Menu
Sepetiniz


Çevirici ve Çoklayıcılar

Çevirici ve Çoklayıcılar

Kablolar ve Konektörler: Teknolojinizden En İyi Şekilde Yararlanın

Kablolar ve konektörler yalnızca teknolojinizi hayata geçirmekle kalmaz, aynı zamanda mevcut cihazlarınızın uyumluluğunu (ve dolayısıyla ömrünü) uzatabilir. Nereden başlayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Kim bilir ne kadar süredir garajınızda veya bodrumunuzda gizlenen devasa gizemli kablo kutusunu çözmek istemiyor musunuz?

İster ilk kez yeni bir bilgisayar sistemi kuruyor, ister harici ekranlarınız için kaybolan veya kırılmış bir güç kablosunu değiştirmeye çalışıyor olun, ister yeni teknolojiyi eski teknolojiye bağlamakta zorlanıyor olun, doğru konektörler ve adaptörler yalnızca bir tık uzağınızda.


Adaptörler

Dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde VGA çıkışı yok mu? Monitörünüzde veya harici ekranınızda HDMI girişi yok mu? Bilgisayarınızı Mini DisplayPort aracılığıyla HDTV'nize bağlamak ister misiniz? Sorun değil. Sadece doğru harici video görüntü adaptörüne ihtiyacınız var . En yaygın görüntü bağdaştırıcıları, VGA'yı DVI'ya, DVI'yı VGA'ya ve DVI veya VGA'yı HDMI'ya bağlamanıza izin verir. Başka bir benzersiz bağlantı türüne mi ihtiyacınız var? Korkmayın, muhtemelen bunun için de bir adaptör vardır .


Çevirici ve Çoklayıcılar

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçaları arasında yer alan çevirici ve çoklayıcılar, her an ihtiyacınız olabilen küçük ama çok etkili donanım unsurlarındandır.


Çevirici ve Çoklayıcı Nedir?

Bilgisayar alanında, çevirici hem donanım unsuru hem yazılım bileşeni olabilir. çevirici, gönderilen veriyi bir cihazdan diğer cihaza geçerken dönüştürür, bir nevi köprü işlevi görür. Bu veriler cihazların birbirine gönderdiği bir ileti de olabilir, bir ağ dahilinde gönderilen bir paket veya uygulama da. Bu yedek parçalar, bilgisayarınıza daha fazla işlevsellik ve uyumluluk katar. Örneğin, HDMI to VGA bu ürün bilgisayar veya başka bir cihazınızdan aldığı dijital görüntüyü analoğa çevirerek VGA girişli monitörünüzde kullanmanıza olanak sağlar.

Çoklayıcılar ise tek kaynaktan aldığı veriyi çoklayarak birden fazla kaynağa iletmemizi sağlayan unsurlardır. Örnek vermek gerekirse tek kaynaktan aldığımız sesi minik ses çoklayıcılar sayesinde birden fazla kaynağa gönderebiliriz.


Çevirici ve Çoklayıcı Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Çevirici ve çoklayıcı alırken kullanacağınız ürünün bilgisayarınız veya cihazınız için uygun olduklarından emin olmalısınız. Örneğin HDMI çeviricilerde Micro HDMI, Mini HDMI çıkışları çok karıştırılmakta cihazınızın çıkışının hangisi olduğunu kendinizin gözle kontrol etmesi gerekmekte bu konularda yardıma ihtiyaç duyarsanız mağazamıza whatsapp üzerinden veya maille bilgi alabilirsiniz.

180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Dişi Adaptör 180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
HDMI 19 Pimli Erkek - Altın Kaplama Bağlantıları Olan 19 Pimli HDMI ErkekEsnek konektör, duvarlara, multimedya veya diğer kısıtlı yerlere kolay kurulum için 180 dereceyi ayarlar - mevcut kurulum değişiklikleri için idealdirDar bir alanda bir HDMI bağlantısı kurmak için bu adaptörü döndürün ve çeviri..
41,33TL Vergiler Hariç:35,02TL
2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör 2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu bir ayırıcı konektördür. Ses verilerini iki çıkışa değiştirmeye yardımcı olur. Bu konektör, tek bir giriş 3.5mm dişi yuva içerir. Çıkış, iki RCA erkek konektörden gelir. Bu, Bilgisayarlar, hoparlörler vb. gibi günlük hayatımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konektör, nikel kaplamalı yüksek ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm 90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm
Aynı Gün Kargo Yeni 50cm
90 Derece HDMI Uzatma Kabloları: Eşsiz dik açılı tasarım, kabloyu duvara monte cihazlar için daha uygun hale getirerek, duvar ile cihaz arasındaki sınırlı boşlukların yarattığı sıkıntıyı çözer. Not: 90 derece ve 270 derece HDMI konektör yönleri farklıdır.Bu HDMI Dişi-Erkek Uzatma Kablosu, ..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
HDMI Repeater HDMI Genişletici Sinyal Yükseltici Adaptör FullHD 4K-2K HDMI Repeater HDMI Genişletici Sinyal Yükseltici Adaptör FullHD 4K-2K
Aynı Gün Kargo Yeni
Gelen HDMI sinyalini deşifre ederek ve yeni bir standart HDMI sinyaline yeniden kodlayarak yeniden oluşturur, böylece iletim aralığını bozulma olmadan genişletebilir.3840x2160P'yi 40 metreye kadar iletim mesafesini uzatır (düşük çözünürlüklü sinyal daha uzun süre iletilebilir). Güç yok. Tak ve çalış..
92,85TL Vergiler Hariç:78,68TL
Micro USB to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü Micro USB to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Ethernet bağlantısı sorunları yaşayanlarınız için bu Micro USB - LAN adaptörü ideal çözümdür. Micro USB çıkışlarını Ethernet’e çevirmek isteyenler ve her yerde kolaylıkla kablolu ağlara da bağlanmak isteyenler için Micro USB den Ethernet Çevirici Adaptör.Özellikle Tablet PC kullanıcılarına kabl..
78,29TL Vergiler Hariç:66,35TL
Mini VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli Mini VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
Bilgisayarınızda VGA video ve 3.5mm analog ses sinyalini HDMI uyumlu sinyallere dönüştürmek ve HDTV büyük ekranda görüntülemek için kullanılır.VGA giriş çözünürlüğünü destekler (60Hz): 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x720, 1600x1200, 1920x1080 pikselHDTV'nin bilgisayar, dizüstü bilgisayar, DVD veya ..
92,85TL Vergiler Hariç:78,68TL
VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
VGA - HDMI Adaptörü, maksimum 1920X1080 çözünürlüğü destekleyen VGA monitörleri ve projektörler arasındaki bağlantıya izin verirÜrünler yaygın olarak kullanılmaktadır: Bilgisayar / DVD / dijital set üstü kutu / dizüstü bilgisayar / cep telefonu / dijital kamera / Masa PC / medya oynatıcı / giriş cih..
106,29TL Vergiler Hariç:90,07TL
Mini-USB (Erkek) to Micro-USB (Dişi) Data-Şarj Çevirici Adaptör Mini-USB (Erkek) to Micro-USB (Dişi) Data-Şarj Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu USB Adaptörünün bir Mikro USB Dişi konektörü ve bir Mini Erkek Konektörü vardır. Eski Mini USB cihazlarına dayalı Blackberry veya Android gibi USB destekli Mikro USB cihazlarını senkronize etmenize ve şarj etmenize olanak tanır.Bağlantılar:- Mikro USB Dişi- Mini USB ErkekMini B USB cihazları..
24,53TL Vergiler Hariç:20,79TL
USB-B Printer Erkek to USB-A Dişi Adaptör USB-B Printer Erkek to USB-A Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB A Tipi kablolar ve bağlantı noktaları standarttır ve genellikle hepimizin etrafında bir A Tipi kablo bulunur. Peki ya bir B Tipi bağlantı noktasına (yazıcılar ve tarayıcılar gibi birçok çevresel aygıtta bulunur) bağlanmanız gerektiğinde? Bu kullanışlı adaptörü deneyin. B Tipi erkek ucunu bir bağ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
3.5mm Stereo Kulaklık Mikrofon Ses Ayırıcı Kablo Adaptörü 3.5mm Stereo Kulaklık Mikrofon Ses Ayırıcı Kablo Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu ses ayırıcı kablo / adaptör, tek bir 4 Kutuplu 3.5mm Ses ve Mikrofon Kombinasyon Bağlantı Noktasını 2 farklı 3 Kutuplu 3.5mm Ses / Mikrofon bağlantı noktasına dönüştürerek bir mikrofon ve harici hoparlör bağlamanızı sağlar. Akıllı Telefonlar, Galaxy Tablar, Yüzey Sekmeleri ve Dizüstü Bilgisayarla..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
DB9 Dişi D-Sub Konnektör - Lehim Tipi DB9 Dişi D-Sub Konnektör - Lehim Tipi
Aynı Gün Kargo
DB9 Dişi Kaynaklı Konnektör, en yaygın elektrik konnektörü türüdür. DB 9 konektörü, bilgisayar ve iletişim cihazları için D-sub minyatür (D-sub) konektör fiş ve soket ailesinin bir parçasıdır. DB-9 pimleri, dört pimli bir sıranın üzerinde bir beş pimli sıra olarak iki sıra halinde düzenlenmiştir.DB9..
5,49TL Vergiler Hariç:4,65TL
DB9 Erkek D-Sub Konnektör - Lehim Tipi DB9 Erkek D-Sub Konnektör - Lehim Tipi
Aynı Gün Kargo
DB9 Erkek Kaynaklı Konnektör, en yaygın elektrik konnektörü türüdür. DB 9 konektörü, bilgisayar ve iletişim cihazları için D-sub minyatür (D-sub) konektör fiş ve soket ailesinin bir parçasıdır. DB-9 pimleri, 4 pimli bir sıranın üzerinde bir 5 pimli sıra olarak iki sıra halinde düzenlenmiştir.DB9 kon..
5,49TL Vergiler Hariç:4,65TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir konnektör için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve..
7,73TL Vergiler Hariç:6,55TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir fiş için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve dayan..
7,73TL Vergiler Hariç:6,55TL
3.5mm (1/8 inç) TRS Dişi - 2 RCA Dişi Adaptör 3.5mm (1/8 inç) TRS Dişi - 2 RCA Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu adaptör, bir 3,5 mm stereo cihaz ile iki RCA cihazı arasında ara bağlantıya izin vererek, RCA cihazlarınızın çok yönlülüğünü ve faydasını artırır. Maksimum ses ve video netliği için yüksek kaliteli metallerden ve rakipsiz üstün koruma ve elektromanyetik parazitlere karşı koruma için optimum kalit..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu RCA Fişi 6.35mm Mono Jak Adaptörü 6.35mm Mono Fişi RCA Fişine dönüştürür. Tam kalıplı yapısı ile bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Evde, KTV'de veya ses cihazlarını kullanan diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.Mono kanal mikrofon bağlantısı için hoparlör kullanımı için hari..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
VGA Erkek-Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptörü 15 Pin VGA M/M Dönüştürücü VGA Erkek-Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptörü 15 Pin VGA M/M Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu mini cinsiyet değiştirici, cinsiyeti hızlı bir şekilde değiştirmenize veya bir bağlantıyı genişletmek için iki dişi kabloyu birbirine bağlamanıza olanak tanır. Mevcut bağlantı noktanızın cinsiyetini değiştirerek ve zaten sahip olduğunuz kabloyu kullanarak yeni bir kablo satın alma maliyetind..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo
Artık akıllı telefonunuzu evinize veya araç ses sisteminize bağlayabilirsiniz.Ses sinyallerini sol ve sağ sesle çift beyaz ve kırmızı kodlu RCA fono jaklarına böler. Ayrıca çift yönlü iletim sunar ve çoğu stereo ses cihazıyla geniş çapta uyumludur.Ses kaynaklarınızı ses sisteminize bağlayın! 3.5 mm ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
Cep Telefonu Tablet için Micro USB OTG Çevirici Data Kablosu Cep Telefonu Tablet için Micro USB OTG Çevirici Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 10cm
Bu Mikro USB OTG kablosu, cep telefonu veya tabletinizin USB flash sürücüye, Mouse, bazı dijital kameralara ve klavyeye doğrudan bağlanmasını sağlarÇok Yönlü İşlevler: Belgelerinizi düzenlemek veya oyun oynamak için klavyeye, mouse veya oyun kumandasına pratik bağlantı. Cihazınızda video veya f..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
HDMI Dişi-Dişi Vidalı Panel Montaj Adaptörü, bu 180 Derece HDMI dişi Dişi Adaptör, vidalı delikleri olan bir HDMI bağlantısını uzatmak için kullanılabilir. Ayrıca bu adaptörü montaj deliklerini kullanarak bir cihaza takabilirsiniz.Altın kaplama arabirim, HDMI bileşenleri veya kablolar arasında en yü..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı
Aynı Gün Kargo
VGA sinyal genişletme cihazı bir sinyal vericisi ve bir sinyal alıcısı içerir, Vga extender cihazı ile vga sinyalini CAT-5e/6 kablo ile 60 metreye kadar kayıpsız aktarabilirsiniz. Küçük ve hafif bir üründür. Harici güç gerektirmez. Kısaca VGA sinyalini CAT-5 / 6 kablosuyla 60 metre uzatın.Bu adaptör..
156,69TL Vergiler Hariç:132,79TL
6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör 6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör
Aynı Gün Kargo
3 kutuplu stereo jak soketi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünün sonlandırılması kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağa sahiptir. Ayrıca kablonun çekilmesi ve çekilmesinden kaynaklanan olası hasarlara karşı koruma sağlamak için kalıplanmış bi..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
6.35mm (1/4 İnç) Erkek to 2 X 3.5mm (1/8 İnç) Dişi Ses Adaptörü 6.35mm (1/4 İnç) Erkek to 2 X 3.5mm (1/8 İnç) Dişi Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
6,5 mm / 6,35 mm erkek ile 2 adet 3,5 mm dişi stereo ses dönüştürücüsüdür. Üstün kaliteli nikel kaplama fiş ve soket konektörü, korozyona karşı dayanıklıdır ve minimum sinyal kaybı sağlar. Oyulmuş 360 derecelik dişli kavrama, kolay takıp çıkarmaya yardımcı olur. Bu kompakt ve hafif se..
14,45TL Vergiler Hariç:12,24TL
XLR 3-Pin Erkek Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü XLR 3-Pin Erkek Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü
Aynı Gün Kargo
XLR (Harici Hat Dönüşü) Konektörü, çoğu ses cihazı için sağlam bir bağlantı sağlamak üzere büyük elektrik akımı için yüksek kaliteli geçişin eş anlamlısıdır. En yaygın araçlar hoparlörler, amplifikatörler, mikrofonlar, miksaj panoları ve mükemmel kablo koruması sağlamak için montajı kolay bir y..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
XLR 3-Pin Dişi Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü XLR 3-Pin Dişi Lehim Tipi Metal Enstrüman Konnektörü
Aynı Gün Kargo
Profesyonel Ses kullanımı için XLR Adaptörleri. Mikserler, mikrofonlar, amplifikatörler, raf dişlileri, klavyeler, gitarlar, elektrikli piyano, elektrikli davullar vb. için idealdir.- XLR Dişi Konnektör, Standart 3 pinli Delik konfigürasyonlarına sahiptir, XLR çıkışlı profesyonel ses ekipmanlarına u..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
3-Pin XLR Erkek to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü 3-Pin XLR Erkek to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Stereo Mikrofon Kablosu, Ses Arayüzleri, Monitör Hoparlörleri, PA Uygulamaları ve Daha Fazlası için kullanılırYüksek Kaliteli Metal 3 pinli XLR Erkek - 6.35mm 1/4 İnç TRS Erkek Adaptör.XLR erkek - 1/4" stereo erkek adaptör, bir XLR kablosunu 1/4 inçlik bir kabloya değiştirmenize olanak tanırBir tara..
44,90TL Vergiler Hariç:38,05TL
3-Pin XLR Dişi to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü 3-Pin XLR Dişi to 6.35mm Stereo Erkek Ses Kablosu Mikrofon Adaptörü
Aynı Gün Kargo
XLR dişi - 1/4" stereo erkek adaptör, bir XLR kablosunu 1/4 inçlik bir kabloya değiştirmenize olanak tanırBir tarafta 1/4 inç stereo erkek konnektör ve diğer tarafta 3 pinli XLR dişi konnektörBirinci sınıf malzemeden üretilmiştir, uzun süreli kullanım için pratik ve dayanıklıdırÖzellikleri:- Renk: G..
44,90TL Vergiler Hariç:38,05TL
2 in 1 USB Dişi to Micro USB + Type-C OTG Adaptör 2 in 1 USB Dişi to Micro USB + Type-C OTG Adaptör
Aynı Gün Kargo
Hafif ve kompakt boyutu ile adaptörün taşınması çok uygundur. Ve çok hızlı bir şekilde takıp oynatabilir ve veri aktarabilir.OTG işlevini destekleyen adaptör, istediğiniz zaman film, resim ve belge okumanızı sağlar. Ve U diski takılarak otomatik olarak tanınabilir, bu nedenle kullanımı basit ve hızl..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
4Kx2K Mini DisplayPort (Thunderbolt) to HDMI Dönüştürücü Kablo 4Kx2K Mini DisplayPort (Thunderbolt) to HDMI Dönüştürücü Kablo
Aynı Gün Kargo 20cm
Mini DisplayPort (Mini DP veya mDP)/Thunderbolt bağlantı noktası uyumlu bilgisayarı HDMI girişli bir HDTV, monitör veya projektöre doğrudan bağlamak için uygun kablo, ekstra bir HDMI Kablosu gerekir (Dahil DEĞİLDİR)Thunderbolt (ve daha eski Mini DisplayPort ile uyumludur) çıkışını HDMI çıkışına dönü..
89,49TL Vergiler Hariç:75,84TL
HDMI to VGA Ses Destekli HDMI Giriş VGA Çıkış Dönüştürücü HDMI to VGA Ses Destekli HDMI Giriş VGA Çıkış Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
HDMI to VGA Converter, daha yeni HDMI donanımlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile mevcut VGA monitörler, projektörler ve diğer görüntüleme cihazları ile diğer medya kaynakları arasında hızlı, basit ve kullanışlı bir bağlantı kurulmasına yardımcı olur.•Çıktıyı 720p, 1080 p'ye kadar destekler ve b..
61,49TL Vergiler Hariç:52,11TL
USB 2.0 to RS232 Seri Com Db9 Çevirici Adaptör USB 2.0 to RS232 Seri Com Db9 Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB'den RS232'ye seri port dönüştürücü.Bu dönüştürücü, RS232 bağlantı noktası eksik olan bilgisayarlar veya dizüstü bilgisayarlarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Adaptörü cep telefonu, PDA, dijital kameralar, modemler bağlantıları için tasarlanmış, ya da USB bağlantı noktası üzerinden ISDN termin..
48,05TL Vergiler Hariç:40,72TL
HDMI2AV 1080P HD Video Adaptörü HDMI to RCA AV Dönüştürücü HDMI2AV 1080P HD Video Adaptörü HDMI to RCA AV Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu çevirici ile HDMI çıkışlı cihazlarınızı rahatlıkla AV girişli cihazlarınıza bağlayarak hem ses hem görüntü elde edebileceksiniz, tak va çalıştır mantığıyla hareket ettiği için kurulumu oldukça kolaydır.HDMI çıkışlı bilgisayar, uydu ihazı, oyun konsolu, dvd player gibi tüm cihazlarınızdaki görüntü..
95,09TL Vergiler Hariç:80,58TL