Menu
Sepetiniz


Network Kablo ve Aksesuarları

Network Kablo ve Aksesuarları

Ağ Kabloları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ağ kabloları söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olduğu inkar edilemez. Kurulumunuz için doğru olanı bulduğunuzdan emin olmak için ağ kabloları hakkında en sık sorulan soruların yanıtlarını almak için okumaya devam edin.


Ağ kablosu nedir?

Ağ kablosu, esasen kablolu bir ağ bağlantısı kurmak için bir ağ cihazını diğerine bağlayan herhangi bir kablodur. Ağ kabloları genellikle bilgisayarlar ve yazıcılar gibi birkaç aygıtı birbirine bağlamak için kullanılır.


Neden kablosuz bağlantı yerine kablolu bağlantıyı tercih etmelisiniz?

Kablosuz ağlar, ev ağı standardı olarak giderek daha popüler hale gelirken, kablolu bağlantılar, daha kararlı, güvenilir ve genellikle kablosuz ağlardan daha hızlı oldukları için hala birçok kişi tarafından tercih edilen bir seçenektir.


Farklı ağ kabloları türleri nelerdir?

Karşılaşacağınız ana ağ kablosu türleri fiber optik, Ethernet ve patch kablolardır. Büyük ölçekli ağlara sahip büyük işletmeler için ideal olan fiber optik kablolar , yüksek veri aktarım hızlarına sahiptir ve elektrik sinyalleri yerine ışık iletir, bu da onları büyük miktarda elektriksel parazite maruz kalan ağ ortamları için mükemmel hale getirir. Ethernet ve patch kablolar ise ev ağları için çok daha yaygındır.


Ethernet kablosu ile patch kablo arasındaki fark nedir?

Bunlar aslında aynı şeydir; patch kablo, kısa bir Ethernet kablosudur. Yama kablosu ile Ethernet çapraz kablosu arasında bir fark olduğunu unutmayın. Bir yama kablosu, bilgisayarınızı modem veya yönlendirici gibi bir ağ aygıtına bağlamanıza izin verirken, iki bilgisayarı ağ bağdaştırıcıları aracılığıyla birbirine bağlamak için bir Ethernet çapraz kablosu kullanılır.


En yaygın Ethernet kablosu türleri nelerdir?

Ana Ethernet kablosu türleri, bir kablonun performansına ve destekleyebilecekleri ağ hızı ve frekansına göre kategorilere ayrılan Cat5, Cat5e ve Cat6'dır. Cat5e, yüksek hızlı internet bağlantıları için standart Ethernet kablosudur. Ethernet kabloları ayrıca STP (ekranlı bükümlü çift) veya UTP (ekransız bükümlü çift) olarak sınıflandırılır. İkincisi, daha ucuz fiyat etiketi ve parazitin genellikle çoğu evde bir sorun olmaması nedeniyle ev ağlarında kullanılan en yaygın kablodur.


Bir ağ kablosu satın alırken dikkate alınması gereken en önemli şeyler nelerdir?

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey ihtiyaçlarınızı belirlemektir. Çoğu durumda, ev kullanımı söz konusu olduğunda, bir ağ kablosunun ana kullanımı, internete erişebilmeniz için bilgisayarınızı bir modeme veya yönlendiriciye bağlamaktır. Bu durumda, standart bir Cat5e UTP Ethernet kablosu iyi bir seçimdir. Ayrıca doğru kablo uzunluğunu seçtiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Mümkün olan en kısa olanı seçmeye çalışın; kablo ne kadar kısa olursa, sinyal o kadar iyi olur.

Kablo jakları ve adaptörler, antenler, medya dönüştürücüler ve diğer kullanışlı aksesuarlar dahil olmak üzere ağla ilgili daha da fazla ürün bulmak için BK Teknoloji Market'in geniş ağ kablosu ve aksesuar yelpazesine göz atın.

Rj11 2'li Telefon Hat Dağıtıcı Çoklayıcı Splitter Rj11 2'li Telefon Hat Dağıtıcı Çoklayıcı Splitter
Aynı Gün Kargo Yeni
RJ11 6P4C telefon soketi esas olarak cihazları sabit hatlı telefonlar ve faks makineleri için uygun bir telefon jakına bağlamak için kullanılır. Evde ve ofiste yaygın olarak kullanılır.Tip: RJ11 6P4C Erkek-2 Dişi Soket; Bej renk; Toplam Boyut : 32x 22x16mm / 1.26 x 0.87 x 0.63 inç(U x G x Y)Plastikt..
9,97TL Vergiler Hariç:8,45TL
Flat Yassı RJ45 Ethernet Network Ağ Kablosu Yüksek Hızlı 2 Metre Flat Yassı RJ45 Ethernet Network Ağ Kablosu Yüksek Hızlı 2 Metre
Aynı Gün Kargo Yeni 2 Metre
Ultra İnce ve Düz ethernet kabloları kolaylıklarından dolayı popülerdir. Tipik bir kablonun kullanılacağı hemen hemen her yerde kullanılabilirler. Düz şekli nedeniyle halı altı, ofis mobilyaları ve duvarlar gibi yan düz yüzeylere kolayca yerleştirilebilirler.Özellikle kabloları gizlemek için halı al..
33,49TL Vergiler Hariç:28,38TL
1 Metre Cat6 Fabrikasyon Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo 1 Metre Cat6 Fabrikasyon Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo
Aynı Gün Kargo 1 Metre
Cat6 UTP patch kablosu, her iki ucunda yüksek performanslı modüler fişe sahip 23AWG korumasız bükümlü çift telli bakır kabloya sahiptir. Pürüzsüz tasarım, kurulum sırasında RJ45 konektörleri üzerindeki kilitleme klipslerinin hasar görmesini veya kopmasını önler.Cat6 Ethernet ağ kablosu standardının ..
24,53TL Vergiler Hariç:20,79TL
Yüksek Kalite 5 Metre Cat6 Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo Yüksek Kalite 5 Metre Cat6 Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo
Aynı Gün Kargo 5 Metre
Cat6 UTP patch kablosu, her iki ucunda yüksek performanslı modüler fişe sahip 23AWG korumasız bükümlü çift telli bakır kabloya sahiptir. Pürüzsüz tasarım, kurulum sırasında RJ45 konektörleri üzerindeki kilitleme klipslerinin hasar görmesini veya kopmasını önler.Cat6 Ethernet ağ kablosu standardının ..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
Plato Model 170 Mini Elektronikçi Yankeski Plato Model 170 Mini Elektronikçi Yankeski
Aynı Gün Kargo
Plato markalı 170 model yan keskidir. Elektrik malzemeler ve elektronik devreler üzerinde hassas işlemlerinizi yapmanız için çelikten imal edilmiştir. Hassas uygulamalarınızda elektronik endüstrisi onarımında, kuyumculukta, model yapımında ve balıkçılıkta vb. Kullanılır.Minik yapısı ile yoğunluklu b..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
6P4C RJ11 4 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet 6P4C RJ11 4 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet
Aynı Gün Kargo
RJ11-6P4C Standart Modüler Fiş , hem telefon hem de veri uygulamalarında kabloları sonlandırmak için kullanılan geleneksel bir fiştir.PARAMETRELER - Bir paket 100 Adet RJ11 (6PC) modül fişi, sesli iletişime uygun, altı pinli, şeffaf renkli, uzunluk 13.30±0.2mm. Hem tek hem de çok telli tel ile uyuml..
46,90TL Vergiler Hariç:39,75TL
6P2C RJ11 2 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet 6P2C RJ11 2 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet
Aynı Gün Kargo
Konnektör üzerinde 6 Poziyon 2 Kontak vardır . Bu fişi kullanarak telefon kablonuzu yapabilirsiniz. Altın kaplama temas pinleri ile daha iyi veri iletimi ve daha yüksek sinyal gücü.  CAT 3 veya RJ11 kablo kullanımı uygundur. Ev veya ofis sistemlerinde telefon veya ses uygulamaları için kullanıl..
33,49TL Vergiler Hariç:28,38TL
HDMI Dişi - Dişi Bağlayıcı Priz Adaptörü Keystone Jakı HDMI Dişi - Dişi Bağlayıcı Priz Adaptörü Keystone Jakı
Aynı Gün Kargo Tükendi
HDMI 1.4 keystone kuplörü, herhangi bir standart keystone duvar prizine, yüzey montaj kutusuna veya patch panel'e kolayca bir HDMI jakı eklemenizi sağlar.HDMI jack kurulumu kolaydır ve sağlam bir Dişi/Dişi in-line HDMI kuplörü sağlar.4K Desteği HDMI kablolarınızın ve cihazlarınızın tüm 3D, 4K, Ses D..
30,13TL Vergiler Hariç:25,53TL
RJ45 Cat6 8P-8C 180 Derece Keystone Jack RJ45 Cat6 8P-8C 180 Derece Keystone Jack
Aynı Gün Kargo
Bu CAT6 Keystone Jack 180 Derece duvar plakalarına, bağlantı panellerine ve yüzeye montaj kutularına takılmak üzere tasarlanmıştır, Gigabit ağı ile ev veya ofis sağlar.Yüksek performanslı CAT6 jacklar, duvar prizlerine, patch panellere ve sıva üstü priz kutularına kolay ve hızlı şekilde takılabilmek..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
RJ45 CAT5e Keystone Jack Modül RJ45 CAT5e Keystone Jack Modül
Aynı Gün Kargo
RJ45 CAT5e Keystone Jack Ethernet ağ klip modülü duvar fiş konnektörüTip: Cat5 keystone jackRenk: BeyazPanel tipi korumasız RJ45 (8P8C) keystone jackTIA/TIA 568B/A 2.1 ve ISO 11801 2nd baskısına göre endüstri standardı kategori 6/sınıf e'yi karşılar veya aşarIsertion kaybı ve karışma sinyal iletimin..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
Vidalı Cat 5/6 Koaksiyel BNC Kablo Konektörü Kamera CCTV Video Balun 2 Adet Vidalı Cat 5/6 Koaksiyel BNC Kablo Konektörü Kamera CCTV Video Balun 2 Adet
Aynı Gün Kargo
Koaksiyel kabloları (RG59 / RG6 veya Cat 5/Cat 6 kabloları gibi) CCTV kameralara veya BNC bağlantılı diğer cihazlara bağlamak için kullanılır.Herhangi bir kabloyu Erkek BNC konektörüyle sonlandırın. Geleneksel RG59/RG6 Koaksiyel yerine CAT5/6 UTP kablosu veya diğer mevcut kabloları kullanarak parada..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
IP Kameralar için RJ45 Pasif POE Kablo Adaptör Seti IP Kameralar için RJ45 Pasif POE Kablo Adaptör Seti
Aynı Gün Kargo Tükendi
Ethernet üzerinden tam pasif güç seti iki parça içerir-enjektör ve SPLITTER. Temelde Ethernet üzerinden gücü desteklemeyen ürünlerle kullanmak için uygundur. Pasif Power Over Ethernet seti, erişim noktaları, yönlendiriciler, IP kameralar, modemler, anahtarlar, gömülü bilgisayarlar veya diğ..
39,09TL Vergiler Hariç:33,13TL
Mini Kablo Soyma Aparatı Kablo Sıyırıcı Soyucu Mini Kablo Soyma Aparatı Kablo Sıyırıcı Soyucu
Aynı Gün Kargo
Mini Taşınabilir Kablo Soyucu* Kullanılması kolaydır* UTP/STP kabloları için 110 delme olarak kullanılabilir.* Modüler konnektörlerde kullanmak için güvenli ve kullanımı kolaydır.* CAT-5 , CAT-5e ve CAT-6 kablolarında kullanmak için idealdir.* Krimping işlemini art arda defalarca kolay bir şekilde y..
24,53TL Vergiler Hariç:20,79TL
2 Metre Cat6 Fabrikasyon Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo 2 Metre Cat6 Fabrikasyon Ethernet LAN Ağ Network Patch Kablo
Aynı Gün Kargo 2 Metre
Cat6 UTP patch kablosu, her iki ucunda yüksek performanslı modüler fişe sahip 23AWG korumasız bükümlü çift telli bakır kabloya sahiptir. Pürüzsüz tasarım, kurulum sırasında RJ45 konektörleri üzerindeki kilitleme klipslerinin hasar görmesini veya kopmasını önler.Cat6 Ethernet ağ kablosu standardının ..
24,53TL Vergiler Hariç:20,79TL
RJ45 Cat5 Cat6 Renkli Koruyucu Kılıf - 10 Adet Papuç RJ45 Cat5 Cat6 Renkli Koruyucu Kılıf - 10 Adet Papuç
Aynı Gün Kargo
Ağ kablosu botları kılıfları, modüler konektörlerdeki RJ45 klipsini hasardan korumak için idealdir; Kabloyu yönlendirirken modüler konektörü korumak için klipsin üzerinden kayar.Gerilim azaltma botları, büyük bir dış çapa sahip hacimli 23AWG Cat6 veya Cat5e blendajsız ağ kablosunu sonlandırmak için ..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
Telefon Krone İrtibatlama Aleti Kep Kep KD-1 Telefon Krone İrtibatlama Aleti Kep Kep KD-1
Aynı Gün Kargo
Kabloları bir telefon soketine, Cat5e ön plakasına veya yama paneline kolayca monte etmek için kullanılır. Kesme, sıyırma ve yerleştirme için takım uçları içerir. Hem UTP hem de FTP kabloları için kullanılabilir.Üniversal Makas, 20 AWG ila 26AWG ve Tip 1 köpük yalıtımlı iletkenler dahil olmak üzere ..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
RJ45 Cat5 Cat6 Renkli Koruyucu Kılıf - 25 Adet Papuç RJ45 Cat5 Cat6 Renkli Koruyucu Kılıf - 25 Adet Papuç
Aynı Gün Kargo
Ağ kablosu botları kılıfları, modüler konektörlerdeki RJ45 klipsini hasardan korumak için idealdir; Kabloyu yönlendirirken modüler konektörü korumak için klipsin üzerinden kayar.Gerilim azaltma botları, büyük bir dış çapa sahip hacimli 23AWG Cat6 veya Cat5e blendajsız ağ kablosunu sonlandırmak için ..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
EZ RJ45 Cat6 Yeni Nesil Delikli Jack Konnektör 100 Adet EZ RJ45 Cat6 Yeni Nesil Delikli Jack Konnektör 100 Adet
Aynı Gün Kargo
EZ RJ45 Cat6 Konnektörler, Cat6 kablolamanızı doğru şekilde sonlandırmayı çok kolaylaştırır.Kablo tellerini fişin ucundan geçecek şekilde konektöre takın ve ardından sonlandırmayı tamamlamak için EZ-RJ45 sıkma aletini kullanın. EZ fiş tasarımı yalnızca bağlantılarınızı daha hızlı sonlandırmayı sağla..
114,90TL Vergiler Hariç:97,37TL
Telefon Krone İrtibatlama Aleti Kepkep Telefon Krone İrtibatlama Aleti Kepkep
Aynı Gün Kargo
Model HT-314B çift işlevi vardır. Bununla birlikte keystone veya telefon paneli üzerindeki teli kesmeden ara bağlantı yaparak veya hassas ve yakın bir kesim ile herhangi bir tel bırakmadan sonlandırarak ayarlayabilirsiniz. Sadece kullanmak için aletin ucunu dikkatlice çıkarın.Ayrıca alet gövdesinin ..
156,69TL Vergiler Hariç:132,79TL
RJ45 Cat5/Cat6 Ağ Kablosu Birleştirici Uzatma Ara Aparatı - 2 Adet RJ45 Cat5/Cat6 Ağ Kablosu Birleştirici Uzatma Ara Aparatı - 2 Adet
Aynı Gün Kargo
Ethernet Kablosu Çalışma Mesafesini UzatınADSL Kablolarınızı Uzatmanın En Pratik ve Ucuz YoluHer Uçta Dişi RJ45 Bağlantı NoktasıKompakt ve Mütevazı TasarımHer uçta bir dişi RJ45 bağlantı noktası bulunur ve Ethernet kablolarınızı doğrudan destekleyerek iki kabloyu tek bir kabloya dönüştürmenize olana..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
CAT5e Yüksek Hızlı Gigabit Ethernet Ağ LAN Kablosu 30 Metre CAT5e Yüksek Hızlı Gigabit Ethernet Ağ LAN Kablosu 30 Metre
Aynı Gün Kargo 30 Metre
Ethernet portundan oluşan ve ağ işlevselliğine sahip tüm cihazlara bağlanmaya uygun bir CAT5e kablosu. 100 MB/sn'ye varan hızlarda aktarım yapar ve mevcut en iyi malzemelerle yapılmıştır. Çok amaçlı ve aşağıda belirtilen farklı uyumlu cihazlarla kullanılabilir.Kullanıma Hazır:Her iki ucundaki RJ45 k..
83,89TL Vergiler Hariç:71,09TL
CAT5e Yüksek Hızlı Gigabit Ethernet Ağ LAN Kablosu 10 Metre CAT5e Yüksek Hızlı Gigabit Ethernet Ağ LAN Kablosu 10 Metre
Aynı Gün Kargo 10 Metre
Ethernet portundan oluşan ve ağ işlevselliğine sahip tüm cihazlara bağlanmaya uygun bir CAT5e kablosu.100 MB/sn'ye varan hızlarda aktarım yapar ve mevcut en iyi malzemelerle yapılmıştır.Çok amaçlı ve aşağıda belirtilen farklı uyumlu cihazlarla kullanılabilir.Kullanıma Hazır:Her iki ucundaki RJ45 kon..
39,09TL Vergiler Hariç:33,13TL
Cat6 Fabrikasyon Ethernet İnternet LAN Ağ Network Patch Kablo 50cm Cat6 Fabrikasyon Ethernet İnternet LAN Ağ Network Patch Kablo 50cm
Aynı Gün Kargo 50cm
Cat6 UTP patch kablosu, her iki ucunda yüksek performanslı modüler fişe sahip 23AWG korumasız bükümlü çift telli bakır kabloya sahiptir. Pürüzsüz tasarım, kurulum sırasında RJ45 konektörleri üzerindeki kilitleme klipslerinin hasar görmesini veya kopmasını önler.Cat6 Ethernet ağ kablosu standardının ..
21,17TL Vergiler Hariç:17,94TL
Yeni Nesil EZ RJ45 RJ11 Cat5 Cat6 Konnektör Ağ Sıkma Pensesi Yeni Nesil EZ RJ45 RJ11 Cat5 Cat6 Konnektör Ağ Sıkma Pensesi
Aynı Gün Kargo Ücretsiz Kargo
EZ-RJ45 Cat 6 Tak ve Sıkma Aracı, hızlı, uygun maliyetli UTP kablo sonlandırmaları sağlar. Fiş, kabloların önden takılmasına ve uzatılmasına izin veren açıklıklara sahiptir, bu da artan performans, kablo sırası doğrulaması sağlar ve boşa harcanan konektörler, kıvrımlar veya kötü sonlandırmalar ..
307,89TL Vergiler Hariç:260,92TL
EZ RJ45 Cat6 Yeni Nesil Delikli Jack Konnektör 10 Adet EZ RJ45 Cat6 Yeni Nesil Delikli Jack Konnektör 10 Adet
Aynı Gün Kargo
EZ RJ45 Cat6 Konnektörler, Cat6 kablolamanızı doğru şekilde sonlandırmayı çok kolaylaştırır.Kablo tellerini fişin ucundan geçecek şekilde konektöre takın ve ardından sonlandırmayı tamamlamak için EZ-RJ45 sıkma aletini kullanın. EZ fiş tasarımı yalnızca bağlantılarınızı daha hızlı sonlandırmayı sağla..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
RJ45 CAT5e Jack Konnektör Altın Kaplama Ethernet Uç 8P8C 100'lü Paket RJ45 CAT5e Jack Konnektör Altın Kaplama Ethernet Uç 8P8C 100'lü Paket
Aynı Gün Kargo
RJ45 CAT5e Jack Konnektör 10 kata kadar daha hızlı veri iletimi sağlamaktadır. Üründe kullanılmış olan kaliteli plastik ve altın kaplama pinlerin sağlamlığıyla kablolarınızı RJ45 konnektörlerle rahatlıkla sıkarak kullanmaya başlayabilirsiniz...
41,33TL Vergiler Hariç:35,02TL
RJ45 RJ11 Cat5/6 ADSL Telefon Network Kablo Test Cihazı RJ45 RJ11 Cat5/6 ADSL Telefon Network Kablo Test Cihazı
Aynı Gün Kargo
Bu LAN Network Kablo Test Cihazı, RJ-11, RJ-12, RJ-45, CAT5, CAT6, 10 / 100BaseT, TIA-568A / 568B,AT&T 258-A'nın ağ kurulumu için gereklidir .RJ45 Ağ Kablosu Test Cihazı, hem uzaktan hem de ana ünitede kablo bağlantısını göstermek için çift bükümlü kablolar 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8 ve Toprak, 9 LED..
67,09TL Vergiler Hariç:56,85TL
LAN Ağ Adaptörü USB to RJ45 Ethernet Çevirici Kablo LAN Ağ Adaptörü USB to RJ45 Ethernet Çevirici Kablo
Aynı Gün Kargo
Windows 7/8/10/XP USB Ethernet için Ethernet RJ45 Lan USB Ethernet adaptörü ağ kartı USBBu Networkadapter IC RD9700, maksimum Ethernet hızını destekler.Ürün Detayları:Switch100Mbps ağı otomatik olarak.Tam çift yönlü akış kontrolünü destekleyin (IEEE802.3X)Tüm USB standart komutlarını destekleyinDest..
72,69TL Vergiler Hariç:61,60TL
USB Extender - Cat5 / Cat5e / Cat6 Kablosu Üzerinden USB 2.0 - RJ45 LAN Uzatma Adaptörü USB Extender - Cat5 / Cat5e / Cat6 Kablosu Üzerinden USB 2.0 - RJ45 LAN Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bilgisayarınız veya DVR cihazınızın USB kablosunun uzunluk sınırını kırın, kullanıcılar bu ürünü ağ kablosu üzerinden 45-50 metreye kadar uzaktan USB aygıtlarını kullanmak için kullanabilirler. (Not: Lütfen CAT5 veya CAT6 ağ kablosu kullanın).Kayıt Cihazları, USB kameralar, yazıcılar, web kameraları..
72,69TL Vergiler Hariç:61,60TL
RJ45 Cat5 Cat/6 VGA Extender Ethernet Kablo VGA Uzatma Adaptörü RJ45 Cat5 Cat/6 VGA Extender Ethernet Kablo VGA Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Özellikler:CAT5/CAT6/RJ45 kablosu üzerinden VGA genişletici. (kablo dahil değildir)Bu adaptör, en iyi multimedya deneyimi için PC, dizüstü bilgisayar, DVR, medya merkezi veya oyun konsolu VGA video bağlantı noktasını tv'ye, projektöre, mevcut VGA girişine bağlamanıza izin verecektir.Medya merkezi pc..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
Kablo Soyma-Kesme-Sıyırma Aracı Kablo Soyma-Kesme-Sıyırma Aracı
Aynı Gün Kargo
Özel Tasarımlı Kablo Soyucu PenseKablolara zarar vermeden dış kısmının soyulmasını sağlayan kablo soyucu pense, birçok pratik kullanım özelliğine sahiptir. Hafif bir ürün olan bu pense tutuş kolaylığı sağlamakta olup, farklı türlerdeki ve ebatlardaki kablolarda kullanım için uygundur.Dayanıklı ..
97,33TL Vergiler Hariç:82,48TL
RJ45-RJ11-RJ9 Kablo Sıkma Pensesi + Kablo Soyma Aracı RJ45-RJ11-RJ9 Kablo Sıkma Pensesi + Kablo Soyma Aracı
Aynı Gün Kargo
RJ-45/ RJ-11/ RJ-9 Jack Sıkma Pensesi + Kablo Soyucu- RJ11, RJ9 ve RJ45 jack için Hafif ve kompakt tasarımı, konforlu tutma yüzeyi ile teknisyenin rahat çalışmasına imkan verirPense ile kesmekte ya da soymakta zorlanılan,kablolar için paketle birlikte hediye edilen mini kablo soyma aracı. ..
145,49TL Vergiler Hariç:123,29TL
10 Adet 20x20mm Yapışkanlı Kare Kroşe 10 Adet 20x20mm Yapışkanlı Kare Kroşe
Aynı Gün Kargo
20*20mm Kare Yapışkanlı KroşeYapışkanlı Kablo Bağı için KroşeYapışkanlı bantı sayesinde, mobilya cam vb düz zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kuvvetli Yapıştırma Kolay ve Hızlı Montaj Alttaki Koruyucu bandı kaldırarak ahşap, formika, yağlı boya, metal, plastik, cam gibi yüzeylere kolay..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
RJ45 Cat6 Konnektör Keystone Jack Dişi Dişi Ara Adaptör RJ45 Cat6 Konnektör Keystone Jack Dişi Dişi Ara Adaptör
Aynı Gün Kargo
AçıklamaKeystone Jack, kurumsal ağda yaygın olarak kullanılır, orta bir konnektöre aittir, duvara veya masaüstüne monte edilebilir. Bükülmüş bir çifti başka bir tane veya ağ ekipmanı veya cihazıyla düz, esnek bir şekilde bağlayabilir. ayrıca çevre ağ kablolamasını da güzelleştirir.Özellik:TIA / EIA ..
24,53TL Vergiler Hariç:20,79TL
CCTV Kamera Video Balun 1 kanal Pasif Video Alıcı/Verici CCTV Kamera Video Balun 1 kanal Pasif Video Alıcı/Verici
Aynı Gün Kargo
Dalgalanma ve Aydınlatma KorumasıParazit Giderme / Gürültü FiltrelemeAnti-Parazit UTP 1-CH Pasif Video Balun Konektörü 2 AdetGüç GerektirmezYüksek Kaliteli Balun, herhangi bir Kamera veya DVR'ı CAT5 Ethernet Kablosu üzerinden bağlamanızı sağlar.Telinizin Gözetim Kameranızdan Video Sinyallerinizi İle..
30,13TL Vergiler Hariç:25,53TL