Menu
Sepetiniz


Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayar aksesuarı fiyatları açısından avantajlı koşullara sahip olan BK Teknoloji Market PC Joystick ve GamePad modellerinden hafıza ve depolama ürünlerine, her türlü Notebook aksesuarından oyunculara özel bilgisayar aksesuarları modellerine, tablet aksesuarları çeşitlerinden aklınıza gelebilecek her türlü kablo ve bağlantı ürününe oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Dönemsel kampanyalar ve özel fırsatlarla tablet aksesuarları fiyatları çok daha avantajlı hale gelebiliyor. Bilgisayar aksesuarı fiyatları yanında özel kargo avantajları da oldukça cazip koşullar sunuyor.

180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Dişi Adaptör 180 Derece Ayarlanabilir HDMI Erkek-Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
HDMI 19 Pimli Erkek - Altın Kaplama Bağlantıları Olan 19 Pimli HDMI ErkekEsnek konektör, duvarlara, multimedya veya diğer kısıtlı yerlere kolay kurulum için 180 dereceyi ayarlar - mevcut kurulum değişiklikleri için idealdirDar bir alanda bir HDMI bağlantısı kurmak için bu adaptörü döndürün ve çeviri..
41,33TL Vergiler Hariç:35,02TL
Araç Çakmak Dönüştürücü 220V AC 12V DC Adaptör 6W Araç Çakmak Dönüştürücü 220V AC 12V DC Adaptör 6W
Aynı Gün Kargo Yeni
Duvar fişinden 110-220V ac'yi araba şarjı veya araba çakmağı eklentisi için 12V dc'ye dönüştürün.Bu ürün 6W gücüne sahiptir ve araba difüzörleri, araba oksijen çubukları, araba vericileri ve diğer düşük güçlü araba elektrikli cihazlar için uygundur.Özellikler:Uygun ve kullanımı kolay olun.Hafif ve k..
67,09TL Vergiler Hariç:56,85TL
2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör 2 RCA Erkek to 3.5 mm Aux Stereo Dişi Ses Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo Yeni
Bu bir ayırıcı konektördür. Ses verilerini iki çıkışa değiştirmeye yardımcı olur. Bu konektör, tek bir giriş 3.5mm dişi yuva içerir. Çıkış, iki RCA erkek konektörden gelir. Bu, Bilgisayarlar, hoparlörler vb. gibi günlük hayatımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konektör, nikel kaplamalı yüksek ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm 90 Derece L Tipi Açılı HDMI Erkek-Dişi Uzatma Kablosu 50cm
Aynı Gün Kargo Yeni 50cm
90 Derece HDMI Uzatma Kabloları: Eşsiz dik açılı tasarım, kabloyu duvara monte cihazlar için daha uygun hale getirerek, duvar ile cihaz arasındaki sınırlı boşlukların yarattığı sıkıntıyı çözer. Not: 90 derece ve 270 derece HDMI konektör yönleri farklıdır.Bu HDMI Dişi-Erkek Uzatma Kablosu, ..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
HDMI Repeater HDMI Genişletici Sinyal Yükseltici Adaptör FullHD 4K-2K HDMI Repeater HDMI Genişletici Sinyal Yükseltici Adaptör FullHD 4K-2K
Aynı Gün Kargo Yeni
Gelen HDMI sinyalini deşifre ederek ve yeni bir standart HDMI sinyaline yeniden kodlayarak yeniden oluşturur, böylece iletim aralığını bozulma olmadan genişletebilir.3840x2160P'yi 40 metreye kadar iletim mesafesini uzatır (düşük çözünürlüklü sinyal daha uzun süre iletilebilir). Güç yok. Tak ve çalış..
92,85TL Vergiler Hariç:78,68TL
Kioxia TransMemory 64GB U301 USB 3.2 Gen1 Usb Bellek Kioxia TransMemory 64GB U301 USB 3.2 Gen1 Usb Bellek
Aynı Gün Kargo
Ürün DetaylarıKioxia TransMemory U301 64 GB USB 3.2 Gen 1 Flash BellekDepolama Kapasitesi64 GB depolama alanı sayesinde Kioxia TransMemory U301 Flash Bellek ile oldukça fazla verinizi bir arada saklayabilirsiniz. Bu sayede içeriklerinize ulaşmanız daha kolay olur. Aynı zamanda aktarım sırasında da g..
146,90TL Vergiler Hariç:124,49TL
Micro USB to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü Micro USB to RJ45 LAN Ethernet Dönüştürücü Ağ Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Ethernet bağlantısı sorunları yaşayanlarınız için bu Micro USB - LAN adaptörü ideal çözümdür. Micro USB çıkışlarını Ethernet’e çevirmek isteyenler ve her yerde kolaylıkla kablolu ağlara da bağlanmak isteyenler için Micro USB den Ethernet Çevirici Adaptör.Özellikle Tablet PC kullanıcılarına kabl..
78,29TL Vergiler Hariç:66,35TL
Mini VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli Mini VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
Bilgisayarınızda VGA video ve 3.5mm analog ses sinyalini HDMI uyumlu sinyallere dönüştürmek ve HDTV büyük ekranda görüntülemek için kullanılır.VGA giriş çözünürlüğünü destekler (60Hz): 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x720, 1600x1200, 1920x1080 pikselHDTV'nin bilgisayar, dizüstü bilgisayar, DVD veya ..
92,85TL Vergiler Hariç:78,68TL
VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli VGA to HDMI Çevirici Dönüştürücü Adaptör Ses Destekli
Aynı Gün Kargo
VGA - HDMI Adaptörü, maksimum 1920X1080 çözünürlüğü destekleyen VGA monitörleri ve projektörler arasındaki bağlantıya izin verirÜrünler yaygın olarak kullanılmaktadır: Bilgisayar / DVD / dijital set üstü kutu / dizüstü bilgisayar / cep telefonu / dijital kamera / Masa PC / medya oynatıcı / giriş cih..
106,29TL Vergiler Hariç:90,07TL
Mini-USB (Erkek) to Micro-USB (Dişi) Data-Şarj Çevirici Adaptör Mini-USB (Erkek) to Micro-USB (Dişi) Data-Şarj Çevirici Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu USB Adaptörünün bir Mikro USB Dişi konektörü ve bir Mini Erkek Konektörü vardır. Eski Mini USB cihazlarına dayalı Blackberry veya Android gibi USB destekli Mikro USB cihazlarını senkronize etmenize ve şarj etmenize olanak tanır.Bağlantılar:- Mikro USB Dişi- Mini USB ErkekMini B USB cihazları..
24,53TL Vergiler Hariç:20,79TL
USB-B Printer Erkek to USB-A Dişi Adaptör USB-B Printer Erkek to USB-A Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
USB A Tipi kablolar ve bağlantı noktaları standarttır ve genellikle hepimizin etrafında bir A Tipi kablo bulunur. Peki ya bir B Tipi bağlantı noktasına (yazıcılar ve tarayıcılar gibi birçok çevresel aygıtta bulunur) bağlanmanız gerektiğinde? Bu kullanışlı adaptörü deneyin. B Tipi erkek ucunu bir bağ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
3.5mm Stereo Kulaklık Mikrofon Ses Ayırıcı Kablo Adaptörü 3.5mm Stereo Kulaklık Mikrofon Ses Ayırıcı Kablo Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu ses ayırıcı kablo / adaptör, tek bir 4 Kutuplu 3.5mm Ses ve Mikrofon Kombinasyon Bağlantı Noktasını 2 farklı 3 Kutuplu 3.5mm Ses / Mikrofon bağlantı noktasına dönüştürerek bir mikrofon ve harici hoparlör bağlamanızı sağlar. Akıllı Telefonlar, Galaxy Tablar, Yüzey Sekmeleri ve Dizüstü Bilgisayarla..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
DB9 Dişi D-Sub Konnektör - Lehim Tipi DB9 Dişi D-Sub Konnektör - Lehim Tipi
Aynı Gün Kargo
DB9 Dişi Kaynaklı Konnektör, en yaygın elektrik konnektörü türüdür. DB 9 konektörü, bilgisayar ve iletişim cihazları için D-sub minyatür (D-sub) konektör fiş ve soket ailesinin bir parçasıdır. DB-9 pimleri, dört pimli bir sıranın üzerinde bir beş pimli sıra olarak iki sıra halinde düzenlenmiştir.DB9..
5,49TL Vergiler Hariç:4,65TL
DB9 Erkek D-Sub Konnektör - Lehim Tipi DB9 Erkek D-Sub Konnektör - Lehim Tipi
Aynı Gün Kargo
DB9 Erkek Kaynaklı Konnektör, en yaygın elektrik konnektörü türüdür. DB 9 konektörü, bilgisayar ve iletişim cihazları için D-sub minyatür (D-sub) konektör fiş ve soket ailesinin bir parçasıdır. DB-9 pimleri, 4 pimli bir sıranın üzerinde bir 5 pimli sıra olarak iki sıra halinde düzenlenmiştir.DB9 kon..
5,49TL Vergiler Hariç:4,65TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB Dişi Konnektör
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir konnektör için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve..
7,73TL Vergiler Hariç:6,55TL
Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş Plastik Muhafazalı Lehim Tipi 4 Pin USB A Erkek Fiş
Aynı Gün Kargo
Kendi USB A tipi fiş konektörünüzü yapın. Sadece kablolarınızı iç terminallere lehimleyin ve iki plastik kapağı birbirine sıkın.Kapakları oldukça iyi sabitleyen mandallar vardır, ancak isterseniz kalıcı olarak monte edilmiş bir fiş için kapakları birbirine yapıştırabilirsiniz.Kompakt, hafif ve dayan..
7,73TL Vergiler Hariç:6,55TL
3.5mm (1/8 inç) TRS Dişi - 2 RCA Dişi Adaptör 3.5mm (1/8 inç) TRS Dişi - 2 RCA Dişi Adaptör
Aynı Gün Kargo
Bu adaptör, bir 3,5 mm stereo cihaz ile iki RCA cihazı arasında ara bağlantıya izin vererek, RCA cihazlarınızın çok yönlülüğünü ve faydasını artırır. Maksimum ses ve video netliği için yüksek kaliteli metallerden ve rakipsiz üstün koruma ve elektromanyetik parazitlere karşı koruma için optimum kalit..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü RCA Erkek - 6.35mm Dişi Mono Ses Adaptörü
Aynı Gün Kargo
Bu RCA Fişi 6.35mm Mono Jak Adaptörü 6.35mm Mono Fişi RCA Fişine dönüştürür. Tam kalıplı yapısı ile bu ayırıcı, ses sinyalini kalite kaybı olmadan böler.Evde, KTV'de veya ses cihazlarını kullanan diğer yerlerde yaygın olarak kullanılır.Mono kanal mikrofon bağlantısı için hoparlör kullanımı için hari..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
VGA Erkek-Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptörü 15 Pin VGA M/M Dönüştürücü VGA Erkek-Erkek Mini Cinsiyet Değiştirici Adaptörü 15 Pin VGA M/M Dönüştürücü
Aynı Gün Kargo
Bu mini cinsiyet değiştirici, cinsiyeti hızlı bir şekilde değiştirmenize veya bir bağlantıyı genişletmek için iki dişi kabloyu birbirine bağlamanıza olanak tanır. Mevcut bağlantı noktanızın cinsiyetini değiştirerek ve zaten sahip olduğunuz kabloyu kullanarak yeni bir kablo satın alma maliyetind..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör Stereo Ses Konektörü 3.5 mm Erkek Jak - 2 RCA (R+L) Dişi Ayırıcı Adaptör
Aynı Gün Kargo
Artık akıllı telefonunuzu evinize veya araç ses sisteminize bağlayabilirsiniz.Ses sinyallerini sol ve sağ sesle çift beyaz ve kırmızı kodlu RCA fono jaklarına böler. Ayrıca çift yönlü iletim sunar ve çoğu stereo ses cihazıyla geniş çapta uyumludur.Ses kaynaklarınızı ses sisteminize bağlayın! 3.5 mm ..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
Cep Telefonu Tablet için Micro USB OTG Çevirici Data Kablosu Cep Telefonu Tablet için Micro USB OTG Çevirici Data Kablosu
Aynı Gün Kargo 10cm
Bu Mikro USB OTG kablosu, cep telefonu veya tabletinizin USB flash sürücüye, Mouse, bazı dijital kameralara ve klavyeye doğrudan bağlanmasını sağlarÇok Yönlü İşlevler: Belgelerinizi düzenlemek veya oyun oynamak için klavyeye, mouse veya oyun kumandasına pratik bağlantı. Cihazınızda video veya f..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
Plato Model 170 Mini Elektronikçi Yankeski Plato Model 170 Mini Elektronikçi Yankeski
Aynı Gün Kargo
Plato markalı 170 model yan keskidir. Elektrik malzemeler ve elektronik devreler üzerinde hassas işlemlerinizi yapmanız için çelikten imal edilmiştir. Hassas uygulamalarınızda elektronik endüstrisi onarımında, kuyumculukta, model yapımında ve balıkçılıkta vb. Kullanılır.Minik yapısı ile yoğunluklu b..
44,69TL Vergiler Hariç:37,87TL
Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü Panel Tipi Vidalı HDMI Dişi-Dişi Uzatma Adaptörü
Aynı Gün Kargo
HDMI Dişi-Dişi Vidalı Panel Montaj Adaptörü, bu 180 Derece HDMI dişi Dişi Adaptör, vidalı delikleri olan bir HDMI bağlantısını uzatmak için kullanılabilir. Ayrıca bu adaptörü montaj deliklerini kullanarak bir cihaza takabilirsiniz.Altın kaplama arabirim, HDMI bileşenleri veya kablolar arasında en yü..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
12V Oto Çakmak Soket Fişi Erkek Sigortalı Led Göstergeli 12V Oto Çakmak Soket Fişi Erkek Sigortalı Led Göstergeli
Aynı Gün Kargo
-12V güç kaynağınızı genişletmek için doğrudan çakmak soketine takılır.-Bu fiş herhangi bir elektrikli ev aletleri, elektrikli süpürge, şişme pompa, isıtma pedi, araba yıkama, invertör, vb için geçerlidir.Bağlayıcı Tipi: Çakmak FişiBağlayıcı: FişTipi: DüzMontaj: kablo üzerinde lehimGüç kaynağı: 12VL..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı VGA Extender 60 Metre RJ45 Cat5e/Cat6 Ağ Kablosu VGA Uzatıcı
Aynı Gün Kargo
VGA sinyal genişletme cihazı bir sinyal vericisi ve bir sinyal alıcısı içerir, Vga extender cihazı ile vga sinyalini CAT-5e/6 kablo ile 60 metreye kadar kayıpsız aktarabilirsiniz. Küçük ve hafif bir üründür. Harici güç gerektirmez. Kısaca VGA sinyalini CAT-5 / 6 kablosuyla 60 metre uzatın.Bu adaptör..
156,69TL Vergiler Hariç:132,79TL
6P4C RJ11 4 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet 6P4C RJ11 4 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet
Aynı Gün Kargo
RJ11-6P4C Standart Modüler Fiş , hem telefon hem de veri uygulamalarında kabloları sonlandırmak için kullanılan geleneksel bir fiştir.PARAMETRELER - Bir paket 100 Adet RJ11 (6PC) modül fişi, sesli iletişime uygun, altı pinli, şeffaf renkli, uzunluk 13.30±0.2mm. Hem tek hem de çok telli tel ile uyuml..
46,90TL Vergiler Hariç:39,75TL
6P2C RJ11 2 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet 6P2C RJ11 2 Pinli Konnektör - RJ11 Jack - Telefon Kablo Ucu 100 Adet
Aynı Gün Kargo
Konnektör üzerinde 6 Poziyon 2 Kontak vardır . Bu fişi kullanarak telefon kablonuzu yapabilirsiniz. Altın kaplama temas pinleri ile daha iyi veri iletimi ve daha yüksek sinyal gücü.  CAT 3 veya RJ11 kablo kullanımı uygundur. Ev veya ofis sistemlerinde telefon veya ses uygulamaları için kullanıl..
33,49TL Vergiler Hariç:28,38TL
HDMI Dişi - Dişi Bağlayıcı Priz Adaptörü Keystone Jakı HDMI Dişi - Dişi Bağlayıcı Priz Adaptörü Keystone Jakı
Aynı Gün Kargo Tükendi
HDMI 1.4 keystone kuplörü, herhangi bir standart keystone duvar prizine, yüzey montaj kutusuna veya patch panel'e kolayca bir HDMI jakı eklemenizi sağlar.HDMI jack kurulumu kolaydır ve sağlam bir Dişi/Dişi in-line HDMI kuplörü sağlar.4K Desteği HDMI kablolarınızın ve cihazlarınızın tüm 3D, 4K, Ses D..
30,13TL Vergiler Hariç:25,53TL
RJ45 Cat6 8P-8C 180 Derece Keystone Jack RJ45 Cat6 8P-8C 180 Derece Keystone Jack
Aynı Gün Kargo
Bu CAT6 Keystone Jack 180 Derece duvar plakalarına, bağlantı panellerine ve yüzeye montaj kutularına takılmak üzere tasarlanmıştır, Gigabit ağı ile ev veya ofis sağlar.Yüksek performanslı CAT6 jacklar, duvar prizlerine, patch panellere ve sıva üstü priz kutularına kolay ve hızlı şekilde takılabilmek..
22,29TL Vergiler Hariç:18,89TL
RJ45 CAT5e Keystone Jack Modül RJ45 CAT5e Keystone Jack Modül
Aynı Gün Kargo
RJ45 CAT5e Keystone Jack Ethernet ağ klip modülü duvar fiş konnektörüTip: Cat5 keystone jackRenk: BeyazPanel tipi korumasız RJ45 (8P8C) keystone jackTIA/TIA 568B/A 2.1 ve ISO 11801 2nd baskısına göre endüstri standardı kategori 6/sınıf e'yi karşılar veya aşarIsertion kaybı ve karışma sinyal iletimin..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL
DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek-4 Dişi Jack Kablo Çoklayıcı DC Güç 5.5x2.1mm 1 Erkek-4 Dişi Jack Kablo Çoklayıcı
Aynı Gün Kargo
Kamera güç bağlantı kaynağı ve diğer alçak gerilim aksesuarları için 12V DC Bileşenleri ile uyumluÖzellikler:Konnektör A: 1 Adet DC Güç Erkek Konnektör B: 4 Adet DC Güç Dişi Malzeme: Plastik Harici Fiş Çapı : Dış 5.5 mm, İç 2,1 mm Toplam Uzunluk: Yaklaşık 30 cmRenk: Siyah Pa..
27,89TL Vergiler Hariç:23,63TL
6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör 6.35mm 1/4 "Stereo TRS Dişi Soket Lehim Tipi Jack Konnektör
Aynı Gün Kargo
3 kutuplu stereo jak soketi, ses uygulamaları için ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunar. Fono konektörünün sonlandırılması kolaydır ve yalıtım için plastik bir kapağa sahiptir. Ayrıca kablonun çekilmesi ve çekilmesinden kaynaklanan olası hasarlara karşı koruma sağlamak için kalıplanmış bi..
11,09TL Vergiler Hariç:9,40TL
Vidalı Cat 5/6 Koaksiyel BNC Kablo Konektörü Kamera CCTV Video Balun 2 Adet Vidalı Cat 5/6 Koaksiyel BNC Kablo Konektörü Kamera CCTV Video Balun 2 Adet
Aynı Gün Kargo
Koaksiyel kabloları (RG59 / RG6 veya Cat 5/Cat 6 kabloları gibi) CCTV kameralara veya BNC bağlantılı diğer cihazlara bağlamak için kullanılır.Herhangi bir kabloyu Erkek BNC konektörüyle sonlandırın. Geleneksel RG59/RG6 Koaksiyel yerine CAT5/6 UTP kablosu veya diğer mevcut kabloları kullanarak parada..
18,93TL Vergiler Hariç:16,04TL