Menü
Sepetiniz

1.000TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Güvenlik Ekipmanları

Güvenlik Ekipmanları

Kamera güvenlik ekipmanları, binaların, evlerin, iş yerlerinin ve diğer mekanların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan teknolojik donanımlardır. Bu ekipmanlar, iş yerlerinin iç ve dış bölgelerinde, koridorlarda, bahçelerde, otoparklarda, asansörlerde, giriş ve çıkış noktalarında yerleştirilen kameralardan oluşur.

Kamera güvenlik ekipmanları, yüksek çözünürlüklü görüntüleme özelliği sayesinde detaylı ve net görüntüler kaydetmektedir. Bu sayede, herhangi bir olayın kayıtlarını inceleyerek suçluların veya potansiyel tehditlerin tespit edilmesi, şüpheli ya da tehlikeli davranışların önlenmesi mümkün olmaktadır.

Kamera güvenlik ekipmanları, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok özellik kazanmıştır. Bunlar arasında gece görüş özelliği, hareket algılama, alarm ve uyarı sistemleri, uzaktan izleme ve kontrol imkanı gibi özellikler bulunur. Ayrıca, bazı modellerde bulut depolama özelliği ile kaydedilen görüntülerin uzaktan erişim ile saklanabilmekte ve istenildiğinde kolayca erişilebilir hale getirilmektedir.

Kamera güvenlik ekipmanları, ev sahipleri, işyeri sahipleri, güvenlik görevlileri, polis birimleri ve özel güvenlik şirketleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ekipmanların kullanımı, hem caydırıcı etkisi ile suç oranlarının azalmasına hem de suç işlendiği durumlarda hızlıca müdahale edilerek suçluların yakalanmasına yardımcı olmaktadır.

Kamera güvenlik ekipmanları sayesinde, korunması gereken mekanların güvenliği artmakta ve insanların yaşam ve mal güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca, bu ekipmanlar, mekan sahiplerine ve yetkililere anlık bilgi sağlayarak olaylara hızlı ve etkili şekilde müdahale etme imkanı sunmaktadır. Bu sayede, güvenlik önlemlerini artırarak olası saldırıları ve hırsızlıkları önlemek mümkün olabilmektedir.

5.5x2.1mm Lehim Tipi Erkek DC Güç Fişi - 5 Adet 5.5x2.1mm Lehim Tipi Erkek DC Güç Fişi - 5 Adet
Aynı Gün Kargo Yeni 5 Adet
Yıpranmış veya kırılmış güç kaynağı kablosu fişi jak konnektör adaptörü onarımı için mükemmel yedek 5,5 mm x 2,1 mm DC güç erkek fişi. CCTV güvenlik kamerası ve aydınlatma güç adaptör kablosu, medya oynatıcı, MP3 MP4 oynatıcı, ses video ekipmanları, AV ekipmanı, cep telefonu, PDA, küçük elektronik c..
42,90TL
Vergiler Hariç:35,75TL
Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu Açma Kapama Anahtarlı DC 5.5x2.1 mm Dişi-Erkek Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo
Bu kabloyu güç kaynağı arasına bağlayarak herhangi bir projenize güç anahtarı ekleyin!Bu 12V DC sıralı anahtar, LED şeritleri açıp kapatmak için idealdir.Standart 5,5 x 2,1 mm DC konnektör ile kullanılır. 12V DC güç kaynağı ve LED aydınlatma ürünleri için kesmeye veya kablolamaya gerek kalmadan bir ..
54,50TL
Vergiler Hariç:45,41TL
Yüksek Kalite Vidalı Gümüş BNC Konnektör 5 Adet Yüksek Kalite Vidalı Gümüş BNC Konnektör 5 Adet
Aynı Gün Kargo 5 Adet
CCTV güvenlik kamera sistemlerinde görüntüyü taşıyan kablonun iki ucuna takılır.Kayıt cihazı ile kamera arasındaki kablo bağlantısı için kullanılır.Altın kaplama kontak pin ve nikel kaplama gövde sayesinde sinyal kaybını en aza indirir.Gövde: Gümüş kaplamalı pirinçPim: Altın kaplama pirinçDielektrik..
109,90TL
Vergiler Hariç:91,58TL
DC Güç Bölücü 1 Dişi 8 Erkek 5.5mm x 2.1mm Y Adaptör Kablosu CCTV Kamera-Şerit LED DC Güç Bölücü 1 Dişi 8 Erkek 5.5mm x 2.1mm Y Adaptör Kablosu CCTV Kamera-Şerit LED
Aynı Gün Kargo
Bir merkezden birden fazla kameraya güç sağlamak için kullanışlıdırFiş çapı: 5,5 mm dışında, 2,1 mm içinde. 1 güç adaptörüyle 8 adede kadar kameraya güç sağlamanın kullanışlı, verimli ve uygun maliyetli yolu. Dişi jakını birden fazla elektronik cihazlar güç sağlamak için AC-DC güç adaptörüne ta..
96,90TL
Vergiler Hariç:80,75TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek - 2 Dişi Çoklayıcı Kablo CCTV DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek - 2 Dişi Çoklayıcı Kablo CCTV
Aynı Gün Kargo 30cm
Kamera güç bağlantı kaynağı ve diğer alçak gerilim aksesuarları için 12V DC Bileşenleri ile uyumluGüvenlik kameralarında, özellikle Ev Güvenlik Kamerası gözetim Sistemi, yönlendiriciler, LED ışık için yaygın olarak kullanılır.Özellikler:Konnektör A: 1 Adet DC Güç Erkek Konnektör B: 2 Adet DC Gü..
52,90TL
Vergiler Hariç:44,08TL
5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu 5 Adet 5.5x2.1mm DC 12V Dişi CCTV Led Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo 5 Adet
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda dişi koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Renk Kodlu güç konektörü Pozitif için Kırmızı (+) ve Negatiften basite kurulumlar için Si..
59,90TL
Vergiler Hariç:49,92TL
Yüksek Kalite Gold Yaylı BNC Konnektör Yüksek Kalite Gold Yaylı BNC Konnektör
Aynı Gün Kargo
CCTV sistemi bağlantısı için harikaKablolama için Basit ve Profesyonel görünümCCTV kamera kurulumu için daha kolay, zamandan ve paradan tasarruf edin kullanımı kolaySağlam, kayıpsız bir bağlantı sağlayarak, çevirmeli tip bir kuplajı hızlı bir şekilde bağlamanıza ve ayırmanıza olanak tanır.Özellikler..
26,90TL
Vergiler Hariç:22,42TL
Hazır BNC + DC Power Jack Konnektör CCTV Kamera Kablosu Hazır BNC + DC Power Jack Konnektör CCTV Kamera Kablosu
Aynı Gün Kargo 30cm
Kamera montajında, kayıt cihazı kamera arası bağlantı sağlamak ve kameraya güç vermek amacıyla, bnc konnektör ve power jack ikisi bir arada CCTV kamera kablosuna takılarak kullanılır.Tek tek bağlantı yapılmasına gerek kalmadığından, montajda zaman kaybının önüne geçer.Dayanıklı yapısıyla kırılmalara..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
CCTV 0.22mm 2+1 Güvenlik Kamerası Kablosu 100 Metre CCTV 0.22mm 2+1 Güvenlik Kamerası Kablosu 100 Metre
Aynı Gün Kargo
Bina içi ve dışı düşük zayıflama istenen, kapalı devre CCTV Kamera bağlantı kablosu olarak kullanılır.Görüntü, güç, ses ve kontrol sinyallerinin aynı anda iletimini sağlar.Kapalı devre televizyon, özel veya kamusal alanları izlemek için video gözetim sistem kablosu.Güvenlik ve gözetim için minimum b..
516,68TL
Vergiler Hariç:430,57TL
BNC Erkek - F Dişi RF Koaksiyel RG6 RG59 CCTV Konnektör BNC Erkek - F Dişi RF Koaksiyel RG6 RG59 CCTV Konnektör
Aynı Gün Kargo
BNC veya F bağlantısı gerektiren herhangi bir cihazda konektör tipini kontrol etmek, genişletmek, uyarlamak veya dönüştürmek için hızlı bir yol sağlamak kolaydır.Uydu, TV, tarayıcı, güvenlik kamerası, test cihazı, DVR vb. cihazlarda RG6 RG59 koaksiyel kablolarla çalışmak için mükemmeldir.Bir dişi BN..
27,90TL
Vergiler Hariç:23,25TL
5 Adet Hazır Kablolu BNC Video Konnektör 5 Adet Hazır Kablolu BNC Video Konnektör
Aynı Gün Kargo 5 Adet
Kamera, CCTV, VCR, anten veya diğer cihazları bağlamak için yüksek performanslı kablo.Oksijensiz Bakır Hatlar, çift koruma ile birleştiğinde maksimum sesli video kalitesi sağlar; bozulmayı ve sinyal kaybını azaltın; geri dönüş kaybını en aza indirir, bu nedenle müzik ve ses efektleri her zaman netti..
77,90TL
Vergiler Hariç:64,92TL
5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu 5 Adet CCTV Güvenlik Kamerası için Erkek DC Güç Kablosu
Aynı Gün Kargo En Çok Satan 20cm 5 Adet
Güvenlik kameralarınızı güç dağıtım sisteminize veya güç adaptörünüze bağlamak için bu DC güç kablosunu kullanabilirsiniz. Bir ucunda erkek Koaksiyel elektrik fişi, diğer ucunda 2 çıplak kablo bulunur. Siyah ve kırmızı tel kılıflar polariteyi gösterir. Yaklaşık 20cm uzunluğunda. Güç bağlantısı için ..
49,90TL
Vergiler Hariç:41,58TL
IP Kameralar için Aktif POE Splitter Adaptörü IEEE 802.3af/at Uyumlu IP Kameralar için Aktif POE Splitter Adaptörü IEEE 802.3af/at Uyumlu
Aynı Gün Kargo
POE Ayırıcı, Ethernet kablolarını bir POE Anahtarından uzun mesafe boyunca çalıştırmanıza ve ardından bazı IP kameralar, kablosuz erişim noktaları ve VoIP gibi POE olmayan cihazları çalıştırmak için POE sinyalini ayrı bir veri sinyaline ve güç kaynaklarına ayırmanıza olanak tanır.Bir güç kaynağına v..
139,90TL
Vergiler Hariç:116,58TL
Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti Dc Dişi+Erkek 5.5x2.1mm Klemensli Güç Konnektörü Seti
Aynı Gün Kargo En Çok Satan
Güvenlik/gözetleme ekipmanı/LED ışıklar/dönüştürücüler vb. için 2,1x5,5 mm DC güç bağlantısı setiGüç kablolaması için Basit ve Profesyonel görünüm LED güç kaynağını Şerit ile bağlamak için mükemmel. Bu konnektör ile lehim yapmanıza gerek yok kolay ve uygun maliyet.Kurulumu Kolay: Kullanmak ve t..
36,90TL
Vergiler Hariç:30,75TL
Vidalı Cat 5/6 Koaksiyel BNC Kablo Konektörü Kamera CCTV Video Balun 2 Adet Vidalı Cat 5/6 Koaksiyel BNC Kablo Konektörü Kamera CCTV Video Balun 2 Adet
Aynı Gün Kargo 2 Adet
Koaksiyel kabloları (RG59 / RG6 veya Cat 5/Cat 6 kabloları gibi) CCTV kameralara veya BNC bağlantılı diğer cihazlara bağlamak için kullanılır.Herhangi bir kabloyu Erkek BNC konektörüyle sonlandırın. Geleneksel RG59/RG6 Koaksiyel yerine CAT5/6 UTP kablosu veya diğer mevcut kabloları kullanarak parada..
39,90TL
Vergiler Hariç:33,25TL
VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı
Aynı Gün Kargo
VGA sinyal genişletme cihazı bir sinyal vericisi ve bir sinyal alıcısı içerir, Vga extender cihazı ile vga sinyalini CAT-5e/6 kablo ile 60 metreye kadar kayıpsız aktarabilirsiniz. Küçük ve hafif bir üründür. Harici güç gerektirmez. Kısaca VGA sinyalini CAT-5 / 6 kablosuyla 60 metre uzatın.Bu adaptör..
329,90TL
Vergiler Hariç:274,92TL
IP Kameralar için RJ45 Pasif POE Kablo Adaptör Seti IP Kameralar için RJ45 Pasif POE Kablo Adaptör Seti
Aynı Gün Kargo
Ethernet üzerinden tam pasif güç seti iki parça içerir-enjektör ve SPLITTER. Temelde Ethernet üzerinden gücü desteklemeyen ürünlerle kullanmak için uygundur. Pasif Power Over Ethernet seti, erişim noktaları, yönlendiriciler, IP kameralar, modemler, anahtarlar, gömülü bilgisayarlar veya diğ..
96,90TL
Vergiler Hariç:80,75TL
HDMI Extender 30 Metre 4K-3D Cat5e/Cat6 HDMI Uzatıcı HDMI Extender 30 Metre 4K-3D Cat5e/Cat6 HDMI Uzatıcı
Aynı Gün Kargo
CAT-5e / 6 kablosu aracılığıyla HDMI uzantısı, HDTV ekranı için full HD 1080p sinyalini 30 metreye kadar uzatmak için yalnızca CAT-5e / 6 kablosunu kullanabilir. Adaptör yalnızca geleneksel HDMI kablolarındaki uzunluk sınırını genişletmekle kalmaz, aynı zamanda daha esnektir ve bu nedenle A noktasın..
167,90TL
Vergiler Hariç:139,91TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek-4 Dişi Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek-4 Dişi Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Kamera güç bağlantı kaynağı ve diğer alçak gerilim aksesuarları için 12V DC Bileşenleri ile uyumluÖzellikler:Konnektör A: 1 Adet DC Güç Erkek Konnektör B: 4 Adet DC Güç Dişi Malzeme: Plastik Harici Fiş Çapı : Dış 5.5 mm, İç 2,1 mm Toplam Uzunluk: Yaklaşık 30 cmRenk: Siyah Pa..
67,90TL
Vergiler Hariç:56,58TL
HDMI Extender RJ45 CAT5e-CAT6 Ağ Kablosu üzerinden 30Metre Uzatma HDMI Extender RJ45 CAT5e-CAT6 Ağ Kablosu üzerinden 30Metre Uzatma
Aynı Gün Kargo
HDMI bağlantınızı uzatın ve 30 metreye kadar daha uzun sinyaller gönderin ve aynı 1080p görüntü kalitesini koruyun. Paket, aralarında iki Cat 5e veya Cat 6 kablonun bağlı olduğu iki adaptör (2x RJ45 Dişi - 1x HDMI Erkek) içerir. Bağdaştırıcılar, örneğin konferanslar veya ev sinema odaları gibi uzun ..
132,90TL
Vergiler Hariç:110,75TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Çerez Politikası
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye KVKK Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.