
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma 8P8C Lan KablosuÜrün açıklaması:• Standart Cat6e ağı uzatma kablosu• Bağlayıcı 1: RJ45 korumalı erkek jak• Bağlayıcı 2: RJ45 korumalı dişi Jack, panel montajlı• Tip: erkek-dişi adaptör, kalıplanmış konektörlerle korumalı• Bölme monte edilebilir dişi konnektör..
54,90TL Vergiler Hariç:45,75TL
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-1 Metre Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-1 Metre
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 1 Metre
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma 8P8C Lan KablosuÜrün açıklaması:• Standart Cat6e ağı uzatma kablosu• Bağlayıcı 1: RJ45 korumalı erkek jak• Bağlayıcı 2: RJ45 korumalı dişi Jack, panel montajlı• Tip: erkek-dişi adaptör, kalıplanmış konektörlerle korumalı• Bölme monte edilebilir dişi konnektör..
116,90TL Vergiler Hariç:97,42TL
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-1.5 Metre Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-1.5 Metre
Aynı Gün Kargo 1.5 Metre
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma 8P8C Lan KablosuÜrün açıklaması:• Standart Cat6e ağı uzatma kablosu• Bağlayıcı 1: RJ45 korumalı erkek jak• Bağlayıcı 2: RJ45 korumalı dişi Jack, panel montajlı• Tip: erkek-dişi adaptör, kalıplanmış konektörlerle korumalı• Bölme monte edilebilir dişi konnektör..
99,90TL Vergiler Hariç:83,25TL
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-2 Metre Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-2 Metre
Aynı Gün Kargo 2 Metre
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma 8P8C Lan KablosuÜrün açıklaması:• Standart Cat6e ağı uzatma kablosu• Bağlayıcı 1: RJ45 korumalı erkek jak• Bağlayıcı 2: RJ45 korumalı dişi Jack, panel montajlı• Tip: erkek-dişi adaptör, kalıplanmış konektörlerle korumalı• Bölme monte edilebilir dişi konnektör..
104,90TL Vergiler Hariç:87,42TL
Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-1.5 Metre Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-1.5 Metre
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 1.5 Metre
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu, usb..
59,90TL Vergiler Hariç:49,92TL
2xUSB 3.0 Dişi - 20 Pin Anakart vidalı Panel Tipi Kablo 2xUSB 3.0 Dişi - 20 Pin Anakart vidalı Panel Tipi Kablo
Aynı Gün Kargo 50cm
Çift Bağlantı Noktalı USB 3.0 Dişi Vida Montaj Paneli Tipi Anakarta 20 Pin Düz Kablo.Kullanımı kolay ve veri aktarımı için uygun.PCI yuvası kullanmadan USB bağlantı noktaları eklemenin kolay hızlı yolu.USB 2.0'dan daha hızlı 4.8 Gbps veri aktarım hızı ile uyumlu USB 3.0.Oksijensiz bakır tel malzeme,..
209,90TL Vergiler Hariç:174,92TL
Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi / Erkek Uzatma Kablosu-1.5Metre Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi / Erkek Uzatma Kablosu-1.5Metre
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 1.5 Metre
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB 3.0 tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB 3.0 panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Uzatma Kabl..
129,90TL Vergiler Hariç:108,25TL
50 cm Panel Tipi Vidalı HDMI Uzatma Kablosu 50 cm Panel Tipi Vidalı HDMI Uzatma Kablosu
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 50cm
Adaptör HDMI 1.4 Erkek - HDMI 1.4 Dişi Panel Tipi. Aktarım hızı: 8,16 Gbps. Metal bir kasaya veya HDMI konektörüne kolay erişim için başka bir desteğe kurulum için dişi bir HDMI bağlantısını panel tipi bir HDMI dişi konektöre dönüştürmenizi sağlar.Yüksek kaliteli HDMI Erkek - Dişi Uzatma Kablosu Mev..
129,90TL Vergiler Hariç:108,25TL
Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-50cm Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu-50cm
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 50cm Tükendi
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 2.0 Uzatma Kablosu, usb..
53,80TL Vergiler Hariç:44,83TL
Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi / Erkek Uzatma Kablosu-50cm Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Dişi / Erkek Uzatma Kablosu-50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
Bu USB'den USB'ye Panel montaj kablosunun bir ucunda USB 3.0 tip A Erkek konektör ve diğer ucunda USB 3.0 panel montajlı dişi kalıplı konektör bulunur ve herhangi bir makine bağlantı noktasında veya ön panelde iyi güvenli, erişimi kolay bir USB bağlantısı sağlar.Panel Tipi Vidalı USB 3.0 Uzatma Kabl..
99,90TL Vergiler Hariç:83,25TL
Panel Tipi Vidalı 5 Pin Mini USB Erkek to USB Dişi Kablo Panel Tipi Vidalı 5 Pin Mini USB Erkek to USB Dişi Kablo
Aynı Gün Kargo 50cm Tükendi
5 Pin Mini USB Erkek - USB 2.0 Dişi Adaptör Kablosu Uzatma KablosuYüksek Hızlı USB 2.0 sertifikalı kablo, 480 Mbps'ye kadar aktarım hızıGPS sistemleri, MP3 MP4 ile uyumlu , OTG cihazları, dijital kameralar, vbGPS, MP3, MP4, MP5, PDA, Cep telefonu, PMP vb. İçin yaygın olarak kullanılırKolay kullanım,..
57,66TL Vergiler Hariç:48,05TL
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-50cm Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma 8P8C Lan KablosuÜrün açıklaması:• Standart Cat6e ağı uzatma kablosu• Bağlayıcı 1: RJ45 korumalı erkek jak• Bağlayıcı 2: RJ45 korumalı dişi Jack, panel montajlı• Tip: erkek-dişi adaptör, kalıplanmış konektörlerle korumalı• Bölme monte edilebilir dişi konnektör..
62,90TL Vergiler Hariç:52,42TL
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-3 Metre Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma Lan Kablosu-3 Metre
Aynı Gün Kargo 3 Metre
Panel Montaj RJ45 Erkek RJ45 Dişi Uzatma 8P8C Lan KablosuÜrün açıklaması:• Standart Cat6e ağı uzatma kablosu• Bağlayıcı 1: RJ45 korumalı erkek jak• Bağlayıcı 2: RJ45 korumalı dişi Jack, panel montajlı• Tip: erkek-dişi adaptör, kalıplanmış konektörlerle korumalı• Bölme monte edilebilir dişi konnektör..
119,90TL Vergiler Hariç:99,92TL
Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Koşulları sayfamızdan erişebilirsiniz.